mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:39 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
a taki maly OT co wam zrobil rydzyk i radio maryja?

Zawladnelo moja babcia :( 24h w radiu leci maryjka :(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 18:04 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
a taki maly OT co wam zrobil rydzyk i radio maryja?


pytanie retoryczne

Aldatha napisał(a):
http://www.bigcyc.pl/ccount/click.php?id=3 :]


osobiscie wole Ballada o smutnym skinie
i o dziwo nie jest to OT :har:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 03:06 
Cytuj  
Tuxedo napisał(a):
Drogi Betonie (nie mylic z asfaltem, nie obrazajmy asfaltow :D) znowu* powtarzasz wyborcza demagogie PiS... proponuje zebys najpierw postaral sie obsluzyc takim mistycznym i tajemniczym narzedziem zwanym google.pl, znalazl tam i zaznajomil sie z takim pojeciem jak koszyk dobr konsumenta... potem spojrz co w tym koszyku jest opodatkowane 22 co 7 a co zw... czynnosc powtarzaj dopoki nie zrozumiesz i nie wyciagniesz *wlasnych* wnioskow (to w ogole jest mozliwe czy bedziesz powtarzal propagande PiSu do nastepnych wyborow?)

Za każdym razem wychodziło, że PO proponuje mi przerzucenie się z margaryny na smalec.
Tuxedo napisał(a):
Sargas czy jak ci tam... Wez czlowieku policz dobrze sobie co jest opodatkowane 7% podatkiem vat, a co 22% podatkiem. Po tym jak sie dowiesz, podlicz wszystko i porownaj z 15% podatkiem.

Jak wyżej.
kkkk20 napisał(a):
Ty chyba nie masz zielonego pojecia a sie wypowiadasz. Chyba kochasz kaczki, innego rozwiazania nie widze.

Niech wreszcie do ciebie dotrze, że w tym kraju większość ludzi zarabia o wiele mniej, niż 10k/miesiąc i musi tylko z tego się utrzymać.
kkkk20 napisał(a):
Wogole dzieki podatkowi liniowemu ruszyla by cala gospodarka, pojawily sie miejsca pracy.

A kto ci zagwarantuje, że pieniądze zaoszczędzone w wyniku obniżenia podatków zostaną zainwestowane w nowe miejsca pracy? Mało to było ulg i udogodnień dla pracodawców? Czy bezrobocie spadło (mam na mysli trwałą tendencję, a nie wachnięcia rzędu 1%)?
kkkk20 napisał(a):
Slyszales moze sargas ze lepper chce wprowadzic 70% podatek dla najbogatszych!!

Dawna sprawa i każdy wiedział, że nie realna. Może byś dał sobie spokój z tym wycieraniem się Lepperem?
kkkk20 napisał(a):
Hahaha widzialem ze to parszywe zaklamane swinie i nic wiecej, ludzie sie dali zwiesc pustym lodowkom, teraz dopiero beda puste naprawde.

A twoje ukochane Polityczne Ofermy to co robią? Byli twardo przeciwko becikowemu, ale jak pojawił się projekt "podwójnego becikowego" (i to czyj projekt! tego paskudnego LPR-u) zmienili zdanie o 180 stopni, byle by tylko budżet zdemolować.
I trochę kultury, nie jesteś u siebie.
kkkk20 napisał(a):
Przeciez to paranoja 3/4 swoich zarobkow oddawac w lapy takich smieci jak PiS, LPR i Samoobrona,

kkkk20 napisał(a):
Jebac ten caly burdel i ten pakt stabilizacyjny ktory nie utrzyma sie dluzej niz 0,5 roku, a i 3 SLOWA DO OJCA DYREKTORA... - CHUJ CI W DUPE

I co ci po tym kozaczeniu prostaczku?
I naucz się pisać mój nick.
Cytuj:
tvtrwam, radio M, Rydzyk, itd., itd.

To ciągłe doczepianie odniesień to wyżej wymienionych w każdym niemal anty-pisowskim poście zakrawa na jakąś manię...
Im więcej będzie gadania o tym, jaki to Rydzyk jest potężny, tym lepiej dla niego.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 09:47 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Hahaha widzialem ze to parszywe zaklamane swinie i nic wiecej, ludzie sie dali zwiesc pustym lodowkom, teraz dopiero beda puste naprawde.

A twoje ukochane Polityczne Ofermy to co robią? Byli twardo przeciwko becikowemu, ale jak pojawił się projekt "podwójnego becikowego" (i to czyj projekt! tego paskudnego LPR-u) zmienili zdanie o 180 stopni, byle by tylko budżet zdemolować.


Pierwszy raz Sargeras ma racje :o
Tyle tylko że moim zdaniem zrobili to dla
1. głosów (hipokryzja i populizm)
2. na złość PiSowi


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 13:14 
Cytuj  
Moim zdaniem zarówno elektorat PO jak i elektorat PiS'u jest/był/będzie śmieszny popierając jedną z tych dwóch partii.

Większość zwolenników PO nie ma pojęcia o ich programie politycznym, po prostu, popieranie PO jest trendy :)

A co do PiSuarów, don't get me started on'em


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 15:31 
Cytuj  
Jasne, jedyną słuszną opcją polityczną jest wybór LPR albo Selfdefence jako swoich reprezentantów w rządzie. Nie popadajmy z jednej skrajności w drugą ;/


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 18:13 
Cytuj  
A mnie ciekawi jedna rzecz odnosnie Rydzyka. Skoro go potepia nawet papiez to czemu nadal jest ksiezulkiem ?


_________________
Obrazek

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 18:24 
Cytuj  
Ma spore poparcie wśród ludzi :/ polscy księża boją sie go ekskomunikować bo boją się podziału w kościele. Ale lepiej zrobić to teraz bo potem może być za późno i wykształci się nam nowy odłam kościoła - kościół toruńsko - katolicki :/

Ciekaw jestem że takie Sargeraski problemu nie widzą ale... już więcej go nie usłysze, Sargerasek jest pierwszą osobą na moim ignore list :]

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 19:02 
Cytuj  
Rydzyk jest taki jak spory % duchowienstwa wiec dlaczego maja go "potepiac" - mowi to samo co oni mowia i/lub mysla.
Poza tym Polska to republika proboszczy. Ile razy slychac bylo w mediach ze jakis biskup chcial odwolac proboszcza ale "parafianie go wybronili" - to daje jakies pojecie ile tak naprawde "moga" biskupi.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 19:11 
Cytuj  
Zajmij sie soba, kolo, a nie medrkujesz na forum.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 19:22 
Cytuj  
Do kogo to ?

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 13:34 
Cytuj  
Saergas czlowieczku malinowy, wybrales tylko to co chciales skomentowac, i to jeszcze skomentowales to tak, ze szkoda slow. Zdaje mi sie ze moje posty byly o wiele dluzsze i bylo tam wiele wiecej argumentow... Mozze odpowiesz na wszystkie moje zapytanie jakie wczesniej napisalem, a nie wybierasz 1/20 z mojego tekstu i jeszcze to komentujesz tak ze pozal sie boze... Prosze o wiecej konkretnych argumentow albo nie mamy o czym rozmawiac po prostu...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 14:46 
Cytuj  
Cytuj:
Saergas czlowieczku malinowy

ło jakie fajne ^.^

Radio Maryja ukradło mi babcie i dziadka! nie lubie ich...
EDIT: no że oni tego sporo słuchają -.-


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 lut 2006, 14:59 przez Icrom, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 14:51 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Radio Maryja ukradło mi babcie i dziadka! nie lubie ich...

Babci i dziadka ?

:lol:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:20 
Cytuj  
no i mamy kabaretu ciag dalszy :>

juz.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:31 
Cytuj  
Dzisiejsze wydarzenia to jakaś parodia. Jeśli już zwołuje się orędzie to po to aby ogłosić coś ważnego dla kraju a nie stwierdzić że wszystkiemu winna jest PO. Prezio pokazał w ten sposób tylko że jest nędznym prezydentem, prezydentem tylko PiSowskiej częsci kraju. Gdyby był obiektywny powiedziałby że "obie partie zbłądziły, stało się ale mamy pakt stabilizacyjny" a tak naprawdę to wogle dzisiejszego zamieszania nie powinno być. Kaczory chciały nastraszyć LPR i Samoobronę przed wyborami i udało im się. Lepper nie chce żadnych funkcji, Giertych chce przedłużenia paktu. Ehh...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:37 
Cytuj  
@up
postraszyc? to najwidocznie maja slaba psyche, tym bardziej ze PiS to moglo straszyc do dzisiaj, od dzisiaj to moga skoczyc (nowe wybory)
No chyba że PiS bedzie glosowal przeciw rzadowi a reszta za :lol: :o


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:58 
Cytuj  
A walace sie dachy to czyja wina? ;)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 22:08 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
A walace sie dachy to czyja wina? ;)


ptactwo ktore siada na dachy
Przestancie dokarmiac golebie!


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 23:09 
Cytuj  
może mi jeszcze powiesz ze ptasie gówno....
Odgówniajcie dachy, ptaki zagładą ludzkości (?)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.