mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 30  Następna strona

Co zrobisz?:)
Raczej kupie gre i pogram. 41%  41%  [ 91 ]
Raczej nie kupie gry i pogram ;) 17%  17%  [ 37 ]
Raczej omine ten tytul. 12%  12%  [ 27 ]
Chce tylko widziec wynik ankiety :) 30%  30%  [ 67 ]
Liczba głosów : 222
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 13:47 
Cytuj  
Czy mozecie nie spoilowac?? Ja jebie, albo oznaczyc to jakos.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 14:02 
Cytuj  
aguś napisał(a):
A nie uwazasz to za problem? Uhmm jest jeszcze gorzej niz myslalam.

Bierzesz z połykiem?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 14:06 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Bierzesz z połykiem?

Uważasz to za problem ? Ja problemu w tym wypadku nie widzę ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 15:31 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Czytałem cała trylogię


Wiedźmin nie jest trylogią.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 16:28 
Cytuj  
nie karmcie trolla plx.

Mam nadzieje, ze do wieska wyjdzie wiecej patchy ;)


_________________
.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 16:32 
Cytuj  
wyjdzie wyjdzie (wiarygone zrodlo, ale to i tak wiekszosc z forum to jebie bo mialem w nicku shaver co znacze bee)


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 16:44 
Cytuj  
Sam na to ciężko pracowałeś :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 16:52 
Cytuj  
szczerze? Nie obchodzi mnie reputacja. Pisze co wiem czasem sie zdarza pospamowac. Gdyby mi zależało na rozglosie zachowywal bym sie jak sobek czy pradawny trade. Pisze co wiem i mysle, do tego sluzy forum, a to czy publika mnie kocha huh...

edit: nick zmienilem z innego powodu ;) Chodzilo mi bardziej o to ze moj nick bardziej kojarzyl sie z postami z 2004 roku a nie z 2007 :P


_________________
oumn da lololegend


Ostatnio edytowano 6 lis 2007, 17:23 przez CheGee, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 17:01 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
mialem w nicku shaver co znacze bee

To oznacza gee


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 17:02 
Cytuj  
to po co zmieniales nicka huh...

a zeby na temat napisac, to szczerze polecam wiedzmina mimo bugow, fajny klimat, choc ksiazek nie mialem okazji czytac...


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 18:29 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Scorpio napisał(a):
Czytałem cała trylogię


Wiedźmin nie jest trylogią.


SPOILER MOZE TU BYC

Nie, nie jest. To jest teoretycznie historia po zmartwychwstaniu Geralta, już po wojnie z nifgardem i po tym jak Cirilla Fiona etc ... poznała rycerza.
Nie zmienia to faktu że opowieść jest osadzona w realiach świata z trylogii, to znaczy że Geralt wędrując przez dawną nekropolię razem z bandą uciekinierów spotkał 1 wampira wyższego, tj Regisa, nie spotkał natomiast żadnego Ghula, czy innego badziewia, dalej ten sam Geralt wędrując przez lasy nie spotkał takiej ilości stforków jaka występuje obok Wyzimy, idąc jeszcze dalej, wędrując brzegiem jarugi i innych rzek na spotykał 10 utopców za jedynm zamachem co 5 minut :D
Kolejna sprawa, za odczarowanie Addy dostał 3 tysiące orenów za co kupił kamyki w Wyzimie, w tej wersji 3000 orenów nie starczy na wyśmienitą kurtkę ... a w Nowigradzie za 200 koron kupił nową skórzaną zbroje ( kurtkę )

Dalej, Geralt utrzymywał się i ostro chlał z Jaskrem po wykonaniu zadania, tu 200 orenów starczy raptem na jedno dobre pochalnie albo na tanią portową dziwkę, bo ta extra bierze 500 orenów a strażnik 250 łapówy ... widzicie tu jakiś mały problem ???
Ja tak, trzeba naciągać na gre w kości, na mordobicie żeby zarobić na ksiązkę która kosztuje tyle co kilka diamentów wystarczajaco dużych aby umieścić je na głowni miecza ... etc ..


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 18:34 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Nie zmienia to faktu że opowieść jest osadzona w realiach świata z trylogii


Z jakiej trylogii? Jedyne co kojarzę z Wiedźminem to dwa tomy opowiadań i saga, wyprowadź mnie z błędu bo dalej nie kumam.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 18:40 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Razoth napisał(a):
Scorpio napisał(a):
Czytałem cała trylogię


Wiedźmin nie jest trylogią.




Nie zmienia to faktu że opowieść jest osadzona w realiach świata z trylogii,



Hm, no ale "Saga o wiedźminie" nie jest trylogią :P


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 19:09 
Cytuj  
Ok to ten pięcioksiąg czy tam ile to liczy a nie trylogia - mój bład :D
Myślałem o tym co wy nazywacie sagą :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 21:06 
Cytuj  
wkurwia brak spawnu monsterków kiedy ich drop poszedl do eliksiru przypadkiem

Pełny respawn w kazdej lokacji co 24 godziny in game.

zlecenie wiedzminskie dostajemy 200 orenów co jest równowartością 2/5 kasy jaką bierze dobra dziwka za noc

Dziwne - u mnie wystarczyly kwiaty ale moze to kwestia uroku osobistego :)

Niektore zadania są całkiem idiotyczne, np to z aktu II gdzie dostajemy nagrode 1000 orenow za zadanie ktore nas kosztuje 1500 orenow w postaci lapowek i innych kosztow ukrytych

Primo - te "koszty dodatkowe" mozna obejsc tak zeby zaplacic tyle co nic.
Secundo - to zadanie wykonujesz glownie na uzytek swoj a zleceniodawca i wynagrodzenie od niego to dodatkowy bonus

bezsensowny spawn w akcie 3-5 utopcow, topielcow i innych "slabych" przeciwnikow, daja 1 PD, gina przy 1 ataku gryfa, trzeba czekac az podejda, martwe cialka przykrywaja potrzebne martwe cialka

klania sie uzywanie amuletow odstraszajacych to scierwo

Obrazenia od kwasu, ponoc doswiadcozny wiedzmin umie unikac wybuchajacych zdechlych pijawko stforkow

raz na 10 walk dostawalem obrazenie od bledocostam - wystarczy odskoczyc w odpowiednim momencie (moze to kwestia grania w innym rzucie kamery)

w akcie 3 nie udalo mi sie zebrac 5 kosci gravierow, a w akcie 5 bruxy spawnuja sie kazdej nocy

nie znalazles spawnu - mi sie tez to przytrafilo
pierwszy raz grajac przeoczylem spawn bayliszkow w V akcie

polknolem eliksir blokujacy ogluszenie i cos tam jeszcze jednak z uporem maniaka ladowalem na glebie

z tego co pamietam to on nie blokuje 100% - opis jest zbyt ogolny
zerknij w opis jaki sie pojawia na Twoim pasku PO WYPICIU eliksiru - wtedy masz dokladne wartosci


Jesli chodzi o inne uwagi to nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi - chcialbys miec wiedzmina czy obliviona?
Mi osobiscie obek srednio pasowal wlasnie z tego powodu ze wszystko bylo zbyt uproszczone (vide "teleportowanie" sie pomiedzy lokacjami - skraca czas ale zabija klimat).
Poza tym... czlowieku - czego Ty sie spodziewales po enginie na ktorym zrobiono pierwszego baldura??

Co do generalnych uwag odnosnie ekonomii... jak gralem pierwszy raz to rzucaly mnie na glebe ceny ksiazek i inszych tego typu rzeczy.
Drugi raz zagralem i okazalo sie ze te same infomacje ktore masz w ksiazkach (bestiariusz, skladniki, rosliny a czesto i stuff) mozesz dostac od "niezwanych" NPC za kawalek jakiegokolwiek jedzenia.
Odpal sobie pierwszy akt i przelec sie pare razy po wiosce - od staruszek dostaniesz WIECEJ informacji niz jestes w stanie KUPIC od vendorkow w ksiazkach. Dodatkowo masz random eventy w stylu "moj syn umiera, slyszalam ze wiedzmini robia eliksir ktory moze mu pomoc" ktore potrafia wkurzyc jesli akurat nie masz tego itemu w inventory (marne szanse zeby udalo sie ten event powtorzyc) ale jesli masz to czego taki nienazwany NPC (typu "staruszka", "mieszczka" etc) potrzebuje to i reward jest wtedy ok.
Tyle ze jak ktos podchodzi do gry w ten sposob ze "skoro w poradniku jest napisane ze mam przekupic goscia piecioma stowami to place i nie kombinuje jak to zalatwic inaczej" albo "skoro nikt temu NPC nie nadal imienia to znaczy ze nie ma sensu do niego zagadac" to niestety efekt jest jaki jest.

P.S. A co do levelu to IMO granie na easy psuje zabawe - finalowa walke bys wygral nawet bez wykupowania talentow.
Pierwszy raz skonczylem na medium liczac ze to pozwoli mi sie bardziej "delektowac fabula" ale grajac teraz na hard widze ze lapie 2x tyle contentu co za pierwszym razem.
Z prostego powodu - bo musze, inaczej nie da sie przezyc :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 21:29 
Cytuj  
Poza tym... czlowieku - czego Ty sie spodziewales po enginie na ktorym zrobiono pierwszego baldura??

Nwn, a nie baldura

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 21:35 
Cytuj  
potrzebuje tipów :P

jestem w 1szym akcie

1. mam dl amałego zrobic miksture z jakis 5ciu kwiatków które niby rosna poza wioską, al enie moge znaleźć

2. zrobiłem zadania wyznaczone przez trzech gości (zdobyłem ich zaufanie) a ten mnich mówi że jeszcze musze zabic Beast - rozumiem ze to te zielone psy ale zabijanie ich niczego nie zmienia :har:

help plx :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 21:50 
Cytuj  
Desh, poradnik? masz?

Jak nie masz to:

1. Do zbierania ziół musisz kupić booka.
2. Beast to końcowy boss, który pojawi Cię się po zrobieniu prawie wszystkich questów, w tym głównego chaina.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 21:58 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Desh, poradnik? masz?

Jak nie masz to:

1. Do zbierania ziół musisz kupić booka.
2. Beast to końcowy boss, który pojawi Cię się po zrobieniu prawie wszystkich questów, w tym głównego chaina.


nie mam poradnika :P

jak dostane poradnik to juz konic zabawy bo wszystko przeczytam :P gdzie kupić książke i który to główny chain, coś mi gadaja o potworze znad jeziora ale tam nie ma żadnego jeziora :har: jest rzeka :(

... no dobra, gdzie ten poradnik ... ? plx


_________________
psn


Ostatnio edytowano 6 lis 2007, 22:01 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 22:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Desh, poradnik? masz?

Jak nie masz to:

1. Do zbierania ziół musisz kupić booka.
2. Beast to końcowy boss, który pojawi Cię się po zrobieniu prawie wszystkich questów, w tym głównego chaina.


nie mam poradnika :P

jak dostane poradnik to juz konic zabawy bo wszystko przeczytam :P gdzie kupić książke i który to główny chain, coś mi gadaja o potworze znad jeziora ale tam nie ma żadnego jeziora :har: jest rzeka :(


wystarczy zabić kilku topielców czy utopców


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.