mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2015, 10:06 
Cytuj  
Rezerwował ktoś hotel przez angielski thomas cook? Teoretycznie oferta jest dla rezydentów UK i Irlandii, ale można wpisać pewnie jakiś fake adres. Tylko czy nie będzie jakichś problemów z sama rezerwacja. Ceny maja niezłe.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2015, 10:10 
Cytuj  
ja rezerwowałem kilka razy już - nie ma żadnych problemów.
Adres jest potrzebny do wysłania papierów - jeżeli rezerwujesz odpowiednio wcześnie to wszystkie potwierdzenia, itd. dostajesz pocztą do domu. Jeżeli później to są do odebrania na lotnisku z którego lecisz w punkcie Thomas Cook-a.
Fake dane to głupi pomysł - lepiej zadzwonić i uzgodnić, gdzie i kiedy byłbyś w stanie odebrać dokumenty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2015, 10:21 
Cytuj  
Dzięki. Ja chce sam hotel , wiec wszystko online pewnie da radę załatwić. Ta firma ma tez w Niemczech filie, ceny chyba nawet lepsze, tutaj nie powinno byc chyba kłopotu. UK ma pewna odrębność przepisów. Jak w Polsce doją ludzi to głowa mała.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2015, 12:12 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Dzięki. Ja chce sam hotel , wiec wszystko online pewnie da radę załatwić. Ta firma ma tez w Niemczech filie, ceny chyba nawet lepsze, tutaj nie powinno byc chyba kłopotu. UK ma pewna odrębność przepisów. Jak w Polsce doją ludzi to głowa mała.


Anglicy to straszni formalisci, wszedzie sie trzeba umawiac, wszystko potwierdzac. Proof address to slowo klucz.

moze sie np. okazac ze aby zerezerwowac hotel dostaniesz jakies papiery do odeslania, ale tylko teoretyzuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2015, 18:26 
Cytuj  
Ta, szkoda kombinować. Wyszło, że Thomas Cook to też Neckermann, wszędzie ceny podobne. Przelot plus hotel wyszło mi łącznie 3.5k taniej niż analogiczna oferta z biur podróży. Ten sam hotel, te same warunki, dwa dni dłużej. Jedyny minus to przesiadka i lot ~4h dłuższy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2015, 21:20 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ta, szkoda kombinować. Wyszło, że Thomas Cook to też Neckermann, wszędzie ceny podobne. Przelot plus hotel wyszło mi łącznie 3.5k taniej niż analogiczna oferta z biur podróży. Ten sam hotel, te same warunki, dwa dni dłużej. Jedyny minus to przesiadka i lot ~4h dłuższy.


Niemieckie biura podrozy sa zajebiste. Rzadko korzystalem z uslug biur, ale jak juz to wlasnie z niemieckich.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 10:46 
Cytuj  
We wrześniu wybieram się na krótki wypad do Marsylii.
Był ktoś ,co warto zobaczyć ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 13:36 
Cytuj  
To nie jest teraz baza przesiadkowa wszelkich afrykańców/muslimów? Coś mi się tak obiło o uszy od Francuzów, z którymi pracuję. Mocno sceptycznie się o tym mieście wypowiadali.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 13:53 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
We wrześniu wybieram się na krótki wypad do Marsylii.
Był ktoś ,co warto zobaczyć ?


Z tego co slyszalem to kawalek Afryki we Francji. Spora przestepczosc, ale napewno miasto z klimatem. Jakbym jechal do Francji to wlasnie tam.

btw :)

http://wiadomosci.onet.pl/na-tropie/mar ... mana/gem02

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2015, 09:57 
Cytuj  
można i tak zabawiać turystów :)
http://www.tvn24.pl/udawany-zamach-w-tu ... 575,s.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 sie 2015, 14:46 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
We wrześniu wybieram się na krótki wypad do Marsylii.
Był ktoś ,co warto zobaczyć ?

Meczety w sumie w Kalifacie nic więcej ciekawego nie uświadczysz.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 14 sie 2015, 15:12 
Cytuj  
Kościoły tam mają ładne:
https://en.wikipedia.org/wiki/Marseille_Cathedral
https://en.wikipedia.org/wiki/Notre-Dame_de_la_Garde

ale ja zaliczam się do zboczeńców, którzy lubią zwiedzać świątynie

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2015, 23:45 
Cytuj  
Po tym mozna zawsze bylo poznac buractwo z okolicznych tczewow, podobnie jak po wysiadaniu "na Wrzeszczu" i generalnie odmianie dzielnic:

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Jed ... 93385.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2015, 20:03 
Cytuj  
Uświadomię Cię Miłoszu, że ludzie z Gdańska to ludzie z miasta, ludzie z Tczewa to ludzie z miasta, a z Wrzeszcza, Oliwy i Orunii to po prostu robole z okolicznych wiosek. Do tego za komuny Wrzeszcz wysiedlono i sprowadzono tam patologię. Taką najgorszą z najgorszych. Teraz potomkom tego ścierwa tylko się wydaje, że są elitarni.




; - )


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2015, 22:11 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Uświadomię Cię Miłoszu, że ludzie z Gdańska to ludzie z miasta, ludzie z Tczewa to ludzie z miasta, a z Wrzeszcza, Oliwy i Orunii to po prostu robole z okolicznych wiosek. Do tego za komuny Wrzeszcz wysiedlono i sprowadzono tam patologię. Taką najgorszą z najgorszych. Teraz potomkom tego ścierwa tylko się wydaje, że są elitarni.




; - )


Masz takie pojecie o Gdansku jak Marek o serach z almy. Najwieksi patole mieszkali zawsze w Gdansku, na Orunii, w Nowym Porcie i jeszcze paru mniejszych miejscach. Wrzeszcz to elita (ta kryminalna tez), Oliwa to samo.
Za komuny wysiedlono caly Gdansk, nawet jak jakis Niemiec zostal to potem i tak wyjechal, Polakow bylo w Wolnym Miescie moze z 10%.
Moja rodzina (ze strony mamy) mieszka w Gdansku od zawsze.

Czy tczew to miasto to sprawa bardzo dyskusyjna. Dla mnie to miasteczko i to dosc syficzne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2015, 22:28 
Cytuj  
Dodajesz sobie. Jak Ci część rodziny sprowadzono w latach 40tych to jesteś patologią :P
Gdańsk to Gdańsk, Oliwa, Orunia, Nowy port, Wrzeszcz to obrzeża :D Dawne wioski.
I zazdrość Cię zżera.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2015, 22:38 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Dodajesz sobie. Jak Ci część rodziny sprowadzono w latach 40tych to jesteś patologią :P


Nikogo mi nie sprowadzono, Matka jest z Gdanska, Ojciec z Poznania, przeniosl sie do Gdansk tylko przez moja Mama. Pol mojej rodziny ciagle mieszka w Poznaniu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2015, 06:31 
Cytuj  
pogodzę was - i tczewy i trójmiasto to jedna "patologia". Aktualnie w większości zamieszkane albo przez poniemieckie niedobitki, albo przez zabużańską dzicz która napłynęła na te tereny po II wojnie światowej.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2015, 06:32 
Cytuj  
pogodzę was - i tczewy i trójmiasto to jedna "patologia". Aktualnie w większości zamieszkane albo przez poniemieckie niedobitki, albo przez zabużańską dzicz która napłynęła na te tereny po II wojnie światowej.

Taki radom.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 17 sie 2015, 08:55 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
ludzie z Tczewa to ludzie z miasta


:lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.