mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 02:40 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bump.

W jakiej fazie jest teraz beta? Slyszalem ze jakis update byl, dodali nowe mapy? Jest jakas pelna kampania? Gra ktos jeszcze?


Dali mapę "Valley" i ogólnie połatali/stweakowali całą grę.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 03:00 
Cytuj  
Znacznie poprawiony netcode, hitboxy, hitdetection. Gra sie o wiele przyjemniej, bo gra ma teraz duzo mniej wspolnego z losowaniem lotto, a wiecej z tym jak rzeczywiscie celujesz. Jest nowa mapka - Valley - wiecej dzieje sie tam na zewnatrz, niz dzialo sie w Sewers, przez co wiekszy wplyw na wynik maja pojazdy i deployables. Ja gram wieczorami klanowo. Za gre 4fun na publikach zajme sie, jak dojdzie nowy sprzet i bede mial wiecej niz 15-25fps (gg id) w duelach...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 05:50 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Znacznie poprawiony netcode, hitboxy, hitdetection. Gra sie o wiele przyjemniej, bo gra ma teraz duzo mniej wspolnego z losowaniem lotto, a wiecej z tym jak rzeczywiscie celujesz. Jest nowa mapka - Valley - wiecej dzieje sie tam na zewnatrz, niz dzialo sie w Sewers, przez co wiekszy wplyw na wynik maja pojazdy i deployables. Ja gram wieczorami klanowo. Za gre 4fun na publikach zajme sie, jak dojdzie nowy sprzet i bede mial wiecej niz 15-25fps (gg id) w duelach...


Jak masz wiecej jak jeden monitor to wylacz dwuekranowa akcjeleracje w panelu NV. Mi to dalo kolo 300% wzrost fps ;-)

Nowa mapka jest calkiem fajna, i pokazuje jak bardzo gra druzynowa potrafi zmienic oblicze meczu. Glownie ze strony GDF.

Kazda klasa i jej 'budynki' sa przydatne na tej mapie. Nie mowiac juz o field opach ;-)


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 09:18 
Cytuj  
Jak masz wiecej jak jeden monitor to wylacz dwuekranowa akcjeleracje w panelu NV.

Nie, to po prostu kiepskawy engine D3 dziala jak dziala. W duelu FPS-y drastycznie spadaja i mimo tego, ze patrzac sie na cala mape i lecac w powietrzu jakims latawcem moge miec ich 120, to w kazdym duelu (lub nie daj boze w jakims wiekszym rozpierdzielu) z bliskiej odleglosci bede ich mial przynajmniej 4x mniej niezaleznie od ustawien grafiki. We wszystkich grach na tym silniku w MP pojawia sie u mnie ten problem. Ale nie tylko u mnie, bo na roznych forach ludzie skarza sie na ten i podobne bugi. Spadek FPS-ow przy spogladaniu w dane miejsce mapy pod odpowiednim katem czy w konkretnym miejscu na mapie, drastyczny spadek FPS podczas dueli itp. To wszystko niezaleznie od ustawien.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 09:33 
Cytuj  
Mozna gdzies jeszcze kluczyk zdobyc? Cholera przespalem ta bete :p

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 10:27 
Cytuj  
PM :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 13:41 
Cytuj  
Mhmm gra sie automatycznie zupdatuje jak sie zaloguje in-game?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 13:56 
Cytuj  
Powinna, jesli wlaczysz auto update.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 14:37 
Cytuj  
Cytuj:
Nie, to po prostu kiepskawy engine D3 dziala jak dziala. W duelu FPS-y drastycznie spadaja


W poprzedniej becie pamiętam taki cyrk. Od razu po pierwszym uruchomieniu gry dałem wszystkie detale graficzne w konfiguracji na minimum (znając wydajność mojego sprzętu), ale płynność rozgrywki mimo to nie była zadowalająca (5-10fps). Po dłuższych męczarniach (bo gra tak czy siak była dobra) postanowiłem drania odinstalować, ale najpierw postanowiłem dać wszystkie detale na maksa żeby chociaż zobaczyć jak toto wygląda. Ustawiłem wszystko high, filtry, cienie i inne duperele (oprócz AA) i jakie było moje zdziwienie gdy po uruchomieniu miałem stabilne 15-20 fpsów :)

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 23:08 
Cytuj  
Cytuj:
Gralem w ET, ze 2h chyba. Staralem sie mocno przekonac do tej gry, i odrzucilo mnie dokladnie to samo co w QW. Tylko ze w QW da sie grac, w ET sie nie dawalo


Super 2h!! ogolnie to co napisales i porownales do Wow'a tak samo jak w Wow sa guildie tak w et byly klany a randomy tak jak randomy to samo jakbys sie wybral np z owymi "randomami" do MC przypuscmy =]. W et fajnie sie gralo sam gralem w to 2,5 roku.

A teraz kilka pytan podobno QW ma byc platne ? :o Czy da sie przycelowac tak jak w starym dobrym ET czy walisz na oslep ala Counter Strike ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 23:14 
Cytuj  
sa jeszcze jakies keye?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2007, 00:03 
Cytuj  
patataj88 napisał(a):

A teraz kilka pytan podobno QW ma byc platne ? :o Czy da sie przycelowac tak jak w starym dobrym ET czy walisz na oslep ala Counter Strike ?

Pudelko ma bedzie platne, placisz za klucz. W CS waliles na oslep? Cos ci sie chyba pomieszalo.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2007, 00:54 
Cytuj  
Chodzilo mu o poziomy recoil'a i spread'a. ET:QW powiela motyw poprzedniczki dodajac brak knockback'a kiedy jestes trafiony.


_________________
[ i rooted crap here ]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2007, 01:01 
Cytuj  
Mi sie tutaj walilo na oslep jak w et zwyklym - znaczy sie trzymaj celownik na przeciwniku, recoila specjalnego nie zauwazylem :\

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 07:15 
Cytuj  
http://www.enemyterritory.com/

Za dwie godziny będzie demo :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.