mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna strona

Polska failnie?
Nein 25%  25%  [ 33 ]
Ja 65%  65%  [ 87 ]
Ich weiß nich 10%  10%  [ 13 ]
Liczba głosów : 133
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 08:21 
Cytuj  
Dokładnie, wolałem oglądać taki mecz jak wczoraj w którym poszliśmy poniekąd na wymiane ciosów, dostaliśmy w morde i narazie, niż tak jak dwa lata temu - obrone Częstochowy.

Ciekaw jestem co zrobi Leo z Rogerem, z jednej strony Polska z nim grała sporo lepiej, z drugiej imo nie da się grać jednocześnie z nim i Źurawskim, czy trener postawi na średnio lubianego w kadrze brazylijczyka zamiast kapitana reprezentacji ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 08:28 
Cytuj  
mam nadzieje , Zuraw byl chory i to bylo widac w jego dyspozycyjnosci , mialem Rogera za 2 Olisadebe ale jednak mile mnie zaskoczyl


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 08:28 
Cytuj  
Polacy pokazali sie o niebo lepiej niż 2 lata temu, niestety błędy obrońców wykorzystał Podolski a my błędów Niemców nie umieliśmy wykorzystać, ale ja sie nie przejmuje teraz, w drugiej połowie były momenty gdzie Polacy gnietli Niemców i to daje optymistyczne nadzieje na mecze z Austria i Chorwacja :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 09:08 
Cytuj  
A wszystko wina FIFY i ich niechęci do unowocześniania przepisów, wykorzystywania nowinek technicznych ;)

W meczy Polska-Niemcy dwa gole (z trzech na tym EURO) zostały strzelone/nieuznane po kontrowersyjnych sytuacjach dotyczących spalomych. Ja sie zatsnawiam jak sędzia liniowy w ciagu sekundy może podjąć dobrą decyzje skoro po kilkuminutówym przewijaniu akcji na kamerach można mieć wątpliwości.

Zwalanie 'winy' na spalone to oczywiście nonsens, ale denerwuje fakt że ten mecz móglby sie potoczyć inaczej gdyby inne decyzje sędziego. Może i te decyzje były słuszne - nie mam pojęcia, ale sędzia nie ma możliwości wychwycić kilkucentymetrowych spalonych i jego decyzja w takich momentach to loteria.

A wracając jeszcze do czysto sportowych wywodów, to mam nadzieje że ten kryzys Krzynówka i Smolarka to tylko taki na jeden mecz bo bez nich w przyzwoitej formie to nawet z Austrią będzie ciężko.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 09:10 
Cytuj  
hehe to kiedy chlopaki wracaja do domu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 09:34 
Cytuj  
Co ty masz do smolarka? To jest napastnik, napastnik zyje z podan pomocnikow, a u nas pomoc to 3 pilkarzy: krzynowek, zuraw, lobodzinski. Lobo zagral naprawde dobry mecz, krzynowek slabo - duzo strat, malo dosrodkowan, zurawski - poza 1 strzalem zupelnie niewidoczny. Z taka pomoca to Smolarek gowno zrobi, szczegolnie ze jak sie gra jednym, filigranowym napastnikiem na takie dwie wieze jak obroncy Niemiec i nie gra sie temu napastnikowi absolutnie zadnych prostopadlych pilek.

Co do Rogera to mam nadzieje, ze zagra od poczatku zamiast Zurawia, ktory to kolejny raz w meczu o stawke daje, krotko mowiac, dupy. Jak dla mnie czas tego pana sie juz skonczyl w naszej reprezie, to jego 3a wileka impreza i 3i raz zawala ja przykladowo.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 09:40 
Cytuj  
Dobry tekst na gazeta.pl:

"Mariusz Lewandowski z kolei był najlepszym Polakiem na boisku do czasu pojawienia się Rogera. A potem wciąż był najlepszym Polakiem na boisku."

Co nie zmienia faktu, ze nieprawdziwy. Najlepszym polakiem na boisku byl chyba Podolski (coz, ze folksdojcz) ;-)

Ale nie przejmujscie sie chlopaki. Dokopiemy im w polfinale.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 09:53 
Cytuj  
Ale nie przejmujscie sie chlopaki. Dokopiemy im w polfinal

dobre, u make my day!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 10:00 
Cytuj  
I o to chodzilo!


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 10:45 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1765342,11,item.html pr0


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 11:20 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
http://wiadomosci.onet.pl/1765342,11,item.html pr0


rotfl

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 11:31 
Cytuj  
Zapomniał jeszcze o ich rodzinach, wszystkim ogolić głowy i wykopać za granicę.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 11:43 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Polacy dziękują Hamiltonowi, że wybrał Raikonnena. :lol:


Pierwszy raz sie z Toba zgodze. A moze:

"Polacy dziekuja Anglikom za Hamiltona" ? :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 12:11 
Cytuj  
Jakie mecze gra Polska na Mistrzostwach?
Otwarcia, o wszystko, o honor.

Kogo spotkają polscy piłkarze w 2giej rundzie?
Kibiców na Okęciu


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 12:32 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Co ty masz do smolarka? To jest napastnik, napastnik zyje z podan pomocnikow, a u nas pomoc to 3 pilkarzy: krzynowek, zuraw, lobodzinski. Lobo zagral naprawde dobry mecz, krzynowek slabo - duzo strat, malo dosrodkowan, zurawski - poza 1 strzalem zupelnie niewidoczny. Z taka pomoca to Smolarek gowno zrobi, szczegolnie ze jak sie gra jednym, filigranowym napastnikiem na takie dwie wieze jak obroncy Niemiec i nie gra sie temu napastnikowi absolutnie zadnych prostopadlych pilek.

Co do Rogera to mam nadzieje, ze zagra od poczatku zamiast Zurawia, ktory to kolejny raz w meczu o stawke daje, krotko mowiac, dupy. Jak dla mnie czas tego pana sie juz skonczyl w naszej reprezie, to jego 3a wileka impreza i 3i raz zawala ja przykladowo.


Częściowo masz racje, jednak rola napastnika to nie tylko stanie w miejscu i czekanie na podania od pomocników, on musi pokazywać się do gry, właśnie tego brakowało wczoraj często odf Smolarka, za mało gry bez piłki, za statycznie.

Co do Roger vs Żurawski to nie jest to taki proste jak piszesz, owszem pod względem sportowym Roger na chwile obecną prezentuje się znacznie lepiej, jednak nie wystawienie Żurawskiego mogło by źle wpłynąc na morale i atmosfere w drużynie.

Jak zwykle pare celnych uwag


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 12:43 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5293215,Orzechowski__odebrac_obywatelstwo_Podolskiemu.html

News dnia :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 13:09 
Cytuj  
sprawdzasz czasem topic zanim cos napiszesz?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 13:20 
Cytuj  
Zawsze, ale Ciebie mialem do dzis na ignorze. W zwiazku z tym, z napisales cos wartosciowego zostales niniejszym usuniety z listy ignorowanych ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 13:25 
Cytuj  
omg, "YOU'VE BEEN LIVING IN A DREAM WORLD, NEO"


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 13:31 
Cytuj  
Leo, why ?!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.