mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 22:54 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Nowy batman kibel w porównaniu do poprzednich części... nie kumam tych co się jarali tą częścią.

Jarali się, bo przecież jak można było się zgodzić ze mną, a do tego jak można było hajpować cały ostatni rok i przeżyć taki zawód. Myślę, że zadowolenie może być wynikiem traumy pourazowej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 23:11 
Cytuj  
bo jak juz wspominalismy o gustach tutaj nie dyskutujemy.
jednym sie podoba, innym nie.
ja ide z nastawieniem, ze bedzie wyjebany i dobry fun w kinie przez 2h.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 23:31 
Cytuj  
Prawie 3h.
W sumie, z trailerami itd to 3h.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2012, 08:08 
Cytuj  
Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2012, 08:10 
Cytuj  
3h to tez raczej nie problem.
polowie sie podoba, polowa psioczy.
na szczescie wieksze zaufanie mam do tej pierwszej :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2012, 08:25 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jarali się, bo przecież jak można było się zgodzić ze mną


Ja pierdole tak Tczewiak kazdy idzie do kina i podczas ogladania glowny dylemat to czy sie z toba zgodzic czy nie.

Filmowi blizej jest do rewelacji niz do "smierdzacej kupy". Wyszedlem z kina zadowolny, a to sie liczy, nie bylo takie pierdolniecia jak po poprzednich czesciach, ale film byl bardzo ok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2012, 08:36 
Cytuj  
Ja jakoś nie podzielam z perspektywy czasu zachwytów nad drugą częścią. Najnowsza cześć jest imo lepsza fabularnie. DK to było przedstawienie jednego aktora.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2012, 09:06 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja jakoś nie podzielam z perspektywy czasu zachwytów nad drugą częścią. Najnowsza cześć jest imo lepsza fabularnie. DK to było przedstawienie jednego aktora.


Z jednej strony sie zgodze, druga czesc przynudzala chwilami, ale z drugiej strony miala ona kilka takich scen dla ktorych bedzie sie co jakis czas wracac do tego filmu (ogladalem go 3 razy, a pewnie jak wyjdze trzecia czesc na DVD to obejrze jeszcze raz w jednym ciagu z pozostalymi).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2012, 09:12 
Cytuj  
Bane's voice comparison: IMAX Prologue vs Final film
http://youtu.be/ShlukoB1xMY


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2012, 09:14 
Cytuj  
@ mrynar To ja widziałem w kinie raz, wtedy wyszedłem bardzo zadowolony z widowiska. Rok później dotrwałem do połowy w domu i wyłączyłem.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 31 lip 2012, 12:06 
Cytuj  
Ja odwrotnie. W kinie mi się dłużył i kręciłem nosem, rok temu stwierdziłem, że jednak zajebisty.
Przy czym faktycznie 90% tej zajebistości to Joker.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2012, 19:59 
Cytuj  
No to ja też jestem już po seansie najnowszego Batmana i jestem o dziwo... zadowolony.

Film jako eee... film, jest dobry. Solidne 7/10, nie żałuję wydanych pieniędzy ani trochę. Owszem są różne większe lub mniejsze dziury, do których można się przyjebać, ale jako całokształt oglądało się bardzo przyjemnie i wyszedłem z kina zadowolony. Akcji jest dużo, bardzo dobre zdjęcia, nie ma większych dłużyzn, może na środku filmu, końcówka jest krytykowana przez niektórych, mi się natomiast podobała.

ALE!

Film jako adaptacja Batmana jest niestety porażką. Do wszystkiego oprócz GENIALNEGO Alfreda (wygrał dla mnie ten film, no ale co się dziwić Michael Caine ma na swoim koncie dwa oskary), świetnego Gordona (Gary Oldman, nic wiecej nie trzeba mówić) i dobrego Batmana i Foxa (oprócz spierdolonego głosu nietoperka) można się z większym lub mniejszym sukcesem przyjebać. Dam kilka przykładów, nie mam zamiaru rozpisywać się o wszystkim, bo nikt tego nie przeczyta. ;)

Na sam początek zacznę od największego imo faila w tym filmie tj. Catwoman. Wzorem tej postaci jest dla mnie oczywiście ten w "Arkham City", no bo jakże inaczej.

Po pierwsze - kostium. Jestem raczej zwolennikiem tego z zakrytą głową, bo raz - nadaje charakteru postaci i lepiej wygląda (wyobrażacie sobie np. Batmana z bez charakterystycznych uszów nietoperza? Z samą tylko maską jak Zorro?) a po drugie - jest praktyczne. Chroni w walce przed możliwością złapania za włosy no i samej utraty włosa, co może zostać potem wykorzystane przez policję. A tutaj sobie super zajebista złodziejka paraduje z długimi, rozwianymi włosami co z kotem (i profesjonalizmem) ma niewiele wspólnego. Tak ma wyglądać jej kostium i chuj (spoiler tag, żeby post się nie powiększył za mocno):

Spoiler:


Dwa - gra aktorska. Catwoman to ma być femme fatale, kobieta alfa, sprytna, zwinna, chodząca własnymi ścieżkami. Anne Hathaway wyszło niestety tylko udawanie takowej, absolutnie mnie nie przekonała. Wyszedł bardziej przydupas Batmana i jak by w ostatniej chwili Nolan postanowił, że zrobi z niej córkę Gordona i nazwał Batgirl to nikt by nie protestował. No ofc ten złodziejski aspekt trzeba by wyrzucić. Zwykła złodziejka w obcisłym wdzianku, żadnych większych nawiązań do kotów (nawet nie miała kota w mieszkaniu), brak charakteru i ogólnie słabo zarysowana postać. Jestem zawiedziony, bardzo zawiedziony, bo obok Jokera i Riddlera jest to moja ulubiona postać z tego universum. No jeszcze Freeze jest przechujem, ale on by się raczej kompletnie nie nadawał do Nolanowskich realiów.

Druga sprawa - Bane. Z jednej strony podobało mi się co zrobił z tą postacią Nolan, bo Bane nie lubię w oryginale, uważam go za nudnego. Ot tak, po prostu - nudnego. Nolan dał mu jakiegoś takiego charakteru, ale jednocześnie zjebał sprawę z głosem. Wyszedł Sean Connery zmieszany z Darthem Vaderem, głos robi wrażenie, ale pasuje tak... średnio. Oczywiście nie przypakowali go jak w oryginale, co trochę smuci, no ale nie można mieć niestety wszystkiego jak widać. Overall jednak, do Jokera z dwójki DAAAALEEEEKOOO. Niestety. Heath Ledger nie jest dla mnie wzorowym Jokerem, ale zajebistym już jak najbardziej. No i mówimy tu o Jokerze, przechuj postaci.

Trzecia sprawa, Batman. Tutaj już zaczną się spoilery, więc ładnie otagujmy:

Spoiler:


Overall tak jak wspominałem, wyszedłem z kina zadowolony. Jako adaptacja film mi się nie podobał, jako sam film - jak najbardziej. Nolan się postarał, to widać. Popełnił trochę błędów, ale znikają one na tle całości. Większość moich zastrzeżeń dotyczy innej wizji, jaką mam o tym universum, ukształtowanej w dużej mierze przez genialne "Arkhamy" oraz równie genialne seriale animowane. Mam do filmu więcej zastrzeżeń, np.

Spoiler:


Ale nie chcę tego tutaj wywlekać, bo aż tak mi to nie przeszkadzało.

Razoth approves.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2012, 22:01 
Cytuj  
Czyli fajnie bylo, aye?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2012, 22:04 
Cytuj  
Jak najbardziej. Nie byłem zachwycony, nie powaliło mnie, no może poza muzyką (zapomniałem wspomnieć - top notch robota by Hans Zimmer) i niektórymi scenami, ale oglądało się przyjemnie i miałem te prawie 3 godziny funu.

A podchodziłem do filmu negatywnie na start, mimo, że starałem się być obiektywny. Więc jak ktoś hypował na film, to powinno mu się jeszcze bardziej spodobać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 31 lip 2012, 22:13 
Cytuj  
jestem zawiedziony

jedna scena wywołująca ciary na plecach (pierwsze pojawienie się Batmana z THE DARK KNIGHT THEME MOLOSSUS w tle, w ogóle muzyka to chyba najmocniejsza strona filmu),
Anne Hathaway daje radę, zwłaszcza na początku. Potem w sumie tylko kopie ludzi ale jest ok.

brak napięcia, brak klimatu, straszny zastój akcji przez połowę filmu,
Spoiler:
, słaba końcówka, wspominałem o braku napięcia?
głos Bane'a nie pozwala mi na traktowanie tej postaci na poważnie,
fabuły się nie czepiam, jest jeszcze sporo innych rzeczy, które mi się nie podobały, mniejsza z tym
nie wiem może ja się za stary robię, ale jest mi smutno


a i Nolanowi udało się mnie strolować, bo po przeczytaniu jakiegoś tam artykułu na necie uwierzyłem, że
Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2012, 22:35 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Więc jak ktoś hypował na film, to powinno mu się jeszcze bardziej spodobać.

Wręcz odwrotnie - jak ktoś hypował to się zawiedzie, jak ktoś się nastawił negatywnie to się miło da zaskoczyć pewnymi elementami.
Ja nastawiłem się na godnego następcę TDK, a niestety - oczekiwałem zbyt wiele.

Jak dla mnie 90% miodu było w trailerach oraz tym przedpremierowym pokazie fragmentu w imaxach.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2012, 23:06 
Cytuj  
tobie sie katie holmes podoba.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 00:40 
Cytuj  
Nowy batman weak. 4/10 jako film o Batmanie ( Bane bez venoma, Catwoman bez kotów wtf) i 6/10 jako zwykły film sensacyjny.
Ogólnie nie rozumiem na kiego Nolan siluje sie zeby batman byl "realistyczny" jak odpierdala takie szopki SF ze masakra. Najbardziej mnie chyba dobija to jak Ci wszyscy "wytrenowani mordercy", ninja, komandosi, swat, policjanci i ogolnie wszyscy oprocz glownych bohaterow sa NIKIM. Tak doslownie nie potrafia nic zrobic, jak tylko wychodza na scene to padaja jak muchy.

Przykład:
Spoiler:


Z minusów wymienie jeszcze za duzo jednolinijkowcow. Czy to pseudomadrosc, czy cos glebokiego, czy zart - jest tego za duzo. Przez pierwsze 2 godziny co 5 minut mamy jakiegos od kazdej postaci w filmie, glownie od batmana i bane'a. Lubie dobre teksty, ale dostawienie ich na sile co chwile daje efekt odwrotny niz zamierzony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 00:50 
Cytuj  
Skyfall - Nowy James Bond

http://www.youtube.com/watch?v=vgr2syY_OU4&hd=1

Znowu Daniel, bardzo dobrze, czołówka zamiata totalnie, Fiennes, Javier Bardem, Baptysta z Pachnidła, szkoda że nie ma Evy Green :)

Anyway, czekam na to z niecierpliwością, oczekuje również nowego Bourne'a

------------------------------------
oraz
this --> http://www.filmweb.pl/film/Cloud+Atlas-2012-580801 --> http://www.youtube.com/watch?v=Xx1pFRucpZk&hd=1

TRAILER MNIE PO PROSTU POZAMIATAŁ. DAWNO NIE ZOSTAŁEM TAK ZNISZCZONY PRZEZ ZAPOWIEDŹ.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 01:14 
Cytuj  
Filmy ok, ale Craiga nie lubię. Moore > Connery > Brosnan.

Cloud Atlas. Musiałem drugi raz obejrzeć bo za pierwszym razem nie ogarnąłem tego miszmaszu. Taki bardziej epicki efekt motyla.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.