mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 08:59 
Cytuj  
a skad masz pewnosc?
sprawdziles? nie
ten swiat wiele cudow juz widzial wiec moze ten bylby kolejny

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 09:16 
Cytuj  
[ironia]
@up Ja ci chetnie sprzedam wow za 50zeta a pre-paidy za 45zl. Platnosc: przedplata na konto lub za pobraniem

[/ironia]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 09:23 
Cytuj  
Mr.Goomis napisał(a):
czy cos oprocz nipu i regonu sie nie zgadzalo? nie? wiec o co ci chodzi... tylko nip i regon byl zly. dobre intencje? tansza sprzedaz wowa [jesli oczywisice mieliby nie oszukiwac ludzi].


Łosiu, nip i regon są unikalnymi danymi firmy. Jeśli posługuje się nimi ktokolwiek nieuprawniony, grozi mu kara więzienia. Kapiszi ? A skoro nie, to ja Ci podam NIP i REGON losowej firmy, a ty przyjedź do mnie do hurtowni i spróbuj coś na te dane kupić. Zobaczysz jakie będą efekty.

Mr.Goomis napisał(a):
komputronik tez mogla zrobic taki bonus, ale jej sie nie chcialo


Nie ta komputronik tylko ten komputronik.

Pozdro 600


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 09:49 
Cytuj  
Ja już zamówiłem pre-paida , jak nie przyjdzie przesyłka do piątku to biore karte z www.ultima.pl

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 09:56 
Cytuj  
Znowu losiu nie bedziesz na MC :P Bys kupil od razu w legalnym sklepie a nie kase przepijasz a potem szukasz po jakichs oszukanych sklepach :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 10:10 
Cytuj  
"losiu" :wink:

W każdej chwili moge kupić legalnego , ale skoro zamówiłem z tej firmy .............jak przyjdzie do musze ją raczej odebrać

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 11:09 
Cytuj  
Też się skłaniam , że ten sklep to oszustwo. Fałszywy NIP i REGON 99% pewności , że chcieli nas oszukać, ale dlaczego Kain18 napisał , że dostał wszystko???????????????


Ostatnio edytowano 15 mar 2006, 11:10 przez overkilll, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 11:10 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Teżsięskłaniam , że ten sklep to oszustwo. Fałszywy NIP i REGON 99% pewności , zę chcieli nas oszukać, ale dlaczego Kain18 napisał , że dostał wszystko???????????????


Pewnie jest częścią tego żydo-masońskiego spisku. :]


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 11:21 
Cytuj  
kek, a dokładniej jestem wnukiem ojca rydzyka...

Tak jak już pisałe, zamówiłem o wiele wcześniej niż ten topic był założony kartę i Wow'a, ale jak komuś pisałem jedynie zdziwołi mnie iż był naklejony kod kreskowy na kod kreskowy. Jak narazie żadnych problemów nie mam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 11:39 
Cytuj  
Prawda jest taka jak juz pisalem kilka razy, mozna sprzedawac w takich cenach, problemem sa tylko pazerni dystrybutorzy, ktorzy wymuszaja ceny sugerowane itp, przestepstwem jest samo sprzedawanie z pominieciem dystrybutora, a to ze maja lewy np/regon to moze dowodzic ze nie maja wogole firmy, mozliwe ze poprostu kolesie sobie zalatwili taniutko rzeczy i je sprzedaja, a znajac to jak w polsce szybko sie zalatwia zalozenie firmy i jakie to pociaga koszty to mozliwe jest nie maja firmy, ale wezcie pod uwage całe allegro i gieldy rtv, gdzie handluje sie wlasnie tak i walcza z nimi nie policja czu skarbowka, lecz dystrybutorzy bo traca klientow, a ceny maja w polsce wszystkie porypane i wyzsze od srednich w UE, nie biorac pod uwage USA.
Kupujac na Allegro masz szanse 9/10 mimo ze jest to uczciwy sprzedawca to jednak w kwesti rozliczania sie z fiskusem/zusem/dystrybutorem moga miec problemy :)
Zobaczymy co dalej z tego wyniknie.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 12:08 
Cytuj  
embe napisał(a):
a znajac to jak w polsce szybko sie zalatwia zalozenie firmy


osobiscie zalatwialem trwalo 3 dni :P (normalny tryb 2 week)

Cytuj:
i jakie to pociaga koszty


cale 120zl


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 12:29 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
embe napisał(a):
a znajac to jak w polsce szybko sie zalatwia zalozenie firmy


osobiscie zalatwialem trwalo 3 dni :P (normalny tryb 2 week)

Cytuj:
i jakie to pociaga koszty


cale 120zl


Właśnie chciałem to napisać :]

Nie ma to jak ktoś nie wie, a się mądrzy.

Learn to live your life noob.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 12:57 
Cytuj  
Dostałem taką notke w poniedziałek i jeszcze nienie przysłano potwierdzenia że przesyłka została zaakceptowana przez sprzedawce :-?

Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 13:00 
Cytuj  
a tak skoro jestesmy przy temacie sklepow, mozna wpasc osobisci do ultimy i kupic, zamiast skladac zamowienie tylko zeby poczta przewiozla paczke 2km ?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 13:08 
Cytuj  
tak

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 13:12 
Cytuj  
Cala ta sprawa troche cuchnie ;P

Ale chetnie bym sprubowal, ale czy jak zamowie kasa za pobraniem i tego nie odbiore to czy nie bede mial zadnych klopocikow ;) ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 13:15 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Fabianek napisał(a):
embe napisał(a):
a znajac to jak w polsce szybko sie zalatwia zalozenie firmy


osobiscie zalatwialem trwalo 3 dni :P (normalny tryb 2 week)

Cytuj:
i jakie to pociaga koszty


cale 120zl


Właśnie chciałem to napisać :]

Nie ma to jak ktoś nie wie, a się mądrzy.

Learn to live your life noob.


No tak, sklepu nie zalatwialem, wiec sie madrze, ale wiem ile zachodu jest z zalatwieniem produkcji sporzywczej, 3 miesiace trwa i duuuzo kasy, co do sklepu to masz racje, tam nic nie potrzeba, rejestracja plus pieczatka i juz mamy firme :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 13:21 
Cytuj  
embe napisał(a):
No tak, sklepu nie zalatwialem, wiec sie madrze, ale wiem ile zachodu jest z zalatwieniem produkcji spozywczej, 3 miesiace trwa i duuuzo kasy, co do sklepu to masz racje, tam nic nie potrzeba, rejestracja plus pieczatka i juz mamy firme :)


taki sklepik mozna uruchomic w ciagu 3dni, od formalnosci w UM,US po postawienie takiego sklepu.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 16:17 
Cytuj  
Tak że by zamknąć temat działalnośći : http://www.infoobywatel.gov.pl/psu/3_2/.


_________________
whiteman#2717


Posty: 32
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 16:46 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Mr.Goomis napisał(a):
czy cos oprocz nipu i regonu sie nie zgadzalo? nie? wiec o co ci chodzi... tylko nip i regon byl zly. dobre intencje? tansza sprzedaz wowa [jesli oczywisice mieliby nie oszukiwac ludzi].


Łosiu, nip i regon są unikalnymi danymi firmy. Jeśli posługuje się nimi ktokolwiek nieuprawniony, grozi mu kara więzienia. Kapiszi ? A skoro nie, to ja Ci podam NIP i REGON losowej firmy, a ty przyjedź do mnie do hurtowni i spróbuj coś na te dane kupić. Zobaczysz jakie będą efekty.

Mr.Goomis napisał(a):
komputronik tez mogla zrobic taki bonus, ale jej sie nie chcialo


Nie ta komputronik tylko ten komputronik.

Pozdro 600


Komputronik to TA firma a nie ten firem... wiec z losiem to mozesz do kolegow...
czy cos oprocz nipu i regonu sie nie zgadzalo? czy masz pewnosc ze ta firma nie istnieje? nie? wiec pomysl zanim cos powiesz... poczekajmy na rozwoj wydarzen a nie zachowujesz sie jak...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.