mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 21:07 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
@up nie będe wyskakiwał jak wiekszosc userów z tekstem "twoja stara", ale powiedz mi co takiego wartościowego i super grywalnego wyszło na PC w 2007 roku?


1. Call Of Duty 4 - Kaaaaawaaalll dobrego FPS'a. 100% adrenaliny i akcji takie powinny byc wszystkie fpsy. Dlugosc jest niewazna - ta gra w single jest jak dobry film a w multi jest bardzo dobra (conajmniej).

2. The Witcher - old school pelna geba. Dosc mroczne i ciezkie fantasy obywajace sie bez motylkow i chain lightningow na 3/4 ekranu. No i NAJLEPSZY RPG w ktorym prowadzisz jedna postac od czasow Morrowinda.

3. Bioshock - Jedna z niewielu gier w ktorych forma = tresc. Grajac w Bioshocka "czujesz go" i przezywasz. Tego chcieli tworcy i to wlasnie jest Klimat, przez duze "K".

4. Portal - Klasa sama w sobie. Jeszcze nigdy myslenie nie sprawialo tyle radosci. :-)


Jedna rzecz mnie tylko martwi - tylko jedna z tych gier jest sequelem (a i tak zmienionym o 180 stopni). Jest to doskonaly przyklad jak wtorny i nudny jest rynek gier PCtowych. Ale perelki zdarzaja sie i beda sie zdarzac - na szczescie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 22:18 
Cytuj  
Cytuj:
Jeżeli chodzi o single, to najlepiej się bawiłem przy CoD4 i Bioshocku.


Obie gry są na X360.

Cytuj:
1. Call Of Duty 4 - Kaaaaawaaalll dobrego FPS'a. 100% adrenaliny i akcji takie powinny byc wszystkie fpsy. Dlugosc jest niewazna - ta gra w single jest jak dobry film a w multi jest bardzo dobra (conajmniej).

2. The Witcher - old school pelna geba. Dosc mroczne i ciezkie fantasy obywajace sie bez motylkow i chain lightningow na 3/4 ekranu. No i NAJLEPSZY RPG w ktorym prowadzisz jedna postac od czasow Morrowinda.

3. Bioshock - Jedna z niewielu gier w ktorych forma = tresc. Grajac w Bioshocka "czujesz go" i przezywasz. Tego chcieli tworcy i to wlasnie jest Klimat, przez duze "K".

4. Portal - Klasa sama w sobie. Jeszcze nigdy myslenie nie sprawialo tyle radosci.


Jedna rzecz mnie tylko martwi - tylko jedna z tych gier jest sequelem (a i tak zmienionym o 180 stopni). Jest to doskonaly przyklad jak wtorny i nudny jest rynek gier PCtowych. Ale perelki zdarzaja sie i beda sie zdarzac - na szczescie.


Oprócz Wiedźmina wszystkie gry można znaleźć na X360. Więc narazie tylko jedną gre mamy tylko na PC naprawde godną uwagi

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 22:33 
Cytuj  
Tidus napisał(a):

Oprócz Wiedźmina wszystkie gry można znaleźć na X360. Więc narazie tylko jedną gre mamy tylko na PC naprawde godną uwagi


No i warto zaznaczyć że pad o wiele lepiej sprawuje się w FPS niż kombo - myszka / klawiatura.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 22:45 
Cytuj  
Już nie chodzi o sterowanie, tylko bardziej o gry w które nie zagramy na konsolach... pozatym to kwestia przyzwyczajenia, ja nie mam nic do grania w FPS'y na padzie...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 23:00 
Cytuj  
Tidus to plz napisz co tak grywalnego i wartosciowego wyszlo na te konsole w co nie zagramy na PC.


_________________
Obrazek

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 23:31 
Cytuj  
Hmm... na przykład Mass Effect? Gra dla której warto kupić X360

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 23:33 
Cytuj  
Mass Effect wyjdzie najprawdopodobniej też na PC.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 00:24 
Cytuj  
I wcale nie jest taki super jest normalnym RPGiem z ekstra grafika i fajnie wykreowanym swiatem. Dla mnie na przyklad jest za prosty, za krotki i za liniowy.

Bardziej skomplikowanych (kazdy), dluzszych (wlasciwiw kazdy), z ciekawszym swiatem (Torment, Fallout) jest na PC duzo.....

Ogolna zbiorowa histerie na punkcie ME mozna wytlumaczyc tym ze to wlasciwie pierwszy "normalny" (nie jRPG) exclusive cRPG na konsole.
nie am wlasciwie konkurencji poza Oblivionem ktory de facto jest slabiutki wlasnie dzieki temu ze to konsole byly priorytetem.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 sty 2008, 00:32 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 00:31 
Cytuj  
http://gry.interia.pl/news/najlepsza-gr ... ku,1034379
:o

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 00:36 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
http://gry.interia.pl/news/najlepsza-gra-mijajacego-roku,1034379
:o


dno dna


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 01:03 
Cytuj  
bah, co to za lista :wtf: w dodatku co serwis to całkowicie inny ranking :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 01:05 
Cytuj  
Na tym polega ocena subiektywna.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 01:48 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Oprócz Wiedźmina wszystkie gry można znaleźć na X360. Więc narazie tylko jedną gre mamy tylko na PC naprawde godną uwagi

Zacznij myslec, ok?

Jesli odrzucasz dobre gry z pc'a tylko dlatego, ze na x360 tez wyzszly, to moze zrob to samo z X360? Podaj dobre exclusivy iksa.

Taka segregacja nie ma sensu. Podejscie w stylu "bmw nie moze byc dobrym autem, bo mozna je kupic wszedzie" i "dla lambordżini warto przeprowadzic sie do wloch" (tak, wiem lambordzini mozna kupic w innych krajach tez, ale to jest tylko metafora, wiec bez intylylylygentych komentarzy).

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 02:41 
Cytuj  
Powiedz kurwa, może ty zaczniesz myśleć? Mam X360, mam słabego PC, więc jak myślisz jesli gra nowa jest na X360 i na PC, to na jakiej platformie będe grał? Chodzi mi tylko o gry, w które nie zagramy na konsolach. A teraz ja wymienie świetne gry, w które ni zagramy na PC

A z tych najlepszych to:
Halo 3
Mass Effect
Forza Motorsport
Skate
Burnout Paradise
Call of Duty 3
Crackdown
The Darkness
Dead or Alive 4
Project gotham racing 3 i PGR 4
Ace Combat 7
Devil May Cry 4
Virtua Fighter 5
Rockstar Games Presents Table Tennis


Chyba wystarczy?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 03:25 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
blabla
A co mnie obchodzi, ze masz slabego kompa? Wyobraz sobie, ze ja mam dobrego kompa i nie mam x360, to na jakiej platformie bede gral? Stary, tylko dlatego, ze masz slabego kompa, nie znaczy, ze grami na pc trzeba gardzic.

Piszesz 'swietne gry, na ktore nie zagramy na PC'. Zapomniales dodac "w mojej opinii'. Problem w tym, ze mowisz strasznie subiektywnie. Spojrz prawdzie w oczy, polowa z tych gier nie zalicza sie do 'swietnych'.

Owszem, moze faktycznie na 360 w tym roku wyszlo wiecej fajnych exclusivow niz na pecety. Z tym, ze beda to glownie gry single player. I chociaz sam zamierzam kupic w przyszlosci blizszej lub dalszej x360 dla takich gier, nie zmienia to faktu, ze multi na pc bedzie znacznie bardziej miodne (chyba, ze bedziesz gral z kumplem przy jednej konsoli, wtedy oczywiscie korzysc ixa imo). Zwlaszcza, ze na 360 nie ma gier mmo (nie wyskakuj tutaj z ff:x prosze, kiepski argument).

Przeogromnym minusem x360 jest brak mozliwosci gry w kalambury na kurniku :((

Nie wiem jak wyglada sprawa moddingu na x360, jest skad zassac nowe mapki/mody do portala/tf2/jakiejs innej fajnej gry online?

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 03:38 
Cytuj  
@up, powinno obchodzic bo kupujesz konsole za te 900zł i nie martwisze sie ze musisz coś dokupować a wszystkie gry ci pięknie chodzą. A do PC musisz na samą karte graficzną wydać 1000zł żeby wszystkie najnowsze tytuły chodziły na max detalach. A mapki możesz sobie zasysać z Xbox Live... Pozatym właśnie zaletą X360 jest świetna gra online, ale mmorpg'ów oprócz FF: XI nie ma.


Ostatnio edytowano 1 sty 2008, 03:39 przez Tidus, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 03:38 
Cytuj  
delete plz, niechcacy double posta zrobiłem

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 03:49 
Cytuj  
No odrobine przesadzilem z definiowaniem x360 jako konsolki do gier single.

Mapki z xbox live sa oficjalne, czy gracze tez moga siakies tworzyc?

Konsolka tez wcale 900zl nie kosztuje. Jakies ~1.5k jesli chcemy porzadna wersje i wiecej niz 1 pad, dobry tv tez kosztuje mnostwo kasy, zaleznie od wymagan od 2 do 10k.
3.5k to moze i tylko jedna oplata, ale gry sa drozsze, nie?

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 04:15 
Cytuj  
@up, nie wiem czy mapy są oficjalne czy nie, bo nigdy nie pobierałem. Wiem że są i tyle. Pozatym ja w wakacje tego roku kupiłem mego X'a, a wydałem 1100zł (dwa pady, kilka gier, karta pamieci, wszystko co potrzebne do grania), konsole podłaczam do monitora 19" CRT i jest dobrze. Rozdzielczośc 1280x1024 w zupełnosci wystarcza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 05:04 
Cytuj  
Cytuj:
Mapki z xbox live sa oficjalne, czy gracze tez moga siakies tworzyc?


O ile się dobrze orientuję, to jedyna gra posiadająca taką opcję to UT3 na PS3. Mapki, Customowane Modele, mutatory i inne pierdołki są kompatybilne z tymi z PC.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.