mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Czy Wisla Krakow awansuje do Ligi Mistrzow?
TAK 14%  14%  [ 9 ]
NIE 86%  86%  [ 57 ]
Liczba głosów : 66
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 14:09 
Cytuj  
Grupa C: PSV Eindhoven, Hapoel Tel-Awiw, Rapid Bukareszt, Legia Warszawa
Grupa K: Twente Enschede, Fulham Londyn, Odense, Wisła Kraków

Rywale jak najbardziej do ogrania, dawno tak 'łatwych' grup nie miały polskie kluby w pucharach. Może jedynie kwestia marketingowa zawodzić - nie wiem czy na taką odense albo rapid będzie komplet. Swoją drogą ciekawe jak po rozniesieniu Śląska Rumuny pokażą się z Legią.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 14:26 
Cytuj  
marketingowo chujnia:( nie ma po co iść na stadion. Liczyłem na Tottenham albo chociaż Lazio czy Atletico. (shabik wiem co myślisz ale ja na mecze chodzą oglądać a nie dopingować ;p ot takie kuriozum!)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 15:01 
Cytuj  
Tutaj akurat się zgadzam, sam chciałem Anglię i Hiszpanię - w końcu by zobaczyli w najlepszych ligach świata jak się kibicuje, tak samo jak ostatnio ruskie się podniecały na forach jaki to doping mamy ;F

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 15:08 
Cytuj  
No a nasi mogliby zobaczyc jak sie gra.

Wogole "kibice" ( w cudzyslowiu bo chodzi wlasnie o te stada debili jak z obrazka z linka post wyzej - "nienawidzimy wszytkich" - LOL) w Polsce to dla mnie mega kuriozum. Kibicujecie (o ile mozna to tak nazwac), napierdalacie sie po ryjach w imie jakiejs niby idei czy tam milosci do klubu tymczasem to wlasnie te kluby, dzialacze caly PZPN a juz najbardziej pilkarze maja na was calkowicie i serdecznie wyjebane. ;) No ale coz kazdy chce miec jakies hobby jakieby ono zjebane i bezsensowne nie bylo.

PS. Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 15:12 
Cytuj  
Jak zwykle wszechwiedzący srabraxis okiem specjalisty, znawcy tematu, oświeci nas wygłaszając nowe orędzie.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 16:12 
Cytuj  
Oprawa meczu bardzo spoko ,jakby jeszcze tylko szefowie klubu kibica nie napierdalali i pluli ojca , przy dziecku i żonie bo wszedł przypadkiem na sektor ultrasów ,a a spora część kiboli nie była jebanymi yeti szukającymi dymu to by było wszystko spoko.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 16:31 
Cytuj  
shp napisał(a):
Jak zwykle wszechwiedzący srabraxis okiem specjalisty, znawcy tematu, oświeci nas wygłaszając nowe orędzie.


Nie muszisz dziekowac. Ciesz sie ze mozesz czerpac z krynicy mojej madrosci.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 16:37 
Cytuj  
shp napisał(a):
Tutaj akurat się zgadzam, sam chciałem Anglię i Hiszpanię - w końcu by zobaczyli w najlepszych ligach świata jak się kibicuje, tak samo jak ostatnio ruskie się podniecały na forach jaki to doping mamy ;F

no, a to tylko legia :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 16:56 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie muszisz dziekowac. Ciesz sie ze mozesz czerpac z krynicy mojej madrosci.
Z ciebie taka krynica i nawet nie wiesz, że "nienawidzimy wszystkich" było odpowiedzią ruskim na wyprodukowanie szalików w barwach Spartaka z napisem "LEGIA KURWA", hasła nacjonalistyczne i flagi z motywami imperialistycznymi - jak to Rosjanie nienawidzą polaczków.

No tak, przecież to my jesteśmy piłkarskim zaściankiem Europy, same bydło u nas kibicuje. W każdym cywilizowanym kraju najebani kibole są wpuszczani na stadiony, a odpalający zakazane race nie są wyrzucani ze stadionu z zakazem i nie dostają kar finansowych :roll: Żeby daleko nie szukać, cytaty z linka który przytoczyłem:
"- Stadion bardzo nowoczesny, robi wrażenie - tylko te kontrole przy wejściu na obiekt - coś dziwnego. Bardzo szczegółowo był sprawdzany każdy z nas, poddawani byliśmy testom na badanie alkomatem. A te były rozregulowane lub zepsute. Dowód? Nie wpuszczono nawet chłopaka, który ostatni raz pił w środę wieczorem czyli dobę wcześniej - czytamy dalej w relacji jednego z fanów."
"Dalej w relacjach kibicowskich czytamy o tym, że zdziwieniem było to, iż ochrona próbowała w czasie meczu wyprowadzić osobę, która odpaliła racę. - W czasie meczu ta sztuka się nie powiodła, ale zadanie już po wyjściu ze stadionu wykonała policja - oj dostało się naszemu - relacjonuje jeden z fanów."

@sula
Przecież to o Lechu było już wałkowane z rok temu. Zresztą był temat o kibolach i nie ma co drugi raz tego samego roztrząsać.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 19:20 
Cytuj  
edyta: do uja, nie da się skasować postu, to była fajna opcja

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 23:32 
Cytuj  
ehm znowu dyskusja schodzi na kibicowanie?

Zaraz znowu usłyszymy, że w hoolsach są prawnicy, sędziowie( którzy stracą prawo do wykonywania zawodu jak będą karani) i lekarze.

Tak to jest. Sami krawaciarze u nas kibicują, a zawsze jak na złość gdy wsiadają kibice do pociągu pasażerowie sami się klepią po mordach i rozwalają wagony. :]

Wspominając lecha, który dostał manchester city i juve, to można powiedzieć, że strasznie lipne drużyny grają w tym roku w le.

Inna sprawa, że ponoć karte kibica można wyrobić tylko w jednym klubie i ponoć jest wspólny system komputerowy dla wszystkich klubów.

Więc jakby legia/wisła wylosowała coś sensownego, to mając kartę kibica innego klubu nie można założyć nowej i wejść na obiekt. Już ponoć ktoś tam złożył pozew legii z tego powodu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 00:10 
Cytuj  
Nie ktoś tam, coś tam tylko kibice mający KK Polonii chcieli wejść na Legię. Po prostu jest wspólny system i oprogramowanie chipów, żeby szybko zidentyfikować jak ktoś ma zakaz stadionowy i nie może wejść na mecz - przy bramkach masz czytniki i jeśli w którymś klubie masz zakaz to zwyczajnie nawet przez bramkę nie przejdziesz (nie mówiąc o kontroli ochrony). Karty drugiej nie założysz, bo te same dane nie mogą być przecież powielone w jednym i tym samym systemie.

Tak jest wszędzie przecież. Co mnie obchodzi, że kibic innej drużyny chce przyjść na mecz? Liczy się, że jest szybki i skuteczny system do wyłapywania degeneratów. To taka sama dyskusja jak o odpowiedzialności zbiorowej i zamykaniu stadionów, gdy przeskrobie coś tylko paru kibiców. Tam większość była za tym, żeby karać ogół za błędy jednostek. A teraz niby ma być odwrotnie, bo paru chce sobie wejść na mecz? Mają zmienić system wzorowany na innych europejskich klubach dla paru krzykaczy?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.