mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 23:22 
Cytuj  
ja juz od dawna nie chodze na polskie filmy-bo wiem ze to strata pieniedzy, nie wspominajac juz o czasie.
dobre polskie kino skonczylo sie w czasach psow, krolla,mlodych wilkach,samowolce itp itp itp, czyli jakies 10 lat temu z gorka:>

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 23:36 
Cytuj  
No nie do końca, polecam filmweb, zarejestrujcie się, ja wolnych chwilach zagłębiam się w portal i potrafię świetne tytuły sobie wynaleźć.

Ostatnio zajebisty film z młodym pokoleniem aktorów to WCK (Wszystko co kocham).

Obrazek

Jest o miłości/o komunizmie/o punku/o relacji Ojciec - Syn

Polecam, http://www.filmweb.pl/film/Wszystko,+co ... 009-498675

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 00:08 
Cytuj  
film o niczym jak dla mnie i niestety wymeczyl mnie jak probowalem ogladac.
ostatni dobry polski film jaki widzialem to Dom Zly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 00:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
film o niczym jak dla mnie i niestety wymeczyl mnie jak probowalem ogladac.
ostatni dobry polski film jaki widzialem to Dom Zly.


Jak o niczym? wiem że o gustach się nie dyskutuje, ale było parę scen które na pewno nie są o niczym i nie zgadzam się z Tobą :p no chyba, że spiłeś 10 browarów i miałeś ochotę na Untouchables :P które swoją drogą jest tak beznadziejne, że nie chcę mi się nawet o tym pisać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 00:16 
Cytuj  
no wlasnie - kwestia gustu :)
wszystko co kocham dla mnie jest beznadziejne - chcieli zrobic dobry film troche o wszystkim, zrobili denny film o niczym. i niestety nie bylo zadnych scen :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 01:06 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Untouchables :P które swoją drogą jest tak beznadziejne, że nie chcę mi się nawet o tym pisać.


Untouchables beznadziejne? Jak film w którym gra Kevin Costner, Sean Connery i Robert De Niro można nazwać beznadziejnym? Toć to klasyk.

Brawo Sobtainer.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 01:10 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Untouchables :P które swoją drogą jest tak beznadziejne, że nie chcę mi się nawet o tym pisać.


Untouchables beznadziejne? Jak film w którym gra Kevin Costner, Sean Connery i Robert De Niro można nazwać beznadziejnym? Toć to klasyk.

Brawo Sobtainer.


Ten jak zwykle musiał przyleźć i coś wynaleźć,

wiadomo że chodziło mi o The Expendables, sorki za pomyłkę, temat Huragana mnie zmasakrował i za dużo tytułów w głowie mam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 02:56 
Cytuj  
top 20 od Tarantino
click

fajnie że dał Enter the void na liste 8) Animal Kingdom przed chwila obejrzałem i rzeczywiście bdb crime story, ciekawsza storka od The Town i bardziej zajmujaca, bo jak zrobi sie ciekawie to oczu nie mozna oderwac ; ciekawi mnie ofc True Grit i The Fighter ale to u nas w kinach w lutym :/

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 03:26 
Cytuj  
Knight and Day

Dawno sie tak nie usmialem. Swietne lekkie kino.

Komedia akcji :D


_________________
oumn da lololegend

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 04:11 
Cytuj  
No Strings Attached

filmu co prawda jeszcze nie ma, ale miliosnicy talentu Portman i scen lozkowych z jej udzialem powinni zapisac ta pozycje..
premiera na swiecie calkiem niedlugo:>
trailery oczywiscie w sieci sa dla zdesperowanych niemogacych sie doczekac:>>

Trzymajac temat Portman- film Bracia, taki ni jaki troche za dlugi:(

Wracajac do rosyjskiego kina
Pobeg -polski tytul Ucieczka, film cos na ksztalt Sciganego z H .Fordem,
trzyma klimacik wyzej wymienionego

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 12:03 
Cytuj  
Zapomnialem dodac (co do Weekendu).
Najdluzej ludzie smiali sie przy tekscie: "Wygral Pan talon na kurwe i balon" . :<.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 12:08 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Najdluzej ludzie smiali sie przy tekscie: "Wygral Pan talon na kurwe i balon" . :<.

Bo Polacy to prosci ludzie sa. Popatrz na wystepy kabaretow, najwiekszy smiech jest, jak poleci "kurwa", "dupa" czy inne w tym stylu.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 12:47 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Bo Polacy to prosci ludzie sa. Popatrz na wystepy kabaretow, najwiekszy smiech jest, jak poleci "kurwa", "dupa" czy inne w tym stylu.


zamienilbym slowo "prosci" na "szczerzy" :)


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 18:27 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Asmax napisał(a):
Najdluzej ludzie smiali sie przy tekscie: "Wygral Pan talon na kurwe i balon" . :<.

Bo Polacy to prosci ludzie sa. Popatrz na wystepy kabaretow, najwiekszy smiech jest, jak poleci "kurwa", "dupa" czy inne w tym stylu.

X.


mnie też to śmieszy, chociaż filmu nie oglądałem... czy jestem prosty?


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 18:27 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Mendol napisał(a):
film o niczym jak dla mnie i niestety wymeczyl mnie jak probowalem ogladac.
ostatni dobry polski film jaki widzialem to Dom Zly.


Jak o niczym? wiem że o gustach się nie dyskutuje, ale było parę scen które na pewno nie są o niczym i nie zgadzam się z Tobą :p no chyba, że spiłeś 10 browarów i miałeś ochotę na Untouchables :P które swoją drogą jest tak beznadziejne, że nie chcę mi się nawet o tym pisać.


no wlasnie o niczym byl , chcieli zrobic film o PRL-owskiej rzeczywistosci a wyszedl troche taki Popieluszko , czyli przejaskrawiony obraz koncentrujacy sie nie wiadomo na czym .

pewnie mysleli ze jak dadza przetaczajaca sie na piasku Fryczowne z malymi cyckami to bedzie hit , no ale niestety nie wyszlo

Dom Zły byl duzym zaskoczeniem , ten aktor grajacy policjanta i ten grajacy "przyjezdnego" , oboje widziani w srednich filmach tutaj pokazali klase . Film to zajebiste krzywe lustro polakow i polek , jak sie ma jaja i dystans w nie spojrzec :)

przed Domem Zlym ostatni film Polski jaki byl strawny dla mnie to Plac Zbawiciela i Moja krew , absolutnie nie na browara czy wieczor na posmianie sie
Polacy jak chca to robia zajebiscie grajace na emocjach filmy
ktore zostaja w pamieci


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 18:28 
Cytuj  
Kazdego normalnego faceta to smieszy. Chodzi mi o to, ze jedyne czym Pazura rozmieszal to bluzgi. Zadnych zabawnych anegdot (monolog o kuntakinte z Chlopaki nie placza - byly bluzgi, ale to nie bluzgi smieszyly), zadnych zartow sytuacyjnych.

No i przydlugi motyw pedalstwa ktory czasami byl zabawny ale ogolnie wkurwial.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 18:30 
Cytuj  
a tam pitolisz xanth bos stary.
dobrze wrzucona 'kurwa' zawsze smieszy. a poza tym nie wiem jakie ty kabarety ogladasz skoro tylko takie rzeczy zauwazasz :)
w Polskim filmie najlepsze bluzgi i tak byly w Psach.

aldatha jeszcze Futro, Rezerwat, Lejdis, Ogrod Luizy i film o chlopcu, ktory biegl (nie pamietam tytulu)- mozna spokojnie polecic.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 18:34 
Cytuj  
wck jest bardzo dobre, mam soundtrack
Lejdis napisał(a):
aldatha jeszcze Futro, Rezerwat, Lejdis, Ogrod Luizy i film o chlopcu, ktory biegl (nie pamietam tytulu)- mozna spokojnie polecic.

kurwa Lejdis? to juz wiem czemu tobie sie wck nie podoba


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 18:35 
Cytuj  
a w wck byla jakas muza?
chociaz fakt, wck to film dla takich mlokosow jak ty ;p moze dlatego mi sie nie spodobal ;/
za to widze, ze jestes znawca polskiego kina :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 18:39 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Kazdego normalnego faceta to smieszy. Chodzi mi o to, ze jedyne czym Pazura rozmieszal to bluzgi. Zadnych zabawnych anegdot (monolog o kuntakinte z Chlopaki nie placza - byly bluzgi, ale to nie bluzgi smieszyly), zadnych zartow sytuacyjnych.

No i przydlugi motyw pedalstwa ktory czasami byl zabawny ale ogolnie wkurwial.


Ostatnie lata to niestety koszmarna bieda w polskich komediach. Nie pamiętam już nawet, która, z w miarę nowych, mnie śmieszyła (bo klasyków nie liczę). Dom Zły oczywiście mistrzostwo, ale to nie komedia. Chociaż scena z puszczeniem bąka po stosunku powoduje taką szowinistyczną seksistowską wesołość :lol:


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.