mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 16:52 
Cytuj  
Napisałem do fergeroda.
Temat GOL-a już zamknąłem - nawet nie tęsknie :)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 10:49 
Cytuj  
Bo Ferg ma malo zajec heh :/

---

Hmm, zadalem sobie troche trudu i przeczytalem przedmiot tego postu.. Nie no Mark zachowales sie naprawde super - to tak jak bys przyszedl do Soul'a a przed jednym pokojem bylo napisane:
-pokoj z krysztalowa podloga - ostroznie
-po czym ty wszedles i zrobiles sobie toalete na podlodze
-soul cie wyprosil
-ty wszydles oknem i znow zrobiles sobie toalete (vide mark 241)
-soul cie wyprosil

...itd. dopoki nie zas.. zostawiles pozostalosci w calym pokoju..


...po czym wpadles na mmorpg.pl sie wyzalic... super, gratz!


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 12:14 
Cytuj  
forum dyskusyjne służy do dyskusji, a nie do tego by ładnie topic się prezentował i wszystkie posty były równo pochwalne i pozytywne, a jak jakiś się wyłamuje to edit, delete i ban.
Zdanie innej osoby trzeba szanować - po raz dziesiąty powtarzam, że nikogo tam nie wyzywałem więc posądzenia o zrobienie kupy na kryształową podłogę są nie na miejsu. Po prostu pisałem, że gra laguje, że są crashe, że gra słabo chodzi, a do miana mmorpga następnej generacji ma dalej niż UO.
Więc porównanie całkiem błędne. Czepiasz się Tux i tyle. Tobie gra się podoba i Soulcatcherowi się podoba - możecie obaj pisać pochwalne posty na forum Soulcatchera. Tam jest ładna kryształowa podłoga, a wszystkie negatywne głosy o tej grze są skrzętnie usuwane przez moderatora. Milutko i cieplutko.

Fergerod odpisał, że nie da się poprzedniej wersji posta odczytać z loga :(

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 13:46 
Cytuj  
Ano niestety nie da sie :(
Jedynym swiadkem poza mna byl tylko Roball...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 16:25 
Cytuj  
Nie zebym sie czepial ale Matkall jak sie tak uwzieles na tego posta to wrezcie napisz to czego byles swiadkiem a nie ciagniesz glupia rozmowe.

:o

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 16:33 
Cytuj  
Nie tyle, ze sie uwziolem ale Mark klamie i nie mam mu jak tego udowodnic a, ze oryginal postu Marka jest nie do odzyskania takze Roball jest jedynym ktory go widzial w oryginale :(
O sprawie bym chetnie szybko zapomnial ale po pierwsze Karol jest moim kumplem a po drugie nie cierpie klamania. Tyle.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 16:36 
Cytuj  
...

Napisz to wrzcie i tyle, to moze ktos to potwierdzi w koncu tak nie cierpisz klamania to nie widze przeszkod zeby to napisac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 16:57 
Cytuj  
ja tez cos widzalem ale nie pamietam dokladnie


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 17:05 
Cytuj  
Proponuje powolac

MMorpegowa komisje sledcza w celu wyjasnienia kto co i kiedy napisal i kogo i co sie tyczylo :)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 17:31 
Cytuj  
jezeli to ma byc 'sejmowa' komisja to juz dawno logow nie bedzie

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 17:50 
Cytuj  
:] :lol: , i świadków też ...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 18:29 
Cytuj  
Matkall napisałbyś jak facet z jajami tydzien temu, a zachowujesz się jak 11-letnia dziewczynka, która wie, ale nie powie. Powiedziałem, że nie miałem żadnego powodu by kłamać - wydaje mi się (do tej pory), że podałem prawdziwą wersję, a nic innego nie przychodzi do głowy. Z Karolem kilka razy się ściąłem na tym forum i jeden raz więcej nie robi mi żadnej różnicy.
Ja nie szukam żadnych kolegów czy przyjaciół w internecie. Dokładnie wszystko mi jedno jakie zdanie o mnie ma facet którego nigdy w życiu nie widziałem i najpewniej nie zobaczę. Podobnie mam w dupie to czy mam 100 internetowych przyjaciół/-ółek do cyber i pogaduszek na gg czy 100 wrogów do cyber (sado-macho) czy pogaduszek w innym tonie na gg. Nie miałem absolutnie żadnego powodu by kłamać. A z zasady jestem szczery co widać po moich postach i rzadko kiedy owijam w bawełnę - najczęściej walę prosto z mostu.

EDIT: Roball jak pamiętasz co było w tym moim edytniętym poście to dopisz, bo Matkall jest nieusatysfakcjonowani i coś go gnębi, spać nie może biedak :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 19:12 
Cytuj  
Matkall napisał(a):
Nie tyle, ze sie uwziolem ale Mark klamie i nie mam mu jak tego udowodnic a, ze oryginal postu Marka jest nie do odzyskania takze Roball jest jedynym ktory go widzial w oryginale :(
O sprawie bym chetnie szybko zapomnial ale po pierwsze Karol jest moim kumplem a po drugie nie cierpie klamania. Tyle.

Nie wiem jak mam to rozumiec...
Ktos zrobil Twojemu kumplowi kuku, Ty o tym wiesz ale nie chcesz powiedziec, a najchetniej bys o tym zapomnial.

To o co w koncu chodzi?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 19:27 
Cytuj  
Mark jezeli chodzi o "jaja" to ja chetnie stane w szranki :) Ale wracajac do tematu to to co niby napisales : "Obawiam się, że chodziło o Ciebie Karol" brzmialo w oryginale tak "Obawiam sie Karol, ze to ty jestes tym glupkiem" co brzmi troszke inaczej. Mimo zawodnosci pamieci jestem pewnien, ze uzyles wyrazow "Karol" i "glupkiem" w jednym zdaniu. Post "istnial" jakies dwe moze trzy minuty i niewiele osob moglo go przeczytac, napewno widzial go Roball ktory odpowiedzial juz po minucie...sprawa moze blacha jak na ogol forum ale okazja do zlapania kolesia co klamie prosto w oczy byla nie do pogardzenia biorac pod uwage, ze chodzi o mojego kumpla. Nie moglem tego zostawic bez komentarza widzac na wlasne oczy co napisales wczesniej i potem.
Powiem tyle, ze masz szczescie, ze nasze forum ma male mozliwosci co do "kontroli" postow :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 20:32 
Cytuj  
I o to tylko chodzilo? Strasznie obrazliwe, zapewne Karol jest obrazony....zwlaszcza ze sam za niego mowisz.

No offense ale jak powiem ze jestes glupkiem i wyedytuje to po paru minutach to zylka ci peknie? Ja mysle ze wyedytowanie takiego zdania swiadczy ze osoba piszaca sie liczy jednak z odbirca. Oczywiscie nie mowiac o tym przypadku edycji postow na innym forum co Karol opisal tamto to juz bylo przesada.

Zeby nie bylo...EDIT:Literowka

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 20:49 
Cytuj  
chodzi tylko o to ze mareczek kreci


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 20:51 
Cytuj  
Karol obrażony? , facet ma chyba najwiękrze poczucie humoru z forumowiczów (choć jego dowcip jest ciężkawy z lekka :] )

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 21:03 
Cytuj  
przecież oba zdania mają identyczny sens (w odniesieniu do poprzednich postów) - kłamstwo i kręcenie, że nie wiem.
Trzeba było od razu walnąć jak brzmiała dosłowna wersja a nie się skradać przez tydzień i robić z tego zamieszanie.

Edit: zapomniałem FU Anemia ;)

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 21:07 
Cytuj  
Karol bron Boze sie nie obrazil, jak to Anemina zaowazyl trafnie chodzi o sam fakt "krecenia".Gdyby Mark podal faktyczna forme oryginalnego postu nic bym nie odpisal, poprostu kazdemu zdaza sie "poniesc" i jakies "sorry" by wystarczylo...ja przecierz do Marka nic nie mam chodzi mi tylko o odpowiedzialnosc za to co sie pisze nawet jak to "istnieje" dwie minuty :)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 22:05 
Cytuj  
ale gank o taka bzdure

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.