mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 09:59 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dzisiaj rozmawiając z pewnym koleżką przypomniała mi się seria, która czytałem HOHOHO dawno temu, a która pobiera takiego Conana jak średniowiecznego plebejusza:

http://biblionetka.pl/author.aspx?id=714

Czyli Karl Edward Wagner - seria o Kane.

Polecam.


no czytałem to ze 20 lat temu, rzeczywiście dobre. Co lepsze bije nie tylko Conan-a, to chyba z powodu Wagnera nie mogłem przełknąć Sapkowskiego ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 11:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Dzisiaj rozmawiając z pewnym koleżką przypomniała mi się seria, która czytałem HOHOHO dawno temu, a która pobiera takiego Conana jak średniowiecznego plebejusza:

http://biblionetka.pl/author.aspx?id=714

Czyli Karl Edward Wagner - seria o Kane.

Polecam.


no czytałem to ze 20 lat temu, rzeczywiście dobre. Co lepsze bije nie tylko Conan-a, to chyba z powodu Wagnera nie mogłem przełknąć Sapkowskiego ;)


Ta, jak się czyta takie pozycje to podejście później do Sapkowskiego powoduje niekontrolowane wybuchu żałosnego śmiechu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 19:17 
Cytuj  
[cry]
Empik zrobil mnie w chuja. Kulturalnie zamowilem sobie w sklepie internetowym 6 ksiazeczek w czasie promocji "3 za 2". Wszystko wygladalo cacy, a ja sie cieszylem, ze zaoszczedze 50zl. No ale przedwczoraj sprawdzilem stan zamowienia i sie okazalo, ze tylko 1 ksiazeczka miala cene '2gr'. Wiec napisalem szybciutko mejla: WTF? Dzisiaj dostalem 2 odpowiedzi. W pierwszej stwierdzili, ze skoro jedna z ksiazek byla towarem 'zagranicznym', to nie brala udzialu w promocji. Drugi mejl natomiast raczyl mnie poinformowac, ze moje zamowienie zostalo anulowane z powodu 'braku towaru'. GG. Zaraz napisze im hate maila, a potem jeszcze zadzwonie chujow opieprzyc.

Z innych newsow:
Skonczylem I tom 'Retroperspektywy' Martina. Do konca sie czytalo bardzo przyjemnie, wiec w najblizszym czasie nabede tom II.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 19:25 
Cytuj  
Ja męczę 2 część trylogii Hamiltona i na razie z The Night's Dawn daję sobie spokój (na miesiąc conajmniej).
Czytając pierwszą część też miałem mieszane uczucia i teraz dokładnie to samo ale z zupełnie innych powodów. Pomiędzy pierwszą częścią a drugą miałem ponad rok przerwy, Hamilton tak skacze po całej galaktyce i setce głównych boahterów że przez pierwszy tom drugiej serii kojarzyłem sobie zapomniane fakty, twarze i galaktyki.
Za dużo tego wszystkiego..

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 19:28 
Cytuj  
Ja mialem anulacje zamowienia z braku towaru i dostałem takiego mail
Cytuj:
Szanowny Kliencie,

Najmocniej przepraszamy za brak realizacji zamówienia xxxxxxx złożonego w okresie trwania promocji zorganizowanej przez nas z okazji Światowego Dnia Książki.

Zamówienie to zostało przez nas anulowane ponieważ nie otrzymaliśmy od naszych dostawców wszystkich zamówionych książek.

W związku z tym bardzo Państwa przepraszamy za spowodowane niedogodności i prosimy o przyjęcie kodu rabatowego umożliwiającego złożenie nowego zamówienia na warunkach obowiązujących w promocji „3 za 2”.

Kod rabatowy o ID: xxxxxxxx jest ważny do 30 maja 2010.
wpier dostałem tylko maila o anulacji a pozniej tego

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 19:38 
Cytuj  
No to sie wstrzymam, moze tez dostane taki kodzik.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 19:49 
Cytuj  
ja dostalem kod po paru godzinach od anulacji :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 20:03 
Cytuj  
Mozecie polecic jakaś fajną serie/ksiązkę fantasy z zagadkami ?(tzn zajebistą i mega pokręconą fabulą ) ?

I inną pozycje coś lekkiego dla relaksu ;>

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 20:10 
Cytuj  
Kłamstwa Locke'a Lamory, oraz drugą część, Na Szkarłatnych Morzach.

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 20:51 
Cytuj  
Feliks Kres i jego cykl (Strazniczka istnien, Pieklo i Szpada, Klejnot i wachlarz). Pierwsza czesc jest dosc malo pokrecona, ale od drugiej fabula komplikuje sie lepiej niz w brazylijskiej telenoweli, ogolnie fajna lektura, bo nie oszczedza glownych bohaterow.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 21:35 
Cytuj  
A ja Pieśń Lodu i Ognia polece. Mnostwo politycznych intryg i nierzadkie, zaskakujace zwroty akcji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 22:12 
Cytuj  
Malazanska ksiega poleglych> piesn lodu i ognia :p


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 22:18 
Cytuj  
@Archer: Sięgnij po Księgę Całości Kresa. Rewelacyjna seria.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 22:28 
Cytuj  
Czytalem kiedys 'Pieklo i Szpada' i osobiscie nie polecam (nie wiem jak pozostale dwa tomy), jak dla mnie strasznie slabe to bylo. Co innego ksiega calosci Kresa, tak jak napisal Senex godne polecenia.

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2010, 08:38 
Cytuj  
@Senex & Morgul
dzieki, sproboje dopasc

@Morgul
nie twierdze, ze jest nie wiadomo jak swietne, ale fabula jest mega pokrecona, zreszta w Piekle i Szpadzie jest troche nawiazan do 1 czesci, bez jej znajomosci ciezej jest wszystko ogarnac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2010, 10:52 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Mozecie polecic jakaś fajną serie/ksiązkę fantasy z zagadkami ?(tzn zajebistą i mega pokręconą fabulą ) ?

I inną pozycje coś lekkiego dla relaksu ;>

Malaz (wszystko).


Tak swoja droga przeczytałem Noc Noży Esselmonta.
Jeśli jesteś fanem Malazu, musisz przeczytać, jeśli nie to możesz sobie odpuścić.
Tak czy inaczej reszta doceni informacje o tym co się stało z Dassemem, jak to wlaściwie było z tym Tronem Cienia, kim są Jeźdzcy Sztormu, jak wygląda grota Thyr, kim wlasciwie byl Hart no i coz. nie kazdy jest taki martwy jakby sie to moglo wydawac ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2010, 11:10 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Malazanska ksiega poleglych> piesn lodu i ognia :p

No mnie sie to zmienia raz w jedna raz w druga strone. Martina skonczylem i czekam na kontynuacje, a Eriksona 3 tomy za mna dopiero. Jeden i drugi czasem przynudza, ale ogolnie dobrze sie czyta. U Eriksona 2 tomy pierwsze sa swietne, trzeci niestety mnie zmeczyl. :/


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2010, 11:19 
Cytuj  
Może ktoś zna internetowy sklep gdzie mogę kopic bez problemów najnowsze ebooki angielskie?


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2010, 11:19 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Highlander napisał(a):
Malazanska ksiega poleglych> piesn lodu i ognia :p

No mnie sie to zmienia raz w jedna raz w druga strone. Martina skonczylem i czekam na kontynuacje, a Eriksona 3 tomy za mna dopiero. Jeden i drugi czasem przynudza, ale ogolnie dobrze sie czyta. U Eriksona 2 tomy pierwsze sa swietne, trzeci niestety mnie zmeczyl. :/

IMO trzeci jest duzo lepszy niz 1 i 2. Ale mozna to docenic dopiero po przeczytaniu 4 i 5 ;e. Ogólnie w trzecim zawiązuje sie historia ktora bedzie miala duze znaczenie przez reszte cyklu ;e. Osobiscie polecam uwaznie czytac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2010, 14:32 
Cytuj  
Dla mnie erikson wlasnie utrzymal forme, a Martin troche spadl, ale moze dlatego, ze w ostatnim tomie jaki czytalem olal najwazniejszych dla mnie bohaterow. Mimo to ksiazka byla dobra.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 135  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.