mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 23:22 
Cytuj  
Batman: Year One
Jeden z najlepszych komixów, w formie animowanej. Przeniesiony praktycznie każdy kadr, zero głupich dodatków itd. Gorąco polecam. Teraz robią Dark Knight Returns (my all-time favorite) i po tym co widziałem tutaj - Wierze że podołają :3


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 03:27 
Cytuj  
MANNA

polska komedia sci-fi

jak ktos nie widzial polecam. Filmu w kinach nie bylo bo to konkursowy. Do obejrzenia w 8 czesciach na jewtubie


_________________
oumn da lololegend

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 08:40 
Cytuj  
No więc tak. Jestem fanboyem Marvela. Z DC lubię tylko Batmana, Green Lanterny i Lobo. Ostatnio obejrzałem Batman Year One, co pisałem wcześniej. Że komix był uznawany przez wiele serwisów zajmujących się tym na co dzień za najlepszy komix o Batmanie i komix w ogóle - byłem pod wrażeniem ekranizacji co także napisałem już wcześniej.

Bez żadnego PG-rated shitu, przeniesiony w 100% kadr po kadrze na ekran. Postanowiłem więc dać DC szansę, i obejrzałem "Green Lantern: First Flight" i "Green Lantern: Emerald Knights". 7.5-8/10 i 8.5-9/10. Nie nadużyli mojego kredytu zaufania. Zdecydowanie polecam. Zdziwiłem się szczególnie, że lecą słowa typu "Bitch" "Whore" itd. Cieszy mnie, że wyszliśmy z czasów kiedy animacje na podstawie komixów są bajeczkami dla dzieci, z lekko nawiązującym metaplotem. A porównując do tragicznego filmu - To już w ogóle cud, miód i orzeszki.

Żeby nie było tak różowo, animacje o Supermanie są...Dziecinne w ch, ale zakładam że to wina Supermana (Nie potrafię się odnieść do komixów, bowiem nie znoszę) a nie spieprzonej ekranizacji.

Tl;dr:
Batman Year One - 10 na 10
Green Lantern: First Flight - 7.5/8 na 10
Green Lantern: Emerald Knights - 8.5/9 na 10.

Oceny Fanboya.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 paź 2011, 04:46 przez WithnesS, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 23:42 
Cytuj  
ja oglądnąłem (hrhrhr) Kapitana Amerykę podobał mi się, 7/10
<3 design "nazistów"


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Posty: 14
Dołączył(a): 16.05.2010
Offline
PostNapisane: 19 paź 2011, 09:32 
Cytuj  
CheGee napisał(a):


IMO
http://film.onet.pl/filmy/katalog/gora- ... ,film.html

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2011, 11:32 
Cytuj  
Dzięki za poprzednie tytuły horrorów. Teraz pytanie, czy ktoś oglądał już "Baby są jakieś inne" ? co sądzicie ? i czy warto ruszyć tyłek do kina ? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2011, 12:02 
Cytuj  
gokus napisał(a):
Dzięki za poprzednie tytuły horrorów. Teraz pytanie, czy ktoś oglądał już "Baby są jakieś inne" ? co sądzicie ? i czy warto ruszyć tyłek do kina ? :)


Nie warto!

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2011, 13:23 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
gokus napisał(a):
Dzięki za poprzednie tytuły horrorów. Teraz pytanie, czy ktoś oglądał już "Baby są jakieś inne" ? co sądzicie ? i czy warto ruszyć tyłek do kina ? :)


Nie warto!
czyli warto, polecam serdecznie


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2011, 14:09 
Cytuj  
Ale mynar jest przebiegly. Umyslnie tak napisal, zebysmy poszli i zalowali potem.
Wszystkie skowronki cwierkaja, ze kicha.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2011, 14:38 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ale mynar jest przebiegly. Umyslnie tak napisal, zebysmy poszli i zalowali potem.
Wszystkie skowronki cwierkaja, ze kicha.


Idzcie i zalujcie.

Jako wielki fan Dnia swira i Chrystusow musze z przykroscia napisac, ze to najslabszy film na ktorym bylem od wielu, wielu lat.
Film moze sie podobac niektorym laskom, bo przedstawia zalosny (i na szczescie nieprawdziwy) obraz facetow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2011, 15:49 
Cytuj  
to chyba tylko tczewiak moze ocenic?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2011, 16:09 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to chyba tylko tczewiak moze ocenic?


mam nadzieje ze tczewiakowi sie spodoba!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2011, 17:32 
Cytuj  
A co? Malują się jak mrynar?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 22:06 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=i-M5Qx57_UU
moze byc fajne :)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 02:25 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=7ikVXJ7cn70

Nie wiem czy było.

;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 09:56 
Cytuj  
WRESZCIE obejrzalem Memento - 9/10. Nolan jest genialny, bo tworzy filmy ktore sa czyms pomiedzy kinem ambitnym i kinem rozrywkowym.

Zdecydowanie moj ulubiony rezyser na teraz.

Nie widzialem tylko Following.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 14:05 
Cytuj  
O, dzieki - nie wiedzialem, ze nakrecil jeszcze Following. Tez musze zobaczyc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 15:19 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
O, dzieki - nie wiedzialem, ze nakrecil jeszcze Following. Tez musze zobaczyc.


To jego pierwszy film pelnometrazowy, trwa tylko kolo godziny. Zobaczyc warto, ale ponoc arcydzielo to nie jest.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 20:55 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
WRESZCIE obejrzalem Memento - 9/10. Nolan jest genialny, bo tworzy filmy ktore sa czyms pomiedzy kinem ambitnym i kinem rozrywkowym.

Zdecydowanie moj ulubiony rezyser na teraz.

Nie widzialem tylko Following.


tylko 9? a Sammy Jankis blefował czy nie? :>

a Following też świetne, jest jeszcze Doodlebug (short film, zobacz sobie na tytube)

--

z filmów które ostatnio widziałem :

The Tunnel - kolejny thrill typu found footage z przyciężkawą atmosferą, takie BWP w tunelach i piwnicach, całkiem si

The Caller - typiara dostaje serie telefonów od jakiegoś stalkera, sęk w tym że on dzwoni...z przeszłości ; film jest średnio dobrze zrealizowany ale główny patent z time paradoxami itp trzyma za jaja aż do końca

Insidious, Last Exorcism, The Rite - 3x kał o opętaniach, 3x strata czasu

Thor - solidny stuff, myślałem że z takim kiepściutkim hirołem nie da się zrobić nic fajnego ale tu wyszło to ok, dobrze że było trochę głupkowatego humoru bo film tego typu robiony "na serio" byłby nie do przetrawienia

X-Men First Class - bardziej udane od Thora, nieźle dobrani aktorzy do Xaviera/Magneto, jak ktoś się jara xmenami i wie who is who to będzie zadowolony z fan serwisu~

Karaiby z Piratów 4 - weaksauce, z fajnych rzeczy został tu tylko Depp, mozna obejrzeć ale do poprzednich części nie ma startu

The Girl With The Dragon Tattoo (szwedzka wer) - najlepszy film jaki widziałem w tym roku, dwie kolejne części z trylogii już nie były takie dobre ale jedynka jest świetna ; Noomi Rapace to moja nowa fav aktorka, genialna rola wściekłej suki, już się cieszę na myśl że wrzucili ją do Prometheusa, bo daje radę wch, storka też bdb ; imo nie ma szans żeby Fincher swoim remakiem przebił tą wersję

Drive - bardzo się podobał, a najbardziej podobał się OST z Social Network doklejony do screenera, pasował idealnie 8)

Tree of Life - tutaj mam problem co napisać o tym filmie, trudny, trochę artsy, zamieszczenia kilku scen do tej pory nie rozumiem, byłem ostro zszokowany że ktoś miał odwagę w ogóle wrzucić *takie* sceny ; no i super rola Brada ; ogólnie po obejrzeniu przez godzinę patrzyłem w ścianę i próbowałem to jakoś ogarnąć T_T jak ktoś lubi puzzle na tydzień i brainwash to polecam, interpretacji na imdb jest pewnie z milion

Paranormal Activity 3 - dla fanów 1 i 2, BWP, Rec'ów, found footage, shaky cama, creepy dziewczynek itp ; powiem tak : jeśli nie odwrócicie wzroku od ekranu przez cały film to jesteście nieźli :) POV z oczu i fakt bycia biernym widzem terroryzuje czaszkę strasznie, ratowałem się patrzeniem na zegar w kamerze, są też nowe triki na straszenie , takie ze cała sala najpierw się śmiała żeby za chwile się obsrać - reakcje są priceless :lol: ambient w tym filmie tez mnie ownuje za każdym razem ; thrill dla mieszczuchów uderzający w temat braku safety, nikt nie lubi jak coś mu puka i stuka w domu, ten film trafia w moje czułe pkty; niezły jest też motyw że w filmie nie ma żadnej sceny z trailera - niezła zagrywka ; reklamowane zakończenie "The Last 15 Minutes Will Mess You Up For Life" faktycznie pizga ostro, z kina wyszedłem zmrozony i wystraszony, dlatego klikam lajka.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 21:24 
Cytuj  
Piraci 4 - za wejście Hiszpanów - 10/10. Najbardziej zaskakująca scena od wielu miesięcy.
Thor - w marvelu kupa, to w filmie złota nie będzie.
X-meni - kewl. Znam moce i ksywy wszystkich bohaterów. Dlaczego nie grałem w gry komputerowe, zamiast czytać durne komiksy.
Paranolmal - kicha. 1.5 h smęcenia dla 0.5 sec zajebiozy. Nie kalkuluje się.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.