mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 09:57 
Cytuj  
Bez przesadty sld az tak zle nie bylo... a juz napewno nie na tyle by sie dogadywac z lepperem i giertychem i razem z nimi odpierdalac szopke :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 10:14 
Cytuj  
Sargeras to pierworodny Kurskiego a takze wzorowy wszechpolak ...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 10:17 
Cytuj  
Swoja droga najs balcerowicz nawija teraz, tylko z lekka przydlugo ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 10:28 
Cytuj  
W PiS-ie jest małe zaplecze partyjne...a i tak Jarosław woli swoich, nawet jesli sa debilami lub złodziejami

Edit:
Fabianek napisał(a):
ja cie prosze ty nie porownuj SLD do PiS to tak jakbys porownal perfumy do gnoju.


true


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 15 mar 2006, 10:40 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 10:32 
Cytuj  
A najlepsze ze wasze pierdolenie na bordzie nic nie zmieni i PIS nadal bedzie rzadzil a nawet calkiem mozliwe ze wygraja nastepne wybory.


SLD do PiS to tak jakbys porownal perfumy do gnoju

n/c dla mnie, zreszta fabianek juz nie raz sie popisal na tym forum....


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 10:41 
Cytuj  
@Aenima jasne ze nic nie zmieni, najlepszym tego przykladem jest to ze do niedawna zylismy w Polsce a teraz nam nasz Pan Prezydent oswiadcza ze jest prezydentem Indonezji kkthxbye

imho wałęsa był lepszym prezydentem niz obecny


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 10:47 
Cytuj  
ee tam moja babcia uważa, że za rządów PZPR wcale tak źle nie było - mieszkania za darmo, każdy miał pracę, co prawda za lodówką trzeba było przykampić ze 3 doby ale w sumie lepiej niż teraz

Widać następcy mojej babci już rosną wysuwając podobnej siły argumenty i szczycąc się podobną wiedzą...

Zresztą 90% odpowiedzi na posty Sargerasa utrzymuje stały zaskakujący poziom i wygląda mniej więcej - "idź pan, bo głópi jesteś". Jak tak wygląda elektorat PO to nie dziwię się, że PiS wygrał wybory. Pewnie 90% pomyliło daty, ulice, partie w momencie oddawania głosów.

fabianek jak tam złotówka? sprzedawać czy się wstrzymać? :lol:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 10:51 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
fabianek jak tam złotówka? sprzedawać czy się wstrzymać? :lol:


sprawdz na money.pl :P

mark rozumiem ze ty jestes caly w skowronkach ze Pani Prezydentowa na oficjalne wizyty chodzi z reklamowka z galerii handlowej lub spozywczego a Pan Prezydent jezdzzi limuzyna z flaga Indonezji?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 10:57 
Cytuj  
fabianek mnie osobiście polityka interesuje tyle co zeszłoroczny śnieg. Mam ją generalnie w dupie, jeszcze rok temu lubiłem poczytać o aferach i przepychankach o stołki, ale to też już mnie znudziło.

Tusk, Kaczyński, Lepper czy inny Giertych ma mikroskopijny o ile w ogóle jakiś wpływ na moje finanse, zdrowie, samopoczucie, czy komfort życia.

Ja mam mikroskopijny o ile w ogóle jakiś wpływ na to co się dzieje na górze.

Uogólniając polityka praktycznie nie ma wpływu na mnie, ja nie mam wpływu na politykę. Dwa różne światy, praktycznie się nie zazębiające.

Patriotą też wielkim nie jestem, chyba, że mi za to ktoś zapłaci. Zresztą dziadek odrobił patriotyzm conajmniej na kilka pokoleń.

Więc zamiast czytać i się podniecać czymś na co nie mamy wpływu i co nie ma wpływu na nasze życie proponuję zająć się filatelistyką, akwarystyką czy trzepaniem konia. Zdrowszy tryb życia jest teraz w modzie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 11:17 
Cytuj  
Mark tutaj się mylisz:)
Im więcej regulacji w gospodarce tym gorzej ona funkcjonuje -tym trudniej będzie Tobie znaleźć i utrzymać dobrą pracę itd. Ci Panowie mają olbrzymi wpływ na Twoje finanse - chociażby przez utrzymanie zamrożenia progów podatkowych a przez to kwoty wolnej od podatku. Przez podnoszenie kosztów pracy itd itp. Dziwne pomysły o renacjolizacji sprywatyzowanego mienia itd.

Ja wiem że 500 zł to dla Ciebie nic ale mieć 500 i nie mieć 500 to razem 1000:):):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 11:54 
Cytuj  
teoretycznie owszem, a praktycznie to ile zarabiasz zależy od Ciebie i tylko od Ciebie. Owszem może być trudniej (PiS i te durne pomysły) lub łatwiej (PO z darmową służbą zdrowia, amerykańskimi cenami paliwa, brakiem jakichkolwiek podatków, bogatymi emerytami jeżdżącymi na narty do szwajcarii 2 razy w miesiący czy polskimi wypasionymi bauerami ze stadami krów na naszych łąkach jak z reklamy milki). Teraz trzeba realnie ocenić wpływ PO/PiSu na stopień tej łatwości/trudności... :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 13:44 
Cytuj  
a Pan Prezydent jezdzzi limuzyna z flaga Indonezji?

To napewno Kaczynski zawiesza flaga na limuzynie... zreszta lepszy Prezydent kotry jezdzi z flaga do gory nogami niz najebany na jakies uroczystosci...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 13:50 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
a Pan Prezydent jezdzzi limuzyna z flaga Indonezji?

To napewno Kaczynski zawiesza flaga na limuzynie... zreszta lepszy Prezydent kotry jezdzi z flaga do gory nogami niz najebany na jakies uroczystosci...


LOL pojecie wzgledne bo to byla uroczystosc u ruskich z tego co pamietam zreszta nie chce mi sie z toba dyskutowac z kims kto jest zwolennikiem kogos kto wykonuje plan ekonomiczny leppera.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 13:58 
Cytuj  
Zresztą 90% odpowiedzi na posty Sargerasa utrzymuje stały zaskakujący poziom i wygląda mniej więcej - "idź pan, bo głópi jesteś".
albo
nie chce mi sie z toba dyskutowac z kims kto jest zwolennikiem kogos kto wykonuje plan ekonomiczny leppera.

a moze bys przytoczyl jakiekolwiek argumenty ze Prezydent wykonuj plan ekonomiczny leppera?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:00 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Aenima napisał(a):
a Pan Prezydent jezdzzi limuzyna z flaga Indonezji?

To napewno Kaczynski zawiesza flaga na limuzynie... zreszta lepszy Prezydent kotry jezdzi z flaga do gory nogami niz najebany na jakies uroczystosci...


LOL pojecie wzgledne bo to byla uroczystosc u ruskich z tego co pamietam zreszta nie chce mi sie z toba dyskutowac z kims kto jest zwolennikiem kogos kto wykonuje plan ekonomiczny leppera.



Znow dochodzimy do punktu jak w kazdym topicu w ktorym sie odzywasz, ze jest najzajebisciejszy na swiecie, a reszta to pomioty nic nie wiedzace, czlowieku wracaj do topica wow, gdzie mozesz robic gnoj i popadac w samozajebistosc, bo pogawedki schodza na psy kiedy bierzesz udzial w dyskusji:|.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:14 
Cytuj  
Nam brakuje w polsce lewackich bojówek, tak dla równowagi, zeby mial kto wpierdolić młodzieży wszechpolskiej, spalić jakieś radyjko etc.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:06 
Cytuj  
Aenima prezio nie może realizować niczyjego planu bo od planów i gospodarki jest rząd (i Jarek K.). Prezio może udawać że nie widzi że ustawy które dostaje do podpisania śmierdzą i je podpisać:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:16 
Cytuj  
Plus całej sytuacji jest taki, że od prawie roku nasz kraj nie widział żadnej większej machlojki czy afery, co jest ewenementem i powinno być
wpisane do księgi rekordów Guinessa.

Najpierw cisza przedwyborcza - gdzie każdy przyszły poseł uważał by dziadek w czystej bieliźnie na miasto wychodził.
Potem seria przepychanek pomiędzy sobą przeplatana widmem przedterminowych wyborów która się "deczko" przedłuża.

Chłopaki się wypalą zanim się rozkręcą :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:40 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Jedyne co dobre to bary dla gejow nigdzie tylu fajnych dup nie poznalem co tam:)


Mowily basem? :D Ehehehe. :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 18:41 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Mowily basem? :D Ehehehe. :P


Calkiem normalne, fajne dupy :) przychodza tam bo czuja sie "bezpieczne" nikt ich nie podrywa i moga sie bawic, a jak to ujal moj kumpel "konkurencji prawie zadnej" jedyny mankament to ze musisz mowic nie paru kolesiom ktorzy chca postawic ci piwo. A wejscie jest na haslo wiec dosc zamkniete imprezy.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.