mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 02:22 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Obrazek

Zajebiste nie ma co. Japonczycy nie umia narysowac fajnego robota. Wiekszosc to jakies pokraki/poldemony i inne gowna.


Daimosa w to nie mieszaj, bo pewnie jest starszy od ciebie :wink:.

Dana napisał(a):
To jest mech:

Obrazek

To co wy postujecie to jest pan przebrany w gumowo-plastikowy kostium tratujący miasto zrobione z kartonu :oops:


myslisz ze to jest 'pro' wkleic sobie randomowy concept art nawiazujacy do serii mech-warrior i stwierdzic magicznie ze to jest 'mech'?

Powiedz mi gdzie to ma raczki w takim razie ? bo bez raczek to jest co najwyzej maszyna kroczaca porownywalna do ATST.

Shadhun napisał(a):
Powiedz "nie" gejowym azjatyckim mechom.


meh, ten gejowski azjatycki mech zrobil by twojemu gejowskiemu mechwarriorowemu atst dziadostwu z d^py jesien sredniowiecza


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 02:31 
Cytuj  
Odpieprz się od AT-ST!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 02:33 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Odpieprz się od AT-ST!


sorka to bylo tylko porownanie, w koncu atst nie jest mechem, to co dana wkleil tez mechem nie jest :wink:

a tak btw to atst sa moimi ulubionymi walkerami z SW


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 02:57 
Cytuj  
Oczywiscie ze to jest mech. Na amerykansko/europejski sposob widzenia tychze robotow. Japonski jest zupelnie inny wiec i mechy sa inne. Nieda sie ukryc ze mechwarriorowe mechy sa troszku bardziej realistyczne (jesli mozna mowic w tym temacie o jakimkolwiek realizmie).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mecha

Wiecej jest tam przykladow mechow podobnych do mechwarriorowych niz japonskich robotow z raczkami, nozkami i twarzami.

PS. Jedyna japonska gra w ktorej sa fajne roboty to Metal Gear Solid. :-)

PS2. A najlepsze i tak sa Transformers'y.

Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 08:10 
Cytuj  
Kabraxis: ile mecha anime ogladales i podaj tytuly :) zanim zaczniesz sie wypowiadac w tym temacie przydalaby sie jakas jego znajomosc...


@enhu, coraz bardziej jestem pewny ze gurren lagann ci sie spodoba :)

http://uk.youtube.com/watch?v=K-QyyJLBrxE&fmt=18 - tak sie zaczyna 1 odcinek serii :>

http://uk.youtube.com/watch?v=pO_kUBvknDw&fmt=18 - spoil ale fajna scenka :D

http://uk.youtube.com/watch?v=0rncX-eUBZM&fmt=18 - wejsciowka virala :>

http://uk.youtube.com/watch?v=jC_lSGooF1Y&fmt=18 - trailer :>


Anyway, ta seria to epic i must see jezeli chodzi o mecha anime ;)
Chociaz przyznam ze i mnie odrzucala kreska jak mi kassei jeczal o tej serii ;) Koniec koncow uleglem bo kilka miesiecy mi niedawal spokoju... potem jeszcze go zjebalem ze nie poczekal do konca serii bo musialem czekac na nastepne odcinki ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 08:59 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
@enhu, coraz bardziej jestem pewny ze gurren lagann ci sie spodoba :)


sie pewnie ogladnie jak juz skoncze z wszystkimi gundamami :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 09:03 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Shadhun napisał(a):
Powiedz "nie" gejowym azjatyckim mechom.


meh, ten gejowski azjatycki mech zrobil by twojemu gejowskiemu mechwarriorowemu atst dziadostwu z d^py jesien sredniowiecza

Lol nieprawda.
Mechwarrior art dziadostwo ma lepsze rakiety.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 09:09 
Cytuj  
rakiety sa outdated... beam weapons sa aktualnie standardem ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 09:11 
Cytuj  
Beam Waponz to gej shadhuna omija dodgem po czym wyszczela wionzke rakiet atomowych ktore godzo w waszego geja.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 09:13 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Enhu napisał(a):
Shadhun napisał(a):
Powiedz "nie" gejowym azjatyckim mechom.


meh, ten gejowski azjatycki mech zrobil by twojemu gejowskiemu mechwarriorowemu atst dziadostwu z d^py jesien sredniowiecza

Lol nieprawda.
Mechwarrior art dziadostwo ma lepsze rakiety.


dzisiaj to sie tak robi klikens


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 10:14 
Cytuj  
Hahah, ta wejsciowke freedom z 35 odcinka widzialem chyba ze 100 razy :D

anyway

http://uk.youtube.com/watch?v=D40PMUgMC8A&fmt=18 - Gundam 00, 00 Gundam Activation
http://uk.youtube.com/watch?v=mOxqMWEQMAU&fmt=18 - Gundam 00 S2: Arios, 00 & Seravee


a skoro ci odradzalem gsd, to zarzuce ci tylko fajna scenka jak kira robil testdrive nowej zabawki ;)
http://www.youtube.com/watch?v=L-1ecMnLWKE&fmt=18


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 10:18 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
a skoro ci odradzalem gsd, to zarzuce ci tylko fajna scenka jak kira robil testdrive nowej zabawki ;)
http://www.youtube.com/watch?v=L-1ecMnLWKE&fmt=18


nie ogladne tego spoilera, bo juz mam 30 odcinkow na dysku od wczoraj :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 10:22 
Cytuj  
lol... anyway... dostal dodatkowo drony :>


swoja droga cagali bedzie miala fajnego mecha :) akatsuki :> caly zloty :> bedzie odbijal beam weapons :>


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 10:23 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
lol... anyway... dostal dodatkowo drony :>


swoja droga cagali bedzie miala fajnego mecha :) akatsuki :> caly zloty :> bedzie odbijal beam weapons :>


asz ty~!!!


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 10:27 
Cytuj  
Tyle ze mech zgodnie z definicja to wlasnie bojowa maszyna kroczaca.

W wiekszosci animu sa za to przerosniete robociki humanoidalne na sterydach. I nie rownie dobrze moglyby miec 3 metry wielkosci i napierdalac sie smietnikami w parku. Zrobienie ich x30 nie czyni ich nagle mechami wg klasycznej definicji. Mech to musi byc maszyna, produkt inzynierii, czyli skladac sie powinien z stali, blachy, pneumatyki i lazor pew pew rakiet + luf , nie powiekszony armor cyborga z ludzikiem w srodku.


Cytuj:
Mecha, also known as meka or mechs, are walking vehicles controlled by a pilot, often appearing in science fiction or other genres involving a fantastic or futuristic element. Mecha are generally, though not necessarily, bipedal. In most fiction in which they appear, mecha are war machines: essentially armored fighting vehicles with legs instead of treads or wheels.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 10:30 
Cytuj  
No i co w zwiazku z tym ? jezeli masz na mysli mecha z gurren lagann to polecam wpierw obejzec serie a potem pierdolic :)

Anyway definicja ? skad ? z wikipedii ? moze zapominasz ze wiki moze edytowac kazdy :)

Zreszta, akurat jezeli chodzi o mecha to najwiecej jest ich w anime wiec stfu ;/
To co wy zapodajecie to bardziej geary niz mecha :) Zreszta pewnie nawet nie slyszeliscie o tym terminie, tymbardziej jezeli Metal Gear - ktory nawet ma w nazwie GEAR nazywacie mecha ;)


edit: enhu jak sie nudzisz mozesz obejzec tez filmy Gundam Seed... sporo stuffu zmieniono/poprawiono, wycieto i troche dodano ;) np scenka jak kira przelecial flay ;)
http://uk.youtube.com/watch?v=qxOoPCxA0Mg&fmt=18

edit2: jeszcze jeden gundamowy klip.. intro do gry MSG Climax U.C.
http://uk.youtube.com/watch?v=t4GYTY388Uw&fmt=18


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 11:09 
Cytuj  
Cytuj:
myslisz ze to jest 'pro' wkleic sobie randomowy concept art nawiazujacy do serii mech-warrior i stwierdzic magicznie ze to jest 'mech'?


No fakt, troche to głupie. To jakby wkleić zdjęcie M1A2 Abrams i stwierdzić że to czołg :)

Cytuj:
To co wy zapodajecie to bardziej geary niz mecha :) Zreszta pewnie nawet nie slyszeliscie o tym terminie


Hahaha uhuhu. No właśnie, w Heavy Gear (czy w HG Blitz!) grałem całkiem dużo, tyle samo co w Mechwarriora (czy Battletecha). Różnicę widzę.
No i same Geary są designu Japońca na bazie japońcowego anime (czekaj czekaj, tu posłuże się wikipedią którą każdy może wyedytować...mmmm.....Armored Trooper Votoms!).

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 11:12 
Cytuj  
Spojrzałem na te filmiki z Gundama i...
Te "mechy" wyglądają jak "twój stary robiący laskę wujkowi"... Gejowate.
Ja rozumiem, że to rozwinięte maszynki, a każdy pilot ma takiego mecha o jakim marzy, tylko czemu każdy pilot musi być pedziem?

Jak chcesz Enhu zobaczyć mechy to: Fullmetal Panic, Code Geass.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 11:14 
Cytuj  
nom, dzisiaj nie trzeba sie na niczym znac :) starczy zajzec do wikipedii i mozna udawac specjaliste :>


tczewiak: ktore klipy / z ktorego gundama ;)


ale fakt piloci w gundamach sa czesto w chuj gay i emo ;/


FMP, Code Geass, to chyba podstawy, jak mniemam juz je zaliczyl ;)
jak nie to grzeszy niemilosiernie ;)
Poraz kolejny zreszta przypominam o TTGL ktore jest biblia dla mecha otaku ;)



Swoja droga dziwi mnie ze widzisz gay pilotow w gundamach, poczym polecasz geassa w ktorym charadesign robil clamp :) studio znane z shoujo :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 12:03 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
ale fakt piloci w gundamach sa czesto w chuj gay i emo ;/


po akcji Kiry z Fray raczej ciezko nazwac go gay :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.