mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 11:00 
Cytuj  
@Sargeras
Czemu nie skomentowales tego postu?
W dalszym ciagu czekam.

Zychoo napisał(a):
Sargeras napisał(a):
[wszystkie te bzdety]

Co pan powie na to:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... l?skad=rss

Prosilbym o komentarz na temat powyzszych faktow. Chyba ze uznamy gazeta.pl to zydowski twor niegodny komentarza.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 11:06 
Cytuj  
http://fakty.interia.pl/news?inf=683319

korzystajcie juz niedlugo nie bedzie smiacia...
tylko za obraze I sekretarza zsylka na sybir...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 11:08 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
2. Komorowski uparcie powtarzał kłamstwo, że PiS nie ma programu gospodarczego,

Mam znajomego, ktory jest w PiS. Chodzi ogladac pilke nozna do Kaczynskich i jest z Marcinkiewiczem po imieniu. Powiedzial, ze PiS nie ma programu gospodarczego i liczyla tytaj na PO. Poza tym to wlasnie wycofuje sie z jego strzepkow.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 11:53 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
SwenG napisał(a):
Chyba będę -nastą osobą pytającą jaki jest sens tworzenia rządu, który gówno może, bo każdy jego ruch zostanie zablokowany w Sejmie przez PiS&S&LPR ?

To dlaczego Marcinkiewicz nie zaprosił ich do rządu? Czyżby był samobójcą?


Bo i tak dostanie ich poparcie - samoobronie zaplacil za nie awansem dajac lepperowi stanowisko wicemarszalka a mysle ze to tylko poczatek.

IMHO kaczynski i PiS nie jest jakims wcieleniem Lorda Vadera i nie przeszedl na ciemna strone mocy :). On po prostu realizuje swoj scenariusz zdominowania prawej strony sceny politycznej.
Mysle (podkreslam ze to moje przemyslenia) ze kaczor gra na wchloniecie LPR (LPR bez poparcia rydzyka nie istnieje a zobaczcie kto jest nowym pupilem ojca dyrektora) i rozbicie PO (wiadomo ze czesci czlonkow PO ciezko bedzie zyc bez stolkow - przeciez co najmniej od 2 lat juz sie widzieli na odpowiednich stanowiskach a tu nagle sie okazuje ze dupa).
Jesli to mu sie uda i PO sie rozpadnie na pol (powiedzmy ze czesc kojarzona z rokita dogada sie z PiS z czesc tuskowa pozostanie w opozycji) to ma wygrana w nastepnych wyborach w kieszeni.
Po prawej stronie sceny politycznej bedzie PiS (plus zmarginalizowane partie kanapowe wrzodakow i innych maciarewiczow), po lewo "koalicja lewicy" (SLD, SDPL, UP) a w srodku resztki PO ktore pewnie beda mogly liczyc na 5-10% poparcia max.
Pozostaje jeszcze Samoobrona ale mysle ze Kaczor liczy na to, ze anrzejek "sprzedajac" swoje poparcie zniecheci swoich wyborcow do siebie i PIS bedzie w stanie trwale ich przejac.

I wszystko, kuchnia, fajnie tylko jakos mi sie wydaje ze jesli ktos sie skupia na prowadzeniu gry politycznej to nie wystarczy mu czasu na rzadzenie i zafunduja nam kolejne 4 lata "rzadu belki".
Choc w sumie to by jeszcze nie bylo najgorsze... gorzej by bylo jesli przyjdzie nam do tego belki zatesknic :)

EDIT:
A tak na mariginesie - zerknijcie tutaj:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,3002134.html
nastepnie przewincie troche w dol i patrzcie na prawo na SONDAŻ GW.

Juz wiecie czego ludowcy zarzadaja w zamian za poparcie gabinetu marcinkiewicza? :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 13:57 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
@Sargeras
Czemu nie skomentowales tego postu?
W dalszym ciagu czekam.

1. Zmiana planów reformy służby zdrowia pod przewodnictwem Zbigniewa Religi to niewątpliwy sukces PO.
2. W sprawie rozwoju budownictwa mieszkaniowego PiS przeliczył się z siłami. Z drugiej strony 160-170 tys. mieszkań rocznie to i tak więcej, niż 100-120 tys. obecnie. Oczywiście zawsze można się upierać, że 160 tys. nowych mieszkań rocznie w Polsce to i tak za mało.
3. Reszta to domysły i spekulacje.
Zychoo napisał(a):
Chyba ze uznamy gazeta.pl to zydowski twor niegodny komentarza.

Właściciele mediów (w tym GW) to przedstawiciele wielkiego kapitału, głównie zagranicznego (już mniejsza o wyznanie tychże osób). Bez wątpienia PO ma im więcej do zaoferowania niż PiS, więc niech nikt nie liczy, że będą oceniać PiS sprawiedliwie.
Pieszczoch napisał(a):
Powiem w jezyku wiekszosci elektoratu Lecha(zwlaszcza tych od Leppera): Pierdolisz glupoty i spierdalaj.
Czyz to nie jest kreatywne?

Następny tolerancyjny liberał. Nawet Korwin-Mikke się tak nie zniżał. Tylko tak dalej, a PO dołączy do UPR i UW.

Btw. To było "I to pan opowiada takie głupoty?" i "Spieprzaj dziadu".
Poza tym flame w innym dziale.
Karol66 napisał(a):
PO sie rozpadnie na pol (powiedzmy ze czesc kojarzona z rokita dogada sie z PiS...

Lepsze byłoby te pół, niż nikt.
Karol66 napisał(a):
IMHO kaczynski i PiS nie jest jakims wcieleniem Lorda Vadera i nie przeszedl na ciemna strone mocy...
...

Tak czy inaczej sytuacja jest co najmniej skomplikowana i wszystkie partie czeka ciężka próba. Jedni zyskają, inni się pogrążą.
IMHO PO po cichu liczy na taki scenariusz: rząd autorski Marcinkiewicza nie uzyskuje wotum zaufania, a prezio Kwaśniewski, który od zawsze był przeciwko Kaczyńskim, rozpisuje szybciutko nowe wybory. W przypadku nowych wyborów szansą dla platformersów będzie anty-pisowska koalicja z SLD. Akurat te dwie partie mają ze sboą dużo wspólnego: PO- programowi krytycy PiSu z SLD- ideologicznymi krytykami PiSu. Obecnie te patie mają bodajże 187 madnatów, czyli do większości brakuje im...44 mandaty- nie tak znowu dużo. Oczywiście z merytorycznego punktu widzenia sojusz socjalistów z liberałami to absurd, ale nie takie rzeczy już się w tym kraju działy.
Generalnie radzę posłuchać, co mają do powiedzenia inni ludzie, nie tylko media, internauci, rodzina/przyjaciele/znajomi.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 14:14 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Generalnie radzę posłuchać, co mają do powiedzenia inni ludzie, nie tylko media, internauci, rodzina/przyjaciele/znajomi.


Posłuchałem :D
Starsze pokolenie głosujące na PiS, emeryci. Jestem w stanie ich zrozumieć, gdyż PiS obiecał podwyżki rent i emerytur. Pytanie tylko czy dotrzyma obietnic. Ja w to nie wierzę. Z pustego w próżne się nie naleje. To co ? Podwyższamy podatki ? VAT z 7 do 10% będzie ze 3 zł podwyżki do emerytur :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:01 
Cytuj  
Napewno sojusz PO-SLD (mysle ze malo prawdobodony) jest zdecydowanie lepszy niz koalicja PiS-Samoobrona-LPR-PSL (wlasciwie juz istnieje)

Zauważyłem ze typowy zwolennik PiS (sargeras) dzieli media na te ktore popierają PO (GW) i PiS (radio maryja) a nie zauważa ze mozna je podzielic na te ktore trzymaja sie faktow (wiekszosc mediow) i te ktore opieraja sie na slowach np. Rydzyka (radio maryja). I kto powiedział zatopic PO ?

Co do koalicji.. nie wiem sargeras jak ci to wytlumaczyc ze ta koalicja nie ma sensu? Nie widać że PiS tej koalicji nie chce ? Czy nie dał tego do zrozumienia kiedy nie zezwolil aby Komorowski/Niesiołowski zostali marszałkami ? Z jednej strony Marcinkiewicz ktory ciagle wyciaga reke a z drugiej Jarus ktory ciagle bije i kopie.


Ostatnio edytowano 7 lis 2005, 15:15 przez Carnillon, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:04 
Cytuj  
jak ja bede na emeryturze to w Polsce bezdzie juz dobrobyt , dogonimy Stany , Japonie i Chiny :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:07 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jak ja bede na emeryturze to w Polsce bezdzie juz dobrobyt , dogonimy Stany , Japonie i Chiny :wink:

Moja babcia tez tak kiedys mowila.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:13 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jak ja bede na emeryturze to w Polsce bezdzie juz dobrobyt , dogonimy Stany , Japonie i Chiny :wink:


byłby już teraz - zabrakło kilku procent :cry:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:29 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
3. Reszta to domysły i spekulacje.

To chyba nie domysl.
Kod:
Od kilku miesięcy politycy PiS mówili też o "kotwicy budżetowej", czyli stałym deficycie budżetu państwa na poziomie 30 mld zł. Miało to uspokoić rynki, że PiS nie ulegnie pokusie zadłużania nas po uszy.


Kod:
Nieoczekiwanie minister finansów Teresa Lubińska wystąpiła w czwartek do premiera z "osobistą prośbą", by pożyczyć dla budżetu trochę więcej, o 1-2 mld zł. To pierwszy przypadek, by minister finansów, który zwykle strzeże państwowej kasy, proponował wzrost deficytu. Nie wiadomo, czy premier spełni tę prośbę ani czy podobne prośby nie posypią się teraz od innych ministrów.


Wiesz kto pozyczal pieniadze i dlaczego teraz mamy dziure? Komunisci, ktorych bracia K. tak nienawidza :(

A co do mieszkan. Raptem sie zorientowali, ze 3 mln to za duzo jak na ich mozliwosci? A moze wiedzieli o tym juz wczesniej, a teraz uznali ze jak juz naklamali to moga wrocic do konkretow? Jak sadzisz?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:31 
Cytuj  
OMFG ! A już się przekonywałem, że Marcinkiewicz to taki fajny herbatnik a tu dupa, beret założyl :/
http://wiadomosci.onet.pl/1190394,11,item.html


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:40 
Cytuj  
Przed tym występem miałem go za dosc inteligentnego faceta. Po wizycie w Radiu Maryja i całym tym przedstawieniu duzo stracił w moich oczach.

Rydzyk sie cieszy bo znowu nikt mu sie nie dobierze do dupy, a ktos powinien. Problem jest taki ze zbyt duzo moherowych beretow go popiera a jestem pewien ze nawet Kościół chętnie pozbylby sie go.

BTW jak można w radiu katolickim (ktore powinno mowic o sprawach wiary) mowić o polityce ??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 16:05 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Przed tym występem miałem go za dosc inteligentnego faceta. Po wizycie w Radiu Maryja i całym tym przedstawieniu duzo stracił w moich oczach.


Coz ja mialem okazje go widziec na tvn24 tuz przed/albo tuz po wyborach parlamentarnych w programie "bilans" (nie jestem pewnien na 100%) . W kazdym razie mowil cos o prog pisu i co chca osiagnac/zrobic w gospodarce. Po nim bylo 2 ekspertow - jakis profesor i gl ekonimista jakiegos banku.. profesor na wstepie stwierdzil ze pan marcinkiewicz nie ma bladego pojecia o czym mowi. Gl ekonomista jakiegos banku, troche delikatniej podsumowal niewiedze obecnego premiera. No ale to nic nowego, ze czolowi politycy nie maja pojecia o czym mowia. Ogolnie koles jest sympatyczny, ciagle sie usmiecha i mowi jak to bedzie pieknie, jaki to on otwarty na wszystkich i nei wie dlaczego PO z nim nie chce do rzadu :) ( ja mialem wraznie jak sie jeszcze tak przepychali z PO, ze Marcinkiewicz to nie wie co sie wokol niego dzieje.. taki troche z innej bajki, wszyscy po osbie jada i sie oskrazaja/przepychaja a ten wiecznie zadowolony z "otwartymi drzwiami" dla PO )

Btw. Widzialem tez kiedys "debate" w tv Trwam .. sami kolesie z PiS - maksymalne oszolomy, a cala debata to bylo jechanie po PO pod dyktando ksiedza prowadzacego prog... jacy to oni zli, niegodziwcy i bezboznicy :] ( no moze nie bezboznicy, ale fajne tam okreslenia padaly )

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:09 
Cytuj  
Gardze kazdym kto sie tam pojawia.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 20:21 
Cytuj  
Dzis rano u olejnikowej byl ten glowny eksper ekonomiczny PiS'u.
NIESAMOWICIE mily, sympatycznyi sensowny facet.
Olejnikowa wypytywala go o "kielabasiane" obietnice pis'u a on je jedna po drugiej "korygowal".
Mieszkania? Tak ale przeciez 3 mln to nierealne....
Becikowe? Niektore gminy to juz maja ale w sklali kraju to nierealne....
Emerytury gornicze? Z punktu widzenia gospodarki samobojstwo...
itp itd etc - przez chwile myslalem ze slucham kogos z PO :wink:

Cala rozmowe skonczyla olejnikowa tekstem: "no to juz moze niech Pan nic nie mowi bo nikt nie zaglosuje za rzadem premiera marcinkiewicza..."

mistrzostwo swiata - naprawde czegos takiego nie slyszalem :P


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 21:26 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Dzis rano u olejnikowej byl ten glowny eksper ekonomiczny PiS'u.
NIESAMOWICIE mily, sympatycznyi sensowny facet.
Olejnikowa wypytywala go o "kielabasiane" obietnice pis'u a on je jedna po drugiej "korygowal".
Mieszkania? Tak ale przeciez 3 mln to nierealne....
Becikowe? Niektore gminy to juz maja ale w sklali kraju to nierealne....
Emerytury gornicze? Z punktu widzenia gospodarki samobojstwo...
itp itd etc - przez chwile myslalem ze slucham kogos z PO :wink:

Cala rozmowe skonczyla olejnikowa tekstem: "no to juz moze niech Pan nic nie mowi bo nikt nie zaglosuje za rzadem premiera marcinkiewicza..."

mistrzostwo swiata - naprawde czegos takiego nie slyszalem :P


He he jak ktos chce to niech poslucha bo jak Karol wspomial - warto sie z tym wywiadem zapoznac ;)

http://i.wp.pl/a/f/mp3/8881/marekzuber071105.mp3


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 21:52 
Cytuj  
To jest na powaznie?
Duzo cyrkow bym sie spodziewal, ale ze az tak to mnie zwalilo z nog.
Jak taki bajzel bedzie sie tworzyl, to ja dziekuje, niech niemcom oddadza zachodniopomorskie w takim razie.
Bedzie mi sie lepiej zylo ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 22:01 
Cytuj  
jak dla mnei mozecie szczecin oddac w cholere:/


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 22:18 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
To jest na powaznie?


Tak - codziennie rano slucham olejnikowej o 8.15 w drodze do pracy i dzis byl ten gosc.
Trzeba przyznac obiektywnie ze jest to BARDZO SENSOWNY FACET tyle ze IMHO albo powinni mu zakazac wypowiadania sie w prasie albo pomylil ugrupowania ktorym doradza.
Bo jakby to co on powiedzil napisala np. wyboracza to by ich od razu kaczorki sflamowaly za "sianie propagandy i propagowanie negatywnego wizerunku pis" :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.