mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 00:13 
Cytuj  
Dajesz piszpan może twoje dzieciaki przeczytają i czegoś się wreszcie nauczą. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 07:26 
Cytuj  
ja przerobilem w uj filmow i jak pisalem priest mi sie podobal.
nie trzeba ogladac jednego filmu dziennie zeby byc na czasie.
no chyba, ze ktos przez ostatnie 10 lat nic nie ogladal :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 07:28 
Cytuj  
no ja ciągle mam jakiś serial do obejrzenia, nie mam czasu na filmy :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 07:48 
Cytuj  
metoda jest prosta.
seriale w pracy, filmy w domu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 08:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
metoda jest prosta.
seriale w pracy, filmy w domu :)


Bardzo dobre podejście, sam uskuteczniam. ;>
Ostatnio oglądałem sporo nowszych filmów jak i tych zaległych i albo w połowie wyłączałem, albo po prostu przerzucałem się na jakiś serial. Oglądać żeby cokolwiek oglądać to nie po bożemu, zawsze znajdzie się ciekawsze zajęcie niż crapowaty filmik.
Sytuacja bliźniaczo podobna do gier, znaleźć perełkę, albo przynajmniej coś bardzo dobrego, na co można marnować czas, kiedy nie ma się go za wiele to sztuka. Po prostu za dużo kiedyś tego przerobiłem, żeby zadowalać się byle czym.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 09:18 
Cytuj  
Priest nie byl zly, nawet mi sie podobal, ale nie bronilbym go specjalnie i rozumiem jak sie komus nie podoba.

Troche brakuje w tym filmie jakiegos pierdolniecia. Jeden z takich filmow w polowie ktorych mysle "ok, fajny film ale moglby juz sie skonczyc".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 09:37 
Cytuj  
ja tam 2 bym chetnie obejrzal.
w the help w ogole nie ma pierdolniecia a zajebiscie sie oglada..
ale czasami warto obejrzec cos rozrywkowego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 09:45 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Dajesz piszpan może twoje dzieciaki przeczytają i czegoś się wreszcie nauczą. ;>


ty moich dzieci nie mieszaj ok? jesli dla ciebie wjedzanie komus na rodzine to sposob na dyskusje to wspolczuje. zalosne i weak w chuj. no i priest>twoj poziom dyskusji.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 09:48 
Cytuj  
Nie no wiadomo, ze chodzi o kino pure rozrywkowe.

Ja tam jestem w stanie docenic i czysta napierdalanke i psychologiczne filmy ze skandynawii, ale w kinie rozrywkowym dobrze jak jest pierdolniecie jakies, albo cos co trzyma w napieciu do konca. W priescie tego nie bylo imo.

Z podobnych klimatow np. zajebiscie mi sie podobal daybreakers i tez licze na ciag dalszy.

edit:

btw ogladal ktos pierwszy film tych kolesi od daybreakers - undead:

http://www.youtube.com/watch?v=Ok8J-xyS4H0

Ja nawet lubie australijskie kino chocby za madmaxa, jest ciut inne niz amerykanskie.


Ostatnio edytowano 2 lut 2012, 09:59 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 09:59 
Cytuj  
lol, piszpanik chcial przykozaczyc, dostal plaskacza i sie zbulwersowal

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 10:06 
Cytuj  
O kurwa skandynawskie zombi - chce!:

http://www.youtube.com/watch?v=_L28ISLT ... re=related

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 10:13 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Atherius napisał(a):
Dajesz piszpan może twoje dzieciaki przeczytają i czegoś się wreszcie nauczą. ;>


ty moich dzieci nie mieszaj ok? jesli dla ciebie wjedzanie komus na rodzine to sposob na dyskusje to wspolczuje. zalosne i weak w chuj. no i priest>twoj poziom dyskusji.


To zjedz mnie jak miałeś zjechać a nie po raz kolejny robisz z siebie pizdę, bo dużo gadasz i obiecujesz a mało robisz, chciałem cię zmotywować do działania.
Chyba za dużo wieprzowych kamieni żółciowych się nawpierdalałeś i wali ci na dekiel.
Co do tego priesta to takiego bulwersa złapałeś, ojciec ksiądz czy co ? ;/

mrynar napisał(a):
Priest nie byl zly, nawet mi sie podobal, ale nie bronilbym go specjalnie i rozumiem jak sie komus nie podoba.

Troche brakuje w tym filmie jakiegos pierdolniecia. Jeden z takich filmow w polowie ktorych mysle "ok, fajny film ale moglby juz sie skonczyc".


Podobne opinie słyszałem od znajomych i to mnie ukierunkowało, żeby nie interesować się tą produkcją.
Na prometeusza można czekać, mega hype, zajebiste trailery, nie pożałuje nawet kasy i zobaczę to w kinie zamiast na dvd. Rozumiem, że takie perełki trafiają się coraz rzadziej, ale na prawdę nie czerpię już przyjemności z oglądania średniaków.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 10:23 
Cytuj  
I zombi z Taiwanu!:

http://www.youtube.com/watch?v=Ux_kj-SQ ... re=related

Ruskie zombi:

http://www.youtube.com/watch?v=HmC6ojtg ... ure=relmfu

Rok 2012 naprawde zapowiada sie dobrze!

Dobrze, ze polacy jeszcze nie wpadli na zrobienie filmu o zombi (z karolakiem i szycem oczywiscie).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 10:45 
Cytuj  
ale byl jakis o wampirach :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 11:05 
Cytuj  
The Eternal:

http://www.youtube.com/watch?v=sr-IrZzA ... re=related

Prequel do tego - warto obejrzec! - 13 minut:

http://www.youtube.com/watch?v=gjHzvobdkTc

Jak w filmie bedzie poczucie humoru z tego krotkiego filmu to moze byc fajne kino.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 19:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale byl jakis o wampirach :)


wat


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 21:23 
Cytuj  
Juliusz Machulski - Kołysanka.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 22:35 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Atherius napisał(a):
Dajesz piszpan może twoje dzieciaki przeczytają i czegoś się wreszcie nauczą. ;>


ty moich dzieci nie mieszaj ok? jesli dla ciebie wjedzanie komus na rodzine to sposob na dyskusje to wspolczuje. zalosne i weak w chuj. no i priest>twoj poziom dyskusji.


To zjedz mnie jak miałeś zjechać a nie po raz kolejny robisz z siebie pizdę, bo dużo gadasz i obiecujesz a mało robisz, chciałem cię zmotywować do działania.
Chyba za dużo wieprzowych kamieni żółciowych się nawpierdalałeś i wali ci na dekiel.
Co do tego priesta to takiego bulwersa złapałeś, ojciec ksiądz czy co ? ;/

mrynar napisał(a):
Priest nie byl zly, nawet mi sie podobal, ale nie bronilbym go specjalnie i rozumiem jak sie komus nie podoba.

Troche brakuje w tym filmie jakiegos pierdolniecia. Jeden z takich filmow w polowie ktorych mysle "ok, fajny film ale moglby juz sie skonczyc".


Podobne opinie słyszałem od znajomych i to mnie ukierunkowało, żeby nie interesować się tą produkcją.
Na prometeusza można czekać, mega hype, zajebiste trailery, nie pożałuje nawet kasy i zobaczę to w kinie zamiast na dvd. Rozumiem, że takie perełki trafiają się coraz rzadziej, ale na prawdę nie czerpię już przyjemności z oglądania średniaków.


to ze jestes tepy i nie rozumiesz ironi to tego juz nie zmienie to apropos zjechania i twoich xxx.
Jakos nie zauwazam zebym robil z siebie pizde nie wiem moze dla ciebie to codziennosc.
Mowisz wjezdzanie na rodzine a w szczegolnosci na dzieci to motywowanie? To ja nie wiem gdzie ty sie wychowywales ale wspolczuje i ubolewam. Dzieci pewnie nie masz ( za duza niedojrzalosc) to gdybym mial sie znizyc do twego poziomu to co na matke mialbym ci wjedzac? Jebnij sie w leb idioto jesli nastepnym razem napiszesz (bo raczej nie powiesz) cos komus o jego dzieciach. Pewnie miales ciezkie warunki w dziecinstwie brak wzorcow do nasladowania i antyspoleczne srodowisko jeszcze raz wspolczuje ale to cie nie tlumaczy.
Byc moze u ciebie sie je kamienie zolciowe ja o takowych przypadkach nie slyszalem ale zawsze cos nowego to na plus twego dziecinstwa.
Heh teraz do ojca pijesz? Nie moj ojciec to nie ksiadz po prostu nie lubie idiotow ktorzy sie wypowiadaja na temat czegos czego nawet nie widzieli ale rozumiem ze masz potrzebe zablysnac.
Rozumiem ze nie masz wlasnych opini i kierujesz sie w zyciu opinia znajomych co tylko potwierdza fakt na temat dziecinstwa, braku wzorcow do nasladowania i ogolnego skrzywienia. Tego juz nie naprawisz w sumie dobrze ze nie masz dzieci bo by poszlo dalej w swiat.

teraz mozesz isc poplakac w kacik powspominac dziecinstwo jak wrocisz napisz cos odkrywczego typu twoj stary i bedziesz sie jaral jaki to z ciebie kozak.

byc moze zrozumiesz, w co watpie, bo zeby zrozumiec tak naprawde swoje zachowania trzeba miec doze inteligencji i doswiadczenia, zreszta pewnie nawet nie rozumiesz o czym pisze.

smutny przyklad pokolenia twoj stary twoja stara. dobrze ze nie ma szans na to zeby poszlo to dalej w swiat zle by bylo zeby sie rozmnozylo.

candi na ciebie to nawet szkoda czasu zeby odpisywac. po prostu wpelznij spowrotem.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 22:54 
Cytuj  
Zacząłeś się rzucać, dostałeś z liścia, zamiast podkulić ogon i odejść po cichu to wracasz i serwujesz nam tak niskiej klasy wypociny pisane w pocie czoła przez cały dzień ? Low, bardzo low. ;>

ps. twój stary priest


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 23:16 
Cytuj  
ja rozumiem ze jak ty dostajesz to idziesz podkulic ogon ale widzisz sa tez inne zachowania. odpisac nie mialem jak caly dzien bylem na wyjezdzie. na plus ze juz byc moze zrozumiales jakie to weak w chuj wjezdzanie na czyjes dzieci. chociaz szczerze watpie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.