mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 23:14 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Pilem wczoraj dwa dobre piwa i jedno slabe.

American IPA z Kormorana - mega! 10/10. Tak sobie wyobrazam porzadne Indian Pale Ale.

Toporek z Bojana - 9/10 kolejny raz nie zawiodl mnie ten browar. Lager o ciekawym smaku.

Raciborskie Rzniete 3/10 za slodkie niestety... Uwielbiam piwa rzniete w Czechach w knajpach. W butlece oczywiscie nie da sie osiagnac efektu odzielenia dwoch piw, ale niestety smakowo tez kompetnie nie przypomina czeskich rezanych. W ogle w Czechach nie kojarze slodkich piw, moze poza owocowymi ktore tez sa tam srednio popularne.

No Podróże Kormorana to klasa sama w sobie. Nie wiem czy nie najlepsze IPA u nas na rynku

Ja natomiast polecę podwójną IPA od AleBrowara - Crazy Mike'a. Niektórych może odstraszyć goryczka (100 IBU) i wysoki woltaż (9%), ale moim zdaniem to jedno z najlepszych dostępnych piwek.
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2014, 20:35 
Cytuj  
Toporek od Bojana- całkiem sympatycznie,jak za tą cene.

Atek Chmielu od Pinty-Fajny,ale dupy nie urwał

Dobry wieczór od PInty- jak bardzo lubie koźlaki,portery,ciemne piwa to ten mi kompletnie nie podpasował.

Triple Blond Cornelius - lubię ale,pszeniczniaki ale to piwko ledwo dopiłem( chyba pierwszy raz mialem coś takiego,żeby "męczyć" piwo)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 11:38 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Dobry wieczór od PInty- jak bardzo lubie koźlaki,portery,ciemne piwa to ten mi kompletnie nie podpasował.

To jest stout. W dodatku oatmeal stout. Czyli bardzo specyficzny.

Cytuj:
Triple Blond Cornelius - lubię ale,pszeniczniaki ale to piwko ledwo dopiłem( chyba pierwszy raz mialem coś takiego,żeby "męczyć" piwo)

Bo to piwo pije się maksymalnie w ilości jeden lub zagryzając. To nie jest ale, to nie jest pszeniczniak. To jest belgijski blond. Cholernie ciężkie na żołądek jeśli by się piło w kółko tylko to piwo.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 12:39 
Cytuj  
Umiem przeczytać etykiete na butelce, ale dzięki :D

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 13:29 
Cytuj  
Ja podtrzymuję, że większość tych piw od Pinty to jakieś niepijalne eksperymenty. Dobry Wieczór i Atak Chmielu - zgroza!


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 14:02 
Cytuj  
pinta jest ok, dla przelamania smakow.
ja pije coraz rzadziej bo ich ceny sa pojebane.
z piw na co dzien, jednak najlepiej wchodzi mi ciechan miodowy/pszeniczny i pszeniczniak z amberu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 14:21 
Cytuj  
Jak się nie lubi stoutów to dobry wieczór nie podejdzie, a jak się lubi to jest całkiem spoko. Jednakże mi osobiście bardziej smakuje olbrachtowy i ciechanowy (ten ostatni nie do zdobycia :( ).
Do ataku chmielu czy imperium atakuje to wskoczyć z korposzczochów lagerów jest wręcz niemożliwe. Te piwa mają po prostu smak. Trzeba być nieźle pojebanym, aby rzucać się na atak jeśli nie lubi się zapachu i smaku chmielu. Z drugiej strony - zamiłowanie do goryczki wyrabia się z czasem.
Pinta jest o tyle fajna, że wprowadza do oferty coś nietypowego, podobnie robi AleBrowar. Tych piw nie pije się naraz 8, aby się najebać. Je pije się dla smaku. Najebać to się można wódeczką.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 15:51 
Cytuj  
Cytuj:
Tych piw nie pije się naraz 8, aby się najebać.

Bo są drogie, a nie dla tego ,ze są " dla smakoszy"
8 zł za butle to przegięcie.

Co do ataku chmielu to od razu mi sie skojarzył z pilzem od miłosława
Cytuj:
drugiej strony - zamiłowanie do goryczki wyrabia się z czasem.


W Pilsner Urquell'u jest więcej goryczki niż w ataku ...

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 16:12 
Cytuj  
Jedyne piwo z Pinty, które mógłbym pić w dużych ilościach to cipkowate Viva la Wita. Orzeźwiające i bardzo smacznego, na lato i nie tylko. Reszta tak wykręciła mój ryj, że nigdy więcej.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 17:02 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Jedyne piwo z Pinty, które mógłbym pić w dużych ilościach to cipkowate Viva la Wita. Orzeźwiające i bardzo smacznego, na lato i nie tylko. Reszta tak wykręciła mój ryj, że nigdy więcej.


Bo pinta robi piwa dla koneserow a nie dla fanow napojow moczopodobnych bez specjalnego smaku, bez piany i zapachu.

Ida do lodowki po jeszcze jedno piwo z kormorana ktorego nie pilem. Zdam relacje!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 17:39 
Cytuj  
Rauchbock z Kormorana 7/10 - bez szalu, smak niezly, ale troche za ciezkie to piwo, piana tez mizerna. Bylem w Bambergu z 3 lata temu i te ich dymione piwa smakuja mi duzo bardziej niz polskie.

Z ciekawostek kumpel mi przywiozl z tajlandii oryginalnego red bulla czyli slynny kratingdaeng. Strasznie slodki, ta nasza europejska "podroba" jest zmaczniejsza.

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 17:50 
Cytuj  
co do tych energetyków to wszystkie słodkie jak skurwysyn.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 18:04 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
co do tych energetyków to wszystkie słodkie jak skurwysyn.


no to ojciec energetykow jest slodki jak skurwysyn do kwadratu

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 20:10 
Cytuj  
wodny napisał(a):
cipkowate Viva la Wita

No to sam określiłeś jaki masz gust więc po co wypowiadasz się o PIWACH?
Idź na reddsa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 20:25 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
wodny napisał(a):
cipkowate Viva la Wita

No to sam określiłeś jaki masz gust więc po co wypowiadasz się o PIWACH?
Idź na reddsa.

tczewiak, ty wszo. Napij się tego piwa z Pinty, o którym pisałem, a potem tego swojego Redd's. Potem zdaj relację. Jak nie to się zamknij.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 20:32 
Cytuj  
Tczewiak to tomasz kopyra przeciez.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 21:58 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Ja podtrzymuję, że większość tych piw od Pinty to jakieś niepijalne eksperymenty. Dobry Wieczór i Atak Chmielu - zgroza!



Atak chmielu i kormoran AIPA to dwa moje ulubione piwa, ale jak ktos mysli ze dobrym piwem jest Wojak to jak mozna dyskutowac.

ACH to klasyczne American India Pale Ale. nie wiem co mozna pisac zgroza o tym piwie, jest wszystko co powinno byc w AIPie, mozna nie lubic tego gatunku ale pisanie zgroza to ignoranctwo.


Gleader napisał(a):
W Pilsner Urquell'u jest więcej goryczki niż w ataku ...


wez daj spokoj z pisaniem bzdur o ktorych nie masz pojecia, Pilsner to korposzoch niestety rozlewany w polsce, o IBU okolo 40. w ataku chmilu ibu to 56.

A crazy mike o ktorym ktos pisa wyżej i ktorego piłem własnie przed chwila ma solidne ibu 100,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 22:07 
Cytuj  
Nie każdemu takie prawdziwe piwo musi smakować. Mi ewidentnie nie smakuje. Przyznaję się do tego bez bicia. Fajnie było spróbować tych różnych piw. Zawsze to coś nowego.

Wojak? WTF? Kto tutaj pisał o Wojaku? Chyba tylko Ty. :wtf:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2014, 23:33 
Cytuj  
Nie pijesz solidnego IBU 100 to nie jestes jego kolega.

Co za pierdolenie z tym ibu.

Ibu to zaden wyznacznik, wazne ze ktos ma frajde z picia danego trunku. Ja lubie pilsy, stouty i portery dokladnie w tej kolejnosci, lub bulgarskie lagerki.

Swoja droga mam wrazenie, ze jak "domowe" browary zaczely korzystac z tego oznaczenia na etykecie to zrobilo sie ono mokurwadne.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2014, 00:03 
Cytuj  
poprostu porownywanie pilsnera do ACH to juz fail, a pisanie o nim ze jest bardziej gorzki to fail x2.

Mnie IBU nie obchodzi, lubie poprostu mocno chmielone piwa.

Imperium kontratakuje np. z Pinty, bardzo mi podeszlo.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 67  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.