mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 30  Następna strona

Co zrobisz?:)
Raczej kupie gre i pogram. 41%  41%  [ 91 ]
Raczej nie kupie gry i pogram ;) 17%  17%  [ 37 ]
Raczej omine ten tytul. 12%  12%  [ 27 ]
Chce tylko widziec wynik ankiety :) 30%  30%  [ 67 ]
Liczba głosów : 222
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 16:01 
Cytuj  
ja widzialem premiere TBC w teleexpresie ;]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 18:03 
Cytuj  
Jackhammer napisał(a):
:D
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=37694
Dlaczego Wiedźmin walczy na przez pierwsze rozdziały jednym mieczem? Bo drugi zamówił w edycji kolekcjonerskiej w CDP.

Powinno być raczej "bo zamówił oba w zestawie kolekcjonerskim na gram.pl"


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 18:04 
Cytuj  
Ja powoli wymiękam. Jestem w akcie 5 i mam non stop wypierdol gry. Nie było takich problemów nigdy, ale powoli daje mi po zaworach ta gra i nie wiem czy nie odinstaluje..... nie idzie w ogóle grać, co przejdę jakiś etap to mam crash.


Posty: 12
Dołączył(a): 4.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 18:07 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja powoli wymiękam. Jestem w akcie 5 i mam non stop wypierdol gry. Nie było takich problemów nigdy, ale powoli daje mi po zaworach ta gra i nie wiem czy nie odinstaluje..... nie idzie w ogóle grać, co przejdę jakiś etap to mam crash.
nie warto sie meczyc, masz racje. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 21:35 
Cytuj  
mi crashuje tylko jak naduzywam alt taba, ale nadal mam czasem, ze mam oryginalna plyte wlozc, a wywalilem wszystkie alcohole itp.


_________________
.


Posty: 12
Dołączył(a): 4.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 21:38 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
mi crashuje tylko jak naduzywam alt taba, ale nadal mam czasem, ze mam oryginalna plyte wlozc, a wywalilem wszystkie alcohole itp.

po co zaraz wyrzucac alkohole? :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 22:13 
Cytuj  
fajna muzyka jak na razie, grafa taka sobie.

potrzebuje kilka rad:

1. wybrałem walke klawiaturą i podobno potem mozna to zmienic. jak ? czy to chodzi tylko o widoki ?

2. jak nim chodzić, jak mam widok oddalony to moge biegać tylko przed siebie. ciezko np zawrócić

generalnie jak Wy sterujecie i biegacie, co najlepiej ?

warto na początku pakowac w steel sword czy w silver którego nie mam - kiedy bedzie ?

i jeszcze, jak zachowac save bo zaraz zmieniam płyte.

i jeszcze, czy w wersji polskiej gadaja po polsku czy tylko sa napisy polskie ?

bede wdzięczny za pomoc :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 22:24 
Cytuj  
1. F1; F2 i F3
2. Ja steruje na F2 jak walcze, na F3 jak biegam. Tipy to: przycisk rolki jak wcisniesz + w to sobie sterujesz jak w wowie, ogólnie to sa rzeczy które załapac można prawie natychmiast.
3. Savy masz C:\Documents and Settings\XXX_XXX\Moje dokumenty\The Witcher
4. W wersji PL gadaja i jest napisane po PL.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 23:33 
Cytuj  
aguś napisał(a):
po co zaraz wyrzucac alkohole? :]

bardzo Ci sie nudzi co?
***
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=895
moze to komus pomoze z dzialaniem gry, choc mi nie za bardzo.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 00:16 
Cytuj  
dobra dzieki za tipa z chodzeniem :P

przeleciałem laske w młynie ide spać w realu ... :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 00:58 
Cytuj  
swoja droga ten wiedzmin to niezly rozpustnik ;p


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 09:16 
Cytuj  
Kupiłem, pograłem, ukończyłem w trybie easy ... nie wiem jak wyglada finalowa walka w trybie hard, ale mam wrazenie ze jest tam bug, polknolem eliksir blokujacy ogluszenie i cos tam jeszcze jednak z uporem maniaka ladowalem na glebie ... anyway.
Czytałem cała trylogię, przeczytałem wszystkie opowiadania typu single włącznie z pierwszym gdzie poznajemy rodziców Geralta .. yeah, Visena i Korin ... moj wiedzmin zachowywał się jak rasowy jebaka ( pare, niestety, przepusciłem okazji do zabawy :P ) i walczył po stronie zakonu z wprawą exterminujac wiewiorki i inne potforki ... czyli inaczej niz Geralt z ksiązki który chciał zachować neutralnośc, ale nie potrafił.
I powiem że jestem lekko zawiedziony. Gra ma spory potencjał, sekwencje walki i fninishery sa piękne, potforki są .. hmm, jest ich dużo za dużo imo. Topielców i innych to jest tyle że oj, kikimory to cała mrówcza rodzina w porównaniu do pojedyńczych egzemptlazy z ksiązki, wampiry występują w grupach, nawet takie burxy bedace dosc rarowymi stforkami czy alpy sa poprostu stałym elementem ... szkoda tylko ze pod koniec tak mało bazyliszków jest :P
Brakuje mi otwartosci jaką daje Fallout I czy II, że mozna wędrować po całym świecie i robić zlecenia wiedzmińskie, fabuła fajna, ale ... bardzo schematyczna, wkurwia ciągłe doczytywanie lokacji, wkurwia brak spawnu monsterków kiedy ich drop poszedl do eliksiru przypadkiem ... ale moze zagram jeszcze w trybie hard.

Ceny są całkiem z dupy w porównaniu do wartosci np kamieni szlachetnych, 10 chlebków kosztuje tyle co diament, kurtka skórzana kosztuje tyle co 100 diamentów, za dobra flaszke trzeba dac poł diamentu, za zlecenie wiedzminskie dostajemy 200 orenów co jest równowartością 2/5 kasy jaką bierze dobra dziwka za noc :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 6 lis 2007, 11:40 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 12
Dołączył(a): 4.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 11:05 
Cytuj  
Cytuj:
muj, stforki
co za frajer xD :D :D :P naucz sie pisac.
Cytuj:
ukończyłem w trybie easy

totalny frajer :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 11:22 
Cytuj  
aguś napisał(a):
Cytuj:
muj, stforki
co za frajer xD :D :D :P naucz sie pisac.
Cytuj:
ukończyłem w trybie easy

totalny frajer :>


Idź się utop, zrobisz przysługę dla świata :]


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 11:48 
Cytuj  
aguś napisał(a):
Cytuj:
muj, stforki
co za frajer xD :D :D :P naucz sie pisac.
Cytuj:
ukończyłem w trybie easy

totalny frajer :>


To bardzo, umm, pelna wypowiedz na temat tego o czym piszę.
Wiesz, matka i ojciec nie nauczyli widać że dyskutować należy o problemie a nie obrażać kogoś ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 11:50 
Cytuj  
Scorpio zlej kolesia bo to chuj wi nawet.

Co do Wiedźminka. Fajnie słyszeć pozytywne komentarze. Też je mam w 80%, reszta za bugi.

P.S
Właśnie psiknąłem na klawiaturę i ją osmarkałem ;/ co za pogoda.


Posty: 12
Dołączył(a): 4.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 11:52 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
aguś napisał(a):
Cytuj:
muj, stforki
co za frajer xD :D :D :P naucz sie pisac.
Cytuj:
ukończyłem w trybie easy

totalny frajer :>


To bardzo, umm, pelna wypowiedz na temat tego o czym piszę.
Wiesz, matka i ojciec nie nauczyli widać że dyskutować należy o problemie a nie obrażać kogoś ?

A nie uwazasz to za problem? Uhmm jest jeszcze gorzej niz myslalam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 11:56 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Kupiłem, pograłem, ukończyłem w trybie easy
napisz czy było warto :P pograłem 2 godziny i zastanawiam sie czy chce mi sie biegać ciągle w ta i spowrotem a po drodze zabijac zielone psy :wink:


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 12:22 
Cytuj  
Powiem tak, bez zaglądania na forum i do przewodnika gra jest cięzka do przejscia. Ja się nauczyłem robić "specjalne" eliksiry pod koniec praktycznie, mówie o odmianach rubedo, albedo, nigredo.
Zobaczyć na ekranie jak wiedzmin tańczy z mieczem w 4 serii ataku, zobaczyć jak ogluszony przeciniwk ginie od finishera .. dla tego warto, zobaczyć jak działa wiedzmiński elksir zamieć w virtual world, pricless.
Gdyby nie :
1. ograniczenia fabuly i pola gry do okreslonych lokacji, np po wejsciu do wyzimy nie mozna z niej wyjsc do startowej wioski. Nie mozna np jechac do innej wioski, tropic inne monsterki itp, tak by przystapic do finalwej walki na 100% rozwoju postaci.
2. Brak systemu wymiany talentów, do konca dostaje ise brazowe, pod koniec mozna je pakowac tylko w znaki ktorych sie nie uzywa a srebrnych i zlotych mało ...
3. Niektore zadania są całkiem idiotyczne, np to z aktu II gdzie dostajemy nagrode 1000 orenow za zadanie ktore nas kosztuje 1500 orenow w postaci lapowek i innych kosztow ukrytych.
4. bezsensowny system "ekwipunku", mozna trzymac w sakwie 5000 bochenkow, ale juz nie mozna trzymac trofeum lub miecza/innej broni
5. bezsensowny spawn w akcie 3-5 utopcow, topielcow i innych "slabych" przeciwnikow, daja 1 PD, gina przy 1 ataku gryfa, trzeba czekac az podejda, martwe cialka przykrywaja potrzebne martwe cialka ...
6. Obrazenia od kwasu, ponoc doswiadcozny wiedzmin umie unikac wybuchajacych zdechlych pijawko stforkow ...
7. w akcie 3 nie udalo mi sie zebrac 5 kosci gravierow, a w akcie 5 bruxy spawnuja sie kazdej nocy ...
8 w akcie 5 zaatakowaly mnie 2 named stforki jednoczesnie, a moglem miec tylko 1 trofeum ...

Z drugiej strony ... :
1. Scena walki na końcu powala na kolana.
2. Scena gdzie Geralt otrzymuje dar od boginki powala na kolana.
3. Dialogi, niektore porpostu trzeba uslyszec ...
4. Niektóe sceny, i dialogi zerżniętę z książki, a niektóre poprostu miod, typu Jaskra śpiewajacego Celinę :P
5. Generalnie warto, pozycja ma sporą wartość rozrywkową, gdyby nie mankamnety ktore mi nie bardzo pasują, ale to wynika z długiego grania w mmorpg gdzie poprostu nie ma AZ takich ograniczeń.

Na koniec, chętnie bym pograł w wersję mmorpg tej gry, jeśli świat został by dopracowany.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 12:27 
Cytuj  
@up

Dzisiaj kupuję komputer, wiedzmin rzecz jasna jest już na półce i czeka tylko na możliwość instalacji na czymś co jest jego godne :)

Grałem jakiś czas temu na laptopie dziewczyny i jestem baaaardzo zaciekawiony (ruszyło u niej na średnio niskich utawieniach).

Napiszę coś dzisiaj w nocy pewnie :)

Tak, też z chęcią bym zagrał jakąś sesyjkę wiedźmina :)

SvD.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.