mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 19:29 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
jaki faceplam....czytanie ze zrozumieniem sie klania, juz ci trzeci raz powtarzam...


Kaczy napisalem 4 linijiki tekstu ty piszesz o 5 normalnie wymiekam nie dziwie sie ze support swotora tez wymiekl ale nie o tym. zarzucasz mi klamstwo a wiec najpierw:


k4czy napisał(a):
Mnie tam wisi, ja rownie dobrze moglbym oddac za darmo bo na pieniadzach mi nie zalezy, a nie chce zeby cos lezalo u mnie jak cos takiego mam, jak sprzedam to sprzedam jak nie to wyjebe do smieci ;]


ja rozumiem kaczy ze z ciebie taki kozak ze lubisz sobie czasem przykozaczyc i wyrzucic do smieci 150 czy 200 zl szkoda tylko ze w slowie pisanym. ten twoj zal.pl w sumie zaczynam rozumiec bo naprawde mi zal ciebie kolego. Brak poszanowania ciezko zarobioncyh pieniedzy rodzicow nawet jesli jest tylko robiony pod lansa to i tak wstyd i fail w wychowaniu juz bys lepiej napisal ze jak niesprzedasz to bys jakiegos pajacyka wspomogl no ale to juz inna liga i tok myslenia. Slaby jestes kaczy oj slaby.

Artherius ostatnio probuje byc cool wszedzie go pelno i wrzuca "inteligentne" commenty chyba pozazdroscil nefie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 09:43 
Cytuj  
Ty chyba zamiast jakis normalnych alkoholi to popijasz denaturat , bo juz ci na wzrok padlo.

Zal mi ciebie serio.

A co do tego ile mam pieniedzy i co znimi robie to nie twoj interes.Zapewniam cie ze nie mam ich od rodzicow i mysle ze mam ich na tyle duzo ze moge zasponsorowac indywidualne leczenie twojej osoby - zamiast przekazywac na pajacyka - ale domyslam sie ze to byly by i tak pieniadze wyrzucone w bloto.

Takze skoncz juz z robieniem siebie pajaca , bo to jest zal.osne...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 11:18 
Cytuj  
o kaczy wrocil wb:)

o co ci chodzi z tym wzrokiem? ze moze nie potrafie przeczytac instrukcji jak ty?:) mowisz ze to twoja sprawa co robisz z kasa tylko po co sie chwalisz na forach jaki to ty nie jestes bogaty i ze wyrzucasz pieniadze do smietnikow no prosze cie burzuju. skoro to twoje pieniadze a nie od mamy to moze bys mamie pomogl zamiast na smietnik? z drugiej strony skoro juz jestes taki rockefeler to po co ten placz ile to ty na telefon nie wydales dzwoniac do supportu swotora i robiac z siebie idiote? przeciez dla kolesia ktory setki wywala do smietnika to kilkanascie zl to drobne. hmm dziwne dziwne.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 16:08 
Cytuj  
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 05:39 
Cytuj  
Jesli chodzi o wzrok to mam na mysli ilosc linijek ktore opisales ale pewnie z matematyka tez masz problem.
Co do pieniedzy to raz jeszcze podkresle ze chuj ci do tego. zazdroscisz ze ktos ma ich duzo i moze robic co mu sie zywnie podoba z tym co zarobil ciezka uczciwa praca? typowe podejscie polaczka, ja nie mam i jest chujowo to najlepiej zeby wszyscy mieli miec tyle co ja. trzeba sie bylo uczyc a nie wisiec na trzepaku...
Co do mojej rodziny to takze zapewniam ze jesli by ktos mial z nich problemy to dalby znac , ale z tego co mi wiadomo wszystko jest si.

Idz schowaj sie gdzies w ciemny kont i posiedz , bedziesz tam bezpieczny jak i wielu uzytkownikow internetu , ktorzy nie beda zmuszeni czytac twoich frustacji.[/img]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 11:00 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
kont ]


:roll: nie dosc ze bogaty to jeszcze wyksztalciuch. kurde a u mnie na kopalni zimno i ciemno.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:30 
Cytuj  
jak nie ma sie co napisac to sie najlepiej dowalic do bledu ortograficznego , zaraz przejrze twoje posty gorniku i powklejam byki :P

a ty idz kopac dalej...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 14:27 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
jak nie ma sie co napisac to sie najlepiej dowalic do bledu ortograficznego , zaraz przejrze twoje posty gorniku i powklejam byki :P

a ty idz kopac dalej...


lol u ciebie do wszystkiego mozna sie dowalic tylko wytykajac innym brak wyksztalcenia i sie chwalac jakim to ejst sie madrym to ort typu "kont" jest rodem z 12 latka ktory ma probelmy w szkole a nie ponoc wyksztalconego 29 latka. Tak ja ide wykopie troche wungla a ty idz sprzedawac sukienki. btw. czemu nie wsytawiasz paragonow na te sukienki? rozumiem ze masz qpe kasy ale jakbys zaplacil podatek to bys wspomogl np. emeryta zamiast wyrzucac pieniadze na smietnik i sie chwalic jakim to jest sie bogaczem :P a serio to po kupieniu tej sukienki u ciebie naprawde chcialbym dostac paragon.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 14:58 
Cytuj  
lol

gdybys ty mial choc odrobine wiecej wiedzy ... proponuje wiecej pokory i kilka razy zastanowic sie co piszesz ...

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 15:11 
Cytuj  
Wez sie zamknij Piszpan. Jestes jak zalosny gimbus, musisz miec ostatnie slowo, dla zasady.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 17:49 
Cytuj  
oj napisales zamknij sie i myslisz ze cie ludzie posluchaja.. dodaj jeszcze zal.pl i poplacz ze cie ludzie nie lubia bo jestes z usa.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 17:55 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
oj napisales zamknij sie i myslisz ze cie ludzie posluchaja.. dodaj jeszcze zal.pl i poplacz ze cie ludzie nie lubia bo jestes z usa.


Yawn, ale z ciebie dziecko.

No dawaj, wiem ze chcesz miec ostatnie slowo.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 23:37 
Cytuj  
Sezon dopisuje - gdy trolle spotyka się w gromadach na wiosnę, to dobrze wróży na letnią pogodę i sezon ogórkowy (i jesienne grzybobranie również).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 07:21 
Cytuj  
oni nawet porzadnemu trloowi do piet niedorastaja.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 10:48 
Cytuj  
k4czy jak Cie tak kurwa czytam to nie mogę się pozbyć wrażenia, że bogaty to Ty jesteś tylko na forum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 20:47 
Cytuj  
bogactwo kurwa.


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 21 lut 2012, 09:39 
Cytuj  
Tak w ogole to
Obrazek
za to, że masz swój własny temat i to w pogawędkach, bo we Flamesach to może mieć każdy, ale w pogawędkach - rispect kurwa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.