mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 00:20 
Cytuj  
dziwnie szybko zakonczyli jak dotad chyba najwazniejszy z watkow


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 00:49 
Cytuj  
czy szybko ? raczej dynamicznie ;)

suzaku badass ;)
http://www.exroot.org/cthulhu/pixels/badass.png

jestem ciekaw jak dalej sie potoczy :> czy teraz przejmie pozycje ojca i bedzie mial zamiar podbic caly swiat sila czy moze ma inne zamiary :>


anyway, po smierci nunnally jak zero odjebalo myslalem ze juz maja zamiar go zabic :) tymczasem tutaj taki lol :>



edit:
http://tracker.minglong.org/torrents/%5 ... p4.torrent

Audiodrama side story z Shakugan no Shana zsubowane tlumaczenie i niezly rotfl;)

Shana chce zostac artisanem piekacym melon-pan i przewracajacym stoliki do herbaty

ale tylko we wtorki, czwartki i soboty

"Yes, because on the combustible garbage day is Flame Haze" - Alastor

;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 9 wrz 2008, 11:45 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 08:34 
Cytuj  
25 Episodow i koniec Geass?? :((

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 09:15 
Cytuj  
masakra jakas ;-0

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 11:39 
Cytuj  
Czytam ostatnio AiKora... dosyc lolowe, z poczatku myslalem ze totalna kopia love hina.. ale glowna postac to zbol na poziomie keity z inukami ;) do tego maniakalny fetyszysta.... Jak ktos sie nudzi to polecam, niezly rotfl :)

Obrazek

Obrazek


tak jak w przypadku my balls, nie kazdemu podejdzie ;) chociaz tutaj mniej ero a wiecej humoru ;)

jedynie pierwsze chaptery z lekka nudnawe :) ale jak sie rozkreca to robi lepiej z chaptera na chapter ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 14:11 
Cytuj  
Keep em coming Ashton ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 11:42 
Cytuj  
edit: jako ze dodalem kilka tytulow wrzucilem wszystko jako nowy post ;P
+ zmienilem opisy na zebrane z manga updates
Mirai Nikki
High school 2nd year, Amano Yukiteru, is a boy who has problem making friends. He thinks of himself as a bystander and will always write down everything he sees in a cell phone diary.

Tormented by solitude, Yukiteru began to imagine things like a friend called Deus Ex Machina who is apparently the Lord of Time & Space. Seeing Yukiteru's miserable state, Deus gives him a new ability. His diary will now record events that will happen in the near future. Yukiteru is then forced to participate in a game which the winner will become Deus's successor.



Ashita no Yoichi!
A boy swordsman, Yoichi and his father stays in mountain training for his descent from the mountain. Yoichi comes to the city to lodge and stay with 4 beautiful sisters. A new more severe "training" regiment awaits him.

niezly lol, glowna postac jest polaczeniem Sagary z FMP z Kenshinem, chyba wiadomo czego mozna sie spodziewac po harem mandze z taka main postacia ;)


Omamori Himari
From Manga-Heaven:
Seven years ago, Amakawa Yuuto's parents died leaving him living alone without a single relative. Ever since then, his childhood friend, Kuzaki Rinko, has woken him up, cooked for him and generally taken care of him. The only thing he has left in memory of his family is a mysterious charm; a red ball given to him by his grandparents as a good luck charm (an omamori).

On the day of his 16th birthday, the charm mysteriously disappears, and into Yuuto's life walks Himari: a cat spirit-samurai girl and demon hunter who swears to protect Yuuto. There is only one small problem. Yuuto has a severe allergic reaction to cats!


Fajny przygodowy harem :)


No i to co czytam wlasnie teraz.. sam opis wywolal u mnie niezly rotfl
Shina Dark
Welcome to the cursed island of Shina Dark. This island is called home by the dark lord Exoda C. Claw AKA Satan. He's as powerful a being as you could ever hope to meet. Feared and hated the world over for the infinite amount of atrocities he's committed. He's.....actually a really nice guy who just wants to chill out around the castle and relax... After a month long nap he awakens to find that the rest of the world has made up another ridiculous rumor and blown it way out of proportion and that has caused his little island to be crowded with a thousand beautiful princesses meant to be his mistresses/sacrifices. Worse yet is that since they have set foot on his island they are all believed to be cursed and are now shunned by their homelands. What’s a couch potato Satan to do with 1000 women who wont leave? Who can say?

i kilka pics ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 21:25 
Cytuj  
dobra, zaraz będzie, że jestem infantylny i pewnie coś tam jeszcze....

ale....

ostatnio pewien kumpel (shh, nie zdradze niestety jego tożsamości) polecił mi pewne anime... które się zwało... [crowdlaugh]bleach[/crowdlaugh]

zaraz pewnie polecą we mnie jakieś śmieszne określenia, ale w ciągu ostatnich 4 dni obejżałem 187 odcinków i pierwszy film kinowy i muszę powiedzieć... że podobało mi się (tak wiem, dziwne. Tak wiem, miałem dużo wolnego czasu. Tak wiem, pogoda jest zajefajniasta a ja mam katar i leże w łóżku). Całość według mnie stoi na całkiem wysokim poziomie, aczkolwiek z moją percepcją takich rzeczy może być coś nie tak bo podobał mi się Chobbits... W sumie fabuła w bleach nie wygląda jak by była jakkolwiek powiązana, ale jak się trochę człowiek przyjrzy to dojdzie do tego że każda kolejna seria jest w pewnym sensie kontynuacją wydarzeń z pierwszej części, a wszystkie wydarzenia które nastąpiły po pierwszej części były skutkiem wydarzeń z pierwszego chapteru czy jak to sie tam zwie (tak wiem, moge nie mieć za dużo sensu pisząc tu, ale głowa mnie dość mocno rypie atm). Dobra, jestem w stanie przyjąć na klate wszelakie poniżenie za to co obejżałem.

/flameoff

dobra, jak już się wytłumaczyłem dlaczego mam zamiar zadać takie z pozoru nub pytanie, to może już przejdę do sedna sprawy;

Kiedy jest następny odcinek, bo wciągneło mnie jak holera ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 21:32 
Cytuj  
Niezle to znaczy ze spales po jakies mniej wiecej 5 h.
Katar Cie nie usprawiedliwia nolife ty/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 21:37 
Cytuj  
Odcinek Bleacha wychodzi co tydzień w czwartek rano. Ja czekam aż zakończą fillery. ;)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 21:43 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Odcinek Bleacha wychodzi co tydzień w czwartek rano. Ja czekam aż zakończą fillery. ;)


o, jak fajnie że się okazało że nie tylko ja to oglądam... fillery też są kewl w tym przypadku akurat, bo w sumie wprowadzają coś więcej o bohaterach i motywach ich działań (coś jak flashbacki w lost, tylko że przekazujące trochę mniej informacji)



a tak btw, w paru momentach popłakałem się ze śmiechu, a raz to bym się nawet utopił :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 21:47 
Cytuj  
Muszę ci powiedzieć, że w normalnym świecie Bleach jest średnim Anime, a w czasie filerów anime żałosnym. Było fajnie do momentu zdrady Aizena. Wszystko co następne jest już ciągnięte "nieco" na siłe.

Co nie zmienia faktu, że pierwszy opening w Bleachu uważam za najlepszy jaki widziałem w jakimkolwiek anime. ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 23:26 
Cytuj  
Doszukiwanie sie wiekszej glebi w bleachu jest jak masturbacja do kaczynskiego... mozna.. ale trzeba miec naprawde spore problemy :(


gg enhu witaj w rodzinie narutardow i bleachtardow... taka grupka na poziomie dzieci ogladajacych dragon ball i pokemony :)


polecam rehabilitacje przy jakims porzadnym anime...


@Razoth

www.nolife.pl/video/macrossfop2.mkv - masz tutaj 100x lepszy opening ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 23:59 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Doszukiwanie sie wiekszej glebi w bleachu jest jak masturbacja do kaczynskiego... mozna.. ale trzeba miec naprawde spore problemy :(


A kto powiedział że się jakiejś głębi doszukuje? Dość przyjemnie mi się oglądało i w sumie wydawało się, że jest to jakaś całość a nie splot nic nie znaczących wzajemnie dla siebie 'epizodów'

Ashton napisał(a):
gg enhu witaj w rodzinie narutardow i bleachtardow... taka grupka na poziomie dzieci ogladajacych dragon ball i pokemony :)


polecam rehabilitacje przy jakims porzadnym anime...


mógł byś sprecyzować o jakie dokładnie ci 'porządne' anime chodzi?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 00:15 
Cytuj  
Zalezy na jakie anime masz ochote :) podaj gatunek a ci znajde cos dobrego.. zreszta nie trudno o cos lepszego niz bleach czy naruto :)

Moze prosciej opisze o co mi chodzi.. aktualnie wygladasz jakbys zagral w tibie i powiedzial ze calkiem niezla gra :)


Jak niemasz jakichs wymagan to bierz sie odrazu za Code Geass :> zajebista seria o kolesiu co postanawia zawladnac nad swiatem :>

masz tu openingi:
http://www.youtube.com/watch?v=8qUsWJlnhZw - op1v1
http://www.youtube.com/watch?v=85rr1DG_o_A - op2v2
http://www.youtube.com/watch?v=NLsDqOFiIiQ&fmt=18 - op3
http://www.youtube.com/watch?v=hjsI_RAwUlQ&fmt=18 - s2 op1
http://www.youtube.com/watch?v=y36ghfinrJI&fmt=18 - s2 op2 (aktualny)


i nie raz sie mecha, znajomy mowil ze mial odruch wymiotny na widok mecha anime... jednak geassa go wciagnal dosyc szybko :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 06:36 
Cytuj  
Cytuj:
gg enhu witaj w rodzinie narutardow i bleachtardow... taka grupka na poziomie dzieci ogladajacych dragon ball i pokemony :)
a Ty nie ogladales? i pewnie dalej ogladasz, bo pare stron wczesniej pisales, ze wjebali fillery nagle. pozdro

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 07:02 
Cytuj  
Bleach był fajny przez pierwsze ~100 odcinków, walki były długie a przerywniki krótkie. Teraz jest na odwrót niestety, walki króciutkie a całe anime jest koszmarnie przegadane :/

Podaj jakie klimaty lubisz to znajdziemy ci coś. Anyways jest parę anime które po prostu trzeba obejrzeć m.in Akira, GitS (Movie) chociaż serie tv też są świetne imho, Mononoke, Evangelion etc...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 07:25 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Cytuj:
gg enhu witaj w rodzinie narutardow i bleachtardow... taka grupka na poziomie dzieci ogladajacych dragon ball i pokemony :)
a Ty nie ogladales? i pewnie dalej ogladasz, bo pare stron wczesniej pisales, ze wjebali fillery nagle. pozdro



Bleach i Naruto zaczalem czytac jeszcze mange zanim wyszly serie anime.. i zanim sie zeszmacily.. prawde mowiac ogladam tylko jak sie nudze, ale dobrymi seriami bym je nie nazwal... swoja droga bleach dosyc szybko totalnie sie zeszmacil i aktualnie jest nawet gorszy od naruto :( (manga)


Goatus napisał(a):
Bleach był fajny przez pierwsze ~100 odcinków, walki były długie a przerywniki krótkie. Teraz jest na odwrót niestety, walki króciutkie a całe anime jest koszmarnie przegadane :/

Podaj jakie klimaty lubisz to znajdziemy ci coś. Anyways jest parę anime które po prostu trzeba obejrzeć m.in Akira, GitS (Movie) chociaż serie tv też są świetne imho, Mononoke, Evangelion etc...


... eeee ze jak ? Przeciagane na sile walki w ktorych kilka uderzen trwalo 20 minut byly fajniejsze ? Reszta serii przypomina mi liste typowego narutarda... zaczal od dragon balla, przrzucil sie na naruto.. ale go wysmiewali wiec postanowil obejzec cos 'ambitnego' ... z jakiegos powodu akirat, gits i evangelion sa popularne wsrod takich osob i zawsze je polecaja... dunno moze dlatego ze sa najpopularniejsze ? tak jak pokemony, dragon ball i naruto ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 07:35 
Cytuj  
Zacznijmy od tego, że niektóre rzeczy widziałem całe wieki temu, ale mniejwięcej pamiętam o co w nich biegało i w jakim stopniu mi się podobały. Dragon balla np oglądałem jeszcze przed tym jak był na niego wielki hype coś koło 1994 na rtl7 tak dla przykładu.

dobra, do tej pory podobały mi się:
Chobits
Oh! My Goddess
Bleach
Mobile Suit Gundam Wing
Candidate for Goddess
Hellsing
Great Teacher Onizuka

średnio podobały mi się:
Chronicles of Lodoss War
Grobowiec Świetlików
Samurai Pizza Cats
Armitage
The Vision of Escaflowne
Vampire princess Miyu
Cowboy Bebop
Wszelakie Dragonballe poza gt
Princess Mononoke
Slayers

nie podobały mi się:
Neon Genesis Evangellion
Full Metal Alchemist
Dragonball gt

w sumie to tylko tyle pamiętam, ale wiem że widziałem dość dużo więcej


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 07:42 
Cytuj  
Code Geass [mecha]
Eureka 7 [mecha]
Macross Frontier [mecha]

jezeli ci si gundam w podobal to:
Gundam Seed [mecha]
Gundam 00 [mecha]

z milosnych seryjek

Full Metal Panic - szkolna komedia milosna z glowna postacia ktora przypomina terminatora [mecha]
Zero no Tsukaima - fantasy fajna przygodowa :>
Haruhi Suzumiya no Yuutsu - spory hit ;p
Seto no Hanayome - albo ci podejdzie albo nie ;p

Baccano - klimaty prohibicji, fajna muzyka, ale moze byc ciezkie do obejzenia


dalem ci pierwsze lepsze dobre serie jakie mi przyszly do glowy... poza pierwszymi dwoma ktore sa zajebiste :>

Swoja droga podeszlo ci troche mecha anime wiec dalem info w ktorych seriach sa mecha ;p

Jakby co to pm ;P znajdziesz w profilu namiary; p

(w twoim przypadku widac ze jeszcze nie jestes stracony.. poprostu nie widziales nic ciekawszego ;p)

edit:
Gundam Seed sam w sobie nie jest dobry, ale ma zajebista rezyserke i w dalszych odcinkach oprawe muzyczna, sam sie mocno wciagnalem jak wychodzil, kassei sie ostro podniecal jak byl noobem, ale to nie wazne, powinno ci sie spodobac, jak obejzysz wiecej serii zauwazysz ze wlasciwie to nic nadzwyczajnego ;) aha, i olej destiny ktore jest zenujacym sequelem ;)

edit2:
Claymore

ze sportowych:
Initial D
Wild Striker
Hajime no Ippo

moglbym tak bez konca ;) najlepiej sie skontaktuj na gg i ci bede zarzucal tytulami ;) ze wszystkich tytulow ktore wymieniles to chyba fma albo bleach sa najnowsze.. nie trudno znalezc lepszy stuff ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.