mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 08:07 
Cytuj  
czemu porazka? bo przegadany? polecam treansformersow :)
a bsg to najlepzy serial od czasow twin peaks xD

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2008, 09:49 
Cytuj  
To Magpies jest on sam jest failem do kwadratu.

BSG rządzi, warto było czekać.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 11:06 
Cytuj  
House M.D.

Przyznam uczciwie ze obejrzalem 3 odcinki dopiero (wczoraj byl dzien lenia z serialami - polecialy 3 housy i 8 CSI Vegas (skonczywszy na swietnym 2parterze z 5 sezonu - Grave Danger), ale mam pytanie.

Czy kazdy odcinek House'a wyglada tak samo? Tzn. pojawia sie pacjent i :

1) Terapia + diagnoza = dupa
2) Inna diagnoza + inna terapia = chwile dobrze potem dupa
3) Jeszcze inna diagnoza + jeszcze inna terapia = duzo lepiej, ale potem prawie zjazd do boksu
4) Genialny pomysl doktora House'a na kolejna terapie (wymyslony najlepiej na kiblu)
5) Cudowne ozdrowienie = koniec odcinka.

No offence - oglada sie fajnie i plynnie, teksty sa niezle, ale przynajmniej pierwsze 3 odcinki okrutnie walily tym schematem.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 11:11 
Cytuj  
Qra miałem tak samo mieszane uczucia, ale pooglądaj tak do połowy season 1. Nie to że schemat sie bardzo zmienia (tylko w niektórych odcinkach) ale pojawia sie 'szersza' linia fabularna, po za tym tak zżywasz się z bohaterami że tak naprawde ta fabuła pojedynczego odcinka schodzi na dalszy plan.
Ogólnie zachęcam do dalszego oglądania bo miałem takie same obiekcje jak Ty, a skończyło się na tym że uważam House'a za najlepszy serial ever.


Ps. Wczoraj wreszcie dałem sie namówić na Californication i byc może zmienie zdanie co do najlepszego serialu, po prostu bomba jak dla mnie, dawno sie tak nie śmiałem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 12:27 
Cytuj  
w Hausie jest ten schemat 'leczenia' pacjenta, ale to jest najmniej wazne. Najfajniejsze sa kreowane relacje miedzyludzkie, sama postac hausa mnie najbardziej ciekawi w tym serialu. Podobnie jak scrubs, nikogo nie obchodzi czy pacjent przezyje, tylko to co kox powie i czy JD znow przeleci elliot ;]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 15:32 
Cytuj  
Ogolnie najwazniejsze w hausie sa texty i relacje miedzy postaciami. Terapia pacjenta jest tylko dla textow i nauczenia sie randomowych terminow medycznych ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 19:15 
Cytuj  
Witam,

Możecie mi polecić jakiś serial godny uwagi? Do tej pory obejrzałem House M.D, Californication, Rome, Dexter, Chuck. Wszystkie są genialne (no, może z wyjątkiem Chucka, który jest "mocno średni").

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 19:27 
Cytuj  
Sucre napisał(a):
Witam,

Możecie mi polecić jakiś serial godny uwagi? Do tej pory obejrzałem House M.D, Californication, Rome, Dexter, Chuck. Wszystkie są genialne (no, może z wyjątkiem Chucka, który jest "mocno średni").


dobry - HIMYM, BSG, CSI : Las Vegas, Lost, Prison Break (1 sezon, pozostałe średnie), 24, Oficer, Glina, Heroes, The Sarah Connor Chronicles
średni - The Tudors, Jericho, Oficerowie, Weeds
wybierz sobie :wink:

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 19:35 
Cytuj  
Z tych co wymienił magpies to dobry jest tylko BSG. Może jeszcze PB (pierwszy sezon) i 1 sezon heroes.

CSI ? litości przecież to już Kojak (ten stary) był lepszy.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 19:45 
Cytuj  
Shadhun gtfo,
24 i Lost sa naprawde swietne.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 19:48 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Z tych co wymienił magpies to dobry jest tylko BSG. Może jeszcze PB (pierwszy sezon) i 1 sezon heroes.

CSI ? litości przecież to już Kojak (ten stary) był lepszy.


Shadzio, litości, z definicji masz zamiar się ze mną nie zgadzać czy złośliwie odbierasz Sucre możliwość obejrzenia FAJNYCH seriali?
Tak czy inaczej wymień wśród dobrych seriali (które wymieniłem) kiepski/śreedni serial, nie znajdziesz

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 20:32 
Cytuj  
IMHO stary film BSG >>> te całe seriale

za dużo gadają, za mało akcji jak na ten film


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 20:32 
Cytuj  
PB jak dla mnie skonczyl sie na pierwszym sezonie. Dalej to juz niestety niestrawna papka, co rusz jakies irytujace mini cliff-hangery z odcinka na odcinek, nagle zwroty akcji typu pod koniec odcinka wszystko sie wali, jest masakra - zaraz ich zlapia, zastrzela i zgwalca, a na poczatku nastepnego cala stresowa sytuacja rozwiazuje sie w 15 sek... Potem odcinek jak odcinek, czym blizej koncowi tym sytuacja bardziej sie stabilizuje, az w koncu wszystko na nowo szlag trafia i nasi dzielni uciekinierzy sa w nie lada opalach! Co wydarzy sie w nastepnym odcinku? Mniej wiecej to samo.

A Losta warto ogladac. Chociazby dla takich odcinkow jak 4x05.

Dodatkowo od siebie moge polecic Brotherhood, jesli ktos lubi klimaty mafijne, a dodatkowo powiazania politykow ze swiatem przestepczym itp. sprawy. Nie jest to w zadnym wypadku Teh Sopranos, ale sa to jak najbardziej dosc podobne klimaty. BTW obecnie szukam drugiego sezonu - jesli ktos wie, gdzie mozna zakupic DVD np. (pierwszy sezon maja na Amazon w bardzo przystepnej cenie $20, ale niestety Amazon chyba nadal nie wysyla DVD/gier do Polski...), to bylbym wdzieczny za informacje na PM. i r desperate.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 20:54 
Cytuj  
Cytuj:
Tak czy inaczej wymień wśród dobrych seriali (które wymieniłem) kiepski/śreedni serial, nie znajdziesz


CSI - film na poziomie zerowym imo, wszechmocne komputery które robią wszsystko o co je poprosisz, mało zaskakujące przypadki, kipescy aktorzy, powtarzalnośc, sztampa.

24 - Już lepiej ale nadal rzuca sie w oczy niekonsekwencja scenariusza, i powtarzalnośc, reakcje ludzi : ktos kogoś pobił i wyruchał w dupe, później (jak już sprawa sie wyjaśnia mówi 'sry i had to do it for USA' w odpowiedzi słyszy 'yeah i know' i wszyscy sie znowu kochają. Na dodatek prezydent ginie.

Heroes - Pierwsza seria całkiem fajna później równia pochyła jeszcze chyba o większym kącie nachylenia niż w PB.

The Sarah Connor Cronicles - Chyba nejlepszą 'recenzje' tego serialu przedstawił kiedyś tutaj Aenima : 'dobrzy terminatorzy mają niebieskie oczy, źli czerwone' całość serialu na podobnym poziomie co to zagadnienie.


To ja nepisze mój własny ranking.

Dobre : Dexter, House, Californication, Rome, BSG, Lost (mimo wszystko), Scrubs, Weeds

Srednie : Prison Break, Heroes, 24, The Tudors, Farscape

Słabe : Jericho , CSI, The Sarah Connor Chronicles


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 07:12 
Cytuj  
ja jeszcze polecam ReGenesis szczegolnie pierwszy sezon.
pozniej poziom troche spada ale i tak nadal to jeden z lepszych seriali dla mnie.
a gdyby ktos kiedys gdzies dorwal Ez Streets to tez prosze o info.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 11:24 
Cytuj  
Dziwne ze nikt nie wspomnial jeszcze o serialu Pitbull, moim zdaniem jest to bardzo dobry serial opowiadający o sprawach kryminalnych, czesto znanych z gazet, z ktorymi borykaja sie policjancji z Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw.

Szczerze polecam!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 13:35 
Cytuj  
no pitbull i glina to chyba jasne, ze dobre :-) o rzeczach oczywistych wspominac nie trzeba ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 19:01 
Cytuj  
Obejrzałem już kilka odcinków Brotherhood i muszę napisać, że serial jest nawet dobry (w którymś nawet "ojciec" Duchovnego występuje :P).
Terminatora obejrzałem może ze 3 odcinki ale wszystko w nim jest takie sztuczne i nudne, że zrezygnowałem z oglądania kolejnych...
Z kolei Pitbulla (imo) powinni zakończyć na drugiej serii. W 3 sezonie nie ma Nielata i nie jest już tak fajnie ;P. I jeszcze ten zachrypiały głos Grabowskiego ;/ (połowy jego kwestii nie moglem zrozumieć).
No, to dzięki Brotherhood mam zajęcie na jakiś czas ;). Później może spróbuję tego Losta i 2400.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 19:26 
Cytuj  
a ja po raz kolejny polecam the unit.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 02:20 
Cytuj  
The Wire jest tez ok:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.