mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 14:55 
Cytuj  
mowie ze na blackcats sa nietylko gry na xboxa, ale takze zmodyfikowane wersje tych gier dla przerobionych x360 ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 14:58 
Cytuj  
a po co mi zmodyfikowane jak chce tylko na starego xboxa?
coraz 'ciezszy' sie robisz ashton.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 15:02 
Cytuj  
mowisz ze ciezko z grami na xboxa, wiec mowie ze na blackcats sa nie tylko zwykle gry ale i dodatkowo zmodowane wersje :)

na bitgamer sa nawet paczki zawierajace scenowe releasy podzielone na kazda litere i region :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 15:06 
Cytuj  
aha no to fajnie.
no ja juz tez znalazlem ulozone wedlug alfabetu :)
i na szczescie nie na jakis zjebanych torrentach :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 15:08 
Cytuj  
http://www.xboxisozone.com/ ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 15:15 
Cytuj  
Have you gone Premium yet?
Unlimited downloads at up to 10mbps for only $6 per month!

dobre gokus :)

torrenty nadaja sie tylko do anime niestety, nad czym ubolewam od lat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 15:16 
Cytuj  
Ja nie uzywam czegos takiego :D Wspolokator mi tylko wspominal, ze stad bral gry na xbox'a - nie mowil, czy za darmo, albo czy szybko :p

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 15:28 
Cytuj  
do anime lepszy jest irc :(
z torrentow korzystam jak mi sie niechce sprawdzac pack # i tylko przy nowszych releasach...


torrenty sa najlepsze do warezu, rs jest dla laikow co niepotrafia sobie zalatwic wstepu na zamkniete trackery albo utrzymac konta...


z gory zaznaczam ze mam calkiem niski upload, neostrada 6mbit... jednak niemam problemow z ratio, sciagam szybko, wiekszosc czasu max lacza... jedyne problemy jakie mam przy sciaganiu to miejsce na hdd..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 15:38 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
rs jest dla laikow co niepotrafia sobie zalatwic wstepu na zamkniete trackery albo utrzymac konta...


Albo ludzi ktorzy maja w dupie seedowanie i wola wydac xxx zl rocznie za samo dl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 15:42 
Cytuj  
ashton tak samo z torrentami. sa dla laikow, leniuchow i lamerow :)
nie osadzaj wiec innych bo lepszy nie jestes.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 15:43 
Cytuj  
RS w najdroższej opcji czyli kartą na RS kosztuje 29 zł za 30 dni - przy najdroższej opcji czyli za jedyne 30 dni.

chyba każdy sie zgodzi że tanio.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 15:47 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Ashton napisał(a):
rs jest dla laikow co niepotrafia sobie zalatwic wstepu na zamkniete trackery albo utrzymac konta...


Albo ludzi ktorzy maja w dupie seedowanie i wola wydac xxx zl rocznie za samo dl.


Dokladnie. W dupie mam seedowanie, zastanawianie sie czy zostawic kompa wlaczonego czy nie, sprawdzanie jakie mam ratio zeby czasem mnie wywalili oraz zalatwianie invitow. Kiedys jak bylem mlodszy to sie w to bawilem - w czasach kiedy dostep do prywatnych trackerow i posiadanie nowosci zaraz po premierze budzily zazdrosc calej dzielnicy a i kase mozna bylo na tym lekka zrobic. Teraz? No thx.

Place klka dolcow miesiecznie i sciagam co chce, jak chce i kiedy chce. Rowniez z max lacza. W dodatku nawet gdy sciagam pliki wrzucone do netu nielegalnie to nie lamie polskiego prawa karnego.

RS ma same plusy a IMHO technologia P2P jako sposob wymiany plikow jest na wykonczeniu, kwestia paru lat i zapomnimy o torrentach, tak jak zapomnielismy o min. eMule.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 17:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
RS w najdroższej opcji czyli kartą na RS kosztuje 29 zł za 30 dni - przy najdroższej opcji czyli za jedyne 30 dni.

chyba każdy sie zgodzi że tanio.

Rozloz na 3 lepkow i masz po dychu ; p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 17:40 
Cytuj  
podołam :P wole rozłożyć na 2 łącza. są ograniczenia co do ilości pobranych plików lub prędkości czy tylko to 25GB na 5 dni ?


_________________
psn

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 17:47 
Cytuj  
Nadal nie rozumiem, o co wam chodzi z tym ratio, trzeba byc naprawde zacofanym by miec z tym problemy, pilnowanie ? zalatwianie invitow ? nigdy nie kombinowalem by dostac invite na jakis tracker...

zero limitow, zero szukania linkow na forach. szybko sprawnie etc.

p2p na wykonczeniu ? rotfl
kwestia paru lat ? rotfl^2

chyba kabraksiku od niedawna masz internet... p2p staje sie coraz bardziej powszechne, szczegolnie wlasnie dzieki torrentowi.

starczy kilka pozwow by twoje kochane rs poszlo w uj, z torrentami jednak tak latwo sie nie wygra :)

ale ciesze sie ze coraz wiecej osob uzywa rs :) dzieki temu odciagniecie ogien od stron torrentowych na jakis czas :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 17:51 
Cytuj  
Ja nie mam problemu z seedowaniem per se. Mam ratio 2.0+ w tej chwili, mam problem z seedowaniem 48h w przeciagu 7 dni. Zakladajac ze mam 6h dziennie wlaczony komputer przez 7 dni, nie da rady tego zrobic. Musze wiec dokladac do interesu, i zastanawiac sie czy kazdy torrent rzeczywiscie mi jest potrzebny. Wynikiem czego cala ekonomia trackera leci w dol, bo ludzie zamiast sciagac i dzielic sie plikami, to czaja sie tylko na to co jest im niezbedne.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 17:57 
Cytuj  
Dlatego istnieja rozwiazania typu Fribi/Golden Torrents, FreeLeech, Seedpoints i inne tego typu pierdolki :)

anyway, osobiscie niepotrafie spac bez wlaczonego komputera...
kiedys na sdi byl odpalony cale noce bo wolno szlo, teraz seeduje, czasami sciaga bardziej rare stuff ;P

nic nie usypia lepiej niz szum coolerow i stukot hdd :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 18:01 
Cytuj  
ashton jak ty kiedys cos zrozumiesz to nastapi koniec swiata.
wbij sobie do pustego lba, ze nie kazdemu pasuja torrenty.
i wiekszosc w dupie ma twoje zajebiste prywatne torrenciki :)
dla 'normalnych' ludzi wygodniej zaplacic 10$, sciagnac, zapomniec.
i nie pierdol glupot. musisz pilnowac, musisz seedowac itd. itp. jak ktos ma troche innych rzeczy na glowie w zyciu, poza siedzeniem przy komputerze i piciem kawy to takie 'drobiazgi' juz go pewnie denerwuja.
co nie zmienia faktu, ze zajebiscie sie czyta dramy na twoich prywatnych 'trackerach' o udostepnianiu releasow na innych stronach itd. itp.
i ile im 'wplat' brakuje zeby przezyc do konca miesiaca.
i tak jak rs usuwa linki tak twoje torrenty pojda w piach z tego co powoli widac.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 18:19 
Cytuj  
Dla normalnych ludzi wygodniej kupic produkt...

Placenie za nielegalny soft jest be, i niemoralne ;P

a co do ratio, jak juz powiedzialem nic nie pilnuje:


Cytuj:
Welcome back, [cut]
[Power User]

3 (0 New) 0
Ratio: 2.128
Uploaded: 47.36 GB
Downloaded: 22.25 GB
Active files: 24 0
Invites: 4


Cytuj:
Welcome back, [cut] [logout] Invites: [2] My Bookmarks My Requests
Ratio: 3.783 Upload: 41.47 GB Download: 10.96 GB Active: 3 0


Cytuj:
Uploaded Total Uploaded: 498.08 GB Actual Uploaded: 331.42 GB SP Credited Upload: 166.65 GB
Downloaded 202.80 GB
Share Ratios Ratio: 2.455 Actual Ratio: 1.634


Cytuj:
Welcome back, [cut] [Logout] [Invite Someone 1 invitations left]
Ratio: 1.998 Uploaded: 112.85 GB Downloaded: 56.49 GB Slots: Unlimited slots


Cytuj:
Witaj ponownie, [cut] (Power User) [ wyloguj ] Dostępny: Tak
Ratio: 4.4218 Wysłano: 472.5151 GB Pobrano: 106.8608 GB



sciagam to co mnie interesuje, czasami cos dla rodziny, sprzet odpalony 24/7 od lat.


co do dramy - nigdy nie czytalem niczego takiego, donate sa dobrowolne.


Jezeli ja niemam problemow na przecietnym adsl. Nie uzywam zadnych seedboxow etc, to tym bardziej nie wiem co tak skomplikowanego widza inni...

zreszta, jak dla mnie latwiej cos sciagnac z tych torrentow niz z rapida.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 18:24 
Cytuj  
takich jak Ty dorwa predzej czy pozniej i to w pierwszej kolejnosci. mozesz miec super prywatny tracker, ale do kazdej sieci prywatnej osoby zajmujace sie szukaniem piratow moga przeciez inva zdobyc ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.