mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2015, 16:40 
Cytuj  
prawdziwy polski burak nie wychodzi z hotelu ;)

ja aż tak nie przesadzam ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2015, 23:38 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
prawdziwy polski burak nie wychodzi z hotelu ;)

ja aż tak nie przesadzam ;)


raz wychodzi w trakcie pobytu: zeby pojechac pod piramide, wodospad czy co tam jest w okolicy i zrobic sobie zajebista fotke, ktroa potem mozna sie chwalic przed rodzina

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2015, 23:46 
Cytuj  
I trząść sie w busie? A jak wyniesionych ze śniadania kanapek nie starczy i musieliby coś do jedzenia kupić na tej wycieczce?
Fotografują sie na fototapetach, a niektóre biura już oferują półprofesjonalne sesje na greensscreenie, wystarczy zabytk wkleić.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 09:33 
Cytuj  
Ja w tym roku nastawiłem się na Karaiby i kombinowałem jak zaoszczędzić na wyjeździe. :) Może komuś się przydadzą moje doświadczenia. Ceny w polskich biurach za dwie osoby zaczynają się od 13k. Na razie udało mi się kupić bilety za ~5.2k (z Wawy przez Niemcy). Pewnie jakbym się ogarnął i kupił na wiosnę, to by było 4k. Szukamy teraz jakiegoś hotelu. Oferty all-in są od 5.5k obecnie, hotele 3-4*. Coś dla mało wymagających można wynająć już od 2k za 14 dni, więc tanio. Strasznie nie lubię all-inclusive, wolę żarcie w knajpach ale ten region chyba temu nie sprzyja. Pewnie weźmiemy full w hotelu, a jeśli znajdziemy dobre knajpy lokalne, nie prowadzone przez sieci hotelowe to tam będziemy chodzić. Zdecydowaliśmy się na Punta Canę, bo ma być leniwie, chociaż nie wiem czy się nie wynudzę. Głównie turystyczna miejscowość, niewiele oprócz hoteli tam jest. Podróż po Dominikanie zasadniczo ponoć jak podróż po krajach trzeciego świata, słabe drogi, większe ryzyko przestępczości itp. No ale jakieś zabytki kolonialne w Santo Domingo mam ochotę zobaczyć, do tego ponurkować, najebać się rumem itd. Chciałbym wpaść na Haiti, ale tam chyba teraz tylko bieda i czarni z maczetami biegają.

Tańszą opcją jak ktoś jest zainteresowany są Małe Antyle. Sporo wysp należy ciągle do UK, Francji i Holandii, regularne rejsy. Na Martynikę można dolecieć kupując bilety teraz za około 4k. No ale tam bardziej francuski klimat, a mniej karaibski, nawet w ojro się płaci. ;) Fajne za to mogą być rejsy po Antylach między wyspami (niestety dopiero od listopada), ale z drugiej strony kisić się na mały jachcie godzinami to sam nie wiem czy jest przyjemność.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 09:58 
Cytuj  
kolega byl na dominikanie w maju - placil 1600GBP za dwie osoby all inclusive 14dni i 5gwiazdek. W takie miejsca nie oplaca sie kompletnie jechac w sezonie urlopowym bo placi sie dwa razy tyle za to samo.

My chyba skoczymy na canaries - fajna oferte wczoraj wyluskalem 1500GBP za 4 osoby all inclusive na 10dni. Niestety w sezonie nic taniej nie ma.
Te extrabudzetowe stronki (onthebeach np) to jednak jest niezly walek - masa rzeczy jest oddzielnie platna poczynajac od bagazu (w cenie jest jedynie podreczny) konczac na transferze do lotniska. Na pierwszy rzut oka wychodzi taniej - po podsumowaniu wszystkiego drozej.

Oszczedzanie na FB/AI to tez glupota. Doplata za AI z RO to kwoty rzedu ~200GBP za osobe na 2 tygodnie. Zakladajac, ze jedynie 1/5 posilkow zjesz w restauracji hotelowej to juz sie oplaci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 10:03 
Cytuj  
To nie kwestia oszczędzania. Ja najbardziej lubię opcję same śniadania, a potem obiad i kolację jemy w restauracjach lokalnie. Dzięki temu jesz smaczniej i bardziej różnorodnie. W tym przypadku po prostu nie wiem czego się spodziewać po tej miejscowości, więc chyba wezmą AI. Dominikana latem to pora deszczowa chyba, więc chyba najlepiej październik-maj. My lecimy na koniec września.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 10:14 
Cytuj  
Zastanów się nad half-board, o ile nie zamierzasz drinkowac w hotelowych barach. Będziecie mieli 2 posiłki w hotelu, a trzeci sobie zorganizujecie sami na mieście jeżeli was najdzie ochota.

Ja raz na Lanzarotte wziąłem AI i doszedłem do wniosku, że za mało piję, żeby to miało jakiś większy sens :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 19:31 
Cytuj  
to tak jak my Rzeźnik ;)

Kuźwa chyba z holidaya nici - brat z Polski po tygodniowym zastanawianiu się wykruszył, a sami nie lecimy bo nuda jak cholera. I tak miałbym wyrzuty sumienia bo muszę w Polandzie zęby dokończyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 08:20 
Cytuj  
a ja bede chyba musial piznac jakas grecje ale przeraza mnie ciagniecie sie z 2 maluchami w tym z jednym 8 miesiecznym a drugim zywym srebrem. tesciowa tez nie chce jechac jako nianka. aldzie bym wzial tylko szkoda ze cycek przy okazji nie ma :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 08:22 
Cytuj  
jedz nad polskie morze, mam 2 namiary na fajne osrodki z wyzywieniem, dostosowane dla dzieciakow.
drugi z tego co widzialem, znajomi opowiadali bardzo fajny z basenami, zjezdzalniami itd. itp.
tez myslalem w tym roku pojechac juz gdzies dalej, ale z 2 dzieciakow sobie darowalem.
nad morze 4h samochodem i z baski.

samolotem z dzieciakami bedzie na pewno latwiej, pytanie tylko co chcesz w tej grecji robic, bo jak lezec na plazy to wedlug mnie troche bez sensu :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 08:56 
Cytuj  
Kruwa, szukam domku 2 osobowego (+pies) nad morzem (+5km) na 14-16 sierpnia :[. Ktoś coś jest wstanie polecić?:|

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 09:27 
Cytuj  
Może być w stylu prl nawet :{

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 10:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jedz nad polskie morze, mam 2 namiary na fajne osrodki z wyzywieniem, dostosowane dla dzieciakow.
drugi z tego co widzialem, znajomi opowiadali bardzo fajny z basenami, zjezdzalniami itd. itp.
tez myslalem w tym roku pojechac juz gdzies dalej, ale z 2 dzieciakow sobie darowalem.
nad morze 4h samochodem i z baski.

samolotem z dzieciakami bedzie na pewno latwiej, pytanie tylko co chcesz w tej grecji robic, bo jak lezec na plazy to wedlug mnie troche bez sensu :)



Miałem ten sam dylemat, narazie neichce mi sie tluc 9h samochodem z dzieciakami gdzies, bo dla nich to wazne aby byl pioch i woda, nie docenia tego czy sa nad polskim morzem, czy maladiwy, za male jeszcze sa.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 10:56 
Cytuj  
8-miesieczne to sam miodzik jeszcze. Bezproblematyczne.

Ja mam prawie 2-latka i prawie 5-latke. Na 10s odwrocisz wzrok i juz ich nie ma. Dlatego sami sie na wakacje raczej nie decydujemy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 11:04 
Cytuj  
dokladnie bartus.

marudzisz marek jak stara baba.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 11:44 
Cytuj  
Szukam miejscówki w sierpniu dla siebie z dzieckiem w bieszczadach. Solina? Ustrzyki Dolne? Coś ktoś?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 11:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jedz nad polskie morze, mam 2 namiary na fajne osrodki z wyzywieniem, dostosowane dla dzieciakow.
drugi z tego co widzialem, znajomi opowiadali bardzo fajny z basenami, zjezdzalniami itd. itp.
tez myslalem w tym roku pojechac juz gdzies dalej, ale z 2 dzieciakow sobie darowalem.
nad morze 4h samochodem i z baski.

samolotem z dzieciakami bedzie na pewno latwiej, pytanie tylko co chcesz w tej grecji robic, bo jak lezec na plazy to wedlug mnie troche bez sensu :)


lezec na plazy. ja to robie glownie dla syna a pojade nad polskie morze wydam podbnie a pogody nie bedzie to bedziemy siedziec w pokoju i grac w monopol;/ do tego morze to dla mnie caly dzien jazdy, do tego pewnei na plazy stopy nie wcisne. przeraza mnie tez i ta grecja bo to wozek walizka jakis bagaz podreczny. jak bylo 1 dziecko i lecielismy do egiptu to luzik ale z 2 juz bedzie gorzej. ale czekac az mloda podrosnie tez nie ma sensu bo syn sie burzy a ilez mozna jezdzic na basen czy jeziorko. zona tez nie chce malej zostawiac bo ciagle karmi i dalej chce a jak pojedzie to przestanie. jakos sie przemecze.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 11:57 
Cytuj  
to moze lepiej do wloch, niz do grecji.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 13:25 
Cytuj  
Ja w tym roku byłem na Sycylii i bardzo mi się podobało, morze ciepłe, jedzenie smaczne. Wybierzesz sobie miejscówke z Klubem przyjaciół Itaki, to Ci w ciągu dnia na kilka godzin odejdzie martwienie się o dzieci.


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 15:21 
Cytuj  
wlansie pieniek te scooby do od itaki rzeczywiscie fajne? korzystales :) nic pogadamy na ts.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.