mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 21:24 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
@mrynar

Pewnie dlatego ze trzeba w niego kliknac a nie wyskakuje sam na forum.

Co to sie stalo z ludzmi ostatnio.
Takie rzeczy jak nie ninja-edytowanie postow (nawet wlasnych), czy NSFW w miejscach do tego przeznaczonych to jedne z podstaw zachowania sie jednak.
A nie oszukujmy sie, ani ty, ani roball nie poruszacie sie po internerdzie od wczoraj czy 2 lat. Wypadaloby trzymac sie pewnych standardow niezaleznie od tego co dzieje sie na tym konkretnym forum.


Generalnie sie staram trzymac standardow, nawet nie linkuje zadnych hard rzeczy. To zdjecie mi sie strasznie soft wydalo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 21:49 
Cytuj  
Bo jest soft. Nie wiem o co ten szum.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 21:57 
Cytuj  
o to, ze powinno byc tak czy inaczej we flames imo.
nie wspominajac o tym, ze jest tak samo chujowe jak twoje zarty mrynar.
nie wiem czemu, ale mam wrazenie, ze ostatnio troche ci odpierdala nie w ta strone co trzeba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 22:22 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o to, ze powinno byc tak czy inaczej we flames imo.
nie wspominajac o tym, ze jest tak samo chujowe jak twoje zarty mrynar.
nie wiem czemu, ale mam wrazenie, ze ostatnio troche ci odpierdala nie w ta strone co trzeba.


Moze i mi odpierdala. Skoro taki wytrawny internetowy psycholog ma takie spostrzezenie to musze sie nad tym glebiej zastanowic. Na szczescie za tydzien urlop i sobie od siebie odpoczniemy.

Mendol przyznaj sie zona cie przylapala jak miales dupe na ekranie i dlatego sie spiales, bo nie wierze, ze az taka pipka jestes.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 22:24 
Cytuj  
biorac pod uwage, ze nagle zaczely cie bawic takie obrazki, to wnosze, ze jednak brakuje ci zony.

a wpierdalanie dup, penisow juz w kazdym temacie jest przegieciem wedlug mnie i tyle.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 23:10 
Cytuj  
Tęgo się uśmiałem czytając ten temat, big thx za poprawienie humoru :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 23:21 
Cytuj  
Obrazek jest po prostu NSFW i jakbym sobie czytał temat na zajęciach czy w pracy, ktoś spojrzy przez ramię itd. A do takiego flames w robocie/na zajęciach nie wchodzę, bo wiem jaka tam kultura + linki są.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 09:53 
Cytuj  
ja rozumiem ze tu prezentujemy swoje forumowe talenty? :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 01:29 
Cytuj  
Mendol za kazdym razem probuje udowodnic jaki to on jest ulozony i rozgarniety w sprawach forum ( i nie tylko ) o ktorych tak naprawde pojecia nie ma. To ze jebniesz posta jak kloca w kiblu w kazdym mozliwym miejscu nie czyni Cie innym. Jestes tak samo pojebany jak 99% spolecznosci tego forum, tyle ze ta wiekszosc ma wyjebane na to co sie pisze i traktuja to RACZEJ przez pryzmat. Ty jednak, za kazdym razem zachowujesz sie jakbys mial cieczke i mialo Ci za chwile dupe rozerwac. Dude - chill...

PS: Dajcie mu w koncu tego moderatora i niech wypierdala. Zasluzyl na awans.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 01:44 
Cytuj  
Ma moda Rifta. I zasadniczo to roball, ale nie tak dowcipny.
Moim zdaniem i tak to za wiele.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 02:54 
Cytuj  
Ta wszyscy kurwa atakują potencjalnych spamerów, "for teh lulz" a nie dla dobra forum. Sam pamiętam jak chciałem wykazać się inicjatywą w trade i pośredniczyć w wymianie, to mnie od scamerów wyzwali. Banda innowierców i zdrajców narodu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 11:17 
Cytuj  
WilkuDemon napisał(a):
Ta wszyscy kurwa atakują potencjalnych spamerów, "for teh lulz" a nie dla dobra forum. Sam pamiętam jak chciałem wykazać się inicjatywą w trade i pośredniczyć w wymianie, to mnie od scamerów wyzwali. Banda innowierców i zdrajców narodu.


opowiedz nam o tym chetnie cie wysluchamy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.