mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 14:15 
Cytuj  
zakapior mendol vs tczewiak irl. jebac ufc, to bylby murowany hit.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 14:15 
Cytuj  
Peace, love and rock & roll ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 14:16 
Cytuj  
zakapior?
chyba ci sie pomylilem, z ktoryms z twoich kolegow :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 14:20 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
zakapior mendol vs tczewiak irl. jebac ufc, to bylby murowany hit.


Nie doszłoby nawet do jednej wymiany ciosów, Mendol rozjebałby Kędzierzawego swoim basowym głosem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 14:21 
Cytuj  
rura ci zmiekla, to i zmieniasz temat. tczewiak for the win!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 14:28 
Cytuj  
Mendolku - wkurwia mnie wpierdalanie się medialne w prywatne życie rodzin. Moi starzy pracowali odkąd sięgam pamięcią. Jak miałem te 2 lata to akurat matce dziekanka się już skończyła, a ojciec był na doktoracie - więc zdarzało się samemu czekać na babcię w domu, bo musieli jechać.
12 minut to jest nic.
Ba - godzinka to jest nic.
No, ale lepiej zrobić szum i jeszcze się na tym lansować (co akurat Owsiak ma w zwyczaju).

Woodstock za dawnych czasów był sto razy fajniejszy ORGANIZACYJNIE, a znacznie gorszy koncertowo. Teraz jeżdżę na koncerty, ale to co zrobił Owsiak... Układy z krisznowcami, układ z żarciem olewników (jest monopol - żarcie jest drogie i chujowe), wielki bulwers jeśli miasto ośmieli się wynająć tereny POZA terenem woodstocku kupcom/garmażerii. To jest coś obok czego nie da się przejść bokiem.
Sto razy lepiej pójść do tesco, kupić 2kg kiełbasy, a ze sobą przytachać jakieś grille piknikowe niż żreć u olewników kiełbachy najniższego sortu, niedopieczonej, z najtańszą musztardą czy o zgrozo karkówkę o konsystencji gumy.
No i to "zajebiste" festiwalowe szczyny carlsberga.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 14:53 
Cytuj  
roball napisał(a):
Jadlem u tego zlego monopolisty kielbache w bulce, ktora byla jedna ze smaczniejszych jakie udalo mi sie w zyciu jesc.

No też jadłem i była fatalna.

Jak jadłem ichniejszą karkówkę to byłem o zgrozo trzeźwy.
Raczej nie bywałeś na wood w Żarach, ale tam był naprawdę spory wybór gastronomiczny, ławeczki do siedzenia - wszystko takie jakieś lepsze.

Cytuj:
Piwo - carlsberg to carlsberg, nic specjalnego, ale nie smakowalo absolutnie jak carlsbergowe 'festiwalowe szczyny', ktorymi raczyli ludzi w strefach kibica.
Jesli tak bardzo Cie boli, ze maja sponsora to idz do biedry, nakup harnasi czy zubrow i chlej je przez caly woodstock, nikt Ci tego nie zabroni.

Dlatego o piwie tylko napomknąłem. Ja tam akurat miałem ze sobą wódeczkę. Chodzi mi o fakt wyboru niskoprocentowego korposzczocha. Festiwal jest tak duży, że spokojnie mógłby Owsiak wpuścić jedno korporacyjne i prócz tego wybór piw lokalnych.

Cytuj:
Skoncz naginac fakty, zeby bylo po Twojemu, ile ty lat masz.

Ale ja nie naginam faktów - faktem jest, że w Żarach z żarciem było znacznie lepiej.

Cytuj:
Jesli jade na festiwal to po to zeby sluchac muzyki i napic sie ze znajomymi, kulisy organizacyjne i dogadywanie sie z firmami mi lata kolo pyty tak bardzo, ze nawet nie chce mi sie o tym myslec a co dopiero rozmawiac. Jesli mam co jesc i pic, gdzie strzelic kupanga i miejsce gdzie moge wskoczyc pod prysznic to jest zajebiscie.

Wiesz dlaczego Owsiak wycofał się z Żar? Bo pobił sprzedawcę POZA terenem woodstocka. Sprzedawcę, który legalnie dzierżawił kawałek terenu i legalnie sprzedawał. A potem (Owsiak) miał wielkie pretensje do miasta, że to nie zakazało mu sprzedaży.
W tym roku Kostrzyń również wynajął tereny innym - przed wejściem na teren Woodstocka stały małe punkty gastronomiczne oraz namioty kampani piwowarskiej. Ciekaw jestem czy i z tego Owsiak zrobi aferę.

Ja tego gościa szanuję za sam WOŚP, cieszę się, że dzięki niemu istnieje coś takiego jak Woodstock, ale nie jestem w stanie być bezkrytyczny względem jego lewactwa (ostatnia szopka medialna) czy też pogarszania samego festiwalu (olewnik).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 14:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Akurat i Śpiewak i Owsiak racji odnośnie greckich wakacji nie mają. Straszna się krzywda stała córeczce, że 12 minut (słownie: dwanaście) poczekała na nianię POD OPIEKĄ pracowników lotniska. Bo przecież nikt nie zostawał nigdy sam w domu czy u znajomych/przedszkolu/żłobku gdy rodzice musieli iść do pracy.


Zartujesz prawda?,male dziecko nie ma praktycznie zadnego poczucia w sferze przyszlosci i stosunkowo niewielka w sferze przeszlosci,bazuje glownie na terazniejszosci.Dla ciebie to tylko 12 minut,dla dziecka to jest morze czasu,to tak na przyszlosc jak bedziesz mial z dziecmi doczynienia,niekoniecznie swoimi :roll:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 15:07 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Zartujesz prawda?,male dziecko nie ma praktycznie zadnego poczucia w sferze przyszlosci i stosunkowo niewielka w sferze przeszlosci,bazuje glownie na terazniejszosci.Dla ciebie to tylko 12 minut,dla dziecka to jest morze czasu,to tak na przyszlosc jak bedziesz mial z dziecmi doczynienia,niekoniecznie swoimi :roll:

Ale nadal - co z tego? Stało się coś? A afera jakby co najmniej wsadzili do beczki po kapuście.
Dziecko nie zostało bez opieki.
Chwilę później zostało odebrane przez nianię.
Trafiło pod opiekę dziadków.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 16:31 
Cytuj  
tczewiak.. jesli dziecko jest uprzedzone, przyzwyczajone, dzialo sie to 30 lat temu - to inna sprawa.
jak bedziesz mial dzieci, to wtedy zrozumiesz jaki wplyw ma twoje zachowanie - i jakie to ma konsekwencje.
a niestety kazda pierdola sie liczy i kazda 'przykrosc', ktora je spotyka.

zostalo pod opieka osob obcych. nie ma to zbyt wiele wspolnego z opieka :)
i 5 minut wystarczy.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 22:20 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tczewiak.. jesli dziecko jest uprzedzone, przyzwyczajone, dzialo sie to 30 lat temu - to inna sprawa.
jak bedziesz mial dzieci, to wtedy zrozumiesz jaki wplyw ma twoje zachowanie - i jakie to ma konsekwencje.
a niestety kazda pierdola sie liczy i kazda 'przykrosc', ktora je spotyka.

zostalo pod opieka osob obcych. nie ma to zbyt wiele wspolnego z opieka :)
i 5 minut wystarczy.


przesadzasz, te 15min to jest nic, tvn zrobiło po prostu aferę w celu zwiększenia oglądalności.


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 22:21 
Cytuj  
to idz zostaw swoje dziecko obcym na 10minut.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2012, 07:42 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to idz zostaw swoje dziecko obcym na 10minut.

I co ci obcy? Porwą, zamordują je?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2012, 07:59 
Cytuj  
czytales od poczatku o czym rozmawiamy, czy jak huragan postanowiles sobie wpasc i pierdolnac tekscik?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2012, 08:48 
Cytuj  
a oni zostawili obcym przechodniom czy jakiejs obsludze?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2012, 08:52 
Cytuj  
obsludze lotniska.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2012, 09:06 
Cytuj  
Czytalem od poczatku i nadal mnie zastanawia, co ci obcy mogą temu dziecku zrobic w 10 minut? Szczegolnie, ze byli z obslugi i podjeli sie zadania.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2012, 09:09 
Cytuj  
To chyba nie zrozumiales :)
Bo nikt nie mowi, ze OBCY cos zrobia dziecku.
Tylko jaki wplyw to bedzie mialo na dziecko, ktore przez tydzien jest szykowane przez rodzicow na wspolny wyjazd na wakacje, pakuje zabawki, nie do konca zdaje sobie sprawe ile to jest '10 minut' po czym przed odlotem zostaje zostawione na lotnisku przez rodzicow.
Jesli dla ciebie to jest ok i nie problem to rozmowa ta jest pozbawiona sensu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2012, 09:12 
Cytuj  
To tez zalezy od wieku dziecka, jego nastawienia, jego wychowania i od paru innych rzeczy. Jedno dziecko przezyje traume, inne bedzie skakac z radosci, ze nie musi wakacji spedzac z rodziciami.
Ale nie o tym mowa przeciez, tylko o aferze i konsekwencjach prawnych. Jakby nie bylo, media zrobily afere tam, gdzie nie powinno jej byc.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2012, 09:15 
Cytuj  
Myslalem, ze to jeszcze tylko huragana dziwi, ze media robia afere z tego, ze ktos trawe podeptal.

I oczywiscie, ze to zalezy od wieku dziecka. Ale nie rozmawialismy o wieku - zalozylismy, ze dziecko nie ma wiecej niz 4 lata.
Bo gdyby to byl 10 latek to dostalby kase na taksowke i sam pojechal do dziadka.

Zreszta tutaj mowa byla w ogole o czyms innym ;p

edit: dziewczynka ma 2 lata :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.