mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 16:47 
Cytuj  
Eee nie no ja jakos sam tak raczej nic nie robie, zwykle jak budzik sie wlaczy to np wstane wylacze go poczym pojde dalej spac, albo jak ktos mnie probuje obudzic to moge z ta osoba gadac, wstac nawet, zrobic cos poczym pojsc spac dalej i o niczym niepamietac :P

Pamietam jak mi rodzice opowiadali ze raz wstalem, zaczalem robic cos przy kompie poczym poszedlem spac dalej -- po sprawdzeniu co robilem doszedlem do wniosku ze pc sie zrestartowal i poprostu podlaczylems ie do netu, odpalilem bit comet i zresumowalem downloady :P (uptime na to wskazywal + wszystko poza bit comet bylo wylaczone ;p)

Za uja nie pamietalem ze w ogole wstawalem a tymbardziej robilem cos przy kompie :P

Ogolnie jak ktos do mnie mowi jak spie, to zwykle odpowiadam nieswiadomie, najlepsza akcja ze jak mocno bym niespal, to jak ktos inny chce cos zrobic przy moim kompie to od razu mnie wyrywa ze snu :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 18:34 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Ogolnie jak ktos do mnie mowi jak spie, to zwykle odpowiadam nieswiadomie, najlepsza akcja ze jak mocno bym niespal, to jak ktos inny chce cos zrobic przy moim kompie to od razu mnie wyrywa ze snu :P

Idz na odwyk imo ; >

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 19:51 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Ashton napisał(a):
Ogolnie jak ktos do mnie mowi jak spie, to zwykle odpowiadam nieswiadomie, najlepsza akcja ze jak mocno bym niespal, to jak ktos inny chce cos zrobic przy moim kompie to od razu mnie wyrywa ze snu :P

Idz na odwyk imo ; >


lol mam to samo, smut :E


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 20:01 
Cytuj  
edit,
zreszta drugs are bad...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 20:55 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
edit,
zreszta drugs are bad...


winners dont use drugs :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 22:47 
Cytuj  
Ja podobno kiedyś wstałem z łóżka i zacząłem sie "myć" budzikiem. Miał podobny kształt jak kostka mydła.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 15
Dołączył(a): 30.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 23:31 
Cytuj  
(Uwaga hardcore)

Moja sprawa byla dosc ... dziwna. Mialem to przez pare miesiecy, 3-5 w miesiacu. Juz na szczescie sie tego pozbylem. Mianowicie staralem sie zasnac i w samym momencie pograzenia sie w snie zdawalem sobie sprawe ze zasypiam. Moje cialo spalo, a umysl - nie. Po prostu widzialem ciemnosc przed oczami, slyszalem dochodzace dzwieki, ale nie moglem sie ani troche ruszyc. Potrafilem byc w takim stanie do 15-20 minut. Bylo to naprawde meczace, czulem sie jak slepy, niemy, sparalizowany czlowiek. Jedynie jakas reakcja zewnetrzna mogla mnie z tego wyciagnac (np. jakis glosniejszy dzwiek w tv, glosna rozmowa ktorego z domownikow, lub po prostu obudzenie mnie). Moje cialo musialo po prostu zostac obudzone. Po jakims czasie nauczylem sie sam siebie budzic. Ruszalem minimalnie glowa w lewo i prawo (naprawde minimalnie, z daleka nie byloby widac, ze sie ruszam) i wydawany szelest mnie budzil. Byla noc, kiedy doznalem ''tego'' 3 razy. Po drugim razie wzialem cos do reki.. juz nie pamietam co i trzymalem reke tak jakby poza lozkiem. Kiedy znow czulem ze moje cialo zasypia, staralem sie z calych sil wypuscic to cos. Tak tez udawalo mi sie obudzic. Najgorszy byl bol karku po takim czyms - nie do zniesienia. Kiedy staralem sie ruszac glowa widocznie tak napinalem miesnie karku, ze nabawilem sie zakwasow. Aktualnie nie miewam takich stanow od roku.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 23:58 
Cytuj  
rzeczywiscie hardkor ;p ja akurat nigdy niemialem problemu z rozbudzeniem ciala jak odzyskiwalem swiadomosc, ciezej z odzyskaniem swiadomosci ;)))


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 02:42 
Cytuj  
Tak czytam ten thread, i wychodzi ze uzytkownicy mmorpg.pl to banda freakow, ktora gada przez sen, lazi po mieszkaniu spiac i slucha szumow z komputera zeby wbic faze.. z kim ja mieszkam.. ;-)


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 02:44 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Tak czytam ten thread, i wychodzi ze uzytkownicy mmorpg.pl to banda freakow, ktora gada przez sen, lazi po mieszkaniu spiac i slucha szumow z komputera zeby wbic faze.. z kim ja mieszkam.. ;-)


Buehehehe ;-)

Muszę poprzeć.

Ale za to masz świat bardziej kolorowy ;-)

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 07:17 
Cytuj  
Ja sie nie budze gdy ktos wlacza mojego kompa, a wrecz przeciwnie, budze sie gdy ktos go wylacza. Komp chodzi 24/7. Czasami jak musi byc wylaczony na noc z przyczyn "technicznych" (popsuje sie cos) to nie moge usnac bez mojego glosnego wiatraczka :|

Co do lunatykowania to pamietam historie kiedy moj mlodszy brat mial tak okolo 8 - 9 lat, spiac wstal z lozka podazyl do pokoju rodzicow, wlaczyl telewizor, zdjal gacie i chcial sie odlac, na hit tamtych czasow czyli wideo :P Na szczescie rodzice w pore skierowali go do wlasciwego miejsca (wc).

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 09:21 
Cytuj  
A propos dźwięków niskiej częstotliwości. Tak sobie właśnie teraz pomyślałem, ale nie bardzo się na fizyce znam. Wiadomo że najniższa częstotliwoś głośników to np. 20 Hz. A co gdyby uzyskać niższą częstotliwość za pomocą rezonansu albo interferencji?


_________________
O.o

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 10:25 
Cytuj  
Problemem nie jest uzyskanie nizszej czestotliwosci. Problemem jest jej uslyszenie :)


pozdrawiam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 13:27 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Volture88 napisał(a):
(Uwaga hardcore)

Moja sprawa byla dosc ... dziwna. Mialem to przez pare miesiecy, 3-5 w miesiacu. Juz na szczescie sie tego pozbylem. Mianowicie staralem sie zasnac i w samym momencie pograzenia sie w snie zdawalem sobie sprawe ze zasypiam. Moje cialo spalo, a umysl - nie. Po prostu widzialem ciemnosc przed oczami, slyszalem dochodzace dzwieki, ale nie moglem sie ani troche ruszyc. Potrafilem byc w takim stanie do 15-20 minut. Bylo to naprawde meczace, czulem sie jak slepy, niemy, sparalizowany czlowiek. Jedynie jakas reakcja zewnetrzna mogla mnie z tego wyciagnac (np. jakis glosniejszy dzwiek w tv, glosna rozmowa ktorego z domownikow, lub po prostu obudzenie mnie). Moje cialo musialo po prostu zostac obudzone. Po jakims czasie nauczylem sie sam siebie budzic. Ruszalem minimalnie glowa w lewo i prawo (naprawde minimalnie, z daleka nie byloby widac, ze sie ruszam) i wydawany szelest mnie budzil. Byla noc, kiedy doznalem ''tego'' 3 razy. Po drugim razie wzialem cos do reki.. juz nie pamietam co i trzymalem reke tak jakby poza lozkiem. Kiedy znow czulem ze moje cialo zasypia, staralem sie z calych sil wypuscic to cos. Tak tez udawalo mi sie obudzic. Najgorszy byl bol karku po takim czyms - nie do zniesienia. Kiedy staralem sie ruszac glowa widocznie tak napinalem miesnie karku, ze nabawilem sie zakwasow. Aktualnie nie miewam takich stanow od roku.


To jest właśnie paraliż przysenny , pamiętam że jak pierwszy raz mi się to zdarzyło to spanikowałem , nie mogłem krzyczeć , nie moglem się ruszyć. NIC.
Poprostu wtedy moglem jedynie myśleć, nie moglem nawet otworzyć oczu.
Nauczyłem się ze musze poprostu przez chwile przestać myśleć (Na codzień tak nie potrafie , tylko wlasnie w tym stanie) i zasypiam/budze sie wtedy.

Co do PCta , mialem to samo - telewizor, muzyka NIC mnie nie budziło.
A jak usłyszałem ten charakterystyczny PIK to odrazu się zrywałem ^^

Na szczescie teraz brat ma swojego kompa i cala rodzina przy jego siedzi ;P



A gdzies na discovery bylo o jakims paralizu sennym( nie pamietam jak sie to nazywa). Myslisz swiadomie, ale nie mozesz sie ruszyc. Ale jako dodatkowy + czujesz obecnosc ICH. Przy czym kiedys ONI to byly duchy, bestyje, a teraz np. ufoki. Znak czasow :)


_________________
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 30.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 13:32 
Cytuj  
Cytuj:
To jest właśnie paraliż przysenny , pamiętam że jak pierwszy raz mi się to zdarzyło to spanikowałem , nie mogłem krzyczeć , nie moglem się ruszyć. NIC.
Poprostu wtedy moglem jedynie myśleć, nie moglem nawet otworzyć oczu.
Nauczyłem się ze musze poprostu przez chwile przestać myśleć (Na codzień tak nie potrafie , tylko wlasnie w tym stanie) i zasypiam/budze sie wtedy.

Dokladnie. Ja takze spanikowalem. Nic wtedy nie mozna robic.. tylko czekac.
Kiedys widzialem program o tym, wtedy doznalem jakby ulgi, ze nie jestem sam ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 16:36 
Cytuj  
Jestescie dosyc nudni, u mnie zwykle jak cos dziwnego i nowego dzieje sie ze mna to raczej sie podniecam ze jakies nowe ciekawe doswiadczenie, no chyba ze akurat katuje organizm wtedy moge sie chwilowo wystraszyc :PP

Ostatnio mialem sporo ciekawych doswiadczen spowodowanych brakiem snu:
Kilka tygodniu temu mialem cos w rodzaju fizycznego laga. Stalem przed umywalka i chcialem troche odswiezyc twarz zimna woda. Kiedy mialem odkrecic kran zorientowalem sie ze moja reka zareagowala ze sporym dosyc opoznieniem, tzn. chcialem ja podniec do gory, a ona poruszyla sie dopiero po niecalej sekundzie i (dopiero po tym czasie to odczulem)... To samo dzialo sie z reszta ciala, powolnymi ruchami w skupieniu doprowadzilem wszystko do normy dosyc szybko ale doswiadczenie dosyc ciekawe (przypominalo troche efekty upicia sie alkocholem ale bylo bardziej intensywne :P)


Inna ciekawa sytuacja byla po 38h bez snu, bylem okropnie zmeczony i czytalem sobie mange. Nagle mi blysnelo przed oczami, poczym wszystko zrobilo sie czarne, trwalo to moze sekunde - dwie (tak to odczulem, nie patrzylem na czas). Potym wszystkim zrobilem sie totalnie zdezorientowany niewiedzialem co robie gdzie jestem i co sie stalo, wzrok byl o wiele bardziej wyczulony na swiatlo. Tak jakby ktos mnie wyrwal nagle z silnego snu. Zmeczenie (mentalne) bardzo sie zmniejszylo. Ogolnie cala sytuacja troche mnie przerazila, ale byla dosyc ciekawa wiec szybko strach zamienil sie w ekscytacje :P

pozatym kilka razy malo nie zemdlalem z braku snu, ale ogolnie nie bylo nic ciekawego.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 17:03 
Cytuj  
Ashton napisał(a):


Inna ciekawa sytuacja byla po 38h bez snu, bylem okropnie zmeczony i czytalem sobie mange. Nagle mi blysnelo przed oczami, poczym wszystko zrobilo sie czarne, trwalo to moze sekunde - dwie (tak to odczulem, nie patrzylem na czas). Potym wszystkim zrobilem sie totalnie zdezorientowany niewiedzialem co robie gdzie jestem i co sie stalo, wzrok byl o wiele bardziej wyczulony na swiatlo. Tak jakby ktos mnie wyrwal nagle z silnego snu. Zmeczenie (mentalne) bardzo sie zmniejszylo. Ogolnie cala sytuacja troche mnie przerazila, ale byla dosyc ciekawa wiec szybko strach zamienil sie w ekscytacje :P



Moze przeszedles transformacja w super sajanina ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 17:17 
Cytuj  
pft raczej bym stwierdzil ze to byl jakis dziwny rodzaj snu :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 20:41 
Cytuj  
normalne sytuacje jak ktos dlugo nie spi, mozg schizuje, wolno kojarzy co sie przeklada na wzrok i rozne efekty uboczne.. nic ciekawego. Jedyne co warto zauwazyc, ze po kazdym takim okresie jestes troche "glupszy" ;) ( gwaltowniejszy ubytek szarych komorek ).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 22:14 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Inna ciekawa sytuacja byla po 38h bez snu, bylem okropnie zmeczony i czytalem sobie mange. Nagle mi blysnelo przed oczami, poczym wszystko zrobilo sie czarne, trwalo to moze sekunde - dwie (tak to odczulem, nie patrzylem na czas). Potym wszystkim zrobilem sie totalnie zdezorientowany niewiedzialem co robie gdzie jestem i co sie stalo, wzrok byl o wiele bardziej wyczulony na swiatlo. Tak jakby ktos mnie wyrwal nagle z silnego snu. Zmeczenie (mentalne) bardzo sie zmniejszylo. Ogolnie cala sytuacja troche mnie przerazila, ale byla dosyc ciekawa wiec szybko strach zamienil sie w ekscytacje :P

A patrzyles na zegar przed i po ? Jak dla mnie to po prostu mrugnales oczami i byles tak zmeczony, ze momentalnie poszedles spac. Ja wiele razy tak usypialem, a dalbym glowe, ze "tylko mrugnalem". I even objawy przy tym podobne sa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.