mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 02:52 
Cytuj  
Po tym co mowi Szangdzunsten pewnie oni...

Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 04:36 
Cytuj  
Trafiają się idioci, którzy sprzedają na ulicy - nawet w takim Tczewie. Tyle, że zbyt długo to oni nie stoją. Mam biuro niedaleko jednej z dyskotek i czasami jak nie ma policji w okolicy to stoją nieletni w pobliżu. Możliwe, że handlują marchewką - nie wnikałem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 09:47 
Cytuj  
@up

Ja dostałem w palnik w Tczewie jako żołnierz. Popierdolone miasto. Kompletnie nic nie zrobiłem. Przyznałbym się gdyby coś było, ale po prostu stałem na peronie z komórką w dłoni.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 10:21 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Nie wiem, albo Zangszangcung za dlugo mieszkal w USA i mu sie poprostu pomylilo Baltimore z Czestochowa

Też sobie pomyślałem, ze zanim go zjade to sie zapytam czy nie mieszka na lafayette w Baltimore ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 10:21 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
kto by tam chcial studiowac ;p


jak ktos nie chce studiowac jezykow to rzeczywiscie nie ma tam czego szukac :) , ale jak ktos ma zaciecie do francuskiego to moge polecic czestochowskie Kolegium do ktorego warto isc chocby dla jednej osoby:Basi Kosty ktora nawet z kompletnego debila zrobi romaniste


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 12:32 
Cytuj  
a fajna jest? ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 16:38 
Cytuj  
nie , bardzo...nawet pod kategorie milf nie bardzo podpada :)
ale bedziesz mial tam tabuny zgrabnych , ladnych dziewiętnastolatek , przy minimalnej konkurencji :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 16:43 
Cytuj  
polibuda w świętym mieście jest taka zła? oj to niedobrze, brałem ją pod uwagę jako miejsce mojej przyszłej edukacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 17:00 
Cytuj  
ja myślę że ta zła estyma jaką sie "cieszy" jest nieco przesadzona ....co prawda informatyka stosowana na wydziale budowy maszyn jest z deko przeładowana wiedzą z zakresu przetwarzania materialow (sterowanie tokarką numeryczną) w mojej opinii ...niemniej kogoś może interesowac tego typu zastosowania IT w tym danym segmencie . Na ostatnim roku dochodza labki z procesow spawania i mozesz sobie zrobic certyfikat TIG (nierdzewki) za niewielkie pieniadze (ja placilem ok 400 zl za calosc z egzaminem ) , cert jest honorowany w UE . Sa tez "epizody" z zakresu robotyki (sterowanie prostym robotem , na zaliczenie trzeba uchwycic przedmiot i przeniesc nim w konkretne miejsce ) , wyklady z AI (mierny prowadzacy byl , moze teraz jest lepiej) , jako zajecia dodatkowe na 3 roku mozna bylo sobie wybrac dosyc ciekawe zajecia z mechaniki samochodowej , oczywiscie z naciskiem na informatyke , czyli komputerowo sterowane uklady przelozenia napedu , wtrysku paliwa itd...

problemem sa "niezyciowi" prowadzacy z mocno osadzonym w poprzedniej epoce mysleniem , sa mlodsi , bardziej nastawieni pro studencko ale w mniejszosci i niestety Pcz nigdy specjalnie nie wychodzila do studentow przynajmniej w dziale IT , w dziekanacie ruletka , albo cos zalatwisz albo nie ale to akurat rak wielu uczelni

jak chcesz sie nauczyc to sie nauczysz obojetnie gdzie bys nie poszedl , Pcz nie jest specjalnie prestizowa , wyposazona tez moglaby byc lepiej
ale swoje zadanie spelnia

jak masz do wyboru lepsze uczelnie w innych miastach to idz tam , Czestochowa nie zyje zyciem studenckim , mlodych ludzi stosunkowo jest tu niewiele i liczba spada z roku na rok , reasumujac...nie polecam specjalnie chyba ze nie masz szerszego wyboru


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 17:01 
Cytuj  
To chyba filia tej z Gliwic, i o ile w Gliwicach poziom jest dobry, to o Czewie same zle rzeczy slyszalem, zwlaszcza o zaocznych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 12:37 
Cytuj  
jeszcze odnosnie murzynow Asmax , to w czwie jest bardzo malo obcokrajowcow , a zwlaszcza czarnych , oprocz native speakerow zatrudnianych przez uczelnie , ktorzy i tak nie zabawiaja u nas dlugo
to wiecej jest wlochow ktorzy wykorzystujac ze JP2 byl papiezem
pootwierali knajpki na alejach i zostali , jest tez troche hiszpanskojezycznych
facet z Kuby (swietny gosc btw) , moja byla lektorka , dziadek z Andaluzji
...ale miasto jest raczej homogeniczne

jak sa czarni to raczej pielgrzymi , albo faceci polek :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 17:38 
Cytuj  
Ostatnio slyszalem ze rektor Politechniki Śl. podjal decyzje o utworzeniu wydzialu lingwistycznego... zal, poprostu zal. Rozumiem ze maja klopoty finansowe, ale studia humanistyczne na polubidzue to juz lekka herezja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 18:43 
Cytuj  
u mnie na 4 i 5 roku dali pelno humanistycznych przedmiotow, za duzo, to raz. Ale druga rzecz podejscie tych pań... "przeprowadzimy zajecia w formie zabawy" wtf.


_________________
.

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 19:19 
Cytuj  
@Highlander
wo?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 19:55 
Cytuj  
AE poznań. No dobra nie bylo tak doslownie ale na przedmiocie "techniki komunikowania SIĘ", pytano nas z jakimi kolorkami kojarzy nam sie nasz wydzial i inne wydzialy, pewnie laska doktora na nas chciala robic :S

dla mnie te humanistki z uam co przychodzily byly jak z innej planety.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.