mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 06:41 
Cytuj  
Ja wlasnie ogladam te 2 ostatnie :)

Shion no ou to poprostu Hikaru no Go tylko, ze z shougi.

Persona natomiast - duzy sentyment :) Ale ciezko narazie cos powiedziec. Wiadomo, ze to bedzie raczej powolny i szarpiacy mozgownica anime znajac serie, byle nie byl za wolny. .Hack//Sign tez byl imo bardzo dobry, ale wielu go skazalo na niepowodzenie ze wzgledu na "przegadanie". Narazie sie jednak nie zapowiada, zeby i Persona miala byc przegadana :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 06:45 
Cytuj  
egzakli, hng, z tym ze shougi, no i glowna postacia jest dziewczyna z traumatycznym dziecinstwem ;)


EDIT: wlasnie obejzalem 1 odcinek hakaba kitarou, calkiem fajne, taki fajny rodzynek :>

http://uk.youtube.com/watch?v=ABJqq87I8b4


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 09:30 
Cytuj  
Gokulo, naprawdę podobał Ci się Sign?
Ja podszedłem do niego z wielkimi oczekiwaniami, przez całą serię właściwie dawałem jej coraz to nową szansę, mimo, że 2 razy podczas oglądania usnąłem (autentyk :P), ale potwornie się zawiodłem. Teraz .hacka czekam na Trilogy, które pre-ordered wersja z książeczką o The World przyjdzie po premierze 25.03 ;)

A odnośnie Persony, to jakiś czas temu pograłem trochę dłużej w 3 (wcześniejszych nie ruszałem) i szczerze powiedziawszy anime zawiodło mnie na całej linii. Od fabuły począwszy, na sposobie przywoływania i walki person skończywszy - kojarzy mi się toto z początkiem Aquarian Age. Może później zrobi się lepsze, ale na razie seria do mnie nie przemawia.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 09:41 
Cytuj  
No ja do Signa nie podchodzilem z zadnymi oczekiwaniami. Byla to moja pierwsza czesc serii, trafilem przypadkiem jeszcze w czasach kiedy anime z Kazy sciagalem :D I rzeczywiscie cos w nim mi sie podoba. Zaden z moich znajomych nie potrafil przy nim wytrzymac tez dluzej ^^; Natomiast mi sie strasznie spodobal. Kwestia gustu moze.

Jesli chodzi o Persone. Narazie staram sie nie oceniac. Rzeczywiscie pierwsze odcinki nie daja najlepiej do myslenia(do Persony 3 sie ogolnie anime nie umywa. Ale jesli chodzi o sposob przywolywania - to Persona 3 odstaje od serii jesli chodzi o uzywanie Evoker's Gun - anime jest bardziej zwiazany z klasyka), ale nie bede skazywal anime na straty po pierwszych odcinkach, bo roznie moze byc. Mnie do dzisiaj boli jak to co bylo budowane przez cale Mai-HiME zepsute zostalo jednym ostatnim odcinkiem ;(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 10:18 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
No ja do Signa nie podchodzilem z zadnymi oczekiwaniami. Byla to moja pierwsza czesc serii, trafilem przypadkiem jeszcze w czasach kiedy anime z Kazy sciagalem I rzeczywiscie cos w nim mi sie podoba. Zaden z moich znajomych nie potrafil przy nim wytrzymac tez dluzej ^^; Natomiast mi sie strasznie spodobal. Kwestia gustu moze.

Trochę źle się wyraziłem. Zauroczył mnie pomysł, grafika, design postaci i muzyka. W sumie te zalety, oprócz muzyki ma też późniejsza seria - Roots.
Odrzuciło natomiast tragicznie dużo lazy animation, nawet nie tyle brak akcji co, jakieś takie mało ciekawe jej przedstawienie i tony dialogów, które nie były jednak na tyle ciekawe, żeby nie znudzić. Ale nie przeczę, że komuś by się to mogło spodobać. Co do wspomnianej szansy, to po prostu przez te wszystkie odcinki myślałem sobie "jeszcze ci się spodoba, zobaczysz, jeszcze ci się spodoba". Nie spodobało się ;)
Gokulo napisał(a):
Jesli chodzi o Persone. Narazie staram sie nie oceniac. Rzeczywiscie pierwsze odcinki nie daja najlepiej do myslenia(do Persony 3 sie ogolnie anime nie umywa. Ale jesli chodzi o sposob przywolywania - to Persona 3 odstaje od serii jesli chodzi o uzywanie Evoker's Gun - anime jest bardziej zwiazany z klasyka), ale nie bede skazywal anime na straty po pierwszych odcinkach, bo roznie moze byc.

Domyślam się, że w pierwszych 2 Personach przyzywanie mogło wyglądać podobnie, ale patrząc, jak bardzo ludziom spodobała się idea Evokerów, aż dziw, że nie użyli ich w anime. Szczególnie, że to ponoć to samo miasto, co w 3, tylko X lat później. Chociaż właściwie, młodym Japończykom chyba nie powinno się pokazywać na ekranie telewizora licealistów strzelających sobie w głowy ^^;
Co do serii na razie - wątek kryminalny mnie nudzi, wyciąganie cieni do mnie nie przemawia, a za mało akcji dzieje się w szkole.
Ciekawostka - przez pierwszy odcinek, czy dwa, myślałem, że brat głównego bohatera to jego siostra.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 10:43 
Cytuj  
Najgorsze jest to, ze anime w jakis sposob stara sie powracac do korzeni serii. I raczej nieudolnie.
Wlasnie poprzez sposob przyzywania, a wspomniany watek detyktywistyczny tez mozna za to uznac (Persona 2 sie klania, nie wiem jak jedynka bo nie gralem). Niestety rzeczywiscie jest lekko nudny. Persona skupiala sie na mistycyzmnie czlowieka, jego zachowan, "prawdziwego oblicza" i to byla bardzo ciekawa... glebia? W Anime poza watkiem tego najmlodszego dzieciaka, babki z kostnicy i tej dziewczyny z fioletowymi wlosami(sorry imion nie pamietam) reszta postaci jakos nie pasuje do tego czym byla Persona.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 12:04 
Cytuj  
Jeśli jest tak jak mówisz, to ja naprawdę nie rozumiem twórców. Widać wyraźnie, że anime powstało na fali popularności 3, która zbiera bardzo pozytywne recenzje (nie dyskryminuję pozostałych części, ale gdyby o nie chodziło w takim stopniu, jak o 3, to seria powstała by po prostu wcześniej ;), a twórcy najbardziej od niej odchodzą. No, może poza designem postaci, bo w przypadku tych młodszych jest prawie identyczny jak w grze i muzyki (w barze karaoke leciał chyba nawet jakiś utwór z OSTa z 3). Cóż, mam nadzieję, że akcja pójdzie raczej do szkoły, niż biura centralnego policji i mniej będzie fruwających na Personach postaci...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 12:21 
Cytuj  
Jakis remix utworu z intra bodajze to byl. Co mi przypomina, ze musze wreszcie dopasc OST :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 12:37 
Cytuj  
OST z 3 średnio przypadł mi do gustu, ale płyta z remixami "Burn my dread" ma już swoje momenty ;)
Obie masz na blackcats, jeśli jesteś zarejestrowany.
Co do samej gry, to kiedy usłyszałem w trailerze dubbing angielski, bardzo się ucieszyłem, że gram w wersję undub.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 13:07 
Cytuj  
No ja najpierw gralem w Persona 3 JP ^^; Niewiele, bo gra wydawala mi sie zbyt rozbudowana, zeby grac dalej po japonsku. Dubbing angielski oczywiscie, ze nie jest lepszy :) ale jest znosny, w porownaniu do masy innych jrpg.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 13:09 
Cytuj  
Wiesz, zawsze możesz unduba dociągnąć, jeśli jeszcze nie przeszedłeś gry. Save z wersji US będzie chyba działał ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 13:30 
Cytuj  
Moze sprobuje. P3 jeszcze nie skonczone, od kiedy zaczelem studia bardzo zadko uruchamiam ps2 (chociaz niezupelnie z powodu naukiXD)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 13:33 
Cytuj  
heh widze blackcats popularne wsrod konsolowcow ;)

az zassam ten album z remixami


edit: heh, swoja droga, dziele konto z kassei (picza zapomniala sie logowac i stracila konto akurat jak wylaczyli invity)

teraz sie lognalem:
Congratulations, you have been auto-promoted to Super power User.

widac ma to swoje plusy ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 20:17 
Cytuj  
Cytuj:
tidus: widzial eureka 7 ? w ogole darker na 1 miejsce dawac, spaczony masz guscik ;)


Nie wiem sam czemu, ale mi się to anime bardzo spodobało. A Eureka 7 nie oglądalem, o czym to?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 20:24 
Cytuj  
powiem moze tak, imho najlepsze anime jakie widzialem, nie ulubione, ale najlepsze :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 22:48 
Cytuj  
Ale o czym? Mechy, love story czy co?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 22:49 
Cytuj  
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/905/rec/927


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 22:50 
Cytuj  
Anidb is your friend! ;)
Wyglada na mecha ;D Hmm moze sie w koncu za to zabiore bo mialem zbookmarkowane kiedys, ale przepadlo przy ktoryms padzie Opery XD

EDIT:
Keii szybszy ;p

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 00:30 
Cytuj  
mecha, love story, drama, przygodowe... wlasciwie sporo kategorii mozna podciagnac :)

zajebiste dzielo powinno ci wystarczyc ;D

Nowy odcinek shany ma calkiem fajny nowy op, szkoda ze anime zaczyna zblizac sie poziomem rezyserki do naruto :(

p.s.
00:13 • DCC get of [[Conclave-Mendoi]_Mobile_Suit_Gundam_00_-_16_[1280x720_H.264_AAC][C57D4FB5].mkv] from [pedowars]/[84.16.234.187] finished. Downloaded [342MB] in [24m 6s] at an average of [242KB/s].

szkoda ze podobno taki sobie ep :(
17ki jeszcze menclave nie zrobilo ... uhh, boje sie ze to bedzie za malo by zaspokoic moje wymagania ;/


edit: aha, widzial ktos hakaba kitarou ? calkiem fajne :>
http://uk.youtube.com/watch?v=ABJqq87I8b4


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 00:33 
Cytuj  
Shana w dalszym ciągu przynudza straszliwie... Druga seria nie dorasta pierwszej do pięt.

Poprzedni op był imo lepszy.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.