mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 352 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 09:19 
Cytuj  
przypominam wszystkim o wysłanu mail'a (wiadomości w grze) w sprawie koalicji z KTS


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 09:27 
Cytuj  
Heheh mam już jedną farmę :D
Gościu odległy o dwie planety odemnie :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 10:44 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
Zychoo dziękiw ielkie ale jak byś nam przekazał surowce choćby na szczytny cel to by nam skasowali konta za multi cośtam


Za zalozenie wiecej niz jednego konta, ale spokojnie. Nie skasowali by nikomu. Handel, pozyczki i ine takie sa jak najbardziej dozwolone. Sa inne sposoby na sprawdzenie czy ktos nie ma dwoch kont.

Garsc rad:
1.Jak ktos was pozadnie podjedzie to nie bluzgajcie mu w mailu :) Maja skrypt, ktory od razu wylapuje bluzgaczy i banuje na conajmniej 24h
2. Jak macie duza flote, to przy wylogowaniu puszczajcie ja w jakas podroz z predkoscia 10%, tak zeby wrocila wtedy gdy i wy wrocicie do kompa. Jak ktos wam podpierdzieli po 100k kazdego surowca to jeszcze da sie przezyc, ale strata floty za kilka milionow juz boli :)
3. Surowce z kazdej planety warto wysylac zawsze o tej samej porze. Wybrac godzine np. 9 rano i o tej godzinie wysylac surowce z kazdej planety bez wzgledu na to ile ich tam jest. Przy 9 planetach mozna sie niezle pogubic.
4. Defensa budowac w dwoch sytuacjach:
- Widzisz ze ktos wyslal na Ciebie flote, to po co mu oddawac te surowce i go wzmocnic. Spalic surowce. A jak? Budujac obrone. Nawet majac sam metal mozna wybudowac duzo rakiet (2k za jedna:)
- Dojdziesz do technologi w ktorej mozesz budowac dziala jonowe a potem plazmowe (albo na odwrot). Wprawdzie kosztuja sporo, ale duza sila ognia i duzo obrony sprawia, ze sa najbardziej oplacalne.
5. Najlepiej inwestowac w rozwoj technologi i budynki. Tworzenie armi na poczatku nie jest dobrym pomyslem. W ogole mozna ta gre wygrac bez armii:). A strata 15000 punktow po jednej walce tez jest bolesna (bo wszystko bylo w wojsku zainwestowane:)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 10:57 
Cytuj  
dzięki Zychoo na pewno się przyda :)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 11:13 
Cytuj  
Chłopaki jak wysłać maila w grze :D ... A i dziękuje za maile... Szczerze mówiąc to nawet niewiedziałem że taka gra może tak wciągac :D ... Jak ją skończymy za pare tysięcy lat świetlnych to trzeba będzie znaleźć następna.. puki co.. zostajemy i WALCZYMY!!.. aha ja jestem za sojuszem..

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 11:20 
Cytuj  
OPRAVCA - wchodzisz w zakładke "sojusz" pod twoją pozycją jest wiadomość do sojuszu - wyślij. I po problemie. Zychoo dzieki za porady.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Posty: 13
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 11:28 
Cytuj  
To ja się też może dołączę do waszego sojuszu :)
Na forum nie jestem zbyt dlugo no ale moze mnie przyjmiecie.

I mam nadzieje ze nie macie zamiaru grac jakos ostro, bo ja chce sie troche pobawic w wolnych chwilach gdy siedze przed internetem, na ostrzejsze granie nie mam czasu ani sily.
Sie zaraz zglosze do sojuszu

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 11:32 
Cytuj  
Feniks - na tą grę potrzeba tylko troche czasu bo w dalszych fazach budowania na planecie to troche trwa.. w sumie to nawet osoba która ma modem mogłaby się bezproblemowo bawić w tej grze :) ..

PS: Jedi :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 12:08 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
Jak ją skończymy za pare tysięcy lat świetlnych

To akurat jednostka odleglosci :wink:
Ale nie przejmuj sie. Duzy odsetek osob twierdzi ze rok swietlny to jakos strasznie dlugo musi byc :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 16:19 
Cytuj  
jeszcze 30 deuteru i bede mogl budowac lekkie mysliwce :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 16:32 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
To akurat jednostka odleglosci :wink:

A dokladnie odleglosc, jaka swiatlo pokonuje w prozni w ciagu jednego roku ziemskiego :)

X.

PS. 9460500000000 km ;)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 17:13 
Cytuj  
A powiem wam że mnie zaciekawiliście tym faktem :D ...No to może to.. Tak też się mówi.. Ruski rok.. wie ktos ile ten rok trwa??

Ps:.. Ale rok to też sporo czasu tak wiec grajmy!!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 17:19 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
Ruski rok.. wie ktos ile ten rok trwa??


Musi byc ze dwa lata normalne :wink:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 18:35 
Cytuj  
Ok mam problem, jeden koleś chce mnie "udupić" i zrobić sobie ze mnie farme. Jakieś pomysły jak go do tego zniechęcić?
Pierwszy atak juz za 20 min. raczej przegram mam tylko 1 wyrzutnie rakiet :D

edit: już po ataku, zabrał mi 370 metalu, 959 krysztalu i 5 deuteru - mi wydaje się to śmiesznym łupem, wysłał 5 lekkich myśliwców i 2 małe transportery. Jak myślicie warto teraz produkować sam metal aby "dorobić" gdzieś z 10 wyrzutni?

btw: "Mozesz zaatakowac jednego gracza 3 razy w ciagu 24 godzin, przy czym kazdy atak moze sie skladac z 3 fal rozlozonych w ciagu 30 minut." o co chodzi z tymi falami?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 mar 2005, 18:57 przez Dhoro, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 18:56 
Cytuj  
Wydac wszystko przed atakiem ( po ataku mozesz anulowac ) lub zaladowac wszystko na transportety i wyslac w kosmos na czas ataku.


Posty: 13
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 22:51 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):

btw: "Mozesz zaatakowac jednego gracza 3 razy w ciagu 24 godzin, przy czym kazdy atak moze sie skladac z 3 fal rozlozonych w ciagu 30 minut." o co chodzi z tymi falami?



Cytat z FAQ
Cytuj:
4. Czy jest jakis limit atakow nalozony gracza?
Tak. Mozesz zaatakowac jednego gracza 3 razy w ciagu 24 godzin, przy czym kazdy atak moze sie skladac z 3 fal rozlozonych w ciagu 30 minut. Jesli zorganizujesz sobie tak te ataki, to mozesz zaatakowac 9 razy w ciagu 24 godzin. Przykladowo twoje ataki moga wygladac tak:
Atak nr 1 (3 fale): 12:15, 12:30, 12:40
Atak nr 2 (3 fale): 17:56, 18:01, 18:02
Atak nr 3 (3 fale): 21:30, 21:31, 21:59.
Nastepnie musisz czekac do 12:15 nastepnego dnia zeby moc zaatakowac tego gracza ponownie.
Lamanie tej reguly znane jest jako "bashing" (czyt. regula "ciaglych atakow")


Ja w sumie za bardzo tego nie lapie ale moze ci to troche pomoze.

Ja poki co nastawiam sie na obrone i zalozenie koloni, chcialbym miec choc jedna w moim ukladzie albo w sasiednim (sa tam jeszcze planety na w miare dobrych pozycjach), dlatego na moja flote to poki co sojusz liczyc za bardzo nie bedzie mogl, ale jak tylko bede mial choc jedna badz dwie kolonie to zaczynam budowac flote[/quote]

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 23:24 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
A powiem wam że mnie zaciekawiliście tym faktem :D ...No to może to.. Tak też się mówi.. Ruski rok.. wie ktos ile ten rok trwa??


Ruski rok trwa nieskonczenie dlugo...


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 23:26 
Cytuj  
sa tam jeszcze planety na w miare dobrych pozycjach

co to oznacza.. blizej slonca?


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 00:17 
Cytuj  
planety na pozycjach 4-6, które (teoretycznie) są najwieksze


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 10:49 
Cytuj  
Dhoro, nie oplaca sie budowa obrony zanim nie bedziesz mial naprawde porzadnych giwer:) Uzbiera armie i i tak Cie podjedzie. Warto:
1. Wysylac swoje surowce na czas ataku gdziekolwiek, a po ataku zawrocic transportowce (szczytem finezji jest tak zawrocic, zeby wrocily na planete minute po ataku).
2. Jesli masz na planecie np 50000 metalu i leci do Ciebie flota, a Ty na prawde nie wiesz co z tym zrobic to wtedy budujesz cokolwiek, zeby tylko nie oddac mu surowcow. Najpierw patrzysz czy mozesz rozwinac jakas technologie, potem patrzysz na budynki, potem na flote, a na koncu jak juz naprawde nie masz co z tym zrobic to ladujesz w obrone.

Tym sposobem wydajesz wszystko co masz na planecie i cwaniaczkowi przestaje sie oplacac podjezdzac Cie, i przestaje pojezdzac.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 352 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.