mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 25.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 21:06 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
A ludzie sie dziwia ze my ciagle 100 lat za murzynami...

Jak bedziesz mial 30 lat to auto tez ukradniesz, bo przeciez bedziesz nim jezdzil tylko 40min dziennie do pracy i spowrotem?

Po co placic jak mozna miec za darmo!

edit: Ci by nie bylo nieporozumienia...
Oczywista mialem na mysli freeshardy platnych mmogow, jak ktos lubi grac w freeware'owe gry to daj mu boze zdrowie...


Nie bede jezdzil kradzionym samochodem (pirackie free shardy) a rowerem (czyli free MMoRPG).

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 23:35 
Cytuj  
Asmax Ty zacytowales mnie a nizej dales odpowiedz dla kogos innego?? myslalem ze to do mnie :P - a zerszta nie wazne....

ta rozmowa i tak nie doprowadzie do niczego poza kilkoma obrazonymi osobami, jeszcze wiekszym linczowaniem free mmorpg i kolejnymi podzialami i wojnami na forum.....

>>>>>>>>>MAKE PEACE AND LOVE<<<<<<


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 07:54 
Cytuj  
Mirthall napisał(a):
Nie bede jezdzil kradzionym samochodem (pirackie free shardy) a rowerem (czyli free MMoRPG).


OK, to nie pisz z łaski swojej tytułu topica "nowa darmowa koreańska damka - konkurencja dla pojazdów marki Mercedes i Porsche!"
Bo nie wiadomo czy śmiać się, czy wy tak na poważnie?

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 08:30 
Cytuj  
Mark24 ten tytol ma sens.... teraz promuje sie zdrowy tryb zycia i takie-tam a ty swoim mercedesem czy porsche zatruwasz srodowisko....

sorki za maly oftopic ale jak przeczytalem post powyzej to spadlem z krzesla i 10 min. na podlodze sie turlalem ze smiechu i nie za bardzo wiedzialem jak mu odpisac :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 25.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 09:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

OK, to nie pisz z łaski swojej tytułu topica "nowa darmowa koreańska damka - konkurencja dla pojazdów marki Mercedes i Porsche!"
Bo nie wiadomo czy śmiać się, czy wy tak na poważnie?


Tylko zrozum jedno ze ja do pracy mam kawalek (czytaj: nie mam czasu na granie kilka h ani checi) a ty zapewne droge do pracy masz kilkukilometrowa wiec ma sens kupienie merca (bo mozesz lub tez chcesz grac kilka godzin) ,ja nie bede kupowac merca zeby przejechac 0.5 kilometra bo to jest nieoplacalne (czyli nie bede kupowac abonamentu zeby grac godzinke dziennie) ale jezeli bede mial do pracy 100 kilosow (czyli czas + checi) to kupie sobie malucha i bede zasuwac w nim...

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 09:57 
Cytuj  
a na merolka zawsze tez mozesz jakas laske wyrwac... :P


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 10:25 
Cytuj  
Hehe zapominacie, że RL Online wcale nie jest darmowy - to będzie zwykły płatny mmorpg, a że jest beta to co innego. Więc nie wiem o co się tak pieklicie.
Nie rozumiem tylko tych którzy się podniecają na myśl pogrania sobie przez te 9 miesięcy w półprodukt (wkońcu to beta, czyli części contentu nie ma a reszta jest na etapie odbugowywania - co jest niejako obowiązkiem beta testera... sic!), mało tego w pół produkt z którego 99,9% z was nie rozumie ani słowa. Teraz najlepsze właśnie te 99,9% nawet nie ma zamiaru w to grać jak wyjdzie płatny release - więc jaki jest tego sens? Tego typu gry mają to do siebie, że człowiek wybiera tytuł w który będzie grał kilka ładnych lat (o ile się nie znudzi). I co zrobicie jak po tych kilku mieisącach gry wasza postać będzie już stanwiła jakąś realną siłe? Co mójdziecie szukać innej bety? Jak dla mnie szkoda czasu. Nie lepiej pogadać z kumplem i na 2 wykupic sobie 1 konto w jakiejść normalnej grze? Albo z jakąś os. pracującą która np. jak ja jest do 17-18 gdzoiny w pracy? Prawda jest taka, że jak komus zależy to znajdzie sposób.
Żeby niue było nie porozumień, ja do RL nic nie mam nawet sam się nad nią zastanawiam, ale nie na takich zasadach pograć trochę dopuki cię nie wygonią i pójść gdzie indziej. Po prostu szkoda mi mojego cennego czasu z znajomości które zawiera się w tego typu grach.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 10:27 
Cytuj  
w ogole się nie sprawdza - wychodzę z domu o 7.00 wracam o 17-18.00.
Dziennie gram sobie 2-3h i wolę te 2-3h przeznaczyć na konkretną satysfakcjonującą mnie rozrywkę (i jestem gotowy za taką rozrywkę zapłacić) niż frustrujące zabawy z "gówienkiem" :>

Po prostu cenię sobie mój wolny czas na tyle by nawet nie ściągać takich uber malezyjskich produktów, które znudzą mi się szybciej niż trwa proces instalacji.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 10:29 
Cytuj  
Konto na spolke = kiepski pomysl.

Beda potem problemy z dzielniem sie kontem itd. - stanowczo odradzam.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 10:37 
Cytuj  
beta malezyjska/koreańska czy jakaś inna żółta to całkiem co innego niż beta normalnego produktu.
Przetestowanie i wyłapanie bugów to sprawa podrzędna. Takie "bety" służą przede wszystkim złapaniu potencjalnej klienteli na haczyk z nalepką free, która po kilku tygodniach miesiącach pogrania za free zostanie zmuszona do zapłaty za dalszą grę. Lub ich char robiony w pocie czoła po kilka godzin dziennie przez 3 miesiące zostanie brutalnie usunięty z serwera.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 10:43 
Cytuj  
Mnie tylko zastanawia skad czerpac przyjemnosc z takiej gry skoro nic czlowiek nie rozumie...
Z tego co widzialem to wszytsko tam jest w tych ich krzaczkach /boggle


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 11:31 
Cytuj  
Mark przesadzasz ciapkę... tu już w grę wchodzą gusta (o których podobno się nie dyskutuje :P). Niektórzy lubią koreąńskie mmo, które mają swój specyficzny klimat - inni je nienawidzą - w sumie standard.
Prawda jest taka, że koreańczyć mocno stawiają na comuunity - ja generalnie lubię azjatyckie produkcjie, ale żeby mieć jakieś pojęcie o nich trzeba pograć w kilka tytułów - a o 90% tych gier nikt u nas nawet nie słyszał.
To nie chodzi o to czy ktoś lubi to czy nie - tylko o, że wszelkie bety i free shardy to tylko półprodukty. Pomijam już ze granie na free shardach to po prostu waląć z mostu bezczelne okradanie innych. I nie tłumaczcie, że was nie stać. Jak kogoś nie stać to nie gra.
Co do dzielenia konta to ja z chęcią użyczam swojego konta znajomemu który nie ma kasy na płacenie i bez problemów sobie radzimy (kwestia dogadania się). I napewno lepsze to niż robienie w wała innych.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 11:46 
Cytuj  
Ludzie zrozumcie! nie kązdy ma kase na płatne gry poprostu wrzyciu bym nie wydal 60 zł na gre ! wole nie miec i grac w sapera niz wydawac 60 zl wole kupic sobie za 60 zl bluze i spodnie u ruskich! moj ojciec chruje calymi dniami nawed wziol dodatkowa robote zeby miec kase na rachunki poprostu ci co maja kase graja w platne tak zwane "extra gry" a ci co nie maja graja w tak zwane przez was "gowna" , sam gram w gowna wole poswiecic te 2 godziny na gowno niz placic 60 zl zeby pograc 2 godziny w extra gre, zrozumcie nie kazdego na extra gry stac poprostu ja kupuje gry to z gazeta i co nie przekraczaja 10 zl tylko moge wydac na miesiac wole kupic karte do komorki! wole zabrac dziewczyne do kina! wole wyjsc z rodzina do kina! niz dac 60 zl za glupia gre w ktora pogram kilka miesiecy tak samo jest z samochodem kupisz go potem sie psuje ty w niego ladujesz kase az wkoncu nie wytrzymujesz i go sprzedajesz tak samo z gra kupujesz abonament na server grasz gra ci sie nudzi ale i tak w nia ladujesz pieniadze bo ci zal zostawic te 200 zl wladowane w nia i grasz placisz az w koncu komus sprzedajesz konto! wiec odczepcie sie od ludzi grajacych w FREE MMORPG i idzcie na swoje forum o platnych grach!!!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 12:27 
Cytuj  
Sylvian - jakie community w koeańskich czy malezyjskich mmo?
Grałem przez 5 miesięcy w FFXI która jest grą bardzo dobrą, odszedłem ze względu na japońców (a oni są o niebo lepiej edukowani niż malazyjczycy/koreańczycy czy inne żółtki).
80% procent japońców nie czai w ogóle angielskiego, ani słowa - totalna dętka. 5% japończyków umie złożyć zrozumiałe (z bólem) zdanie po angielsku, 15% tak się otrzaskało w necie, że rozumie podstawy: "hi, hello, bye, thanks".

Do tego jak gra jest w ogóle nieprzystosowana do znaków angielskich - to jak tam się porozumiewasz z innymi? Czy pisząc "community" miałeś na mysli 5 fanów darmowych mmo z tego forum, którzy tą grę ściągną i zaczną w to coś grać?

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 12:48 
Cytuj  
Przyznaję, że nie rozumiem na czym polega twój problem, Mark. Płatne MMORPG'i zawsze będą lepsze od darmówek i to jest fakt, z którym Ci bardziej rozgrarnięci zwolennicy darmówek się zgadzają.

Jeżeli kogoś nie stać i gra w darmowe MMORPG'i to nie ma w tym nic złego. To jest sprawa tylko i wyłącznie takiej osoby i nie widzę powodu, żeby ją obrażać.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 13:00 
Cytuj  
Inwestycja w co? Bo ja w EQ utopilem circa tysiac dolarow, a wartosc mojej postaci to z wiaterm $250...
Dodam ze bylem 2 najlepszej gildii na serverze i postac byla ze wszystkimi mozliwymi flagmi a i sprzet miala rewalcyjny.

Swoja droga to WoW na samym poczatku bedzie mozna niezle zarobic...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 13:19 
Cytuj  
A ja wam powiem tak.

Zarabiam niezle, przy okazji studiuje.
Mysle ze spokojnie bylbym w stanie utrzymac poziom zycia moj i najblizszych na takim samym poziomie jesli zdecydowalbym sie wydawac 60 zlotych na MMORPG miesiecznie. Przy obecnym stanie cen w stolicy (gdzie studiuje) nie wydaje sie to duzy wydatek.
Pierwszym problemem jest dla mnie czas. Rzadko kiedy mam go tyle zeby grac dluzej niz godzine dziennie. Drugim jest to, ze lubie czesto zmieniac gry i boje sie ze zbyt szybko mi sie znudzi. Po prostu nie wiem co wybrac. Mysle ze po powrocie z urlopu sprobuje kilku triali i moze sie do czegos przekonam.
Jak na razie jedyne co mnie wciagnelo na dobre to www.hattrick.org -> czasu niewiele potrzeba, a miodzio zupelny. Dlatego place. Najpierw przez dlugi czas gralem za darmo, a po zorientowaniu sie ze gra jest naprawde zajebista wykupilem konto premium (supporter).

Jak cos mnie wciagnie podobnie jak HT to mozecie byc pewni ze zaplace. Bede wdzieczny komus kto mi cos takiego poleci. Na razie gram w free MMORPG.

Pozdrawiam
Zych


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 13:36 
Cytuj  
Siinju ja się nie czepiam darmowych gier i tego, żę kogoś nie stać. Doskonale to rozumiem też miałem nie wesołą sytuację (obecnie studiuje i pracuję). Ale tu się rozbija nie o free games tylko o free shardy - czyli pirackie serwery. A nie mam zamiaru godzić się z tym że ktoś okrada innych - rozumiesz różnice.

Mark - mówie o community, tych właśnie małych zółtych ludzików, abstrakując od ich umiejętności dogadania się po angielsku. Nie mówie, że to community jest dostepne dla nas - bo jak ktoś nie zna koreańskiego czy chińskiego to może zapomnieć o tym. Chodzi mi o to, że to nie są wcale gówniane gry - przynajmniej nie wszystkie. A RL Online to właśnie taka perełka, szkoda tylko, że pewnie nigdy nie opuści granic azji.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 25.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 18:39 
Cytuj  
Mark 24 (iq czy numer buta?) zrozum jedno: niektorym te gry sprawiaja PRZYJEMNOSC ,owszem zazwyczaj sie nudza po 2 tygodniach ale co z tego? 2 tygodni radochy i przyjemnej (jeszcze) gry.

Sylvian: Razi cie kradziez. Pytanie jakiego systemu operacyjnego uzywasz? Windowsa (oryginalnego oczywiscie) czy Linuxa (naruszajacego prawa patentowe) ,pewnie jakby przejrzec Twoj dysk zapewne troche watpliwej legalnosci softu by sie znalazlo...

Ja gram w MMORPG darmowe bo szkoda mi kasy na gre ktora mi sie szybko znudzi (i nie piszcie ze platne sie nie nudza bo ja jestem osoba ktora jedna gra sprawia przez krotki czas przyjemnosc) wole pograc 2 tygodnie w gre a pozniej ja zmienic... Wole te 60 zlotych wydac innaczej na przedmioty ktore sprawia mi zapewne wieksza przyjemnosc. Kwestia gustu komu jakie gry sprawiaja przyjemnosc a wiec drodzy gracze platnych MMORPGow nie plujcie na graczy free gierek bo nie ma ku temu powodu...

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 19:35 
Cytuj  
Mirthall napisał(a):
Mark 24 (iq czy numer buta?)


Dobre... ha ha ha... o mało co bym nie psadł z fotela. :D

A tak na powarznie to to jest temat o który można by dyskutować w nieskończoność.
Kilka żeczy jest pewnych:
-płatne mmorpgi są o wiele lepsze od darmowych i nie ma co ich porównywać ze sobą
-fakt granie na darmowych shardach to kradzież
-granie w darmowe lub w płatne ma swoje plusy i minusy
-fakt nie wszyscy mają kase i czas na granie w płatne mmo

To chyba tyle
PER.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.