mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 14:37 
Cytuj  
nic nie przebije 3 probe'ow na gazie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 14:38 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
:)

Ale obejrzę, nie dramatyzować ;P


Za ostre dla Ciebie. Vicky Cristina Barcelona to polka filmowa dla Ciebie. Wybitny rezyser, wspaniala obsada, fabula dla pedalow.


Ty może lepiej przestań mi tutaj wjeżdżać bo się błaźnisz kolego, zresztą kto Ty w ogóle jesteś? Jak masz ochotę porozmawiać ze mną to najpierw o pozwolenie poproś, a teraz rwij oglądać mange na Mini Mini.

Razoth napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
chumor


Mi też właśnie się poprawił.


Razoth jak zwykle w polonistę się bawi, weź zobacz czy Twoi uczniowie dobrze kartkóweczkę napisali.

Mendol napisał(a):
nic nie przebije 3 probe'ow na gazie.


A co, pewno gdybym tego nie napisał to byś używał 2. No cóż, wybacz pro playerze.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 14:41 
Cytuj  
Cytuj:
Ty może lepiej przestań mi tutaj wjeżdżać bo się błaźnisz kolego, zresztą kto Ty w ogóle jesteś? Jak masz ochotę porozmawiać ze mną to najpierw o pozwolenie poproś, a teraz rwij oglądać mange na Mini Mini.
mini mini wtedy spi, to jest hyper!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 14:42 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Razoth jak zwykle w polonistę się bawi, weź zobacz czy Twoi uczniowie dobrze kartkóweczkę napisali.



Sorry ale ja przestałem robić błędy ortograficzne po skończeniu 3 klasy szkoły podstawowej. Jak ktoś może walić takie byki w czasach gdy przeglądarka internetowa sama sprawdza błędy, jest dla mnie nie do pojęcia.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 14:44 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ty może lepiej przestań mi tutaj wjeżdżać bo się błaźnisz kolego, zresztą kto Ty w ogóle jesteś? Jak masz ochotę porozmawiać ze mną to najpierw o pozwolenie poproś, a teraz rwij oglądać mange na Mini Mini.


O kurwa, pedał potafi byc wulgarny. Uwazaj bo Ci zylka peknie debilu.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 14:46 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Razoth jak zwykle w polonistę się bawi, weź zobacz czy Twoi uczniowie dobrze kartkóweczkę napisali.



Sorry ale ja przestałem robić błędy ortograficzne po skończeniu 3 klasy szkoły podstawowej. Jak ktoś może walić takie byki w czasach gdy przeglądarka internetowa sama sprawdza błędy, jest dla mnie nie do pojęcia.


Dla mnie jest to do pojęcia, drukuje na 6 ploterach w pracy niestety i nie jestem w stanie pisać wszystkiego idealnie tak, żebyś Ty na forum nie mógł tego wyłapywać. Jako jeden z nielicznych tutaj piszę z polskimi znakami, bo większość ma to w dupie i tego nie robi.

Asmax napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Ty może lepiej przestań mi tutaj wjeżdżać bo się błaźnisz kolego, zresztą kto Ty w ogóle jesteś? Jak masz ochotę porozmawiać ze mną to najpierw o pozwolenie poproś, a teraz rwij oglądać mange na Mini Mini.


O kurwa, pedał potafi byc wulgarny. Uwazaj bo Ci zylka peknie debilu.


Wulgarny to raczej Ty jesteś. Więc może zastanów się co to słowo oznacza i pamiętaj żeby się zapytać mnie o zdanie czy możesz to napisać.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 14:56 
Cytuj  
Ogolnie to bardzo kiepsko flamujesz wiec dalsza konwersacja z Toba jest mi tak samo potrzebna jak Ashtonowi buty do biegania.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 14:57 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ogolnie to bardzo kiepsko flamujesz wiec dalsza konwersacja z Toba jest mi tak samo potrzebna jak Ashtonowi buty do biegania.


Ale ja tu nie mam zamiaru flamować bo to nie jest temat do tego, więc idź już stąd bo brudzisz ten temat.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 14:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):

omg miazga, szkoda, że nie zwerbowali jeszcze Kurta Russella, byłaby cała śmietanka z lat 80tych.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 15:47 
Cytuj  
whoa, dla samej obsady trzeba to obejrzeć

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 15:59 
Cytuj  
Koles piszacy o poziomie aktorstwa jakby byl najzajebistszym krytykiem na swiecie, rownoczesnie robiacy bledy ortograficzne jak dziecko z 2 klasy podstawowki.

Dzieki za poprawienie "chumoru". :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 17:04 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Koles piszacy o poziomie aktorstwa jakby byl najzajebistszym krytykiem na swiecie, rownoczesnie robiacy bledy ortograficzne jak dziecko z 2 klasy podstawowki.

Dzieki za poprawienie "chumoru". :)


Jakby to miało znaczenie, dzizus.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 17:41 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ogolnie to bardzo kiepsko flamujesz wiec dalsza konwersacja z Toba jest mi tak samo potrzebna jak Ashtonowi buty do biegania.

Nie chce, ale musze zrobic QFT&E.

A do filmu zaproszony byl Van-Damme, ale odmowil, bo mu sie rola nie podobala. Wesley Snipes tez mial grac, ale siedzi w ciupie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 17:45 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
drukuje na 6 ploterach w pracy DERP! DERP!

Szacun!


NMSP


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 17:48 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
drukuje na 6 ploterach w pracy DERP! DERP!

Szacun!


NMSP


Jeszcze niech Shadhun przyjdzie i Fabianek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 17:50 
Cytuj  
Ogladal ktos The Lovely Bone?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 17:57 
Cytuj  
macie tu troszke starsze promo do Expendables

http://www.youtube.com/watch?v=McWIAecodcc

willis i arnold graja tylko chwile, Sylvestrovi chodzi o zebranie smietanki aktorow kina ku rwa akcji,i mam nadzieje ze mu sie uda zrobic film w stylu commando, co jak co ale po rambo 4 szykuje sie na rzeznie


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 18:12 
Cytuj  
Dla mnie rewela. Po obejrzeniu trailera ta pozycja to MUST SEE.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 18:37 
Cytuj  
Marti napisał(a):
macie tu troszke starsze promo do Expendables

http://www.youtube.com/watch?v=McWIAecodcc

willis i arnold graja tylko chwile, Sylvestrovi chodzi o zebranie smietanki aktorow kina ku rwa akcji,i mam nadzieje ze mu sie uda zrobic film w stylu commando, co jak co ale po rambo 4 szykuje sie na rzeznie


taa bedzie dobry film, brakuje tylko chucka norrisa


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 18:41 
Cytuj  
Expendables widzialem juz kiedys trailer. I tez juz jakis czas temu srogo sie napalilem, pewnoscia jest ze film bedzie kasowym przebojem i napewno zajebista rozrywka, a nazywac dnem aktorow ktorzy sa ikonami pewnych czasow w swoich niepowtarzalnych filmach - stallone - Rambo, arnie - Terminator, jet li - Hero, statham w Cranku czy Snatchu - to naprawde trzeba byc tumanem do potegi.


Jeszcze na dodatek Sob, troche Ci brakuje w swojej superzajebistosci do deszruma, ale te bledy i to wszedzie, w kazdym topicu napierdalasz jak wsciekly, wszyscy sie napierdalaja, a ty sie napinasz i udajesz, ze dalej jestes zajebisty, epic rofl. Bedziesz zwyciezca najglupszego czlowieka na mmorpg.pl.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.