mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2011, 17:53 
Cytuj  
Jakbym nie zobaczył reklamy w telewizorni to bym się nigdy nie domyślił że The King's Speech to komedia.
Film dobry ale nie rozumiem szumu wokół niego, jakoś mnie nie urzekła historia króla jąkały, imo wewnętrzna sprawa brytyjczyków, niech sobie przyznają nagrody na ichnich festiwalach.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2011, 21:41 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
bo film smieszy w wielu momentach, ale wiekszosc czasu się dłuży i przynudza, zreszta nominacji za scenariusz chyba nie dostał?

Nominated Oscar 2011 :
....
Best Writing, Screenplay Written Directly for the Screen
David Seidler

Film robi furorę ,bo jest w końcu co obejrzeć i o czym rozmawiać.
Przez ostatnie pół roku mieliśmy prawdziwy dramat w kinematografii w zasadzie same gówna klasy b i c.
Stąd też taki entuzjazm najpierw Black Swan ,a teraz The King's Speech,bo ludzie są wygłodniali i oczekują dobrych filmów.

Na forum gdzie furorę robi każdy nowy film wrzucony na torrenty pozwalający zapchać nudę pewnie ciężko to zrozumieć ;p.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 14 lut 2011, 22:16 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Nie rozumiem tylko dlaczego na polskich plakatach zaznaczają ,że to komedia. :roll:

Podobnie było z "Aż po grób", który w polskich mediach robiono na czarną komedię, chociaż w rzeczywistości był to dramat z komediowymi akcentami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2011, 22:27 
Cytuj  
Ponieważ Polak nie pójdzie na dramat historyczny jeżeli nie przelewa się w nim polska krew i nie giną nasi z rąk nazistów, sowietów czy innych ciemiężycieli.

http://www.escapistmagazine.com/videos/view/escape-to-the-movies/2719-The-Kings-Speech

Dobre podsumowanie Kings Speech i trochę o łowieniu Oskarów.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 00:51 
Cytuj  
No taki spoiler :D. Myślałem ,że zapodasz jakąś recenzje ;p.

Taki filmik można zrobić o każdym filmie ,który nie należy do kategorii "ambitny" ,który jest puszczany w małych salkach dla koneserów.
Edit : Roftl i oni mają takie filmiki do wszystkiego lol. To trochę jest w konwencji tych "ekspertów" w mtv wypowiadających się na temat życia gwiazd.

Bardzo płytkie przedstawienie jak wygląda wybór przez jury akademii filmowej przez jakiegoś hamburgera.
Że niby wszystkie statuetki powinien dostać facebook czy jak tam to się nazywało ?;p

Już nie pamiętam jak to tam od kuchni funkcjonuje ,ale gdzieś kiedyś czytałem całkiem obszerny artykuł łącznie z wywiadem z ludźmi ,którzy mieli styczność z akademią etc. Może to było przy okazji Katynia Wajdy.

Kanonów jakiś trzeba oczywiście przeszczegać ,żeby dostać nagrodę. To zresztą świadczy jaka idiotyczna jest to trochę instytucja.
W środowisku są na pewno powszechnie znane.
Np w kategorii film nie anglojęzyczny rzadko kiedy wygrywa film w którym jest dużo dialogów gdyż nawet ci kolesie z jury nie mogą wytrzymać czytania napisów .Im mniej dialogów tym lepiej .Nawet ktoś tam wspomniał ,że kolesie z jury podczas projekcji zwyczajnie wychodzili ,bo nie dawali rady.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 01:09 
Cytuj  
Ale się sprawdzi. Dostanie na bank statuetkę za best pikczur, mimo jak wszyscy już zauważyliśmy, jest to film li ino OK.

Chociaż i tak jest lepiej niż w poprzednim roku gdzie wygrał strasznie przereklamowany Hurt Locker. Gniot (imo) niegodzien polerować butów Inglorious Basterds, D9 czy choćby Avatarowi.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 01:30 
Cytuj  
Ogladajac 127 Godzin mialem wrazenie jakbym drugi raz Buried ogladal. Troche obryta fabula, aczkolwiek film godny uwagi.

Wlasnie obejrzalem Love And Other Drugs, jako ze swiezo po walentynkach to polecam niektorym kobietom jesli takowe istnieja tutaj, bo z facetow to rozumiem ze tylko ja jestem taka ciota zeby ogladac filmy tego typu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 10:21 
Cytuj  
Nie jestes sam Davich! Romantyczne komedie sa fpyte, zakladajac ze to nie polskie :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 11:23 
Cytuj  
/signed

uwielbiam ogladac dobre hamerykanskie komedie romantyczne razem z zonka wieczorkiem przy kominku z drinem w lapie lub dobrym winkiem :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 14:58 
Cytuj  
Z babskich filmów polecam Blue Valentine :< Dołujący film.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 16:42 
Cytuj  
Na szczęście moja zona, podobnie jak ja, nienawidzi amerykańskich (i jakichkolwiek innych) durnych romantycznych pseudo-komedii. Za to uwielbiam z nią oglądać horrory, thrillery, dramaty i filmy psychologiczne. Romantyczne komedie to crap.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 17:54 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Na szczęście moja zona, podobnie jak ja, nienawidzi amerykańskich (i jakichkolwiek innych) durnych romantycznych pseudo-komedii. Za to uwielbiam z nią oglądać horrory, thrillery, dramaty i filmy psychologiczne. Romantyczne komedie to crap.

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 19:20 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
goatguy napisał(a):
Na szczęście moja zona, podobnie jak ja, nienawidzi amerykańskich (i jakichkolwiek innych) durnych romantycznych pseudo-komedii. Za to uwielbiam z nią oglądać horrory, thrillery, dramaty i filmy psychologiczne. Romantyczne komedie to crap.

Obrazek


no to świetnie, dzięki za info
to było nawet śmieszne


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 01:49 
Cytuj  
Incepcja, to "dzieło" to obelga dla każdego kto ma choć kawałek mózgu, 2,5 godziny rozczarowania.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 06:47 
Cytuj  
up
ciekawa teoria, moze rozwiniesz?:)


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 07:12 
Cytuj  
bhp napisał(a):
Incepcja, to "dzieło" to obelga dla każdego kto ma choć kawałek mózgu, 2,5 godziny rozczarowania.


jebie mnie twoje zdanie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 10:37 
Cytuj  
Mnie nie jebie, jednakże nie potrafię cię zrozumieć.
Z mojej perspektywy, albo jesteś totalnym bezguściem, albo na siłę starasz się być oryginalnym rebelem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 10:39 
Cytuj  
a jak mi sie black swan nie podobal to tez jestem bezguscie i rebel?
ogarnijcie sie troche chlopaki, naprawde nie kazdemu musi sie podobac to co wam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 10:41 
Cytuj  
Tak, moim zdaniem jesteś. Moim zdaniem. Ale ciebie jebie moje zdanie więc nic się nie stało :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 10:58 
Cytuj  
Nie no, ale powaznie. Incepcja cos poza efektami specjalnymi miała cos ciekawego co zaoferowania? Jakies pierdu pierdu o milosci do zmarlej zony? Sam pomysl byl nie glupi, ale fabula rozczarowala mnie na calej lini. Strasznie gowniane te sny byly.

A jako juz przy temach sennych jestesmy, to czekam na Sucker Punch. Film bedzie plytki jak ja pierdziele, ale tak powinny wygladac sny!:D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.