mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 22:28 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Jak tylko ludzie przestaną kraść, producenci przestaną wymyślać coraz dziwniejsze sposoby ochrony swoich dóbr.


Czy Ty nauszczysz sie czytac ze zrozumieniem?

Sciagasz, crackujesz, grasz, nudzisz sie, wypieprzasz.

Kupujesz, ladujesz mase gowien, system robi sie niestabilny, gra sie wypieprza, irytujesz sie, meczysz sie.

kk?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 22:39 
Cytuj  
Prawda jest taka, ze dobry produkt sam sie sprzeda, bo kupia go ludzie, ktorzy za gry placa i cenia sobie dobra rozrywke przy grze komputerowej. Piractwo piractwem, ale w pewnym sensie jest to sposob tlumaczenia slabej popularnosci swojego gniociwa, vide Epic po wydaniu UTIII ze swoim "JESLI JESZCZE JEDNOM NISKIEJ JAKOSCI GRE NAM UKRADNIECIE TO JUZ NA PEWNO ZABIERZEMY GRABKI, LOPATKE I POJDZIMY NA KONSOLE, O!" - gtfo.

A od Magpsa nie wymagaj zbyt wiele, juz nie raz prezentowal swoje braki w umiejetnosci poprawnej interpretacji tekstu.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 23:27 
Cytuj  
@oyciec
Nie wiem po co wymieniasz etapy postępowania z grą w zależności od jej pochodzenia. Niech to zostanie twoją tajemnicą bo średnio mnie to interesuje.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 23:59 
Cytuj  
Imo to wielki srodkowy palec pokazany graczom PC.
To co zrobil R tlumacze sobie jako: " mamy was w dupie, kupcie sobie konsole" ;|


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 00:09 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Jak tylko ludzie przestaną kraść, producenci przestaną wymyślać coraz dziwniejsze sposoby ochrony swoich dóbr.

Bullshit.
Widzisz, dziwne jest to, ze taka mala w sumie firma jak Stardock wydaje gry UWAGA BEZ ZABEZPIECZEN. Jak widac ten inteer im sie oplaca bo firma zyje i sobie dosc dobrze radzi (produkuja teraz jakas nowa strategie w swiecie fantasy, maja plan zrobienia nastepnej czesci Galatic Civilization, sa wydawcami Demigods). Moze to nie sa gry z ze szczytow list przebojow z milionowym marketingiem ale to bez znacznia. Chodzi o to ze SIE DA.

Wiec imo, to cale pierdolenie o piractwie, o tym jak to kradna i o tym jak to trzeba coraz glupsze zabpieczenia ladowac na cd, to zwykla glupota.
Jak widac kiedy sie potrafi zrobic porzadny produkt to sie i na nim zarabia, bez potrzeby zrzucania winy na wszystko do okola, tylko bez widzenia tego ze samemu sie poprostu gowno potrafi/ale niechce sie robic.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 04:47 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Imo to wielki srodkowy palec pokazany graczom PC.
To co zrobil R tlumacze sobie jako: " mamy was w dupie, kupcie sobie konsole" ;|



yep so true... gdyby wydali gre w tym samym czasie w wersji pc co na konsole to moze te zabezpieczenia by im cos daly... wiecej ludzi by mialo spory hype i by kupilo zamiast czekac te 2 dni... tymczasem czekali pol roku (czy ile tam) dluzej wiec i 2 dni nie zrobily im roznicy..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 06:31 
Cytuj  
jak już kiedyś, ktoś na tym forum pisał - dobra gra nie potrzebuje zabezpieczeń ;)
wiedzmina sprzedali na samych pc 1kk kopii, a gra była od początku spiracona na torrentach i nawet wszystkie patche działały na tych piratach + brak mp, co niby nie przemawiało dla niektórych za kupnem oryginału.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 08:44 
Cytuj  
Ano. Ja wiedzmina mialem dwa egzemplarze, bo nie przychodzil mi z gram.pl to pojechalem do MM i kupilem z polki. A drugi egzemplarz poszedl na prezent ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 09:15 
Cytuj  
wiedzmin mial zajebiste wydanie w zajebistej cenie.

jest mala roznica pomiedzy kupowaniem gier na 10h za 160pln, a kupieniem dobrze zrobionej gry w ladnym wydaniu za 80pln i fun na kilkadziesiatt h.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 09:30 
Cytuj  
No trzeba przyznac Ci racje Mendolku.


Kiedys sciagnalem demo jakiegos RTSa, spodobalo mi sie i chcialem sobie kupic, ale nie moglem wyjsc zeby to zrobic. Jako ze hajp byl wielki, to sciagnalem triala z zalozeniem, ze kupie go jak sie bede mogl ruszyc z domu. Niestety gra skonczyla sie zanim zdazylem ja nabyc, wiec trial polecial do kosza, a pudelko zostalo na polce w empiku.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 10:01 
Cytuj  
http://ih8evilstuff.livejournal.com/16992.html
Gabe <3


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 10:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
wiedzmin mial zajebiste wydanie w zajebistej cenie.

jest mala roznica pomiedzy kupowaniem gier na 10h za 160pln, a kupieniem dobrze zrobionej gry w ladnym wydaniu za 80pln i fun na kilkadziesiatt h.


Tak zajebiscie wydana byla tylko w polsce, reszta miala dvd case.

Cytuj:


Steam odegrał ważną rolę na rynku gier komputerowych. Na jego wzór powstały inne systemy antypirackie. Aby uruchomić jakąś grę, trzeba zalogować się do sieci Steam. Jeden CD-key może być przypisany tylko do jednego konta Steam.
Gabe jestes full of shit, i tak steam jest prawie tak samo broken jak inne DRMy.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 11:13 
Cytuj  
hehe Pierwsza gra oryginalna jaka kupilem bylo Imperium Galactica 2 za 120 zl !!! Na tamte czasy to byla fortuna :P Czemu kupilem ? Bo gra byla jak dla mnie przecudowna !! Potem kupilem jeszcze Homeworld plus dodatki czemu bo gra byla ..... :wink: tak mniej wiecej 3 oryginalne gry na rok.

Potem wyjechalem z polski (nie zrozumcie mnie zle) i wydanie 50 euro na gre raz na tydzien nie jest dla mnie problemem nawet Windowsa i offica mam oryginalnego :wink: co wczesniej bylo dla mnie czyms nie do pomyslenia, ale teraz glupio mi okradac innych jak mnie na cos stac.

Wniosek jesli gra jest naprawde dobra kupisz ja nawet jesli by miala kosztowac 200 zl. A te wszytskie inne gnioty warto wydawac kase ?

moim zdnaiem gry mozna podzielic na 3 kategorie

1. Gra Legenda - czyli cos super gra ktora przeszedles WIELE RAZY z tym samym usmiechem na twarzy dla mnie to byly Halo 3, Jedi Knight 2, Far Cry. < sa to tylko przyklady.


2. Gry OK - czyli fajne jak grasz myslisz ze jest super, ale jak juz przejdziesz nigdy wiecej nie wlaczysz. Seria Tomb Rider :wink: Mirrors Edge.

3. Gierka - czyli cos w co grasz bardziej z nudow, oczekujac na gre typu 1 lub 2. Fajne przez sekunde ale pograsz max pare godzin - dni i koniec :-) Takich gier jest masa i one wlasnie najbardziej placza ze piractwo je zabija. Po prostu nie wydam pieniedzy na slaby produkt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 11:33 
Cytuj  
Fumoffu napisał(a):
hehe Pierwsza gra oryginalna jaka kupilem bylo Imperium Galactica 2 za 120 zl !!! Na tamte czasy to byla fortuna :P Czemu kupilem ? Bo gra byla jak dla mnie przecudowna !! Potem kupilem jeszcze Homeworld plus dodatki czemu bo gra byla ..... :wink: tak mniej wiecej 3 oryginalne gry na rok.

Potem wyjechalem z polski (nie zrozumcie mnie zle) i wydanie 50 euro na gre raz na tydzien nie jest dla mnie problemem nawet Windowsa i offica mam oryginalnego :wink: co wczesniej bylo dla mnie czyms nie do pomyslenia, ale teraz glupio mi okradac innych jak mnie na cos stac.

Wniosek jesli gra jest naprawde dobra kupisz ja nawet jesli by miala kosztowac 200 zl. A te wszytskie inne gnioty warto wydawac kase ?

moim zdnaiem gry mozna podzielic na 3 kategorie

1. Gra Legenda - czyli cos super gra ktora przeszedles WIELE RAZY z tym samym usmiechem na twarzy dla mnie to byly Halo 3, Jedi Knight 2, Far Cry. < sa to tylko przyklady.


2. Gry OK - czyli fajne jak grasz myslisz ze jest super, ale jak juz przejdziesz nigdy wiecej nie wlaczysz. Seria Tomb Rider :wink: Mirrors Edge.

3. Gierka - czyli cos w co grasz bardziej z nudow, oczekujac na gre typu 1 lub 2. Fajne przez sekunde ale pograsz max pare godzin - dni i koniec :-) Takich gier jest masa i one wlasnie najbardziej placza ze piractwo je zabija. Po prostu nie wydam pieniedzy na slaby produkt.

Signed, na polce mam chyba 8 gier, (no i +2 bez pudelek Vanguard i WHO), i prawde mowiac, to nawet jakbym chcial kupic cos nowego, to poprostu nie ma za bardzo co, na rynku samo gowno atm jest :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 13:39 
Cytuj  
Cytuj:
Signed, na polce mam chyba 8 gier, (no i +2 bez pudelek Vanguard i WHO), i prawde mowiac, to nawet jakbym chcial kupic cos nowego, to poprostu nie ma za bardzo co, na rynku samo gowno atm jest :<.


QFT. Ja jestem bardzo zadowolony z moich 4 zakupów czyli Medieval 2, Wiedźmin i Antologia Blizzard (Starcraft 2 +BW, Warcraft 2, Diablo1) oraz z Diablo 2 z dodatkiem. Biorąc pod uwagę to, że żadna z nich nie kosztowała mnie więcej niż 100 zł i w każdą chce mi się grać, to uznaję je za jedne z moich lepszych zakupów.

Jak ktoś sprzedaje crap za 130 zl ( vide Farcry 2 lub UT III) to nic dziwnego, że nikt tego gówna nie chce kupować i to jeszcze z zabezpieczeniami, które mogą ci narobić kłopotu.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 13:49 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
Cytuj:
Signed, na polce mam chyba 8 gier, (no i +2 bez pudelek Vanguard i WHO), i prawde mowiac, to nawet jakbym chcial kupic cos nowego, to poprostu nie ma za bardzo co, na rynku samo gowno atm jest :<.


QFT. Ja jestem bardzo zadowolony z moich 4 zakupów czyli Medieval 2, Wiedźmin i Antologia Blizzard (Starcraft 2 +BW, Warcraft 2, Diablo1) oraz z Diablo 2 z dodatkiem. Biorąc pod uwagę to, że żadna z nich nie kosztowała mnie więcej niż 100 zł i w każdą chce mi się grać, to uznaję je za jedne z moich lepszych zakupów.

Jak ktoś sprzedaje crap za 130 zl ( vide Farcry 2 lub UT III) to nic dziwnego, że nikt tego gówna nie chce kupować i to jeszcze z zabezpieczeniami, które mogą ci narobić kłopotu.


Też mam, polecam.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 13:57 
Cytuj  
Apropo tematu
Juz jest jakos scrackowane ale na kompie mojego brata
Radeon HD2600XT, Core 2 Duo e4400, 2gb RAM
Nie ma mozliwosci zmiany rozdzielczosci czyli jakos tak 800x600 chyba...
I gra sie lekko tnie na mid-highu.
No niestety lepiej zeby grac na medium detalach ale wyzszej rozdzielczosci :(
Tylko scrackowana wersja tak ma czy oryginaly tez? :p


_________________
Obrazek

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 15:17 
Cytuj  
Ah my bad Atherius. Chciałbym żeby już wyszedł i tyle :) .


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 16:30 
Cytuj  
zaczalem ostatnio przegladac ten releaselog...

taka ciekawostka ktora pewnie umknela wielu z was, bynajmniej mi :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Jagged_All ... agged_Edge


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 17:26 
Cytuj  
dla milosnikow homm polecam king's bounty.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.