mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Następna strona

Co zrobisz?:)
Raczej kupie gre i pogram. 41%  41%  [ 91 ]
Raczej nie kupie gry i pogram ;) 17%  17%  [ 37 ]
Raczej omine ten tytul. 12%  12%  [ 27 ]
Chce tylko widziec wynik ankiety :) 30%  30%  [ 67 ]
Liczba głosów : 222
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 22:01 
Cytuj  
Desh, wystarczy czytać dobrze quest log i poradnik który tam masz, bestiariusz tez się przydaję taktycznie. L2R :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 22:04 
Cytuj  
raczej nie, to inny q. to ma być jakiś jeden.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 22:09 
Cytuj  
Jak Ty dojdziesz do drugiego aktu, i wejdziesz w 3 to będziesz miał 300 pytań na mmo już ;p;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 22:12 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jak Ty dojdziesz do drugiego aktu, i wejdziesz w 3 to będziesz miał 300 pytań na mmo już ;p;p
nie dojde bo w piatek juz bede grał w COD4 :P


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 00:31 
Cytuj  
Ej o co chodzi. Czemu wy sie pytacie o takie rzeczy.
Przeciez ta gra jest generalnie prosta jak gwizdek


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 01:03 
Cytuj  
Zainstalowalem, pogralem godzinke i odinstalowalem.
Gra ssie dupe cos mi sie wydaje ;p

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 01:06 
Cytuj  
Randalf napisał(a):
Poza tym... czlowieku - czego Ty sie spodziewales po enginie na ktorym zrobiono pierwszego baldura??

Nwn, a nie baldura


fakt - baldurs byl na infinity
anyway - silnik ma >5lat wiec to co sie CDP udalo z tego wyciagnac jest i tak niesamowite

Kazdorazowe dogrywanie sie obszaru, nawet po wejsciu do malego domku, to w sumie tez konsekwencja ambitnych rozwiazan - konkretnie zmian wygladu terenu wzgledem czasu i pogody oraz powiazane z tym skrypty postaci (chowajacych sie przed deszczem, krazacych po calym miescie, wchodzacych do roznych budynkow etc).
Jakby mi dawano do wyboru rezygnacje z tego na korzysc szybszej pracy gry to za nic bym sie nie zamienil.
Do multi tez chyba nie ma co tesknic - w NWN2 troche pogrywalismy na multi i to byla totalna porazka.
Jesli czegos sie juz czepiac to braku mozliwosci tworzenia wlasnych modow - to by zdecydowanie wydluzylo czas zabawy tym tytulem a dodatkowo kazdy by mogl sobie "urealniac" rozgrywke wg. uznania.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 07:33 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
potrzebuje tipów :P

jestem w 1szym akcie

1. mam dl amałego zrobic miksture z jakis 5ciu kwiatków które niby rosna poza wioską, al enie moge znaleźć

2. zrobiłem zadania wyznaczone przez trzech gości (zdobyłem ich zaufanie) a ten mnich mówi że jeszcze musze zabic Beast - rozumiem ze to te zielone psy ale zabijanie ich niczego nie zmienia :har:

help plx :wink:



========== SPOILER =========

Zielnik mozna kupic w karczmie lub pod karczmą u jednego z kupców, ew Abigail chyba ma ksiażke, ale patrz co napisał Karol66, za żarcie, trunki etc staruszkowie opowiadaja o ziłach w danej lokacji i potworkach.

Ostatnie zlecenie wielebnego ... przeczytaj quest dokladnie lub dokończ inne questy kierujace do wlasciwego miejsca. To jest cały ciąg róznych questów a ty nawet nie zaczołeś dobrze bo kwiatki są do mikstury na wieszczenie.

@ Karol66 --- SPOILER ---
Graviery spawnuja się na cmentarzu w wyzimie, 3-4 sztuki jak się biega po całym CM wyskakuja spod ziemi. NIE RESPAwNUJA SIE PO 24 h. Raz mi się trafił respawn, ale niestety pozbyłem się pozostałych czaszek wiec dalej mial brak 1 sztuka :roll: Stforki w krypcie wogóle się nie respawnują, po 24, 48 czy 56 h dalej pusto.

Wiesz, z tym kwasem to ja robilem tak, podpuszczalem utopce i inne topielce zabijalem pijawke, wzucalem queen, pijawka bum, topce i utopce gleba a ja zdrow :P Z odskakiwaniem to łapało mnie 2-3 kroki od martwego stforka.

Niebieskoooka chyba bierze 500 oreniaków za numerek ... a inne to za pierścionek, kwiatki i inne fatałaszki :P


Co do amuletów, to faktycznie są super, ale i tak cie gonią :P

Finałowa walka czy choćby walki epilog, akt V niektore bez talentów i eliksirow ... stary w odmętach wyskoczyły na mnie 3 skorupiaki, prawie mnie zatłukły, pomógł dopiero puszczyk rubedo + zamieć.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 07:45 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Niebieskoooka chyba bierze 500 oreniaków za numerek ... a inne to za pierścionek, kwiatki i inne fatałaszki :P


Jak masz pierscien domu nocy to dostajesz duuuzy rabat.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 09:07 
Cytuj  
OK TERAZ UWAGA SPOILER ZEBY NIE PSUC NIKOMU KONCA GRY



Co to za kolo ktorego zabija geralt w obronie krola na zakonczeniu gry (opcja "wybralem neutralnosc") wiem ze jest to jakis inny wiedzmin, ale walczyl jak jakis asasin i 2ma mieczami ;) nie wydaje mi sie zebym go widzial wczesniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 09:29 
Cytuj  
Desh- ten potwor z nad jeziora, zdaje sie to quest od jakiegos wielkiego lowczego, to jakis przerosniety utopiec, u mnie byl obok tej rzeki, obok młyna i zwal sie Nadir (chyba).

a poradnik to mam w pudelku z gra (pewnie na necie tez mozna znalezc juz) ;) glowny watek to "Ludzie i potwory" i "ogon salamandry" zdaje sie, ksiazki potrzebne do ukonczenia questow znajdziesz u Abigail (takie lokacje masz zaznaczone na mapie, zreszta w dzinniku jest opcja by Ci pokazalo gdzie masz isc)

a i mozesz olac zbieranie kwiatkow, jesli nie masz takich wrzuconych talentow i isc do zielarza w tej wiosce co startowales na poczatku i je po prostu kupic.


_________________
.


Ostatnio edytowano 7 lis 2007, 11:20 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 09:36 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
OK TERAZ UWAGA SPOILER ZEBY NIE PSUC NIKOMU KONCA GRY



Co to za kolo ktorego zabija geralt w obronie krola na zakonczeniu gry (opcja "wybralem neutralnosc") wiem ze jest to jakis inny wiedzmin, ale walczyl jak jakis asasin i 2ma mieczami ;) nie wydaje mi sie zebym go widzial wczesniej.


obojętnie jaką opcję wybierzesz będzie ten sam filmik końcowy


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 11:05 
Cytuj  
To jest Alvin 20 lat później :lol:

Żartuje, ale filmik fajny.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 11:09 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Żartuje, ale filmik fajny.


Koleś fajnie walczy, nie to co Geralt


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 11:11 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Desh- ten potwor z nad jeziora, zdaje sie to quest od jakiegos wielkiego lowczego, to jakis przerosniety utopiec, u mnie byl obok tej rzeki, obok młyna i zwal sie Nadir (chyba).[...]

a i moszesz olac zbieranie kwiatrkow, jesli nie masz takich wrzuconych talentow i isc do zielarza w tej wiosce co startowales na poczatku i je po prostu kupic.

dziekuje to musi byc to :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 11:21 
Cytuj  
On sie porusza jak ten asasin z assasin's creed ;p

BTW
Ta gra też pozamiata, podobno jakieś ugrupowanie dawnych zakonników kazało ubi soft montreal powicinać jakieś sceny z gry na temat chrześcijaństwa czy tych assasinów właśnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 11:21 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a i moszesz olac zbieranie kwiatrkow...

czasem mam wrazeni, ze to nie ja pisalem ;p

spoko Desh, sam niedawno te questy robilem. :)

Sobtainer - o ile dobrze pamietam, to przez tą sekte nie wyjdzie powiesc na podstawie tej gry czy tez osadzona w tym okresie. A na AC czekam, niedlugo ponoc ma byc na konsole zdaje sie, a na PC to pewnie w nowym roku...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 11:41 
Cytuj  
To świadczy tylko o tym, jak ubi soft zajebiście zrobił klimat tej gry. Poza tym, głównym producentem jest laska w tej grze, która po 1 jest całkiem niezła, a po drugie zrobiła kawał dobrej roboty ;p

A oto i ona --> http://www.gametrailers.com/player/user ... st=popular

BTW
XboX 16 listopada premiera
PC marzec 2008

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 11:50 
Cytuj  
"Wiedźmin się powiesił"
http://gospodarka.gazeta.pl/technologie ... 49378.html


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 11:53 
Cytuj  
Hm, co do klimatu - Wiedźmin u mnei stoi na pierwszym miejscu, jednak na Assassina czekam z wielką niecierpliwością, gdyż jestem maniakiem historii a historia wypraw krzyżowych to jeden z moich ulubionych tematów - ciekawe jak sobie z tym poradzą, ale już samo zwiedzenie miast bedzie super sprawą.Widziałem wiele szkiców, opracowań, planów, a teraz sobie będę mógł pobiegać :) Tyle, że do marca??? Trza będzie konsole kupić :)


Wiedźmin bardzo mi przypomina moje granie w papierowe RPGi. Czuć klimat lekko szalonego MG, który stara się jak najbardziej wkurzyć gracza, a jednocześnie podsuwa mu rozwiązanie tuż przed oczami, a jednak lekuchno po za zasięgiem. Eh, stare, piękne czasy... To se ne vrati.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.