mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 629 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 12:04 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
labladora

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 13:20 
Cytuj  
literówka mr perfect


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 13:53 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Heh mnie najbardziej rozjebują ludzie biorący labladora jako spokojnego psa rodzinnego...


haha fakt :) kupilem labradora wlasnie jako psa rodzinnego jednak jakos po roku oddalem bo trzeba mu poswieca kurewsko duzo czasu inaczej podworko jest w oplakanym stanie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 17:24 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Neonin napisał(a):
Heh mnie najbardziej rozjebują ludzie biorący labladora jako spokojnego psa rodzinnego...


haha fakt :) kupilem labradora wlasnie jako psa rodzinnego jednak jakos po roku oddalem bo trzeba mu poswieca kurewsko duzo czasu inaczej podworko jest w oplakanym stanie.


Oddanie psa jest nieźle słabe Piszpan. :/


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 18:33 
Cytuj  
why? zamiast biegac cale dnie samemu po podworku poszedl do znajomego ktory sie cieszy ze ma sie kim zajmowac i na odwrot.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 18:44 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
why? zamiast biegac cale dnie samemu po podworku poszedl do znajomego ktory sie cieszy ze ma sie kim zajmowac i na odwrot.


sam sobie jesteś winny, gdybyś dopisał powyższe do poprzedniego postu to nie byłoby tematu


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 18:46 
Cytuj  
@Piszpan Kupiłeś psa jak zabawkę. Nie przemyślałeś czy w ogóle ci pies potrzebny, lub choćby rasy. Jak sobie nie radzisz to oddałeś komuś innemu. Widzę jak mój pies jest przywiązany po niecałym roku. Twój post świadczy, że nigdy nie powinieneś mieć psa. Super, że znalazłeś mu nowy dom, a nie zostawiłeś w lesie... brawo mamy chyba bić.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 18:59 
Cytuj  
Nie ma co, specjaliści mmorpg delivers.

Jak ktoś nigdy nie miał zwierzaka to to nie może stwierdzić/ocenić czy da radę uciągnąć pupila. Oczywiście, może zakładać, że będzie wszystko zajebiście, uciągnie cały temat etc. z tym, że jeżeli dojdzie do sytuacji, że jednak osoba ta przeliczyła się z siłami to co? Ma zostawić go u siebie na siłę i zmieniać cały swój styl życia a i często też charakter? Sorry, człowiek w tym wszystkim jest ważniejszy niż zwierze - sad bad true. Czy może miał po prostu zakopać u sąsiada pod parkanem? A może jak cywilizowany człowiek oddać komuś kto pokocha zwierza?

Hipokryci, kurwa. Cenią zwierzęta ale całego clue sytuacji nie widzą.

Zajebiście, że lubicie zwierzęta, zajebiście, że je macie. To jest Wasz styl życia, po co na siłę zmieniać czyjś? Wy pewnie zagryźlibyście zęby i zmienili całe swoje otoczenie/siebie/znajomych itp. itd. żeby udowodnić, kurwa, wiem komu, że DAŁEM RADĘ!?

Gościu się przejechał i tyle. Dobrze, że wyszedł z całej sytuacji na tarczy a nie pod.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:10 
Cytuj  
Ja też musiałem kotkę oddać bo w domu dostawała pierdolca a na rancho do tej pory hasa szczęśliwa :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:36 
Cytuj  
tor ale ja nie twierdze inaczej :) kupno psa to byla decyzja w 5 min w auto i po sprawie po roku sie okazalo ze to byl blad bo labrador wcale nie jest fajnym rodzinnym psem ktory lezy sobie a pelna sily bestia ktora musi biegac i biegac i gryzc co popadnie. i fakt ja raczej psa nie powinienem miec i tyle. rybka tez mi zdechla a kot uciekl. mam zdrowaski pierdolnac czy jak? byl blad i tyle. wolalem oddac komus kto chcial i potrzebowal a nie meczyc siebie i psa. koniec tematu.

a no i braw nie chcem bo nie widze tu nic do bicia braw po prostu racjonalna decyzja.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:49 
Cytuj  
Z gryzienia wyrastają w znacznym stopniu chyba. Mój miał fazę za szczeniaka, ale teraz już nie gryzie. No sporadycznie się zdarza, np. rozjebał mi dziś buty jak był sam, ale zostawiłem na wierzchu to mam. Twoje zachowanie jest typowe w Polsce. Albo nieprzemyślany zakup albo pies nieodpowiednio traktowany, karmiony gównem z marketu, na wsi cały rok na łańcuchu. Ja akurat cenię swojego psa bardziej niż przeciętnego esfaude i może jestem przeczulony, więc wkurwia mnie to.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 20:19 
Cytuj  
Jedne wyrastaja, inne nie. Sprawa osobnicza.
Musielismy zrobic rekonstrukcje domku letniego, bo byl zdemolowany przez dorosle psy. Jednnego ze starczych samcow na chwile zostawilem w przedpokoju to powyrywal kontowniki i kontakty ze scian.

Tez nie jestem zwolennikiem oddawania psow. Dla takiego rocznego osobnika to napewno trauma jak chuj, ale napewno lepiej znalezc mu nowy dom niz przywiazac do drzewa w lesie czy ododac do schroniska. Sam pod koniec roku odebralem psa od ludzi ktorzy go zle karmili i prawdopodbnie tez bili troche... U mnie napewno jest szczesliwszy i jakos mocno nie przezyl zmiany domu.


btw stado mi sie rozrasta: :)

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 21:33 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Nie ma co, specjaliści mmorpg delivers.

Jak ktoś nigdy nie miał zwierzaka to to nie może stwierdzić/ocenić czy da radę uciągnąć pupila. Oczywiście, może zakładać, że będzie wszystko zajebiście, uciągnie cały temat etc. z tym, że jeżeli dojdzie do sytuacji, że jednak osoba ta przeliczyła się z siłami to co? Ma zostawić go u siebie na siłę i zmieniać cały swój styl życia a i często też charakter? Sorry, człowiek w tym wszystkim jest ważniejszy niż zwierze - sad bad true. Czy może miał po prostu zakopać u sąsiada pod parkanem? A może jak cywilizowany człowiek oddać komuś kto pokocha zwierza?

Hipokryci, kurwa. Cenią zwierzęta ale całego clue sytuacji nie widzą.

Zajebiście, że lubicie zwierzęta, zajebiście, że je macie. To jest Wasz styl życia, po co na siłę zmieniać czyjś? Wy pewnie zagryźlibyście zęby i zmienili całe swoje otoczenie/siebie/znajomych itp. itd. żeby udowodnić, kurwa, wiem komu, że DAŁEM RADĘ!?

Gościu się przejechał i tyle. Dobrze, że wyszedł z całej sytuacji na tarczy a nie pod.


+1

Naskoczyli na Piszpana, a podjął racjonalną, dojrzałą i poprawną decyzję. Moi rodzice teraz odebrali ze schroniska amstaffkę, którą ktoś zostawił ZIMĄ przywiązaną do przystanku. Znalezienie nowego domu jak sobie ktoś z psem nie radzi to jest najlepsze co może zrobić.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 08:04 
Cytuj  
Imo psy są po prostu za tanie - albo inaczej, można kupić przysłowiowego "yorka" z pseudo hodowli za 250 zł. A później dziwić się, że ktoś nie przemyśli tematu tylko wsiada w samochód kupuje psa a później stwierdza że to jednak błąd... Pies z dobrej hodowli kosztuje parę tyś pln. I tyle powinny wszystkie psy kosztować - nie byłoby problemu z "ups piesek to jednak nie dla mnie bo trzeba się nim zajmować :wtf: "

Piszpan a z dzieckiem nie pomyślałeś, że to błąd? Pewnie też była szybka akcja i jeb ciąża ;) Może ktoś by przygarnął jakbyś się rozmyślił ;).


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 08:17 
Cytuj  
Prawda.

Jak ktos kupuje sprzet za pare k to zazwyczaj najpierw przeglada fora, porownuje parametry, a pieska czesto ludzie biora na spontanie, bo to taka fajna, smieszna kuleczka. Potem z tych kuleczek rozne rzeczy wyrastaja. Dzieki internetowi naprawde dosc latwo stwierdzic czy dana rasa pasuje do nas i naszych warunkow mieszkaniowych i trybu zycia.

Tyle, ze Piszpan generalnie stwierdzil, ze pies to nie dla niego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 08:19 
Cytuj  
Neonin mylisz się.
Nie masz pojęcia ile rasowców właśnie trafia na dwór lub do schronisk.
Poza tym co z kundlami? To nie tylko problem rasowców.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 08:40 
Cytuj  
Ta, raczej problem mentalności ludzkiej. Pojęcie "prawa zwierząt" ciągle budzi zdumienie w tym kraju. Ludzie traktują zwierzęta jak rzeczy.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 08:48 
Cytuj  
jebnij sie w leb neonin zanim napiszesz kolejna swoja madrosc. jak dla ciebie dziecko jest jak pies to zgaduje ze dzieci nie masz. i to jedyny pozytyw plynacy z twojego posta.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 09:18 
Cytuj  
Piszpan nie zgaduj, chujowo na tym wychodzisz - tak samo jak chujowo na tym wyszedł pies, o którym zgadywałeś że będzie fajny.

Ojciec pytanie co kryje się pod pojęciem "rasowego psa". Rasowy pies ma zawsze rodowód, tatuaż i jest zarejestrowany w związku kynologicznym. Wszystkie inne psy to kundelki choćby nie wiadomo co mówił człowiek sprzedający szczeniaki.
Tak czy inaczej jestem przekonany, że gdyby każdy za psa trzeba było zapłacić od 2,5k wzwyż to przynajmniej decyzje byłyby bardzo przemyślane, a nie podjęte w 3 minuty.

A co do mieszańców itd - jest na to tylko jeden sposób - kastracja / sterylizacja zwierząt, które nie mają być użyte w hodowli. Tak to jest rozwiązane w Skandynawii - nie widziałem w Szwecji bezpańskich psów, czy przepełnionych schronisk.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 09:30 
Cytuj  
Tu się zgadzam, jestem za obowiązkową sterylizacją.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 629 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.