mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 21:24 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Swoja droga jak taki kaczor moze reprezentowac nasz kraj? Nie wie, moze poglady ma super, ale...
Może okaże się ze Kwasniewski byl gorszym preziem, ale.... Gdy sluchalo sie jego przemiowien, to czulo sie jakas... charyzme. Mowil glosno wyraznie.
A kaczor? Jakis czas temu, juz w sumie dawno, odwiedzil USA. Potem dał wywiad polakom tam siedzacy. Boże! Nie wiem co on gadal bo zrozumiec go nie szlo. Niewyraznie, slowa wypowiadane bez sily, wydawane od czasu jakeis dziwne dzwieki( mlasniecie czy co tam), ogolnie jakby robil łaskę. Bez zadnej energii. Ogolnie bez tej sily, bez tej charyzmy...

Ech, tak mnie tylko naszlo :/ Moze ktos z was podziela moje zdanie... Obawiam ze tak zostanie, zamiast mowic pozadnie bedzie nonstop mlaskac...

(niby Tusk tez ma wade wymowy, ale w nim jest jednak jakas energie, nie jest takim cholernym flegmatykiem)


Wybacz ale w takim wieku nie powinieneś skupiać się na polityce ;)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 21:30 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
Wybacz ale w takim wieku nie powinieneś skupiać się na polityce ;)


Liczy sie tresc a nie wiek


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 21:33 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Kain18 napisał(a):
Wybacz ale w takim wieku nie powinieneś skupiać się na polityce ;)


Liczy sie tresc a nie wiek


Prawda, no ale jeżeli ktoś skupia się tylko na dykcji wymowy jw. to raczej nie powinien się brać za politykę ;)

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 21:33 
Cytuj  
Może i nie powinien, ale w tym właśnie wieku ma racje. Rzeczywiście czego jak czego, ale charyzmy to prezydentowi brakuje. Nie widać też u niego jakiegoś "obycia" na salonach politycznych. Ja wiem, że on był znanym opozycjonistą i nie miał możliwości kształcenia się w tym zakresie na studiach, ale teraz jest prezydentem naszego kraju i znajomość protokołu to powinien mieć opanowaną.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 21:59 
Cytuj  
Od kiedy obycia na salonach politycznych ucza na studiach?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 22:01 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
Lepper jest jednym z najlepszych polityków III RP.


Proponuje zaczac sie leczyc, mowie powaznie.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 22:04 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Kain18 napisał(a):
Lepper jest jednym z najlepszych polityków III RP.


Proponuje zaczac sie leczyc, mowie powaznie.


Proponuje zacząć czytać i myśleć, ja rownież mówie powaznie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 22:06 
Cytuj  
Przeczytalem i przemyslalem to co "nabazgrales" dlatego radze ci zaczac sie leczyc. Napisalem to z dobrego serca.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 22:10 
Cytuj  
Popieram, ktoś ci ostro w główce namieszał,


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 22:35 
Cytuj  
Nie ma to jak słodkie pierdo**** bez jakichkolwiek argumentów.... Klasyczny przyklad postawy osoby, która dużo wnieść do tematu nie może ale za to krytykowac jest pierwsza....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 22:46 
Cytuj  
Kain- ja mam lat 17, ty 18, no moze 19. Czy to taka ogromna roznica? 1 rok to nic szczegolnego wedlug mnie.

Poza tym nie napisalem ze dla mnie liczy sie wlasnie tylko wymowa itp. Ale po prostu to rzuca mi sie w oczy.

P.S I według mnie dobrze ze zaczynam interesowac sie polityka. Niedlugo bede pelnoletni, wiec czas sobie wyrobic jakies zdanie. Jesli nie- to w przyszlosci bede w tym procencie ludzi, ktoremu nawet sie nie chce tylka ruszyc na glosowanie.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 22:54 
Cytuj  
ty chyba prezczytales text kominka o lepperze i teraz myslisz ze jestes jakims zajebistym indywidualista bo mowisz ze lepper jest kul kiedy inni go gnoja?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 23:00 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Kain- ja mam lat 17, ty 18, no moze 19. Czy to taka ogromna roznica? 1 rok to nic szczegolnego wedlug mnie.

Poza tym nie napisalem ze dla mnie liczy sie wlasnie tylko wymowa itp. Ale po prostu to rzuca mi sie w oczy.

P.S I według mnie dobrze ze zaczynam interesowac sie polityka. Niedlugo bede pelnoletni, wiec czas sobie wyrobic jakies zdanie. Jesli nie- to w przyszlosci bede w tym procencie ludzi, ktoremu nawet sie nie chce tylka ruszyc na glosowanie.


Gdyby wiecej mlodziezy tak jak ty zaczelo sie interesowac polityka, byloby istotnie lepiej w Polsce (nie twierdze ze jakos wyjatkowo, ale jednak)
Edit: I nawet nie chodzi to czy sie zgadzamy z ta czy inna osoba, ale fakt samego zainteresowania powoduje ze latwiej o dobre wybory bez znaczenia jaka mialaby wygrac opcja (doslownie i w przenosni)
Edit2: I to co mnie denerwuje w Sargerasie i Kain18 to nie to ze glosuja na PiS i czy SO (jesli tylko uwazaja ze to dobra partia)...ale tylko swoisty "fanatyzm"


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 00:01 
Cytuj  
Kain a gdzie w twoim poscie sa jakies sensowne argumenty, za tym ze Lepper to jeden z naj polit w pl.? Nalales troche wody, wyzaliles sie, powrozyles, poplules... tyle. Zreszta sie nie dziwie, bo wystarczy wlaczyc tv, posluchac andrzejka na zywo i teoria "cudnego" polityka pada.

Swoja droga, wszystkim ktorzy lykneli nagla zmiane Leppera zacyt slowa Tymochowicza sprzed ok 1,5miech, z koncowki wywiadu jaki lecial z nim w tv: "tak miedzy wierszami chialbym dodac na koniec, to nie czlowiek sie zmienia tylko jego wizerunek" (cytat moze byc niedokladny)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 00:47 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Swoja droga, wszystkim ktorzy lykneli nagla zmiane Leppera zacyt slowa Tymochowicza sprzed ok 1,5miech, z koncowki wywiadu jaki lecial z nim w tv: "tak miedzy wierszami chialbym dodac na koniec, to nie czlowiek sie zmienia tylko jego wizerunek" (cytat moze byc niedokladny)

No z andrzejem nie ma wielkiego problemu, co chwile zdarza mu sie pod wplywem emocji wyskoczyc z ram 'wizerunku' i zachowywac sie po swojemu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.