mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 22:18 
Cytuj  
Ostatni Harry Potter - pierwsza połowa filmu 9,5/10, cieszyłem się jak dzieciak oglądając smoki, wybuchy, epickie bitwy magów, Mcdonagall przeganiającą Snape'a z Hogwartu (chociaż to akurat dosyć poruszająca scena) itd. przepraszam za porównanie - chociaż podczas filmu w sumie skojarzenia z Władcą Pierścieni nasuwały się co chwilę - ale imo oblężenie Hogwartu wygląda i trzyma w napięciu pierdyliard razy lepiej niż oblężenie Minas Tirith w ROTK (które nawiasem mówiąc Jackson po prostu zjebał). Potem, od śmierci Harrego robi się trochę nudniej, pojawiają się patetyczne mowy o przyjaźni, sama śmierć Voldemorta trochę taka bez odpowiedniego pi****lnięcia, ale zakładam, że byli wierni książce. No i szkoda, że tak mało Alana Rickmana. Jako osoba, która nie czytała żadnej części i mająca raczej neutralny stosunek do uniwersum uważam, że to przyzwoite zakończenie filmowej serii.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 22:27 
Cytuj  
ostatnia czesc harrego pottera calkiem spoko (nie czytalem ostatniego tomu)
zgadzam sie, ze pierwsza polowa filmu byla duzo lepsza. z tego co wiem, mnostwo rzeczy zmienili wzgledem ksiazki, ale z punktu widzenia widza - jedna z lepszych czesci i nieporownywalnie lepsza od poprzedniej


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur


Ostatnio edytowano 21 lip 2011, 22:33 przez gufnowapnjasz, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 22:32 
Cytuj  
Pierwsza część Insygniów była jeszcze spoko, ale Książę Półkrwi to kompletna tragedia. Ponad 2h miłosnej dramy nastolatków i z 10 minut akcji pod koniec.
Chociaż Dumbledore wyczarowujący burzę ognia w jaskini był KRIEG

http://www.youtube.com/watch?v=xZTeHYpG ... page#t=17s

tak powinien wyglądać ulti Branda w LOL.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 02:16 
Cytuj  
Dwa nowe klipy z "Raise of the Planet of the Apes"

Don't get too close
The Awakening

Premiera 5 sierpnia.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2011, 23:54 
Cytuj  
Najbardziej przeze mnie oczekiwana animacja tego roku:

http://trailers.apple.com/trailers/drea ... ssinboots/

Pure win :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 09:13 
Cytuj  
The Adjustment Bureau - 5/10 da sie obejrzec (kupilem bo lubie Philipa K. Dicka), ale brakuje w tym filmie ognia. Napis na okladce, ze to Bourne i Incepcja w jednym to juz mega przegiecie.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 09:55 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Dwa nowe klipy z "Raise of the Planet of the Apes"

Don't get too close
The Awakening

Premiera 5 sierpnia.

Raz już się naciąłem i więcej nie idę na małpy. Fabuła się wyczerpała, czasy zmieniły i imo nie da się już z tego nic sensownego z tego wykrzesać co by przykuło człowieka do fotela. No ale zobaczymy, poprzednio był wielki budżet, hype w mediach i wielki crap.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 10:25 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Senex napisał(a):
Dwa nowe klipy z "Raise of the Planet of the Apes"

Don't get too close
The Awakening

Premiera 5 sierpnia.

Raz już się naciąłem i więcej nie idę na małpy. Fabuła się wyczerpała, czasy zmieniły i imo nie da się już z tego nic sensownego z tego wykrzesać co by przykuło człowieka do fotela. No ale zobaczymy, poprzednio był wielki budżet, hype w mediach i wielki crap.


Tamten film to bylo tylko odgrzewanie kotleta, nawet wysoki budzet w takim wypadku rzadko pomaga.
W tym nowym filmie jest przynajmniej jakis noy pomysl, ja tam sie napalam lekko. Planeta Malp to byly kultowe filmy mojego dziecinstwa.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 10:34 
Cytuj  
fabuła już była
http://www.filmweb.pl/film/Podb%C3%B3j+ ... 1972-31562

tylko w zasadzie wsadzają kosmetyczne zmiany, ale kit zobaczymy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 10:43 
Cytuj  
Srsly. Jak cały nowy conan będzie taki jag jego trailery, to będzie to 10x bardziej Conanowe niż film z Arnim.

A wszyscy haejtrzy GTFO. Kiedy ostatni raz czytaliscie conana to pewnie jeszcze pieluchy nosiliscie i wam pamiec szwankuje..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 10:43 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
fabuła już była
http://www.filmweb.pl/film/Podb%C3%B3j+ ... 1972-31562

tylko w zasadzie wsadzają kosmetyczne zmiany, ale kit zobaczymy.


Tak samo mowili o pierwszym remake planety małp. A wiadomo jakim crapem sie skonczylo.

Nie mowiac o tym ze akruat ta czesc w oryginale byla imho kiepska.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 12:01 
Cytuj  
Obrazek

KNIGHTS OF BADASSDOM Comic-Con trailer http://www.youtube.com/watch?v=dnQ9Vp4fV4I

Oficjalna strona: http://knightsofbadassdom.com/

Cytuj:
W oddalonych od cywilizacji lasach New Jersey zbiera się grupa graczy LARP, by wspólnie przeżyć przygodę w mitycznym (i w większości wyobrażonym) średniowiecznym świecie. Pozbywają się wszystkiego, co nowoczesne – w tym także komórek – przywdziewają kostiumy i rozpoczynają grę. Niestety ta szybko przekształca się w zbyt realny koszmar, kiedy jeden z czarodziejów rzuca zaklęcie z kupionej na eBayu księgi czarów. Zaklęcie zadziałało i sprowadziło na spragnionego ludzkiej krwi demona. Przebrani za rycerzy, elfy i piękne białogłowe gracze muszą rozpocząć walkę o przetrwanie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lip 2011, 12:39 
Cytuj  
Naszło mnie na starocie : http://anime-media.com/akira/

red faction movie : http://www.tvfilmy.pl/index.php?p=ogladaj&id=11352

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 15:31 
Cytuj  
Niech sie pierdola:

http://www.filmweb.pl/news/Starzy+znajo ... a%22-76024

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 15:56 
Cytuj  
Ostatnio prawie codziennie ogladam jakies DVD, ktore kiedys kupilem i jakos mnie nie ciagnelo do obejrzenia:

DOOM - 7/10 spodziewalem sie kiepskiej napierdalanki, a okazalo sie, ze to calkiem zgrabnie zrobiony film.

Salomone Kane - 5/10 strasznie przewidywalny i schematyczny, ale da sie obejrzec.

Chlopaki nie placza - 2/10 nie przepadam za polskim kinem i czasy swietnosci chlopakow jakos nie sklonily mnie do obejrzenia, choc znam pare cytatow od chlopcow z dzelni. Generalnie zgon, raz sie zasmialem. :/

Fear and Loathing in Las Vegas 2/10 czyli Las Vegas Parano, nie wiem co to jest Parano. Film nudny jak chuj, zapowiada sie nawet fajnie, ale ile mozna ogladac narkotykowego tripa? Chyba najgorsza rola Johnnego Deppa, jakos sztucznie gra nacpanego.

Flashbacks of a Fool - 5/10 film kupilem ze wzgledu na Daniela Craiga (jeden z moich ulubionych aktorow). Zgodnie z tytulem film sie dzieje w terazniejszosci i przeszlosci i o dziwo ciekawsza jest imo przeszlosc (bez Craige). Film ma jakis tam klimat, ale nie powala. Oczywiscie juz tradycyjnie debilny polski tytul (zakochany glupiec).

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 15:58 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Chlopaki nie placza - 2/10 nie przepadam za polskim kinem i czasy swietnosci chlopakow jakos nie sklonily mnie do obejrzenia, choc znam pare cytatow od chlopcow z dzelni. Generalnie zgon, raz sie zasmialem. :/

Fear and Loathing in Las Vegas 2/10 czyli Las Vegas Parano, nie wiem co to jest Parano. Film nudny jak chuj, zapowiada sie nawet fajnie, ale ile mozna ogladac narkotykowego tripa? Chyba najgorsza rola Johnnego Deppa, jakos sztucznie gra nacpanego.


Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 16:08 
Cytuj  
gust Mrynara 2/10

no offence :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 16:19 
Cytuj  
trololol mrynar


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 17:21 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Fear and Loathing in Las Vegas 2/10 czyli Las Vegas Parano, nie wiem co to jest Parano. Film nudny jak chuj, zapowiada sie nawet fajnie, ale ile mozna ogladac narkotykowego tripa? Chyba najgorsza rola Johnnego Deppa, jakos sztucznie gra nacpanego.


Sztucznie? Wg mnie zarówno zdjęcia, scenariusz jak i gra aktorska znakomicie oddają (o ile narko tripy mogą być w jakiś sposób przełożone na dźwięk/obraz) to co dzieje się po różnych dragach i jakie śmieszne/zakręcone sytuacje mogą powodować. Jak ktoś zna te klimaty, to wie. A jak nie to film dla niego jest właśnie 2/10. A Depp i Del Toro to mistrzowski duet w tym filmie.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 18:43 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
gust Mrynara 2/10

no offence :)


to ze masz dziwny gust mrynar to juz wiemy , ale ze do fimow ?:)

parano sie nie oglada bez wspomagaczy

chlopaki nie placza to klasyk i czasy kiedy polskie komedie byly dobre


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.