mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 14:28 
Cytuj  
Kurcze a już myślałem, że to całe ASG to zabawa i w łeb się nie celuje ;)

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 14:30 
Cytuj  
Havok ,o to chodzi ,jak wczesniej napisalem ,czasem zdarza sie "terminatorzy" wiec ludzie z przymusa zazwyczaj celuja w leb ;)

boom head shot ,goosh jutro pobudka o 6 bo na 7:30 trzeba byc juz na poligonie ,pogoda nie jest plusem ,zimno :D


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 14:43 
Cytuj  
No tak, czyli jednak pełny hełm z osłoną twarzy wydaje się wskazany ;)

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 14:59 
Cytuj  
thx Zychoo
to jeszcze to przemysle ;)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 15:05 
Cytuj  
Havok napisał(a):
No tak, czyli jednak pełny hełm z osłoną twarzy wydaje się wskazany ;)

mysle nad zakupem czegos takiego,bo dostanie seryjka w szyje tez nie nalezy do zbyt przyjemnych ,narazie latam wsamych okularach i staram sie nie otwierac ust i zbytnio usmiechac,zeby nie kusic losu :>


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 15:14 
Cytuj  
Dostaniesz w nozdrza i się posrasz.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu


Posty: 6
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 18:29 
Cytuj  
Roball ziomek, poznałem Cie na zdjęciach. Po co Ty tutaj takie bzdury w internecie wypisujesz??? Przecież Ty u nas w mieście nie masz żadnych 'kolegów'. Całymi dniami siedzisz przy komputerze tylko w tym swoim domku. Naprawdę nie wiem po co takie głupoty wypisujesz, TY??? Paintball??? Przecież Ty się świeżego powietrza boisz.. ehh szkoda mi Ciebie, ale zawsze byłeś taki dziwnie wyalienowany.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 18:47 
Cytuj  
Po chuj tyle "???" ???


Btw, ilu gramowymi kulkami walicie po sobie w ASG? 20g? 25g? A może 30g?


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 19:09 
Cytuj  
schneider napisał(a):
Roball ziomek, poznałem Cie na zdjęciach. Po co Ty tutaj takie bzdury w internecie wypisujesz??? Przecież Ty u nas w mieście nie masz żadnych 'kolegów'. Całymi dniami siedzisz przy komputerze tylko w tym swoim domku. Naprawdę nie wiem po co takie głupoty wypisujesz, TY??? Paintball??? Przecież Ty się świeżego powietrza boisz.. ehh szkoda mi Ciebie, ale zawsze byłeś taki dziwnie wyalienowany.


Weak.

Gdzie w dobczycach jest pole do asg marti?:o

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 20:31 
Cytuj  
masz dwa osrodki "wypoczynkowe" jeden to Dobek,a drugi przy jakiejs gorze (nie mowie tam gdzie ejst zamek) ,ten drugi osrodek ma jakies tam pole paintbollowo -asg'owe


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 20:41 
Cytuj  
dobre som.

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 12:10 
Cytuj  
Jeśli chodzi o ASG to lepiej zainwestować w markowy sprzęt niż potem pluć sobie w brodę bo wyrzuciło się 500+ zł na chińskie gówno, które rozleci się na pierwszej strzelane. Chociaż chińskie produkty są ostatnio lepsze niż kiedyś. Jeśli chcesz się bawić w "realizm" kupuj replikę gazową z symulacją odrzutu i pracującym zamkiem (GBB). Jeśli chcesz się po prostu postrzelać kupuj elektryka.

Iość FPS to nie wszystko, liczy się szczelność układów, jakość wykonania. Chińczyk z 450 FPS ma taki sam zasięg skuteczny jak np produkt firmy Classic Army z 320 FPS.

Ammo za 12zł za 4k kulek to można od razu do śmieci wywalić, każdy polecający coś takiego nie ma pojęcia o czym mówi. Kupują taki syf a potem jęczą, że co 3ci strzał to zacięcie albo magazynek nie chce podawać.

Gogle za 30 zł... śmiech... jak nie chcesz stracić oka zainwestuj w dobre gogle. Wyskoczy ci jakiś koleś ze repliką dobijającą do 500FPS, strzeli z bliska i takie gogle idą w drzazgi.

W ASG też trzeba troszkę zainwestować na starcie.


polecam odwiedzić http://www.wmasg.pl, poczytać tamtejsze forum.


Ostatnio edytowano 16 mar 2010, 12:41 przez dakota12, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 12:31 
Cytuj  
Sporo znajomych ma chińskie zabawki i śmigają im długo. Oczywiście prawdą jest to, że zasięg skuteczny chińskiego badziewia jest taki jak markowej repliki ze 100 fps mniej, ale jeśli chodzi o bezawaryjność, to wiem, że mozna trafić dobry egzemplarz.

Co do okularków to się nie zgodzę. Jedne za 15 złotych będą ok, a inne za 50 do dupy. Najprościej sprawdzić to poprzez strzał z bardzo bliska w szybkę z najmocniejszej repliki jakiej używa się w strzelankach (500+ około). I nawet okularki za 200 złotych radzę testować w ten sposób.


_________________
Obrazek

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 12:39 
Cytuj  
Znajomy używa tuningowanej snajperki King Arms 700+ FPS. Testowałem nią moje gogle Bolle X800, nie został nawet ślad na szybce. Dodatkowa takie gogle mają bardzo dobrą wentylację i nie parują.
Ja osobiście po prostu wolałem dołożyć trochę więcej kasy i mieć pewność bezpieczeństwa. Oko nie odrośnie :)

Poniżej test "polecanych" na jakimś forum gogli "castoramowych" :D
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 13:41 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Co do okularków to się nie zgodzę. Jedne za 15 złotych będą ok, a inne za 50 do dupy. Najprościej sprawdzić to poprzez strzał z bardzo bliska w szybkę z najmocniejszej repliki jakiej używa się w strzelankach (500+ około). I nawet okularki za 200 złotych radzę testować w ten sposób.

hehe dobra metoda, jak kupowalem kask do roweru ostatnio to facet mi go demonstrowal walac egzemplarzem z wystawy o posadzke i probojac go rozerwac i zgniesc reka.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 15:42 
Cytuj  
roball napisał(a):
Az sie pochwale.

Marker Tippmann A5
Loader Tippmann X7
Celownik laserowy
Butla on/off 12 oz [nie ma na zalaczonym zdjeciu]
Kolba
Lufa DYE Ultralite Tip front 14' + back DYE Ultralite

calosc 650zl z przesylka ;]

Wiecej fotek jak juz do mnie dojedzie


Butla 12oz? Kupiłeś wersję na CO2?
Dużym plusem tego zestawu jest lufa UL. Jakiej średnicy jest back?

Ciekawe za jaki czas będziesz chciał zmieniać na elektropneumatyka :]

Celownik laserowy możesz wywalić chyba, że ma służyć do poprawy wyglądu ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 12:34 
Cytuj  
roball napisał(a):
calosc 650zl z przesylka ;]

Gdzie to prawie za darmo rozdawali (no chyba że używany) ?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 13:43 
Cytuj  
Odnośnie ASG to nikt nie zakazuje biegać w maskach jak to jest w Paintballu, ja dotychczas biegałem tylko z okularami + specjalna kominiarka-kołnierz, ale teraz chyba kupimy z kumplem maski ala Army of Two, bo nie stać mnie na wstawianie sobie nowych jedynek ;)

Jeśli chodzi o zasady fair-play, to po prostu najlepiej grać w małym acz sprawdzonym gronie ludzi, o wiele większy fun niż z takiej strzelanki-jebanki na 60 osób, gdzie nie ma kto tego ogarnąć i pierw przez 2h wszyscy zjeżdżają i plotkują, później zbiórka 30min i dopiero zabawa.
Na ostatniej ktoś mądry wymyślił atak-obrona w budynku, na co atakujący mieli 2h - wynikiem tego było to że atakowali dopiero po 1,5h , co przez ten czas robili to nikt nie wie.

Chińskie repliki już się dzielą na lepsze i gorsze więc nie można uogólniać :) Generalnie w przedziale 500-1000zł można kupić bardzo fajny sprzęt pod względem mocy, wykonania i bezawaryjności. Za ~650zł kupiłem full metal replikę M14 EBR, co najlepsze waży 6,5kg więc fajnie się patrzy na miny ludzi którzy próbują ją złapać :lol:


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 14:18 
Cytuj  
W paintball nie bawie sie, ale kolega z pracy mnie namowil na jakis spory scenariusz w Wesolej kolo Wawy. Moze ktos sie wybiera z forum. Moge go postrzelic w cojones.
http://paintball.info.pl/forum/viewtopic.php?t=26719


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 14:30 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
W paintball nie bawie sie, ale kolega z pracy mnie namowil na jakis spory scenariusz w Wesolej kolo Wawy.

Byłem tam na "rozpoczęciu sezonu" bodajże w 2004 roku i było naprawdę fajnie - paintball w 300 osób dostarcza niezłych wrażeń.
Kod:
- samochody terenowe, Skot, Star terenowy, Pojazdy gąsiennicowe świece dymne, pirotechnika
- ckm Browning i RPK z zapasem amunicji


Ten sam organizator był - na pewno się nie rozczarujesz Tor 8)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.