mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 01:55 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Dzisiaj mam stan umysłu szaleńczy...
Ministrami edukacji i rolnictwa zostali kolejno Giertych i Lepper. Buahahaha
O ile rolnicy są sami sobie winni - bo to oni głosowali na buraka - teraz zobaczą dopiero co to znaczy żyć w nędzy...
Znam w uj rolników...m.in. mój somsiad i dobry kumpel ma 90-cio hektarowe gospodarstwo...i żaden z nich nie głosował ma tego "pierwszego białego murzyna"....na niego głosowali debile...tak samo jak na ten cały rząd... Prawda jest taka, że w uj ludzi zwątpiło już do tego stopnia w polski rząd, że wogóle sobie darowało wybory...reszta głosów rozłożyła się pomiędzy porządnych ludzi, debili, buraków, psycholi i tych co szli głosować za jabola.... w jakim stosunku się rozłożyły to wszyscy wiemy.... Ja się przyznam, że zaliczam siędo grupy co olała wszystko i teraz wiem, że zrobiłem głupotę... podobnie jak cale społeczeństwo dostałem nauczkę... jestem pewien że następne wybory (jeśli ta koalicja nie doprowadzi do wojny, albo zamachu stanu, czy nawet bankructwa kraju, zamieszek i w konsekwencji wojny domowej ;) ) będą miały rekordową frekwencję :]

ps. moja była dziewczyna była w komisji wyborczej i jako ciekawostkę powiem, że w jej okręgu na prawie 1000 uprawnionych głosy oddało około 120 ludzi....w sumie się zdziwiłem, że tak szybko po zamknięciu urn przyszła na imprezę, bo miało być kilka godzin liczenia ;) To chyba obrazuje jaki wszyscy mieli do tego stosunek :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 06:02 
Cytuj  
tak btw,
szykuje się nielada gratka dla fanów wyczynów naszego wicepremiera Andrzeja Leppera. otóż p. Lepper, po przegranej wczoraj sprawie sądowej, zamierza podać sprawę do Strasburga, jakoby prawo (dokładnie bodajże art. 212) było nie do zaakceptowania, działające źle, z wieloma uchyleniami.
cóż... chęć dobra, tylko jak to wygląda?
wiceszef rządu zaskarża państwo.. przykre

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 10:12 
Cytuj  
Jak to sie ma do panstwa prawa ktore mieli nam zbudowac bracia Kaczynscy?
Gdzie jest Pan Ziobro ktory tak krytykowal prezydentow miast ktorzy pisatowali swoje urzedy mimo prawomocnych wyrokow sadowych (jeden nawet zza krat!)?

Karnisci sugeruja (prof. Filar) zeby odwiescic kare Panu Lepperowi. Tylko czekac az zaczna budowac nowy zaklad karny o minesterialnym standardzie zeby sie minstrom po wyrokach dobrze zylo w tym "wiezniu"...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 10:35 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
ps. moja była dziewczyna była w komisji wyborczej i jako ciekawostkę powiem, że w jej okręgu na prawie 1000 uprawnionych głosy oddało około 120 ludzi....w sumie się zdziwiłem, że tak szybko po zamknięciu urn przyszła na imprezę, bo miało być kilka godzin liczenia ;) To chyba obrazuje jaki wszyscy mieli do tego stosunek :]


Nie dziw sie, duzo polakow poprostu nie widzialo parti na ktora by mogli oddac swoj glos, ja oddalem na PO liczylem ze bedzie ich win i bylem przekonany ze powstanie koalicja z PiS bez wzgledu na wyniki, no ale coz, mamy to co widac. Zobaczymy za pare miesiecy co oni zdzialaja.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 13:20 
Cytuj  
Heh, wszyscy sie podniecamy Lepperem i Giertychem a co z reszta naszych zajebistych ministrow? W koncu w rzadzie mamy teraz wszechpolaka i kibica-chuligana (Wieckowski LPR), byla dzialaczke PZPR (Kalata SO <-zdawalo mi sie ze SO nie lubi poprzedniego ustroju i mialo zamiar 'wszystkich rozliczyc'. Jak widac czasami robi sie wyjatki) oraz speca od wszystkiego (Jaszczak PSL choc zgloszony przez SO :wtf: - mial byc ministerm gospodarki morskiej, ale zadowolil sie rowniez teka ministra budownictwa).


pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.