mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:00 
Cytuj  
juz sobie ide ale nie dlatego bo tego chcecie tylko dlatego ze szkoda na was czasu :wink: A jak fotki nieznikna do dzis wieczora to dzwonie do wujka prawnika i skladam pozew o naruszenie praw autorskich ktory z pewnoscia wygram pozdro

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:07 
Cytuj  
rollsport napisał(a):
j A jak fotki nieznikna do dzis wieczora to dzwonie do wujka prawnika i skladam pozew o naruszenie praw autorskich ktory z pewnoscia wygram pozdro


Sam umiesciles te swoje fotki na sieci debilu wiec co ty chcesz wygrac, podasz sam siebie do sadu ? :) ROTFL :)
Przy okazji zapytaj sie wujka prawnika jakie sa kary za spam w sieci, ktorego sie tutaj dopusciles.

Twoj profil na naszej-klasie jest przeciez ogolnie dostepny: http://nk.pl/profile/2825026


_________________




Ostatnio edytowano 30 lis 2010, 14:12 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:11 
Cytuj  
dodalem je na nk.pl i niezezwalam na publikacje gdzie kolwiek indziej DEBILU http://wiadomosci.mediarun.pl/artykul/p ... 2,1,1.html Ale spoko jak tak bardzo chcesz to sie spotkamy w sadzie jezszcze ci rece polamia przy okazji chlopaki ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:13 
Cytuj  
rollsport napisał(a):
Ale spoko jak tak bardzo chcesz to sie spotkamy w sadzie jezszcze ci rece polamia przy okazji chlopaki ...


no to czekam cwelu pierdolony i przy okazji zapytaj sie wujka prawnika jaka jest kara za grozby karalne jakie wlasnie kierujesz do mnie buraczana pizdo.


_________________




Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:15 
Cytuj  
to wpadaj do strzelec opolskich jak ci tak spieszno zalatwimy sprawe po ludzku i zobaczymy kto bedzie wtedy cwelem :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:15 
Cytuj  
ale o co chodzi?

tak szczerze rollsport, to troche watly chlopina z ciebie. juz predzej twoja zona by dojebala huraganowi.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:18 
Cytuj  
rollsport napisał(a):
dodalem je na nk.pl i niezezwalam na publikacje gdzie kolwiek indziej DEBILU http://wiadomosci.mediarun.pl/artykul/p ... 2,1,1.html Ale spoko jak tak bardzo chcesz to sie spotkamy w sadzie jezszcze ci rece polamia przy okazji chlopaki ...

Cytuj:
Narusza Twoją prywatność. Możesz złożyć pozew do sądu okregowego o ochronę dóbr osobistych. Opłata stała 600 zł. W pozwie można żądać zaniechania naruszeń, przeprosin, ewentualnie zapłaty zdośćuczynienia, a także zapłaty odpowiedniej sumy na cel społeczny. Oczywiście należy wskazać świadków (ewentualnie inne dowody, jeśli są) na okoliczność, że pozwany bez Twojej wiedzy i zgody czyta Twoją korspondencję smsową, kiedy to robi i w jakich okolicznościach.


Btw, jakby każdy chciał się trzaskać o 2 zdjęcia (tym bardziej z portali społecznościowych) na forach internetowych, to sądy nie dawałyby rady z innymi sprawami.

Wujek prawnik multiaplikator, keke.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:18 
Cytuj  
rollsport napisał(a):
to wpadaj do strzelec opolskich jak ci tak spieszno zalatwimy sprawe po ludzku i zobaczymy kto bedzie wtedy cwelem :lol:


Kurwa, ja jestem z Warszawy pizdo i do twojej wiochy nie bede jezdzil. Chcesz to przyjedz do stolicy wsioku (jesli cie w ogole tutaj wpuszcza z takim wygladem).


_________________




Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:18 
Cytuj  
jaka to grozba poprostu chlopaki tak sie witaja lamia rece :lol: grozba by bylo jak bym ci napisal ze " pojedziesz w las i cie tam chlopaki zakopia "


Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:21 
Cytuj  
kozaczek ze stolicy :lol: smieszny jestes taki kozaczek ze stolicy .. lol dawno sie tak nieusmialem jak na tym forum .. a ty jak wygladasz pewnie nie lepiej jak ten twoj avatar :lol:


Aha i bedziesz musial przyjechac na sprawe w sadzie :wink:


Ostatnio edytowano 30 lis 2010, 14:22 przez rollsport, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:21 
Cytuj  
rollsport napisał(a):
jaka to grozba poprostu chlopaki tak sie witaja lamia rece


dzwon do tego wujka prawnika to ci wytlumaczy, ze juz popelniles dwa przestepstwa w tym topicu:

1. spam
2. grozby karalne

z kicia nie wyjdziesz przez jakies 5 lat i nie bedzie lizania nog swojej tlustej i szkaradnej malzowince. Nara

rollsport napisał(a):
a ty jak wygladasz pewnie nie lepiej jak ten twoj avatar :lol:


Dokladnie tak wygladam jak moj avatar pizdo, a teraz ide sobie w cos pograc a ty sie fapuj do swojej paszteciary.


_________________



**

Posty: 230
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:22 
Cytuj  
rollsport napisał(a):
grozba by bylo jak bym ci napisal ze " pojedziesz w las i cie tam chlopaki zakopia "
rollsport napisał(a):
Ale spoko jak tak bardzo chcesz to sie spotkamy w sadzie jezszcze ci rece polamia przy okazji chlopaki ...

Har Har


Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:24 
Cytuj  
lol ja taki spokojny czlowiek komus grozic niemialem na myslu grozby jak juz napisalem zadna to grozba a kto kogo obraza to obraza niemam czasu na ciebie cieciu sprawa jest prosta nieusuniesz zdjec to skladam pozew do sadu . Nara, nara jestes łęb wypierdalaj :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:25 
Cytuj  
I jeszcze jedno rollsport.. znaj moje dobre serce dla debili. Jak ladnie tutaj wszystkich przeprosisz za spam i grozby to zdjecia zdejme.

Masz czas do dzisiaj wieczorem.


_________________




Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:27 
Cytuj  
w takim razie przepraszam za spam grozby i wogule ta chora akcje .prosze o usuniecie zdjecia i znikam stad

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:29 
Cytuj  
Cytuj:
to wpadaj do strzelec opolskich jak ci tak spieszno zalatwimy sprawe po ludzku i zobaczymy kto bedzie wtedy cwelem


/facepalm

Swoją drogą tylko ja myślałem że ten topic założyło 10 letnie dziecko neo?
Chociaż kolesiowi po zdjęciu nie dałbym więcej niż 12 lat.

Edit:
Cytuj:
Smutne. Kiedys analfabetyzm z czasem mijal albo byl gowniarzom z dupy wybijany.
Teraz nie dosc ze dorastaja, to jeszcze zakladaja rodziny i moga miec dzieci ;[

agree


Ostatnio edytowano 30 lis 2010, 14:32 przez White Trox, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:31 
Cytuj  
Wiedziałem, że ten temat ma potencjał.

Po pierwsze kochanie "NIE" z czasownikami piszemy osobno - normalnie nie przypierdalałbym się do błędu, ale zrobiłeś go tutaj z miljon razy, więc pomyślałem, że Ci pomogę w edukacji.


Po drugie taki rage przerabialiśmy już kilka razy - najpierw straszysz sądem i się rzucasz jak dziecko z downem, a potem albo znikasz z forum albo piszesz do Huragana bardzo grzeczne prośby na priv, żeby jednak z łaski swojej usunął foto.

Cytuj:
Ale spoko jak tak bardzo chcesz to sie spotkamy w sadzie jezszcze ci rece polamia przy okazji chlopaki ...

A to jest groźba mimo wszystko i to nie jakaś wyszukana tylko wypowiedziana bezpośrednio w prostacki i buraczany (charakterystyczny dla Ciebie) sposób.
Cytuj:

tak szczerze rollsport, to troche watly chlopina z ciebie. juz predzej twoja zona by dojebala huraganowi.

lul


Cytuj:
to wpadaj do strzelec opolskich


Gdzie wpadać kurwa ? Co to w ogóle jest.











EDIT:
Cytuj:
w takim razie przepraszam za spam grozby i wogule ta chora akcje .prosze o usuniecie zdjecia i znikam stad

damn wyprzedzili mnie. ;]


Ostatnio edytowano 30 lis 2010, 14:33 przez gosugamer1, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:32 
Cytuj  
rollsport napisał(a):
w takim razie przepraszam za spam grozby i wogule ta chora akcje .prosze o usuniecie zdjecia i znikam stad


OK, spoko. Skoro przepraszasz za swoje zachowanie , spam i grozby karalne jakich sie tu dopusciles, to fotki zdejmuje.

Wez tylko pod uwage, ze KAZDY kto wpisze twoje GG na naszej-klasie i tak te fotki znajdzie :)

EOT


_________________




Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:35 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Wiedziałem, że ten temat ma potencjał.

Po pierwsze kochanie "NIE" z czasownikami piszemy osobno - normalnie nie przypierdalałbym się do błędu, ale zrobiłeś go tutaj z miljon razy, więc pomyślałem, że Ci pomogę w edukacji.


Po drugie taki rage przerabialiśmy już kilka razy - najpierw straszysz sądem i się rzucasz jak dziecko z downem, a potem albo znikasz z forum albo piszesz do Huragana bardzo grzeczne prośby na priv, żeby jednak z łaski swojej usunął foto.

Cytuj:
Ale spoko jak tak bardzo chcesz to sie spotkamy w sadzie jezszcze ci rece polamia przy okazji chlopaki ...

A to jest groźba mimo wszystko i to nie jakaś wyszukana tylko wypowiedziana bezpośrednio w prostacki i buraczany (charakterystyczny dla Ciebie) sposób.
Cytuj:

tak szczerze rollsport, to troche watly chlopina z ciebie. juz predzej twoja zona by dojebala huraganowi.

lul


Cytuj:
to wpadaj do strzelec opolskich


Gdzie wpadać kurwa ? Co to w ogóle jest.


Zobacz se w google map pajacu . Ja nie musze nikogo dopierdalac mam od tego ludzi . A edykowac to ty se mozesz swoje dzieci

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 14:37 
Cytuj  
0.o


Ostatnio edytowano 30 lis 2010, 16:07 przez gosugamer1, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.