mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 11:31 
Cytuj  
Teraz to pewnie łażą po ogródkach i szukają Niemców.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 12:12 
Cytuj  
Czemu Hiszpania kurwa. Ja pierdole, najnudniejszy team tych mistrzostw. Miliard podan przed polem karnym i raz na 15min jakas akcja pod bramka, nosz kurwa, idzie zasnac. Dlatego nie ogladam Barcelony w Primera Division, bo graja rownie nudna do ogladania pilke, eh. Kibicuje osobiscie dzis i w finale (oby) Wlochom - naprawde rozgrywaja dobry turniej i nie graja jak Wlosi - ciagna zawsze gre do przodu, stawiaja na ofensywe, naprawde milo sie to oglada. Forza Italia!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 12:20 
Cytuj  
Hiszpańksie "catenaccio" jest nudne. Tym bardziej, że bez Messacza.
POR zagrała genialnie, ale bez gola :/

Mam nadzieję, że dziś będzie dużo goli, bo paradoksalnie GER i ITA grają bardzo ofensywnie :)
I druga nadzieja, że nie zostaną wykartkowani przed finałem co by ESP była pewna złota.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 12:41 
Cytuj  
moze bym kibicowal portugali ale maja krystyne ;p

niemcy i wlochy moglyby sie pozabijac, nie lubie nazi i faszystow.

wygraja pewnie niemcy.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 13:01 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Hiszpańksie "catenaccio" jest nudne. Tym bardziej, że bez Messacza.
POR zagrała genialnie, ale bez gola :/

Mam nadzieję, że dziś będzie dużo goli, bo paradoksalnie GER i ITA grają bardzo ofensywnie :)
I druga nadzieja, że nie zostaną wykartkowani przed finałem co by ESP była pewna złota.


UEFA chyba wyzeruje kartki przed finalem.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 13:13 
Cytuj  
Niby z jakiej racji?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 13:30 
Cytuj  
Bo nie bedzie mial kto grac. :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 13:32 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
Niby z jakiej racji?

Juz zostaly wyzerowane (na polfinal).

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 13:53 
Cytuj  
Wytlumaczcie mi ten caly hate w stosunku do Ronaldo. Koles jest zajebistym pilkarzem, kotry doszedl do wszystkiego ciezka praca, a ze kurwa dba o swoj wizerunek to tak go ludzie nienawidza? Jebana zawisc, lol.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 14:07 
Cytuj  
To chyba przez tabloidy zamiast traktować go jak atletę ludzie patrzą na niego jak na dziwkarza, wyżelowanego gówniarza, który ma w ch.. kasy itp. No i generalnie jest moda na barce, a on gra w realu, do tego każdy dziennikarz kibicuje hiszpanii włącznie z komentatorami sportowymi etc.. To się samo nakręca.

Sam przyznaje że kibicowałem Portugalii i w zasadzie właśnie przez krystyne, sama przyjemność popatrzeć jak ten koleś zasuwa po boisku. To chyba najlepszy piłkarz w historii, imo nawet w starej brazylijskiej gwardii nikt nie miał takich umiejętności jak on ( no może mieli lepszego cela z długich dystansów). Zresztą Hiszpania jest już nudna, tak samo szkopy.

Zresztą czy to hate? Raczej uszczypliwości? Przynajmniej tak mi się wydaje, ale trudno żebym się wypowiadał za innych. 8)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 14:17 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Wytlumaczcie mi ten caly hate w stosunku do Ronaldo. Koles jest zajebistym pilkarzem, kotry doszedl do wszystkiego ciezka praca, a ze kurwa dba o swoj wizerunek to tak go ludzie nienawidza? Jebana zawisc, lol.


To jest największy debilizm aktualnie. Media zrobiły z niego "potwora", za to z Messiego jakiegoś bożka. No ale niech się pojeby na trybunach jarają, że mogą pokrzyczeć "Messi, Messi" w stronę Ronaldo. Trzoda.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 14:22 
Cytuj  
Szkoda Portugalii, mięli zajebistą atmosferę w szatni, ogólnie duży fun na tym turnieju i widać było w nich kolektyw. To co odpierdalają sędziowie na korzyść Hiszpanów/Barcy już zaczyna być nużące. Szkoda też Krystyny, bo sobie zasłużył (tym co pokazywał w lidze i reprze) na bycie przynajmniej w tym roku ponad sterydowym karzełkiem.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 14:25 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Wytlumaczcie mi ten caly hate w stosunku do Ronaldo. Koles jest zajebistym pilkarzem, kotry doszedl do wszystkiego ciezka praca, a ze kurwa dba o swoj wizerunek to tak go ludzie nienawidza? Jebana zawisc, lol.


bo to placzliwa pizda, często wymuszająca faule.

nie lubie tego u nikogo i wszystkich za to krytykuje. tacy grecy na przyklad -> ja peirdole. Za to nie lubie pilki -> bo to element gry....

co do sedziow to tez tego nei moge ogarnac -> błąd sedziego elementem tradycji...


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 14:32 
Cytuj  
@high: placzliwa pizda bo plakal po przegranej portugali w euro 2004? tak jak figo i cala reszta druzyny? jak dobrze pamietam od tego momentu sie to wzielo, czego kompletnie nie rozumiem bo to calkiem normalne, wystarczy zobaczyc dowolne rozgrywki gdy odpada jakas druzyna. Co do wymuszania fauli to sie zgodze, ale i tak tbh nie jest u niego tak zle jak u wielu wielu innych pilkarzy uwazanych za bozyszcze - jak Steven Gerard z angli np. (tez swietny pilkarz ale goscia nie moge za to jak perfidnie czasem nurkuje :D), nie wspomne o polowie "gwiazd" z barcelony... no i czesto jednak jest tak ze jest kopniety czy popchniety, a przy pelnym sprincie nawet lekkie wytracenie z rownowagi pierdzieli cala akcje.

White Trox napisał(a):
no może mieli lepszego cela z długich dystansów

Poki gral w ManUtd to z dystanku potrafil strzelic mega celnie, pierwszy sezon w Realu tez niezle wykonywal wolne, w tym sezonie jest w tym elemencie tragedia u niego. To samo stalo sie zreszta w United z Rooneyem, gosc potrafil strzelac z 25-30m jak malo kto, teraz albo nie trafia albo w ogole nie strzela i stara sie wbiec do pola.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 14:41 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
bo to placzliwa pizda, często wymuszająca faule.

Bazujesz na wizerunku z czasów gry w ManUtd, z wiekiem mu przeszło. Chociaż nie twierdzę, że w ogóle nie nurkuje. Ale co powiesz w takim razie na na Barcę z ostatnich paru sezonów? Ludzie tak się podniecają Barcą, bo pamiętają czasy Ronaldinho i początki Messiego, jak grali naprawdę świetny i przyjemny dla oka futbol. Teraz to zgraja nurków i aktorów z Pique i Busquetsem na czele.
http://www.youtube.com/watch?v=dbBMiBI9ymI


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 15:00 
Cytuj  
Ta, Busquets to jest kurwa mistrz symulacji, roflmao :D Anyway, 99% obenych pilkarzy wlacza symulke, to jest po prostu element wspolczesnego futbolu i tyle. Mnie wkurwia najbardziej jak widze np. jak koles dostaje gdzies tam kopniaka czy szturchanca w bark czy ramie, a sie chwyta za twarz jakby to w nia dostal i kurwa juz umiera na boisku, no lol...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 15:01 
Cytuj  
a kto powiedzial, ze kibicuje barcy?

pozniej sie wypowiem.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 15:17 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Mnie wkurwia najbardziej jak widze np. jak koles dostaje gdzies tam kopniaka czy szturchanca w bark czy ramie, a sie chwyta za twarz jakby to w nia dostal i kurwa juz umiera na boisku, no lol...

Tia, a jak jeszcze sedzie go oleje to 2 sec pozniej wstaje i biegnie za akcja :D sedzia jak cos takiego zauwazy powinien od razu kartonik wlepiac to sie skonczy ta plaga bo jest naprawde z tym coraz gorzej...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 15:39 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Wytlumaczcie mi ten caly hate w stosunku do Ronaldo. Koles jest zajebistym pilkarzem, kotry doszedl do wszystkiego ciezka praca, a ze kurwa dba o swoj wizerunek to tak go ludzie nienawidza? Jebana zawisc, lol.


tez tego nie rozumiem.
rozumiem ze mozna go nie lubic za cos tam, ale szacunek za to jak gra mu sie nalezy.

No i stronniczosc tych naszych komentatorow kiedy gra hiszpania dobija mnie w kazdym meczu. Odnosze wrażenie ze w wiekszosci meczy z hiszpanami jak jest mecz Hiszpania - XXX to 90% czasu skupieni sa na Hiszpanii opowiadajac jakies anegdotki czy ploteczki nt. zawodnikow :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 18:37 
Cytuj  
placzliwa pizda mialem na mysli stan caloksztaltu, ponoc za dzieciaka tez byl placzkiem. Ja przyczepilem mu taka etykietke, nie lubie goscia i tyle. Nie twierdze, ze nie ma talentu do gry, ale cala reszta mnie irytuje. Nie znam sie wielce na pilce, ale kiedys lubilem angielski futbol z tankami na obronie i bez pierdolenia sie i glaskania. Teraz juz pewnie sie to zmienilo. Dla mnie ta cala zjebana reszta jest uosobieniem Krystyny. Wczoraj tez musial sie polozyc w polu karnym.

Popierdolilo Wam sie we lbach jesli przyjmujecie, ze to "element gry". Ponoc błędy sedziow tez. Te gowna istnieja tylko dlatego by moc dalej ustawiac mecze. Z powodzeniem moznaby to ukrocic przez fotokomórki oraz by sedzia mial info od kogos kto widzi z kilku kamer sytuacje, ze koles symuluje i wyjazd z boiska. Szybko by sie nauczyli. tak samo wszelkie zagrania ni fair play jak sedzia nie widzi, jak ktos kogos nadepnie celowo itp.

Ogolnie te dyskusje messi vs krystyna, barca vs real mnie smiesza. Czym sie tacy polacy napinaja? Lubie druzyny co maja rdzennych/lokalnych kibicow, nie takich jak ma barca. Real moze jeszcze ma tam jakis rodowitych. Ale zagorzali kibice barcy/realu w polsce? pfff....


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.