mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 19:35 
Cytuj  
generalnie moja rada to zatrudnij się w jakiejś pizzeri na rok aby poznać biznes od podszewki. Taka moja rada na początek. Wszystkiego się nauczysz i wdrożysz u siebie. W sumie to się sprawdza w prawie każdym biznesie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 19:44 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Zamówienia i płatność przez internet (nie każdy trzyma gotówkę w domu, a jak ktoś zamawia to na pewno nie chce mu się biec do bankomatu).
Jak będziesz potrzebować do tego oprogramowanie to PM ;)
Wynegocjujemy zacny rabacik.


Ja potrzebuje, wyslij PM z oferta z laski swojej to sie zastanowie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 19:48 
Cytuj  
www.tino.pl tez ma calkiem fajny sposob zamawiania online + placenia online (chyba)

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 19:52 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
www.tino.pl tez ma calkiem fajny sposob zamawiania online + placenia online (chyba)
Dzieki, jest moja miejscowosc, fajno.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 20:08 
Cytuj  
dajcie znac czy sie nadaje do jedzenia.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 20:15 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
generalnie moja rada to zatrudnij się w jakiejś pizzeri na rok aby poznać biznes od podszewki. Taka moja rada na początek. Wszystkiego się nauczysz i wdrożysz u siebie. W sumie to się sprawdza w prawie każdym biznesie.
Dokładnie. Zabieranie się za coś o czym się nie ma zielonego pojęcia skazane jest na klapę w dzisiejszych czasach. Sam już imałem się kilku dość diametralnie różnych zawodów i kilka razy przekonałem się, że z zewnątrz totalnie inaczej coś wygląda niż jest w rzeczywistości. Czasem nawet fajny pomysł na biznes okazuje się czymś czego za żadne pieniądze byś nie robił...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 20:25 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Aenima napisał(a):
generalnie moja rada to zatrudnij się w jakiejś pizzeri na rok aby poznać biznes od podszewki. Taka moja rada na początek. Wszystkiego się nauczysz i wdrożysz u siebie. W sumie to się sprawdza w prawie każdym biznesie.
Dokładnie. Zabieranie się za coś o czym się nie ma zielonego pojęcia skazane jest na klapę w dzisiejszych czasach. Sam już imałem się kilku dość diametralnie różnych zawodów i kilka razy przekonałem się, że z zewnątrz totalnie inaczej coś wygląda niż jest w rzeczywistości. Czasem nawet fajny pomysł na biznes okazuje się czymś czego za żadne pieniądze byś nie robił...

Signed !
Z tych dwóch pizzerii gdzie jadam jedna jest już bardzo długo na rynku a drugą niedawno założył koleś, który chyba z 6 lat przepracował w tej pierwszej. Nawet przy telefonie się raz podłożył przedstawiając się jak ta stara pizzeria ale się zaraz poprawił ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 20:26 
Cytuj  
guzik prawda. znajomy 6 lat temu dostal odszkodowanie za wypadek, wynajal kawalek lokalu, kupil uzywany piec, zatrudnil pizzermana a sam robil za kierowce. i po 2 miesiacach mial 4 kierowcow i nie wyrabial z zamowieniami.
ale nie bylo to w centrum tylko 'z boku' miasta.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 20:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zatrudnil pizzermana

W tym punkcie musiał mieć szczęście i znaleźć dobrego.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 21:09 
Cytuj  
U mnie w miescie rekordy popularnosci bije pizzeria w ktorej jest tylko i wylacznie dowoz. Sama pizza kosztuje od 40 plnow w gore ale 4 osoby sie najedza i najwazniejsze - jest smaczna. Moje rady z tego co ziomek mowil (robil w tym z 2 lata): maszyna do ciaglego mieszania ciasta, trzymaj zamrozone, pokrojone skladniki. Ponoc juz byli tacy co sie nie wyrobili z zamowieniami bo po odebraniu telefonu brali sie za krojenie skladnikow. Standardowo promocje pokroju: przy 2 duzych pizzach mala gratis albo do duzej pizzy 0,5l cola gratis. Tylko na boga nie zrob takiego dziadostwa jak megapizza - co z tego ze srednica tego czegos jest ponad metr skoro smakuje jak papier.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 21:14 
Cytuj  
Swego czasu mieliśmy Pizzernie. Powiem Ci, że starszy miał jeden piec + "kucharke" która w/g "naszej" receptury piekła pizze, gościa od dowzu iiii i wszystko było dobrze. Dwa lata pizzernia dobrze prosperowała, po czym niewiadomo czemu, klientów zaczęło brakować. Kasa była wprawdzie, ale nerwów to nikt nie zliczy. Starszy nie miał ochoty już dłużej jej prowadzić - więc ją sprzedał. Gostek który odkupił, niedawno otworzył drugą, więc tak źle chyba nie było. Dobra reklama + rzeczywiście smaczna pizza to gwarantowany sukces. Wykończ ładnie lokal i będzie ok.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 21:16 
Cytuj  
Pizzeria. Pizzeria. Pizzeria. Dwa lata miales zaklad z plackami i nie wiesz, jak sie nazywal.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 21:18 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nawet w duzym miescie jak Warszawa jest imo miejsce na dobra pizze z dowozem i platnoscia przez net. Jem jakies 4-5 razy w miesiacu, z musu wybieram pizzehut lub dominium. Ta pierwsze niestety ostanio zeszla z jakoscia, druga to swoista loteria. Ostanio wrzucili chyba peperoni z biedronki za 5PLN/kg. :< Nic innego ciekawego nie ma. Kebab w ofercie tez by byl ok, ale w stylu zajebistego kebabu efez w wawie(kto jadl to wie:), zwyklego badziewia z kurczakiem nie tykam.


ja ubostwiam dagrasso. 28 zl pizza formatu 25cm. dowoz max 45 minut a i pepsi czasem dadza od firmy :)


_________________
oumn da lololegend

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 21:19 
Cytuj  
U nas w "Górach" się tak mówi : P . Jak na ziemniaki, grule, dwór - pole itp etc.

Jakoś się nauczyłem mówić pizzernia. Dla Ciebie, na forum będę pisał pizzeria by każdy zrozumiał o co chodzi ; )

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 21:25 
Cytuj  
Cytuj:
ja ubostwiam dagrasso
To pleb jestes i masz podniebienie 60 letniego palacza meskich bez filtra.To jest szajs na potege, skladniki jakbym ze swojej lodowki wzial i pokroil, dwa razy przywiezli mi z jakims starym serem, jedynie sosy maja zjadliwe.
Meksykanska z telepizzy <3 albo amerykanska z pizzerii obok akademika na pomorskiej w Lodzi ;f


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 21:35 
Cytuj  
Dagrasso w Poznaniu - mistrzostwo kurwa swiata.

Dagrasso w Trojmiescie - dramat.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 21:41 
Cytuj  
Jutro sie ustosunkuje do wiekszosci odpowiedzi, a zwlaszcza do goliata, bo niestety, ale w wielu przypadkach nie masz racji.

Na chwile obecna mam gosci i nie wypada ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 21:44 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dagrasso w Poznaniu - mistrzostwo kurwa swiata.
Faktycznie w Poznaniu bardzo mi smakowała. Podobnie w Bielsku-Białej..... natomiast w Przemyślu masakra...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 21:48 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
ja ubostwiam dagrasso. 28 zl pizza formatu 25cm. dowoz max 45 minut a i pepsi czasem dadza od firmy :)


haha, to jakas ironia? w poznaniu w pizzy planet kupuje za tyle 42 cm + wlasny dodatkowy skladnik, dowoz w pol godziny. I w ogole 25 cm wtf? troche to male.

W poznaniu jadlem w lokalu, smaczna. ale takiej "specjalnej" oferty nie widzialem.

a co do www.tino.pl - mialem NIEprzyjemnosc zamowic w poznaniu, dowoz chyba ze 2 godziny, pizza mala i ohydna. Zamowilem tez do tego jakies tortelinii i smakowalo jak z jakims plynem do mycia naczyn.

A w blyskawiczna pizza czy cos takiego poznan, zawsze daja soczek :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 21:52 
Cytuj  
pompa w pierwszym da grasso, na piotrkowskiej w Lodzi przez pierwsze 2 lata pizza byla nie do wyjebania. jedna z najlepszych - mafioso nawet lepsza niz w in centro.
teraz faktycznie nie za bardzo da sie to jesc na trzezwo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.