mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 703 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 15:06 
Cytuj  
Oyci3c miał jednak nosa wybierając avatara i podpis dla Ashtona. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 16:00 
Cytuj  
Według mnie najgorszą rzeczą jaka go w życiu spotkała byli wspaniali rodzice, którzy przy takich problemach syna doszukiwali się pomocy w państwie i służbie zdrowia zamiast porządnie zjebać i wygonić do pracy na własne utrzymanie.

Srsly, nie pierwszy raz spotykam "społeczną kalekę", wysyłaną przez rodziców do psychologa "bo on taki nieporadny i wrażliwy, na pewno w życiu sobie nie poradzi". A prawda taka jest że jak człowiek skosztuje co to ciężka praca i utrzymanie siebie samego to wyleczy go to z wszelkich myśli o pierdołach i utną się depresje. Ale do tego trzeba dojrzeć - albo dostając od życia porządnego kopa w dupsko albo po prostu z wiekiem samemu do tego dojść (tu przeszkadza nadopiekuńcza rodzinka). Imo jakby lekarz wyśmiał Ashtona, ojciec by antydepresanty zaaplikował w postaci pasa na dupie, komisja nie dała renty, to by już dawno skończył z rysowanymi dziećmi i był zadowolony z życia na swoim :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 22:41 
Cytuj  
500 zl? , to juz w mojej jebanej dziurze Ashton (czwa) dostalbys z 3-4 x wiecej na wejsciu i nie mowie tu o pracy fizycznej :)

i zobaczylbys ze prawdziwe kobiety > rysowane :)

generalnie to Ashton po 2-3 tyg pracy przyznalbys racje mendolowi i reszcie chlopakow , i duzo by sie w zyciu ulozylo samo :)

wiem bo sam swego czasu bylem pierdolniety ale jeblem sie w koncu w glupi leb


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 03:17 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Według mnie najgorszą rzeczą jaka go w życiu spotkała byli wspaniali rodzice, którzy przy takich problemach syna doszukiwali się pomocy w państwie i służbie zdrowia zamiast porządnie zjebać i wygonić do pracy na własne utrzymanie.

Srsly, nie pierwszy raz spotykam "społeczną kalekę", wysyłaną przez rodziców do psychologa "bo on taki nieporadny i wrażliwy, na pewno w życiu sobie nie poradzi". A prawda taka jest że jak człowiek skosztuje co to ciężka praca i utrzymanie siebie samego to wyleczy go to z wszelkich myśli o pierdołach i utną się depresje. Ale do tego trzeba dojrzeć - albo dostając od życia porządnego kopa w dupsko albo po prostu z wiekiem samemu do tego dojść (tu przeszkadza nadopiekuńcza rodzinka). Imo jakby lekarz wyśmiał Ashtona, ojciec by antydepresanty zaaplikował w postaci pasa na dupie, komisja nie dała renty, to by już dawno skończył z rysowanymi dziećmi i był zadowolony z życia na swoim :P



masz racje, patologiczna przemoc w rodzinie to najlepszy sposob na wychowanie zdrowego i silnego dziecka :)

To ze ty czerpales przyjemnosc jak ci ojciec w zadek pakowal nie znaczy ze to dobry sposob na wychowywanie dzieci ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 05:14 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
To ze ty czerpales przyjemnosc jak ci ojciec w zadek pakowal nie znaczy ze to dobry sposob na wychowywanie dzieci ;/

Robiąc rachunek osiągnięć to jednak pooma ma robotę, własny kąt, kobitę, stały rozwój intelektualny, mentalny i zawodowy. A ty w rubryczce 'samorozwój' możesz wpisać co najwyżej opanowanie nowych technik fappingu i znajomość paru japońskich słówek. Także nawet jakby go napierdalali całe dnie żelazkiem, a stary wchodził co noc do łóżka to koniec końców pooma >>> ty.

Zauważ jak mały odsetek ludzi po wypadkach, paraliżach czy jakichś wielkich życiowych tragediach poddaje się i zostaje biernym na życie warzywkiem.
Tacy 'ludzie doświadczeni przez los' zwykle mają niespotykaną siłę i chęć do działania, zrobienia czegoś dla siebie bądź innych w życiu.
A to właśnie za sprawą mocnego pierdolnięcia w system wartości (często poparte pracą z psychologiem albo rodziną nad tym żeby zrozumieć/dojrzeć, iż do takiego pierdolnięcia w system wartości w ogóle doszło), dopiero 'po fakcie' dostrzegają sens w błahych aspektach życia i starają się wycisnąć tyle ile się da z tego co pozostało.

Dlaczego ty nie masz czegoś takiego? Bo już na starcie założyłeś, że świat jest chujowy, 'nie będę się wysilał sprawdzać czy tak nie jest' i nie miałeś nad sobą żadnej mądrej, siwej głowy która kopnęła by cię w dupę i wyrzuciła za drzwi żebyś mógł sam się jednak przekonać jak to jest na tym przysłowiowym dnie.
I przestań gadać głupoty, że miałeś ciężkie dzieciństwo, bo jakby tak było to sięgnąłbyś bruku i kombinował jak sie z niego odbić albo już dawno leżał sztywny. Miałeś po prostu 'ciężką głowę' w dzieciństwie, za dużo wolnego czasu i rozmyślań egzystencjalnych. Do słabego charakteru dodajmy to, że starzy starali się łagodzić objawy rozchwianej psychiki zamiast przeciwdziałać silnymi środkami zmianie w społeczne warzywko i otrzymamy przepis na asztą, który żyje 25% człowieczeństwa.

Aktualnie to nawet spierałbym się czy ty 'żyjesz'. Bo egzystować to na pewno nie egzystujesz. Do tego jest potrzebne nadanie sensu naszemu życiu (człowiek w przeciwieństwie do np. roślin nie posiada wrodzonej natury która by kształtowała jego życie tak jak setek innych w tym samym gatunku), a twoje przypomina aktualnie psa lub kota - srasz, jesz i bawisz się piłeczką (anime) albo jakimś frisbee (gry) starając nie utrudniać sobie życia. Nie daj boże twój właściciel(rząd) zabierze michę z żarciem, będziesz musiał pokazać parę sztuczek jak siadanie i warowanie, poudawać trochę świra żeby dostać z powrotem rentę i wszystkie ulgi. Zacznij chociaż rysować bajki albo programować żeby 'to coś' nabrało sensu.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 06:21 
Cytuj  
seriously, bawi mnie jak wiele osob dopowiada sobie stuff o moich rodzicach i ile madrosci psychologicznych... czuje sie jakbym czytal forum filipinki, jeszcze diet tutaj brakuje :D


jak zwrocilem uwage, do psychologa i szpitala to mnie szkola wyslala ;P starzy uwazali ze tego nie potrzebuje.


shp: czyli jest statystycznym czlowiekiem, polakiem, ktory robi to co inny jak maszynka bo tak zostal nauczony... zajebiste mi kurwa osiagniecie ;)

tylko czemu was tak boli moja sytuacja :) bo przeciez gdybyscie mieli to w dupie to byscie nawet nie napisali nic w tym temacie ;P


mowisz ze za duzo myslalem.... fakt myslenie to cos zlego, niema nic lepszego niz masy ignorantow, ktorzy nie mysla, tylko robia to co ich nauczono.... Najlepiej ujebac kogos by nie myslal za duzo, bo jak zacznie myslec to ciezko bedzie go kontrolowac ;(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 06:45 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Oyci3c miał jednak nosa wybierając avatara i podpis dla Ashtona. ;)


ueeeeeee, to teraz Oyciec wymysla avatarki ?? Bo ja mu swoj nowy przeslalem miesiac temu na PM i do tej pory nie ma :(


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 07:33 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
shp: czyli jest statystycznym czlowiekiem, polakiem, ktory robi to co inny jak maszynka bo tak zostal nauczony... zajebiste mi kurwa osiagniecie ;)

Zawsze starasz się tak wytłumaczyć wszystko 'pod siebie'? Jak może być wyuczoną maszyną na konkretną pracę, zainteresowania, typ kobiety jaką sobie wybrał?
Przecież to wszystko kwestia wyborów indywidualnych, predyspozycji charakteru, wykształconych przekonań w trakcie życia.

Też kiedyś byłem pizdeczką myślącą, że wyścig szczurów sux0r i ja już wolę posiedzieć pod mostem i próbować robić coś po swojemu niż być takim szarym człowieczkiem z kredytami i ustawionym planem na życie do końca swoich dni i w ogóle rebel for life. Tylko jak już wyrosłem z pryszczatego teenage life, to zaobserwowałem, że zajebistą przyjemność sprawia mi ciągłe samodoskonalenie i praca nad sobą czy to na płaszczyźnie zawodowej, czy prywatnej/mentalnej. Akurat to czy robisz w magazynie bądź za biurkiem, albo chodzisz z modelką czy blacharą z osiedla nie ma najmniejszego znaczenia, bo w obu przypadkach zadowolenie z samodoskonalenia w pracy/związku jest takie samo.
Cytuj:
mowisz ze za duzo myslalem.... fakt myslenie to cos zlego, niema nic lepszego niz masy ignorantow, ktorzy nie mysla, tylko robia to co ich nauczono.... Najlepiej ujebac kogos by nie myslal za duzo, bo jak zacznie myslec to ciezko bedzie go kontrolowac ;(

Nie odwracaj kota ogonem - grając w fpsy albo zręcznościówki raczej nie pauzujesz co 4 sekundy i nie rozmyślasz następnego ruchu.
Nad życiem też nie musisz rozmyślać godzinami - masz je po prostu przeżyć czerpiąc garściami jak najwięcej dla siebie. A wegetując raczej Ci to nie wychodzi za dobrze.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 07:48 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
masz racje, patologiczna przemoc w rodzinie to najlepszy sposob na wychowanie zdrowego i silnego dziecka :)

Nie mówię o patologii a o zdrowym rozsądku. Dobre podejście do dziecka wcale nie musi znaczyć że non stop trzeba je głaskać i godzić się z jego fanaberiami. Człowiek czasem potrzebuje żeby nadać mu kierunek w życiu, jeśli nie potrafi go znaleźć sam lub pcha się w gówno. Mi się nie podoba delegowanie odpowiedzialności gdzie indziej, spychanie problemu na szkołę czy państwo "bo taki po prostu jest". Kiedyś nie było dysleksji, dysortografii, psychologów i innych pierdół. Teraz się stwierdza "no widocznie takie jest i trzeba się z tym pogodzić, damy mu ulgi jakieś i będzie z głowy", zamiast pracować nad poprawą.
Ashton napisał(a):
To ze ty czerpales przyjemnosc jak ci ojciec w zadek pakowal nie znaczy ze to dobry sposob na wychowywanie dzieci ;/

Nigdy nie doznałem przemocy od ojca, ale zjebał mnie nie raz za moje podejście do życia (z czym się oczywiście nigdy nie zgadzałem ale z perspektywy czasu rację muszę przyznać). Jeszcze z 4-5 lat temu byłem w tym miejscu gdzie Ty kiedyś byłeś, ciągle w depresji i uciekaniem w gry, mmo świetnie nadają się do ucieczek, zero perspektyw na pracę "bo się w sumie na niczym nie znam oprócz gier". Siedziałem w ciemnym pokoju i myślałem o tym jaki ten świat jest ujowy. Z tego co widzę pogodziłeś się już z takim stanem, ja w pewnym momencie stwierdziłem że pier*olę takie coś, rzuciłem dzienne (medycyna UJ, trudny wybór lol, ale perspektywa jeszcze 3+ lat takiego stanu i praca w przychodni była gorsza) i poszedłem do pracy i na zaoczne. Jakiś czas później zmieniłem kobitę, pracę i wyprowadziłem się z domu, teraz pracuję w dwóch firmach w których ciągle się rozwijam. Zerwałem po prostu z wszystkim co mnie tak ciągnęło w dół, nawet zimy której kiedyś tak nienawidziłem (zmarzluch) nie mogę się doczekać bo spróbowałem jazdy na desce i zajebiście mi się spodobało :P

Jak widzisz da się w życiu zmienić bardzo dużo, shp podał dość ekstremalny przykład kalek którzy potrafią odnaleźć w sobie siły do normalnego życia. Ty masz obie ręce, obie nogi, głowę na karku więc tym bardziej możesz (uwierz mi że to ostatnie przy obecnym betonie jest już wartością samą w sobie, też się o tym przekonałem). Wystarczy się przekonać do tego że może być inaczej, ale przy takim cacaniu przez system jest to trudniejsze.
Btw taka terapia na forum jest do dupy, sam się do tego musisz przekonać a nie ziomy z boarda. Ale to nie mi ojciec w zadek pakowal a Ty sam sobie pakujesz w jedynym życiu jakie masz.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 07:56 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Nigdy nie doznałem przemocy od ojca, ale zjebał mnie nie raz za moje podejście do życia (z czym się oczywiście nigdy nie zgadzałem ale z perspektywy czasu rację muszę przyznać).


gratuluje, ja jako dzieciak dostwalem wpierdol prawie codziennie, nieraz wymyslal powody, i szukal sposobu by mnie zgnoic, zarowno fizycznie jak i psychicznie i tak cale dziecinstwo ;P Matka ciagle w pracy wiec nawet nie docieralo do niej jak mnie zajezdzal ;P

Teraz chyba jestes w stanie zrozumiec ze starym nie bardzo sie widzialy moje wizyty u psychologow ;P

ale masz racje, ja se uroilem chorobe :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 08:00 
Cytuj  
No to chyba masz tym bardziej motywację żeby się wyrwać?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 08:01 
Cytuj  
nah ;p jak mialem 16 lat to zrobilem na nim taka samoobrone ze od tego czasu mam spokoj ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 08:56 
Cytuj  
Jedynym lekarstwem dla ciebie jest znalezienie sobie dziewczyny / kobiety. Nie masz nikogo kto może ci w jakikolwiek sposób pomóc ( rodzice ) i tylko druga osoba o podobnych zainteresowaniach "anime i mmo" jest w stanie do ciebie dotrzeć. Tu jednak powstaje nastepny problem bo mieszkasz na zadupiu i wybór jest bardzo ograniczony. Z tak małym przychodem nie jesteś w stanie zmienić miejsca swojego egzystowania więc jest to tak czy siak pętlą dramatu. Bez odpowiednich funduszy nigdy nie będziesz w stanie się zrealizowac ani się uleczyc więc pierwszym twoim głownym celem powinno być uzyskanie większego przychodu bądz kapitału.


_________________
OrleOko czuwa...

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 09:11 
Cytuj  
nie słuchaj ich Ashton, BRACTWO MĘDRCÓW jest z Tobą !


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 10:47 
Cytuj  
lul jaka poradnia psychologiczna się zrobiła, jak zawsze każdy Polak jest psychologiem, ekonomistą, politologiem, mechanikiem i trenerem wszystkich istniejących sportów.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 10:58 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
lul jaka poradnia psychologiczna się zrobiła, jak zawsze każdy Polak jest psychologiem, ekonomistą, politologiem, mechanikiem i trenerem wszystkich istniejących sportów.

z nudów :f
A ty masz 1/3 swoich postów w tym threadzie :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 11:32 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
gratuluje, ja jako dzieciak dostwalem wpierdol prawie codziennie, nieraz wymyslal powody, i szukal sposobu by mnie zgnoic, zarowno fizycznie jak i psychicznie i tak cale dziecinstwo ;P


Smutne :( Ale po takiej twardej szkole zycia powinienes teraz i ty byc twardy. Czemu wiec przejmujesz sie takimi drobnostkami jak trolle na tym forum :>


_________________



*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 11:40 
Cytuj  
I tak nostalgia thread przekształcił się w poradnię psychologiczną gdzie wielu znamienitych psychologów próbuje znaleźć sposób na życiowe problemy Ashtona :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 13:05 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Ashton napisał(a):
gratuluje, ja jako dzieciak dostwalem wpierdol prawie codziennie, nieraz wymyslal powody, i szukal sposobu by mnie zgnoic, zarowno fizycznie jak i psychicznie i tak cale dziecinstwo ;P


Smutne :( Ale po takiej twardej szkole zycia powinienes teraz i ty byc twardy. Czemu wiec przejmujesz sie takimi drobnostkami jak trolle na tym forum :>


Ashton chyba sie nie przejmuje trollami.

Niektore porady sa jak za czasow Gomulki: na wszelkie problemy najlepsza jest praca fizyczna i sport!!! Mysle, ze powinniscie porobic doktoraty z psychologii albo psychiatrii i zrewolucjonizowac leczenie chorych na depresje, fobie, schizofrenie i wszelkie uzaleznienia przy okazji.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 17:19 
Cytuj  
roball napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=1HM-SumuKIk


QQ, jakby ashton zaczal jeszcze weed jarac to w ogole by mu sie pojebalo w bani, chyba ze raz na miesiac w ramach outdoor real life, sam jaralem kilka lat dzien w dzien i psyche mi tez zżarlo niezle, dlatego sam jestes na detoksie tez teraz ;x

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 703 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.