mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 22:16 
Cytuj  
oj tak koma, oj tak... Ja sie nawet nie moge zorientowac kto kogo broni. :roll:

Edit: Ekhm...Wyluzuj mark. Piszesz w publicznym miejscu. Zgodze sie z tobą ale ja bym to ździebko delikatniej ujął


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 paź 2004, 22:26 przez Icrom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 22:20 
Cytuj  
Ale z ciebie palant matkall. Przeczytaj moje poprzednie posty - wszędzie zaznaczam, ze nie pamietam dosłownie co tam napisałem. Zacytowałem to co zapamiętałem. Karol myślał, że tam były naprawdę jakieś mocne przekleństwa tylko z jednego powodu głąbie - bo roball napisał, ze wraca za 3dni. To zabrzmiało dwuznacznie:
1. albo za 3 dni miał zajrzeć do tego wątku jak przestaniemy się flamować (myślę, że tak to przyjął Karol, zresztą napisał, że musiałem go neiźle pojechać)
2. albo że wyjeżdża gdzieś na 3 dni i nie będzie go na forum(tak ja to przyjąłem)

Kurwa człowieku - robisz z igły widły, jakieś kręcenia itp. :har: Opanuj się, nie sądze by Karol lub ktokolwiek inny potrzebował twojej pomocy. A jak masz coś do mnie to wal prosto z mostu a nie kręcisz przez tydzień, Zawracasz dupę ludziom (Fergerod), drążysz temat o jakąś kurwa bzdurę. :har:
btw. matkall ty w ogole jesteś facetem? bo gada się z tobą jak z babą - nie powie, nie chce, poczeka, może ktoś inny, poczekamy na roballa, w koncu mówi praktycznie to samo co sam powiedziałem tylko innymi słowami ujęte.... Myślisz idioto, że gdybym pamiętał co tam napisałem to bym zmieniał wersję by przypodobać się Karolowi lub komuś innemu? Żałosny jesteś.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 22:33 
Cytuj  
Edit: zapomniałem FU Anemia
Sure ale to na pewno nie bedziesz ty...

Wychodzi na to ze to wszystko moja wina :/
Click Powino pomoc :/


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 22:40 
Cytuj  
Heh nie bede Cie wyzywal Mareczku, sam dobrze wiesz co napisales a ja dobrze wiem co widzialem. Ja w przeciwienstwie do Ciebie wiem co pisze w moich postach i nie musze ich edytowac a jezeli juz to zostawiam oryginal i dopisuje to co brakowalo lub to co poprawilem. Mysle, ze dobrze pamietasz to co napisales tylko wlasnie Tobie brakuje "jaj" zeby to napisac :(
Dam Ci rade Marku, jezeli chcesz zaskarbic sobie szacunek kogokolwiek tutaj to radze najpierw pomyslec co sie pisze niz potem wyzywac ludzi od idiotow lub innych palantow nie majac o nich zielonego pojecia czlowieku !
Wygarnol bym Ci tutaj mase invektyw ale jestem juz "za stary" na "ten sposob" konwersacji. Jezeli uwazasz, ze postapiles dobrze piszac te bzdury to tylko mi Cie szkoda.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 23:17 
Cytuj  
Matkall napisał(a):
Heh nie bede Cie wyzywal Mareczku, sam dobrze wiesz co napisales a ja dobrze wiem co widzialem.


Ale po jakiego ciagle ten temat ciagniesz...a ja widzialem kurna orla cien i mnie srak optakal.

Matkall skoncz juz te gadanie jakby Karol cos chcial teraz od Marka to by to napisal, a ty Mark juz nie gadaj o GOL-u bo to zaczyna przypominac jakis fetysz :o

Peace

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 23:22 
Cytuj  
Pieszczoch z calym szacunkiem ale po jakiego ch... Ty sie tu wypowiadasz ? Czy to ma cos wspolnego z Toba ? Nie masz innych topikow na ktorych moglbys dac upust swojej elokewncji ? ....ehh

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 23:25 
Cytuj  
Matkall napisał(a):
Pieszczoch z calym szacunkiem ale po jakiego ch... Ty sie tu wypowiadasz ? Czy to ma cos wspolnego z Toba ? Nie masz innych topikow na ktorych moglbys dac upust swojej elokewncji ? ....ehh


Mam, tutaj i chyba cie to drazni ze mam racje 8)

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 23:36 
Cytuj  
Matkall napisał(a):
Pieszczoch z calym szacunkiem ale po jakiego ch... Ty sie tu wypowiadasz ? Czy to ma cos wspolnego z Toba ? Nie masz innych topikow na ktorych moglbys dac upust swojej elokewncji ? ....ehh


Po takiego chuja, ze jak chcecie sie polizac z Markiem prywatnie to macie PM/GG/ICQ/wtfwhatever.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 23:36 
Cytuj  
Ale tutaj jest jakis cel a Tobie trzeba czegos gdzie tego celu brakuje, nie ? :)

EDIT: Penzor ja juz sugerowalem wczesniej zeby to na PM zalatwic...

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 23:39 
Cytuj  
EDIT: Metkfelklaskdopsdjaipsd sugeruj dalej ale jak ciagniesz dyskusje na forum to sie spodziewaj dyskusji osob "TRZECICH". Przeliterowac? :roll:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 23:42 
Cytuj  
Matkall, chyba zapomniałeś że to jest forum a nie wymiana postów i to że każdy to czyta i ma możliwość komentowania. Skoro bawi cię exhibicjonizm, to nie powinieneś marudzić że Cię oglądają i czasem ktoś coś burknie z niesmakiem.

Moim skromnym zdaniem mod powinien zamknąć ten temat, albo za chwile przerzucić do flamesów.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 23:53 
Cytuj  
Ale ja rozumiem zasady forum publicznego...mialem tylko zastrzezenia do osobistych invektyw ktore tyczyly sie osob mi bliskich...wybaczcie ale nie moglem zostawic tego ot tak, ktos obrazil mojego kumpla i czulem sie zobligowany zeby zareagowac, szczegolnie, ze osoba ktora wyrazila sie obrazliwie probuje wykrecic kota ogonem. Forum nie forum ale przyzwoitosc jakas musi byc i ktos musi jej bronic :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 00:07 
Cytuj  
Matkall ale prosze cie przeczytaj jeszcze raz swoj post:
Cytuj:
Ale ja rozumiem zasady forum publicznego...mialem tylko zastrzezenia do osobistych invektyw ktore tyczyly sie osob mi bliskich...wybaczcie ale nie moglem zostawic tego ot tak, ktos obrazil mojego kumpla i czulem sie zobligowany zeby zareagowac, szczegolnie, ze osoba ktora wyrazila sie obrazliwie probuje wykrecic kota ogonem. Forum nie forum ale przyzwoitosc jakas musi byc i ktos musi jej bronic


I jeszcze raz.....--||--

I zadam ci pytanie; czy to przypadkiem nie "adorujesz" Karola? :D

Chlopie mowisz ze jestes za stary zeby wygarnac cos Markowi, a jednak prowadzisz dziecinna rozmowe. Czasy kiedy ktos kogos nazwal glupkiem i bylem oburzony to ja pamietam z przedszkola jak sie wszyscy jeszcze smiali ze slowa "Kupa". To ja ci powiem ze czas dorosnac i zaczac olewac takie male szczegoly.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 00:11 
Cytuj  
Kupa powiedziane odpowiednim kontekscie nadal jest smieszne :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 00:14 
Cytuj  
po 1 flamowac zaczal mareczek, po 2 mareczek klamie i wszystko.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 00:17 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Kupa powiedziane odpowiednim kontekscie nadal jest smieszne :)

Leon Niemczyk: Patrz synu to jest "Kupa" :D

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 00:26 
Cytuj  
Pieszczoch myslisz, ze mnie to bawi ? Karola adorowac nie musze :) Znam go zanim powstalo to forum....poprostu brzydze sie klamstwem i to mnie powoduje do reakcji...zobacz na ilosc moich postow, od lat staram sie omijac takie dyskusje....poprostu teraz sie "czepilem" tego bo Mark nazwal glupkiem Karola na publiczyn forum mimo, ze trwalo to jakies dwie minuty. Widzialem to i tak zareagowalem. Co mialem zrobic ?
Udawac, ze nie widzialem ? Sprawa moze blacha jezeli chodzi o stopien "obrazy" ale trzeba sie liczyc z wlasna klawiatura w dobie publiczynch forum. I mysle, ze nastepnym razem trzy razy pomysli zanim cos napisze a to juz bedzie moj sukces ;-)

Edit: Aenima dzieki, widze, ze wiesz z czym "walcze" :)


Ostatnio edytowano 26 paź 2004, 00:32 przez Matkall, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 00:29 
Cytuj  
Matkall VS Marek Fight 1 .....*me idzie po popcorn*

edit: literowka

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 00:56 
Cytuj  
Matkall napisał(a):
Edit: Aenima dzieki, widze, ze wiesz z czym "walcze" :)


nie on go po prostu nie lubi, bo nie ma w sumie za co :/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 08:32 
Cytuj  
Napisałem dziesiątki razy, że nie pamiętam co tam napisałem kilkanaście godzin temu i wpisałem tą wersję którą pamiętałem. Nie użyłem słowa głupek i Karol w jednym zdaniu to wina mojej pamięci - ten post istniał 2 minuty - nie zdążyłem go sobie zapisać o 23 dnia poprzedniego by następnego dnia w południe go pamiętać dosłownie - napisałem to co pamiętałem - sam kontekst. Gdybym pamiętał nie omieszkałbym go użyć - większość mnie zna z tego forum od 2 lat prawie i wie, że nie robię sobie cerygieli i potrafię "przyjebać".

Anemia mnie od zawsze nie lubi więc rozumiem, że na siłę się mnie czepia. Nie znamy się z gier tylko z flamowania na forum od samego początku - wątek o AO :evil:
Sorry, ale uważam cię za kompletnego idiotę - nie potrafisz zrozumieć podstawowej kwestii - nie pamiętam dokładnie wszystkich postów, które pisałem kilkanaście-kilkadziesiąt godzin temu.
Sam się brzydzę kłamstwem i staram się nie kłamać. Zostało na mnie wymuszone bym napisał to co zeedytowałem po 2minutach poprzedniego dnia późnym wieczorem - więc wpisałem to co mniej więcej pamiętałem i kurwa przecież zaznaczyłem, że tej wersji nie jestem pewien - zresztą prosiłem jak ktoś pamięta o dosłowną wersję by napisał. Roball wyjechał i też nie pamiętał, ty strzelałeś fochy jak jakiś ułomny :har: Trzeba było zebrać się na odwagę cywilną i od razu mnie poprawić.
Cytuj:
Heh nie bede Cie wyzywal Mareczku, sam dobrze wiesz co napisales a ja dobrze wiem co widzialem. Ja w przeciwienstwie do Ciebie wiem co pisze w moich postach i nie musze ich edytowac a jezeli juz to zostawiam oryginal i dopisuje to co brakowalo lub to co poprawilem. Mysle, ze dobrze pamietasz to co napisales tylko wlasnie Tobie brakuje "jaj" zeby to napisac
Dam Ci rade Marku, jezeli chcesz zaskarbic sobie szacunek kogokolwiek tutaj to radze najpierw pomyslec co sie pisze niz potem wyzywac ludzi od idiotow lub innych palantow nie majac o nich zielonego pojecia czlowieku !

Kłamiesz - ja naprawdę nie pamiętałem. W końcu jesteśmy dorośli i nie ma co owijać w bawełnę - zresztą nazwałeś mnie kłamcą to też jest wyzwisko. Co do szacunku - w dupie mam twoj szacunek czy szacunek karola czy kogokolwiek innego. Albo sobie na niego zasłużę i przyjmą mnie takim jakim jestem albo nie. Dla nikogo nie zamierzam się zmieniać, kadzić, włazić w dupę, przypodobywać się. I dokładnie tak samo to działa w drugą stronę - na mój szacunek też trzeba zasłużyć. A bardzo nie lubię tego czego sam nie robię (czyli włażenia każdemu w 4 litery i bycia przesadnie milym) i często dażę też szacunkiem osoby z którymi na tym forum nie wymieniłem ani jednego zdania oprócz flamów (np. Konrador za wiedzę o PvP w mmorpg) co nie znaczy, że mu nie walnę z grubej rury przy najbliższej okazji :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.