mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 20:21 
Cytuj  
Na "styranie" mamy prywatne komunikatory, jednak na publicznym forum wymagana jest odrobina kultury.
Jak najbardziej krytyczne zdanie można wyrazić w inteligentny i nie koniecznie obraźliwy dla odbiorcy sposób.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 58
Dołączył(a): 2.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 20:28 
Cytuj  
wlasnie dlatego staralem sie spokojnie przedstawic moja zdanie

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 21:12 
Cytuj  
Szkoda lewy ze poprzedni "nowi" uzytkownicy nie probowali spokojnie tez sie wyrazic nie wyzywajac calego forum.

PS.Dobra dobra beast juz cie misio nie nazywam, bo cos mi post zniknol. Kroliczku :D

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 21:38 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Szkoda lewy ze poprzedni "nowi" uzytkownicy nie probowali spokojnie tez sie wyrazic nie wyzywajac calego forum.

PS.Dobra dobra beast juz cie misio nie nazywam, bo cos mi post zniknol. Kroliczku :D


Jak kazdy inny off-topic muflonie! (jakze pieszczotliwe ;) )

Wracamy do dyskusji na temat: "Co was przyciąga w grach MMORPG".

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 22:08 
Cytuj  
Możliwość grania online i tym samym zmierzenia się z graczami z całego świata. Poza tym zawsze lubiłem gry RPG (zarówno na PC jak planszówki, czy sesje z kumplami), a w grach MMORPG możliwości są wręcz przeogromne i praktycznie nigdy nię kończąca sie "zabawa" w nabijaniu lvl, rozwijaniu skili itd.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 22:09 
Cytuj  
No to zeby kroliczekObrazek i inni mnie za hama nie wzieli to cos dodam od siebie.

Ostatnio nawet troche sie zmienilo moje podejscie do mmorpg, lecz dalej to co mnie przyciaga to:

1.Wielkosc gier mmorpg, czyli tereny, mapki, miasta, dungeony.
Obszernosc na skale wielkosciowa wielu km kwadratowych, sama podroz i odkrywanie.
2.Mnostwo itemow, tradeskillow, czarow, mobkow, bossow i co najwazniejsze LUDZI. Nawet udowodnione jest to ze niektorzy ludzie w samotne noce uzupelniaja swoje braki w socjalizowaniu sie poprzez mmorpg (takze chat, irc itd.), nie wiem czy to tez mnie dotyczy ale sie tym nie przejmuje.
3.Oraz ostatnia rzecz jaka mnie przyciaga to jest to wizualizacja PnP lub MUD rpg, chociaz PnP jest nie do pobicia jezeli chodzi o wczucie sie i pelna zabawe. W koncu mmorpg to nie sa juz glownie klimatyczne sprawy, kazdy sobie wali moby czy robi questy i glownie bawi sie ze swoim towarzystwem. Nie ma juz czegos takiego jak "odgrywanie" postaci, a to wlasnie mi sie podoba w mmorpg, jakbym chcial klimat to bym gral w UO na klimatyzowanych zartach.


Moj ideal mmorpg natowmiast to jest teraz nei do osiagniecia.
Mianowicie:
Wielkosc, szacunkowo min lub nawet wiekszy niz DnL
Sposob walki....hmmm teraz to juz jest trudno wybrac, ogolnie po troszku z AO,FFXI,WoW i HZ. Taka mieszanka z agrro systemu FFXI i stricte full party do expowania (opcjonalnie questy solo)lecz na tyle ludzi zeby tej grupy nie szukac pare godzin, dynamicznosci WoW, nowatorskimi i ponad czasowymi opcjami kombinowania grupy jak w AO ze nie zawsze taki enforcer czy doctor jest wymagany zeby moznabylo dobrze expowac (opcjonalnosc w wyborze), spelle i skille conajmniej z HZ plus jakies pionierstwo.
Craft.....zeby moznabylo wrezcie isc i craftowac bez stresu, ale bez masowego robienia itemow jak w HZ, porazki w AO, frustracji z FFXI....cos jak miedzy WoW a EVE online, chodzi mi o sama latwosc i dostepnosc.
GM events nonstop :D
Konflikt 2 ub wiecej stron i to tak jak BLizzard pokazal w wielkim stylu, ze stricte sie nie lubimy i stanowimy zagrozenie oraz utrudnianie w codziennym zyciu sobie na wzajem.
Segregacja miedzy US,EU i Asia powinny byc wyeliminowane i serwer powinien zyc non stop.
Grafika nie monotonna(copy&paste), nie prosta(HZ), a zarazem nie przesadzona(WoW i EQ2)

Ogolnie to wszystko, szczegoly itd pominelem.

No i jednak napisalem co mnie przyciaga i co bym chcial.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 22:41 
Cytuj  
ciekawa dyskusja byla widze ale juz bez oftopicu. W MMORPG najlepsze jest to ze mozna poznac ludzi z calego swiata. Pozatym rozwijanie postaci, rywalizacja, chec stania sie najlepszym nawet jesli w prawdziwym zyciu nie jest to mozliwe.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 00:01 
Cytuj  
Juz? Cicho jest? nie chce wchodzic w linie ostrzalu. Co do tematu, to najbardziej przyciaga mnie ZERO LINIOWOSCI. No i uczenie sie jezyka przy gadaniu z obcokrajowcami ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 00:05 
Cytuj  
ludzie z ktorymi gram, mozliwosc skopania wrazych dup :D byc da best i powiekszanie swojego epeena filmikami ktore nakrece, jak ownuje noobow ;P
a na powaznie to tylko pierwsze 2 powody :D


_________________
retired...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 09:46 
Cytuj  
a mi sie najbardziej podoba że mogę bawić się w odkrywanie: świata, przedmiotów, NPCów, po prostu wszystkiego - bo świat najcześciej jest tak duzy że zawsze znajdę coś lub kogoś czego nie widziałem. Natomiast strasznie mnie wkurzają wszelkiego rodzaju "bazy wiedzy". Po prostu psują mi zabawę ale na ich istnienie nie mogę nic poradzic :(


_________________
Sathorn#2230

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 11:47 
Cytuj  
Poza tym co zostało już napisane, dodałbym dwie rzeczy.
Po pierwsze niezależnie od tego czy coś robimy czy też nie świat leci na przód, ludzie walczą, rozwijają się (jak w życiu).
Kolejna sprawa to właśnie interakcjia z ludźmi. Wspólne wpieranie się walczenie, konkurowanie.

Poza tym w pewnym znikomym stopniu możemy sami oddziaływać na świat. Czy to na zmiany cen na rynku, czy przez zmianę sił politycznych etc. Przeważnie są to znikome zmiany aczkolwiek są :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 13:13 
Cytuj  
Mi sie w grach mmorpg podoba urozmaicenie świata, chęć dążenia do tego by być lepszym od innych, poznawanie nowych ludzi czy zabawa z kumplami. Mój Ideał mmorpga: Morrowind, ze sterowaniem Gothica(wiem ze te gry nie mmo ale dobry przykład), dobrym łączem i oczywiscie darmowa :D


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.