mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 00:38 
Cytuj  
a możliwe, że film zamyka historie. Nie wiem dokładnie, bo nie oglądałem, skończyłem na serii i dalej już nie miałem ochoty.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 22:02 
Cytuj  
Czytaj mange, ona sie jeszcze nie skonczyla i ciagle ja wydaja...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 22:06 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Czytaj mange,


to bardzo zła rada


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 22:47 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Czy wyszedł tylko 1 sezon Fullmetal Alchemist? (51 odcinków)


Aż tak bardzo zniesmaczyło cię zakończenie anime? ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 04:53 
Cytuj  
Zla rada ? seria tv to crap w porownaniu z manga :) zmienili czesc fabuly by zakonczyc serie, tymczasem manga idzie znacznie dalej i jest w uj ciekawa :>


tak swoja droga, chyba nikt nie wspomnial o calkiem ciekawym tytule:
Kara no Kyoukai - The Garden of Sinners.

http://uk.youtube.com/watch?v=K1Eys-9LrSA - klip muzyczny z piosenka z endingu 1 czesci ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 07:53 
Cytuj  
No tak...
Mam już Kara no Kyoukai jakieś pare miesięcy na płycie, ale jakoś nie mogłem się zabrać za oglądanie... nawet włączyłem sobie to z siostrą wieczorem 2 dni temu, ale był tak padnięty, że zasnąłem po 5 minutach. ^^; Jeszcze sie nadrobi ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 16:10 
Cytuj  
Eee pare miesiecy ? :) ledwo w okolicy poczatku czerwca to przetlumaczyli ;)

(22 maja wersja gg, najwczesniejsza i wlasnie ich wersje ogladalem ;p)

Chociaz przyznam ze mozna zasnac jezeli sie niema sil, anime jest cholernie dobre ale nie nalezy do zbyt dynamicznych ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 16:44 
Cytuj  
Ostatnio obejrzałem Wolfs Rain (wreszcie) i naprawde nie wiem nad czym ludzie sie tak zachwycają, wolne, jakies niepotrzebne zupełnie epizody, fabuła pokręcona... mam wrażenie, że ludziom się to podoba tylko przez to, że na końcu "wiadomo co się dzieje".
Mam nadzieję, że Kara no Kyoukai, to nie coś w tym stylu.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 16:46 
Cytuj  
No moze przesadzilem, ale sciagnalem jak tylko wyszlo - czyli jesli mowisz 22 maja no to juz prawie 2 miesiace :D A ze one te akurat sie tak ciaagna ze wzledu na sesje itp no to takie uczucie mialem ;)

No wlasnie bylo to bardzo spokojne anime i nawet prubowalem ogladac, ale jak co 2-3 zdania gubilem sie o czym jest rozmowa powiedzialem dosc ide spac :D

Ostatnio nadrabiałem odcinki Nabari, Soul Eater, Persona, Kouran Kazoku Nikki i CG2, które wyszły jak mnie nie było przez jakiś czas w Polsce. Ciekawie ciekawie sie robi w CG2 i nabari nawet też nie takie złe.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 07:54 
Cytuj  
Mmmm ostry Code Geass R2 E14 :DD wyglada na to ze od cholery sie bedzie dzialo w nastepnych odcinkach :>>


btw:
http://uk.youtube.com/watch?v=LfVt0N07DX8&fmt=18

http://uk.youtube.com/watch?v=3febo_2qLdA&fmt=18

have fun :>


edit: no to troche info o nowych seriach:

Zero no Tsukaima S3 i Slayers Revolution opisywac raczej niemusze ;)

Birdy the Mighty Decode(Tetsuwan Birdy Decode) - Kiedys na C+ bylo emitowane 4 czesciowe OVA tego tytulu. Seria TV jest wersja alternatywna, ogolny zarys fabuly niby taki sam ale nie czytalem mangi wiec nie jestem w stanie powiedziec nic wiecej. W kazdym badz razie seria moze okazac sie calkiem ok :)
Birdy agentka federacji, w poscigu za miedzyplanetarnym przestepca trafia na ziemie... Probujac go schwytac przez pomylke zabija niewinnego nastolatka, by zachowac go przy zyciu postanawia podzielic z nim cialo ;)

Nogizaka Haruka no Himitsu - Kolejna seria bazujaca na noveli, jako ze serie tego typu czesto okazuja sie calkiem dobre warto miec ten tytul na oku :)
Ayase Yuuto jest przecietnym nastolatkiem, no moze poza tym ze nie interesuje go plec przeciwna.. powodem jest jego siostra alkocholiczka ktora go codziennie zadrecza, oraz jego nauczycielka ktora upija sie codziennie z jego siostra poczym go molestuje ;)
Haruka, jest jakas szkolna idolka, ojou jakiejs korporacji, itp. calkowicie niedostepna dla zwyklych smiertelnikow... ale ma sekret... jest otaku :) stara sie to ukryc za wszelka cene. Gdy wyporzycza z biblioteki szkolnej pisemko dla otaku (ta lol) zauwaza ja Yuuto... ta panikujac spierdala demolujac po drodze biblioteke i zapominajac o torbie i pisemku ;)

Tytul mozna by przetlumaczyc na "Sekret Haruki Nogizaka" wiec reszte domyslcie sie sami ;) Dodam ze calkiem niezla kreska, a glowna female ma ta sama seiyuu co Kotomi z Clannad :>>

Chocolate Underground - Seria krotkich, kolo 5 minut odcinkow... Partia fanboiow zdrowiej zywnosci przejela kontrole nad krajem.. slodycze, cukier, czekolada.. wlasciwie wszystko co nie jest lajnem przez nich wyprodukowanym jest zbanowane. Wszedzie bilboardy na temat zdrowego odzywiania sie, telewizory same sie wlaczaja w trakcie ich reklam, nawet nieda sie sciszyc ani wylaczyc :D
Maja nawet mecha do zwalczania zla jakim jest czekolada :>

Ikkitousen Great Guardians - wlasciwie niema sensu tego opisywac... 3ci sezon sredniej serii ze spora iloscia cyckow, bielizny w otoczce walk... dobre do kotleta albo jak sie cholernie nudzisz ;)

Narazie tylko tyle wybadalem ;)


edit: pomylilem sie odnosnie seiyuu z Nogizaka Haruka no Himitsu, glos Haruki podklada Mamiko Noto, ktora podkladala glos Kotomi w Clannad (wczesniej napisalem ze Fuuko)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 28 lip 2008, 13:17 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2008, 19:48 
Cytuj  
Slayers Revolution - czekam aż rozpocznie się główny wątek, wtedy będę mógł ocenić, ale jak narazie poprzednie serie trzymały większy poziom.

Slayers od zawsze było moim ulubionym anime, dzięki postaciom, światu, muzyce i fabule. Mam nadzieję że Revolution się rozkręci. ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2008, 23:02 
Cytuj  
ZnT > Slayers

kompletnie i pod kazdym wzgledem :>

Obrazek


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 lip 2008, 00:32 
Cytuj  
Wszystko jestem w stanie zrozumiec i zaakceptowac, jakies Akiry, Ghost in The Shelle, ale ogladanie jakis lejacych sie panienek po cyckach bedac doroslym facetem.

Ja pierdole...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2008, 06:47 
Cytuj  
Eee gdzie ty widzisz cycki u louise ? :)
W chuja zartow bazuje na tym ze jest plaska i ma na tym punkcie ogromne komplexy ;P a ze reaguje sadystycznie to jeszcze wiekszy rotfl ;p

Zero no Tsukaima to Przygodowa, Milosna Komedia w klimatach S&M i Fantasy :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2008, 08:38 
Cytuj  
hehe ja mam to samo.
milosne historie w japonskiej szkole podstawowej jakas masakra.
ale w sumie moze Ash szuka swojej prawdziwej milosci ;-))

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2008, 08:48 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Eee gdzie ty widzisz cycki u louise ? :)
W chuja zartow bazuje na tym ze jest plaska i ma na tym punkcie ogromne komplexy ;P a ze reaguje sadystycznie to jeszcze wiekszy rotfl ;p

Zero no Tsukaima to Przygodowa, Milosna Komedia w klimatach S&M i Fantasy :)



heh ale rofl


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2008, 10:47 
Cytuj  
eee ja ogladam co popadnie, a znt jest akurat zajebistym wyjatkiem :>

japonska szkola podstawowa ?

uu mocno nietrafiles :)
ZnT to historia przecietnego, lekko zboczonego japonca ktory wyladowal w swiecie fantasy (bazujcym na sredniowiecznej europie ;).
Zostal przywolany jako chowaniec.. nieudacznej czarownicy ktora za kazdym razem jak probuje castnac jakis spell wywoluje explozje... succes chance 0% ztad tez jej nick - zero ;) Zero no Tsukaima mozna przetlumaczyc na Zero's Familiar ;)


Dosyc fajny watek przygodowy, oraz rotfl komedia milosna w otoczce s&m :>


Niby brzmi glupio, ale zajebiscie wykonane :> Jedna z moich ulubionych serii ktore wyszly w ostatnich latach :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 lip 2008, 11:33 
Cytuj  
Pytanie animowego nooba:
Jakie serie mozecie polecic na pierwszy ogien, zeby sie troche w to anime wciagnac? Do tej pory ogladalem Dragon Balla za gowniarza w tv, FullMetal Alchemist, Bleacha do 1xx odcinka i Final Fantasy Unlimited.
Ogolnie interesuja mnie anime w realiach jakichs samurajow (cos jak Bleach), czy swiat a'la Tolkien. Ewentualnie "obyczajowe" komedie, niekoniecznie milosne, ale i takie moge obejrzec ;).
Z gory dzieki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2008, 11:39 
Cytuj  
Samurai Champloo. ;) Claymore też jest konkretne, mimo chujowego zakończenia anime. (nie mylić z mangą która ciągle jest 'ongoing' o ile dobrze pamiętam)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2008, 02:52 
Cytuj  
http://xs229.xs.to/xs229/08294/1216159954742614.jpg

anime na jesien :)

(najbardziej mnie cieszy Ga-Rei i ToraDora :D )


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.