mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 14:04 
Cytuj  
Beast jak zwykle wszystko popsul :((


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 15:03 
Cytuj  
Goatus -> Ze tez chcialo Ci sie tyle pisac. Pisanie do ludzi ich pokoroju (tzw. Internetowy napinacz) to jak walenie grochem o sciane. Nic nie da :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 15:10 
Cytuj  
ja tylko się czepiłem tego:
Cytuj:
Sorry za OT ale w tej chwili na moje oko ponad 25% (liczba z kosmosu nie czepiać się) community dowolnego mmorpga to idioci którzy sami nie potrafią przeczytać opisu skilla zrobić podstawowej czynności w grze czy inne takie.

Do tego następne 25% to ludzie którzy nigdy nie będą zadowolenia z danej gry bo a) chcieli by być "uber" i killować wszystkich zawsze i narzekają o to 24 godziny na forum albo b)Twierdzą że ktoś inny jest "uber" "mega" i wogóle nikt nie ma z nim szans i narzekają na to 24 godziny na forum. Zastanawia mnie tylko po co oni grają w grę która ich zdaniem jest beznadziejna...


reszty nie czytałem bo za długie posty.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 15:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Goatus ale ty jesteś monotematyczny....


mwahaha nawet niewiesz jak się usmiałem jak to od ciebie usłyszałem (do łez niemalże) ;p

Ale dobra peace :]

Pozdrawiam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 15:42 
Cytuj  
no trochę bez sensu ten twój offtopic.
1 akapit powtórzyłeś bzdurę którą napisał Khebeln jakoby anglojęzyczne hamburgery nie potrafiły przeczytać jednego zdania w swoim języku
2 akapit ni z gruszki ni z pietruszki czepiasz się tego, że ludzie piszą o klasach na forach dyskusyjnych. Uwierz mi zawsze pisali i zawsze będą pisać. I uwierz mi 99% tych postów to będzie - moja klasa jest kiepska bo...., a 1% to będzą posty takie jak Khebelna, czyli (po poczytaniu i wyborze najsilniejszej profesji) "moja profesja też ma swoje wady a mimo to, wygrywam pojedynki z innymi o 30lvl wyżej, bo ja jako jedyny umiem grać w tą grę i mam świecące itemki" całość poparta dziwnymi opowieścami i wątpliwej jakości screenzorkami.

Nie rozumiem tylko czym byś zastąpił taką twórczość, jak ci ona tak bardzo przeszkadza?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 15:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no trochę bez sensu ten twój offtopic.
1 akapit powtórzyłeś bzdurę którą napisał Khebeln jakoby anglojęzyczne hamburgery nie potrafiły przeczytać jednego zdania w swoim języku
2 akapit ni z gruszki ni z pietruszki czepiasz się tego, że ludzie piszą o klasach na forach dyskusyjnych. Uwierz mi zawsze pisali i zawsze będą pisać. I uwierz mi 99% tych postów to będzie - moja klasa jest kiepska bo...., a 1% to będzą posty takie jak Khebelna, czyli (po poczytaniu i wyborze najsilniejszej profesji) "moja profesja też ma swoje wady a mimo to, wygrywam pojedynki z innymi o 30lvl wyżej, bo ja jako jedyny umiem grać w tą grę i mam świecące itemki" całość poparta dziwnymi opowieścami i wątpliwej jakości screenzorkami.

Nie rozumiem tylko czym byś zastąpił taką twórczość, jak ci ona tak bardzo przeszkadza?


1) Po nikim niczego nie powtarzałem tylko bazuje na moich doświadczeniach... Czasami niektóre pytania są obezwładniające (Proponuje poczytać m. in. forum wowa ale te posty które mają po 0 -3 odpowiedzi i są na samym końcu listy). Zresztą nigdzie nie mówiłem że chodzi mi tylko o amerykanów.
2)Nie rozumiem dlaczego się tak denerwujesz o to... nie chodziło mi teraz o ciebie ale o officjalne forum gry gdzie niektóre posty są już tak przegięte że szkoda słów.. Zresztą nie mam nic przeciwko dysksji o balansie itp itd dopuki to jest dyskusja na poziomie z konstruktywnymi argumentami a nie ciągłe whinage/cry o tą samo 24/7

Pozdrawiam

PostNapisane: 10 sty 2005, 16:04 
Cytuj  
Ja pindole ziom normalnie super exptra. Najpierw cos od siebie: Jezeli spotkam choc jednego z was do obejde Was do okola bo ne ma chce miec z Wami nic wspolnego. Jest mi wstyd, ze Polska jest taka jaka jest

Teraz cos dla mega super extra bogaczy tego forum na poziomie przedszkolaczkow ktorzy sie slinia:

Trolle - Berbeciu rozrozniaj swiat rzeczywisty od swiata przedstawionego. Mylisz rzeczywistosc z fikcja. Ja ci poprostu gratuluje inteligencji i wymyslonych przyjaciol, bo prezentujesz sie na tym poziomie.

Co do Was wszystkich. Tutaj ne ma tolerancji to jest Najstarsze i zarazem Najgorsze forum o grach MMoRPG. Jestescie przesmieszni. Ne mozecie zabronic pisac ludzia postow, bo to szczyt glupoty. Co to jest? :wtf: Jezeli tak bardzo ne tolerujesz ludzi popelniajacych bledy ort. to popros mame o zmiane pieluchy bo chyba ci sie zbiera na srake. Ne tolerujecie tutaj wszystkich poza soba. To, ze stac was na kazda gre to co innego. Ne mozesz ponizac ludzi grajacych w karcianki, Tibie, MU-Online. Ne moja wina, ze kazdy urodzil sie w elicie tak jak wy. Mnie naprzyklad ne stac na taka ekstrawagancje jak wy. Co prawda mam duzo gier ale ne dostaje 100000000 euro dziennie, ze mnie na wszystko stac. Jestescie przesmieszni. Dzieki za to, ze dzieki waszej inteligencji moglem posmiac sie przez dluuuuuzsza chwile. Jestescie na poziomie malych szczeniakow, ktore maja jedna rytyne. Ale u was jest inaczej: Wstac, ponizyc, wybzykac, ponizyc, skrytykowac, wybzykac, zjesc, wybzykac, spac. Co do bzykania: polecam uzywac Piorun 2000. Aha i ne przesadzajcie z tymi srodkami anty depresyjnymi bo juz wam odbija

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 16:10 
Cytuj  
A ja moge sie zalozyc ze Klakier i Michal999 to ta sama osoba, skoro Beast sie wypowiedzial to moze moglby potwierdzic czy nie mam racji? :D
JAk sie okaze ze ip sie zgadza to EOT, jawna prowokacja.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 16:20 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
A ja moge sie zalozyc ze Klakier i Michal999 to ta sama osoba, skoro Beast sie wypowiedzial to moze moglby potwierdzic czy nie mam racji? :D
JAk sie okaze ze ip sie zgadza to EOT, jawna prowokacja.


Jup też odnosze to samo wrażenie... ten sam styl pisania i te same frazy w stylu

"Jestescie na poziomie malych szczeniakow"

i odwołania do sexu (znowu? O.o) Pojawiają się u obu osobników

+ ten jeden post i dzisiejsza data dołączenia lol

heh

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 16:22 
Cytuj  
to ze nie stac cie na platne mmorpg swiadczy tylko o twojej bardzo malej zaradnosc, ew. o dysfunkcji pewnych funkcji mozgu... Mi tez pieniadze z nieba nie leca, a jednak gram... Ciekawe jak ja to robie...


_________________
retired...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 16:33 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
A ja moge sie zalozyc ze Klakier i Michal999 to ta sama osoba, skoro Beast sie wypowiedzial to moze moglby potwierdzic czy nie mam racji? :D

Niestety, to na 100% dwie rozne osoby... A bedzie ich jeszcze wiecej...
Zadarliscie z nie tym gangiem co trzeba phihihihi...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 16:33 
Cytuj  
Co sie kmiotami i biedakami bedziecie przejmowac? Jak wspominalem - filozofuja jak pewien zebrak, spod mojego osiedlowca (widac pewne analogie - brak kasy, postawa 'antyburzuja' itd. ). Codziennie mu rzucam zlotowke, ale tym dwom/trzem to bym zlamanego grosza nie dal :|


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 16:48 
Cytuj  
Cytuj:
Zadarliscie z nie tym gangiem co trzeba phihihihi...

No i? Tak szybko jak przyszli, tak szybko wyleca stad z hukiem. Z debilami trzeba krotko.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 10 sty 2005, 17:26 przez Xanth, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 17:21 
Cytuj  
Beast napisał(a):
Ja chyba takze nie napisze nic nowego.
Prosze o przestrzeganie zasad postowania i unikac nie potrzebnych zaczepek czy flamow. Osoby nie potrafiace sie dostosowac do jakze prostych i podstawowych zasad, zostana tymczasowo usuniete z forum.

Pozdrawiam i zycze owocnych dyskusji.

Beast from Uni.


Ktos oprocz Pana michal999 chetny na "przemyslenia poza forum"? :roll:
A teraz patrzec cytat powyzej i zachowywac sie powaznie.

:)

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 19:04 
Cytuj  
to qrcze strach pisać cos zeby bana nie dostać. :]


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 19:13 
Cytuj  
jak piszesz bez flameów i takich tam, zachowujesz podstawowe zasady postowania to nie masz sie czego bać :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 58
Dołączył(a): 2.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 19:40 
Cytuj  
michal999 i klakier to inne osoby to moge wam potwierdzic pozatym administratorzy maja wglad do ich ip

acha i nie zamierzalem na nikogo tu najezdzac poprostu widzac takie posty jak na poczatku mozna rece zalamac i powtarzam nie mowie ogolnikowo na cale forum chodzi mi tylko o tych ktorzy przeginaja

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 19:51 
Cytuj  
lewy313 napisał(a):
chodzi mi tylko o tych ktorzy przeginaja

A szczegolnie twoi kumple.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 58
Dołączył(a): 2.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 19:54 
Cytuj  
ja za nich nie odowiadam i nie bede obrywal za kogos ja nic zlego nie robilem nikogo nie tyralem ani nic poprostu wyrazalem swoje zdanie

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 19:56 
Cytuj  
"Styranie" kogoś to też wyrażenie swojego zdania ;) .


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.