mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 145  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 10:25 
Cytuj  
Po pracy razem w tej agencji jak zakończyli projekt z kampanią Pepsi i dziękowaliśmy sobie, byłem w IAI - od prezesa bije negatywnością i serio jak spojrzałem na biuro w ich starym miejscu (przechodziło się przez główną salę) to wszystko było tak oszklone aby patrzeć w monitor pracowników. Czuć było tą negatywną atmosferę, ale miałem to gdzieś płacili najwięcej ale nie uznali naszych projektów za przydatne w ich pracy jako doświadczenie i suma sumarum z poszedłem w produkcje/logistykę na ściśle stanowiskach wymagających środowisk IT.

Home też mnie rekrutował i w trzecim etapie rozmowa trwała z 10min, później doszły mnie słuchy że po znajomości to poszło i Randstad zerwał z nimi współpracę za takie szopy. Ekipa też się wymieniła i nie wiem jak tam jest.

@High
A wpierdol, wiesz dlaczego? Bo są też kierownicy wporządku, a ci co tobie kanał robią i przypisują wszystko to podczas zwolnień Ciebie wywalą bo zarząd nie będzie wiedział że to tak na prawdę ty wiele projektów zrobiłeś i jesteś wartościowy. Ta praktyka kierowników idzie w jedną stronę, całe profity dla nich, ochłapy dla Ciebie i wizerunek klikacza kompa w oczach zarządu.
EDIT: Ale pod żadnym pozorem nie naraź się na wywalenie z pracy ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 10:30 
Cytuj  
No moja była kierowniczka raz otwarcie powiedziała przy mnie, ze 'nie możemy usprawniać pracy, bo ktoś może mieć mało do roboty'. Jakbym byl prezesem to bym wypierdolil z miejsca. Moglaby to chociaż dla siebie zachować. Tak jakby było jej mało i naprawdę cuda moznaby zdzialac uzywajac zaoszczędzonego czasu...

Jedyny plus, ze ona już nie jest obecnie moim bossem, ale działam w innym dziale robiąc w sumie to samo co wcześniej. Wiec, w sumie moglbym ;p


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 10:32 
Cytuj  
I jakby zarząd o tym się dowiedział to by poleciała z hukiem.
Ja nienawidzę jak ktoś marnuje nie swoje pieniądze. Redukuje się wymagany czas na wykonanie swojej pracy i łapie się za projekty. Ja tak raz miałem, zredukowałem do 3h swoje stanowisko i zacząłem pchać się z pomysłami. Nie rozumiem dlaczego wielu kierowników tak nie robi, potem po 5 latach zdziwieni że konkurencja ich rozwala :/

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 14:14 
Cytuj  
to ja już nie ogarniam ty Pieszczoch nie byłeś naszym forumowym kucharzem na wojażach za granicą z czarnym flatmatem? a tu jakieś it? wtf?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 14:17 
Cytuj  
Wszystko kwestia, jaki obraz szczocha sie w głowie zachował. Jak dla mnie będzie zawsze podrywał facetów w klube inferno, zeby drinka dostać ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 14:23 
Cytuj  
Jak pisałem w PM, nie sądze by ten beton cos moglo poruszyć.

Szczoch alfa i omega - kucharz, it, produkcja i logistyka ;] ale z tego co slysze to najbardziej te dwa ostatnie zagadnienia.


_________________
.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 14:29 
Cytuj  
jak ja pracowałem z Pieszczochem, to był master od marketingu :D i wciągał 10 kaw dziennie ;) ale lepiej nie przytocze za ile tam robiliśmy


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 15:10 
Cytuj  
Dla sprostowania.
18-24 sezony jako kucharz, podczas dziennego studiowania lektor języka, a zanim lektorowałem to Cyfrę+ w drzwiach wciskałem dobrym Juicem.
Później otarłem się o kilka kampanii w nowych mediach i z Kra pracowaliśmy za śmieszne pieniądze - ja bez umowy nie wiem czy Kra dostał jakiś papier ;)
Po tym specjalista marketingu i awans poziomy na planistę czyli produkcja/logistyka i własna firma do dziś - wcześniej jeszcze supply chain było. Aktualnie rozglądam się za pracą. Przerobiłem pracę na czarno, nisko płatne, z mega prowizjami jakie nigdy w życiu nie widziałem - dlatego teraz nie śpieszę się aby wskoczyć w podobne przejścia jakie miałem.

Kawę ograniczam do 4ch max ;)

EDIT: Ale cholera, ludziska 10lat już minęło odkąd na tym forum piszę z tym nickiem. W 10 lat to można od kucharza do mechanika samochodowego przewałkować życie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 16:08 
Cytuj  
To ja mam pytanie. Nie znam sie na prawie i realiach pracy w tym.
Mam kuzynke, pracuje w kancelarii, za niezbyt ciekawą prace. Niedawno zdala egzamin i jest 'panią mecenas' radcą prawnym.
Nie liczy za bardzo na wzrost zarobkow.

Nie wiem, ale ja mialbym wrazenie, ze przy czyms takim to juz mega z gorki jest, easy mode, wlasna firma i hajsu jak lodu ;)
ale moze sie myle ;]


_________________
.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 17:15 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
To ja mam pytanie. Nie znam sie na prawie i realiach pracy w tym.
Mam kuzynke, pracuje w kancelarii, za niezbyt ciekawą prace. Niedawno zdala egzamin i jest 'panią mecenas' radcą prawnym.
Nie liczy za bardzo na wzrost zarobkow.

Nie wiem, ale ja mialbym wrazenie, ze przy czyms takim to juz mega z gorki jest, easy mode, wlasna firma i hajsu jak lodu ;)
ale moze sie myle ;]

zapomnij, prawnikow teraz jest od chuja, bo to wbrew pozorom nie takie ciężkie studia. Konkurencja jest olbrzymia. Mój dobry znajomy od trzech lat jest mecenasem, pracuje w dużej kancelarii od 3 lat i zarabia 2500zł na rękę. Jako prawnik musisz mieć znajomości, bo te się przekładają na klientów, a Ci na zarobki.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 17:26 
Cytuj  
To nie starczy popracowac gdzies pare lat i podpierdolic pozniej klientow? ;)

no dokladnie to samo mowila 2,5k max


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 20:22 
Cytuj  
mylicie pojecia, prawnik ktory pracuje u kogos a radca prawny ktory ma wlasne biuro to 2 rozne swiaty jesli chodzi o zarobki.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 20:28 
Cytuj  
No ja wlasnie tak samo myslalem jak Ty Piszpan, i myslalem, ze jak ktos juz pozdaje te aplikacje to juz moze od razu zakladac DG i miec hajsu jak lodu. ;]
A kuzynka ma tatę sędziego to w ogole uznalem to za pewnik w jej przypadku.

Mysle, ze Kra chodzilo o to, ze wcale tak latwo nie jest, bo jest ich cale mnostwo, a smietanke spijaja stare wygi.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 08:59 
Cytuj  
high bo tak jest, czemu ta twoja kuzynka robi za 2,5k jak moze za 25k nie wiem.

jak ktos nie jest leniwy i chce zarobic banieczke w pol roku to smialo :) (kiedys byl fajny hint z zalozeniem firmy przed urodzeniem tez) :

z tego co policzylem to tylko kwestia znalezienia 200 bezrobotnych i namowienie ich na zalozenie dzialanosci, trza by bylo poznac szczegoly. ogolnie straszna durnota :

http://prawo.rp.pl/artykul/807637,1106714-Nagroda-dla-agencji-zatrudnienia-za-namowienie-bezrobotnego-do-zalozenia-dzialalnosci.html


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 09:03 
Cytuj  
A ja mysle, ze to kwestia 5-10 lat by mieć wlasna kancelarie, która będzie robic porządne pieniądze w jej przypadku. Imo i tak calkiem to wcale nie jest tak długo.

No chyba, ze jest dupa jak zawsze uwazalem, ze była. Chyba taka osoba ma jakies szanse na bycie referentem w sądzie czy cos, a później na jakiś zasadach może zostać sędzią. Jako, że jest rodzina to nie zdziwi mnie taka droga.

przypomniało mnie się, ze mielismy deala zrobić ;p


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 09:14 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
high bo tak jest, czemu ta twoja kuzynka robi za 2,5k jak moze za 25k nie wiem.

jak ktos nie jest leniwy i chce zarobic banieczke w pol roku to smialo :) (kiedys byl fajny hint z zalozeniem firmy przed urodzeniem tez) :

z tego co policzylem to tylko kwestia znalezienia 200 bezrobotnych i namowienie ich na zalozenie dzialanosci, trza by bylo poznac szczegoly. ogolnie straszna durnota :

http://prawo.rp.pl/artykul/807637,1106714-Nagroda-dla-agencji-zatrudnienia-za-namowienie-bezrobotnego-do-zalozenia-dzialalnosci.html


Łał, to jakiś nowy kretynizm Made in PO, czy odgórna unijna inicjatywa? Płacić agencjom za to, że bezrobotnych namówią na założenie DG?
Wszystkie członki mi normalnie opadły..

Policzyłem, nawet bez preferencyjnego ZUS, zostaje 800k do ręki. A ZUS raczej będzie preferencyjny bo bezrobotny?
Czyli 4k od sztuki na czysto, zakładając, że nie chcemy takiej osoby wyruchać i damy na ZUS.
Nic tylko zakładać agencję zatrudnienia, przyjąć kilku studenciaków, dać im stówkę od przyprowadzonego bezrobotnego i można patrzeć jak konto puchnie popijając drinki na karaibach.
A.. i to wszystko z waszych podatków. Które trzeba podnieść, bo drinki na karaibach drożeją cholera!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 09:36 
Cytuj  
mysle ze spokojnie mozna banke wyciagnac wystarczy zuli znalezc wlasnie na preferencyjny a czy pozniej beda oplacac skladki :) no nic ktos zarobi. dla mnie taka ustawa to czysty przekret pewnie dobry lobbysta za ktorego plecami stoi wlasnie taka duza agencja ktora juz pewnie ma setki jak nie tysiace gotowych bezrobotnych.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 09:43 
Cytuj  
no robiąc bezrobotnych w bambooko - czyli namawiając ich do założenia DG i serwując szpica na odchodne masz 10k od sztuki :o

Piszpan - zakładamy spółkę?

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 01:35 
Cytuj  
Lokuzwa...ostra sprawa. Ja moge wam za ksiegowego robic.
Na trzech to bedzie po srednim mieszkaniu w srednim miescie :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 06:23 
Cytuj  
Jak w weekendy będą szkolenia to zapewnie catering i naukę języków ;D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 145  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.