mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 02:15 
Cytuj  
Dybuk napisał(a):
Nie mylić z Mgłą Carpentera ani nową wersją tej że. Imo filmik spoko ale finish mnie rozczarował.


Finisz jeden z zajebistszych ever. Z kina wychodziłem z otwartą paszczą ciągnąc szczękę po podłodze.

Książki wcześniej nie czytałem, ale tam jest inne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 02:39 
Cytuj  
to jakas starsza mgla? czy o tych zamknietych w supermarkecie a potem jadacych gdzies w pizdu?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 03:12 
Cytuj  
Najwyraźniej tylko ja się tego nie spodziewałem.

edit.

i jeszcze w połączeniu z tą nieziemską muzyką.

http://www.youtube.com/watch?v=EnJOH5PImrw


Ostatnio edytowano 16 paź 2010, 13:20 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 09:37 
Cytuj  
28 days later - w pierwszej dziesiatce moich ulubionych filmow.

The Mist --> tez imo jedno z fajniejszych zakonczen. Film momentami sredni, ale ogolnie b.dobry.

Obejrzalem ostatnio The Road - film masakra, z jednej strony rewelacja, z drugiej zbyt realistyczne postapo, po tym filmie chyba juz nie jestem fanem gatunku. Naprawde bardzo dobre i bardzo ciezkie kino.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 14:39 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Obejrzalem ostatnio The Road - film masakra, z jednej strony rewelacja, z drugiej zbyt realistyczne postapo, po tym filmie chyba juz nie jestem fanem gatunku. Naprawde bardzo dobre i bardzo ciezkie kino.


Ja ostatnio przy ksiazce wymieklem... filmu jeszcze nie mialem okazji ogladac. Pewnie latwiej film obejrzec niz ksiazke przeczytac, bo film krotszy heh..


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 16:06 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Obejrzalem ostatnio The Road - film masakra, z jednej strony rewelacja, z drugiej zbyt realistyczne postapo, po tym filmie chyba juz nie jestem fanem gatunku. Naprawde bardzo dobre i bardzo ciezkie kino.


byłoby jeszcze mocniej ale wycięli z filmu kilka twardszych scen np z noworodkiem na grillu w obozie

a film jeden z moich favs (tak jak książka), świetne role, cmentarna muzyka, szarobury filtr, fantastyczne realistyczne do bólu zdjęcia, czuć ten chłód brud syf i ta plaża która wygląda tak szaro....brrr, maksymalnie ponury film ale z optymistyczną nutką 8)

masterpis, keep carryin the fire

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 17:15 
Cytuj  
The Road to film, ktory zapada w pamieci. Post apokaliptyczna wizja tak odlega od tego co bylo mozna bylo zobaczyc w Mad Maxach i Waterworld. Masakrycznie ponury swiat. Brrr...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 19:26 
Cytuj  
Sorry, The Road zapada w pamieci? W sumie idealny film drogi. Dokladnie tyle samo zapamietuje z mojej codzienej drogi do pracy co z tego filmu.
Ani to nie ma ciekawej fabuly(bo ida poprostu), ani ciekawych dialogow(bo ich prawie nie ma). Jedynie wyglad swiat jest hm... interesujacy, bo w sumie to zadna rewelacja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 19:37 
Cytuj  
moze jak dorosniesz tiomor, bedziesz mial swoja rodzine, poukladane w glowie - to zrozumiesz.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 23:45 
Cytuj  
ja zawsze filmidla jeczace o tematach okolorodzinnych uwazalem za wybitnie tandetne, ciekawe chyba jedynie dla tych co sie wychowywali w domu dziecka :F.

Zeby trzymac sie tematu - Blue velvet nawet w miare.
Event horizon - podobno horror ale o malo przy tym nie zasnalem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 23:52 
Cytuj  
jak juz masz tak pierdolic, to moze powstrzymaj sie od komentarzy.
Plac Zbawiciela tez wedlug ciebie tandeta?
zacznij ogladac cos na czasie a nie filmy sprzed 10 lat to moze uda ci sie zmienic zdanie :)

Trick - kolejny polski mierny film. ni to sensacja, ni to komedia - ale brak troche ladu, skladu, scenariusz sredni, gra aktorska taka sobie (nie wiem czemu ale Gruszka mnie strasznie wkurwia swoja maniera).
do obejrzenia jak juz totalnie nie ma sie nic do ogladania.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 23:56 
Cytuj  
No i obejrzalem The Mist. Ostrzegano mnie, ze zakonczenie nieprzyjemne, ale nie myslalem, ze az kurwa tak. Troche mnie zszokowalo, wiec thumb up, ciezko o to dzisiaj. Polecam.

Macie cos jeszcze w tych klimatach?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2010, 00:09 
Cytuj  
The Road chyba jeden z lepszych w ostatnich czasach postapoc, warto oglądnąć.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2010, 00:57 
Cytuj  
Ta mgla to byl dla mnie mega kicz, a zakonczenie mega srednie ;/

zupelnie inne klimaty, ale kogos moze zaskoczyc zakonczenie w "remember me", o ile zniesiecie tego vampa ze zmierzchu.

wsrod ostatnio wymienionych to The road jest the best.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2010, 07:15 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Zeby trzymac sie tematu - Blue velvet nawet w miare.
.


Blue Velvet ok, ale polecam Wild at Heart - moj ulubiony film Lyncha. Powstal po Blue Velvet.

Time Traveler's Wife - klasyczny romans, ale jeden z takich, ktore da sie obejrzec z zona/dziewczyna i nie umrzec z nudow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2010, 07:31 
Cytuj  
time traveler's wife byl sredni , idiotycznie nakrecony i malo wierny z ksiazka , ale muzyka fajna

polecam za to Letter's to Juliet , duzo fajniejszy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2010, 07:42 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Zeby trzymac sie tematu - Blue velvet nawet w miare.
Event horizon - podobno horror ale o malo przy tym nie zasnalem.


Dla mnie oba filmy zajebiste. Sam Neill (z Event Horizon) to jeden z moich ulubionych aktorów. Polecam z nim In The Mouth of Madness - dla mnie super, ale ja mam wyjątkową słabość do horrorów.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 paź 2010, 08:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
moze jak dorosniesz tiomor, bedziesz mial swoja rodzine, poukladane w glowie - to zrozumiesz.


:lol: :lol: :lol: :lol:
Mendol, no bez jaj:D. To byl bardzo slaby argument.
Moze jestem nieczulym fiutem na piekno obrazu przedstawionego na ekranie, ale ten film miesci sie scislym top3 najnudniejszych filmow jak w tym roku ogladalem.
I co w moich odczuciach na temat tego filmu zmieni rodzina? Ze bedzie mi bardziej zal ojca i syna zapieprzajacego w strone morza? No sorry, bylo mi ich zal. Zal bylo mi ich tez dlatego ze stracili zone/matke. Ale na samym zalu dobrego filmu nie oprzesz. W takim samym stopniu mi zal tych dzieciakow z reklam charytatywnych.(za duzo 'zal' uzylem ;f).

Ale zeby nie byl bezsensowny post:
Kick-ass. Film kretynski, idiotyczny itp itd. Ale dawno sie tak nie usmialem :D. Wiec jak ktos nie ogladal to polecam;]
(i tak oto druga czescia posta pograzylem czesc pierwsza:D)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2010, 08:53 
Cytuj  
nah. nie przejmuj sie. na forum pograzasz sie od dluzszego czasu.

Going Postal (tv) na podstawie Pratchett'a - dobry przyklad jak zrobic fajne fantasy bez potrzeby ladowania w produkcje setek milionow.
oczywiscie ideal to nie jest, ale przyjemne dla oka (z jednym wyjatkiem) i calkiem niezle oddaje humor ksiazek.

Black Death - calkiem ok, ale bez szalenstw (zabraklo mi troche wiekszej 'glebi' scenariusza) - i tak najlepsza koncowka :)

Knight and Day - srednia komedyjka do obejrzenia w weekend z rodzinka.
zabili go i uciekl, ona ucieka zeby jej nie zabili.
Tom Cruise jako super agent daje rade, Cameron Diaz jak zawsze zajebista ;)

Grown Ups - RODZINNA komedia z Sandlerem w roli glownej. lekka, mila i przyjemna. polecam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2010, 09:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
moze jak dorosniesz tiomor, bedziesz mial swoja rodzine, poukladane w glowie - to zrozumiesz.




Ja to ogladalem z mlodszym bratem i film niezle zapadl mi w pamiec. W Mad Maxie swiat tez nie byl happy, ale inaczej oglada sie film gdzie bohaterem jest twardziel z dubeltowka i psem, a inaczej gdzie zwykly gosc z synem. Troche ten syn byl IMO zbyt pierdolowaty, ale ogladalo sie to jakby taka historia mogla sie naprawde zdarzyc w swiecie po katastrofie, bez zbednych rzewnych momentow. No i ta charakteryzacja, ROberta Duvalla poznalem, ale Guya Pearce'a dopiero przy creditsach skojarzylem


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.